Göcenoluk'ta İftar Coşkusu

Göcenoluk'ta İftar Coşkusu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar buluşmaları, Göcenoluk Mahallesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar buluşmaları, Göcenoluk Mahallesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Okulun bahçesindeki iftar programında, mahalle sakinleri hep birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadı.

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde toplumsal kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen iftar buluşmalarının bu sene dördüncüsü gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Vatandaşlarla birlikte orucunu açan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Rahmet ve bereket ayında, bugün iftar soframızı Cevizli mahallemizde kurduk. Bir dilim ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi yaradana açıp dua ediyorsak, bizden mutlusu yok. İftar soframız hayırlara vesile olsun" şeklinde konuştu.

Göcenoluk Mahallesi Muhtarı Nasıf Şükrü Özyavuz, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın ve ekibine iftar programı sebebiyle teşekkür etti.

Göcenoluk Mahallesindeki iftar programına, Kütahya'nın Makasalanı ve Lütfiye köylüleri ile Seyitgazi'nin Sandıközü ve Salihler mahalleleri sakinlerinin de katıldığı belirtildi. (EFE) - KÜTAHYA

Göcenoluk'ta İftar Coşkusu
Göcenoluk'ta İftar Coşkusu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title