Göğüs Estetiğini Beğenmeyen Kocasına Boşanma Davası Açan Kadın 75 Bin Lira da Tazminat İstedi

Göğüs Estetiğini Beğenmeyen Kocasına Boşanma Davası Açan Kadın 75 Bin Lira da Tazminat İstedi

Göğsüne ve kalçasına yaptırdığı estetiği beğenmeyen eşinin kendisine hakaret ettiğini söyleyen genç kadın, boşanma davasının yanı sıra 75 bin liralık da tazminat davası açtı

Vücudunun çeşitli yerlerine estetik yaptıran genç kadın, yaptırdığı estetiği beğenmeyen ve kendine hakaret ettiğini öne sürdüğü kocasına önce boşanma davası açtı ardından tazminat davası açtı.

DAVA DİLEKÇESİNDE TEK TEK ANLATTI

İstanbul Aile Mahkemesine boşanma davası açan Nalan H., vücudunun çeşitli yerlerine estetik yaptırdıktan sonra eşi Akif H.'nin hakaretlerinin çekilmez hal aldığını dilekçesinde şöyle anlattı;

"İLK ZAMANLAR HOŞUNA GİTTİ..."

Eşim Akif H.'nin de onayını alarak göğüs ve kalça bölgelerime küçük bir operasyonla estetik yaptırdım. İlk zamanlar hoşuna gitti. Göğüslerime biraz dikleştirdiğim halde bana hakaretlerde bulunmaya başladı. Estetiğimde hiçbir problem yoktu. Ben de memnun kalmıştım. Ancak benzetmeleri yüzünden evlilik hayatımızda tartışmalar artarak devam etti. Yatağını bile ayırdı.

"PSİKOLOJİMİ DE BOZDU"

Yaptırdığı estetiği sadece eşinin bildiğini söyleyen Nalan H., "Estetik konusu eşimle aramızda idi. Ama tartışmalar yaşanmaya başladıktan sonra, benim ve kendi ailesi ile ile arkadaş ortamlarında estetik yaptırdığımı herkese söyledi. Herkesin içinde beni alaycı laflar ile beni rencide ediyordu. Psikolojimi de bozdu" diyerek boşanmak istedi.

TAZMİNAT DA İSTEDİ

Gazete Vatan'ın haberine göre; eşinden toplam 75 bin TL maddi-manevi tazminat talebinde bulunan Nalan H. yaşadığı travmadan dolayı unutkanlık ve ellerinde uyuşma tedavisi için hastane raporu aldığını ilaç tedavisi gördüğünü ileri sürdü.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.