Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli? Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir? Gökçe Bahadır biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli? Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir? Gökçe Bahadır biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli? Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir? Gökçe Bahadır biyografisi!

Fox TV'nin yeni sezon dizileri arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey BBC yapımı "The Split" dizisinden uyarlama olarak izleyicisinin karşısına bugün çıkacak. Boşanmış bir boşanma avukatı olan Azra karakterine hayat veren Gökçe Bahadır'ın hayatı merak konusu oldu. Peki, Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli? Gökçe Bahadır mesleği nedir? Gökçe Bahadır hayatı ve biyografisi nedir? Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir?

Haberi Kaydet

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Gökçe Bahadır'ın hayatı FOX'ta yayın hayatına bugün başlayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde oynamasıyla birlikte merak edildi. Peki, Gökçe Bahadır kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir? Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli? Gökçe Bahadır mesleği nedir? Gökçe Bahadır hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR?

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.
Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Akademi'de okurken bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ'lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

2001 yılında "Tatlı Hayat", 2002 yılında "Beşik Kertmesi", 2003 yılında "Mühürlü Güller" gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. 2003-2005 yılları arasında "Hayat Bilgisi" dizisinde "Törpü" karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı.

Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan "JoJo" adlı çocuk programını sundu. "Yaprak Dökümü" dizisinde "Leyla" karakterini canlandırmıştır. "Kayıp Şehir" dizisinde başrol oyuncusudur. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Gökçe Bahadır'ın hobileri arasında dans etmek, şarkı söylemek, kitap okumak, Film seyretmek, müzik dinlemek var. 2010 yılında bir çorap markasının reklam filminde oynadı.

Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlendi. 23 Şubat 2012 tarihinde boşandı.

2015 yılının Ekim ayında yayınlanmaya başlayan "Hatırla Gönül" adlı dizide Gökçe Bahadır, Engin Öztürk, Onur Saylak ve Selen Öztürk birlikte rol aldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterine hayat verdi.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title