Göç İdaresi Haberleri

Göç İdaresi haber, Göç İdaresi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Göç İdaresi - 20.11.2020
ABD'den Sudan'a Etiyopya'da çatışmalardan kaçanlara kapılarını "açık tut" çağrısı
ABD, Sudan ve komşularına Etiyopya'nın Tigray bölgesindeki çatışmalardan kaçanlara sınırlarını açık tutması çağrısı yaptı.
Göç İdaresi - 20.11.2020
BM: Etiyopya'daki çatışmalardan dolayı Sudan'a 200 bin kişi sığınabilir
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), Etiyopya'nın Tigray bölgesindeki çatışmalar nedeniyle Sudan'a gelecek 6 ayda 200 bin kişinin sığınmasının beklendiğini bildirdiBMMYK Sudan Daimi Temsilcisi Axel Bisschop, BM Cenevre Ofisinde düzenlenen basın toplantısına video...
Göç İdaresi - 20.11.2020
Sudan, uluslararası örgütlerle Etiyopyalı sığınmacılara yardım anlaşması imzaladı
Sudanlı yetkililer, Etiyopya'nın kuzeyinde yer alan Tigray bölgesindeki çatışmalardan kaçarak ülkelerine sığınan on binlerce sığınmacıya yardımların ulaştırılmasını hızlandırmak için Birleşmiş Milletlere (BM) bağlı örgütlerle anlaşma yapıldığını açıkladı.
Göç İdaresi - 20.11.2020
Son Dakika |
Havalimanları, limanlar, sınır kapıları, gümrükler, kara yolları, huzurevleri, yaşlı bakımevleri, rehabilitasyon merkezleri, acil çağrı merkezleri, AFAD birimleri, afetle ilgili çalışma yürüten kurum/kuruluşlar, Vefa Sosyal Destek Birimleri, Göç İdaresi, PTT ve benzeri zorunlu kamu hizmetlerinin sürdürülmesi için gerekli kamu kurum ve kuruluşları ile işletmeler de kısıtlamalardan muaf tutulacak.
Göç İdaresi - 13.4.2010
Su Politikaları ve Stratejileri
Su Politikaları Konusunda Uzman İnşaat Mühendisi Dursun Yıldız, Suyun Stratejik Önemi Bulunduğunu, Orta Doğu ve Akdeniz Coğrafyasında Su Sıkıntısı Yaşadığını Belirterek, 'Bu Coğrafya Çok Hareketli, Her An Her Şey Olabilir, Sınırlar Bile Değişebilir' Dedi
Göç İdaresi - 7.4.2010
Hoşgörü'lü Öğrenciler, Harçlıkları ile Kardeş Okul Öğrencilerini Sevindirdi
Osmaniye Özel Hoşgörü Koleji Nuri Çomu İlköğretim Okulu Öğrencileri Harçlıklarından Aldıkları Malzemeleri Kardeş Okul Projesi Kapsamında Vali Ümit Karahan İlköğretim Okulu Öğrencilerine Dağıttılar.
Göç İdaresi - 2.4.2010
Demokrat Parti Gik Üyesi Ergenekon:
Demokrat Parti Genel İdare Kurulu (gik) Üyesi Gökberk Ergenekon, Adalet Partisi Ruhunu Yeniden Canlandırmak İstediklerini Söyledi
Göç İdaresi - 1.4.2010
Bingöl Hulusibey İlköğretim Okulu Heyeti Depremzedelere Yardım Götürdü
Bingöl Hulusibey İlköğretim Okul İdaresi ve Okul Aile Birliği Üyeleri, Elazığ'da Yaşanan Depremde Zarar Gören Köylerdeki Yaşıtlarına, Gıda ve Giysi Yardımında Bulundu.
Göç İdaresi - 1.4.2010
Servis Minibüsleri Çarpıştı
İşçileri Taşıyan Aynı Firmaya Ait Servis Minibüsleri Peşpeşe Giderken Çarpıştılar.
Göç İdaresi - 1.4.2010
Sivas'taki Trafik Kazası
Sivas'ta, Personel Taşıyan 2 Servis Midibüsünün Devrilmesi Sonucu Yaralanan 38 Kişinin Kimlikleri Belli Oldu
Göç İdaresi - 31.3.2010
Kayınpederine Karaciğerinden Verdi
Organ Bağışını 'Günah', Organını Verenleri 'Eksik İnsan' Sayanlara Örnek Olsun Diye Kayınpederine Karaciğerinden Parça Verdi
Göç İdaresi - 26.3.2010
'Sinerjitürk Haberleşme ve Bilişim' Konferansı
Fatma Can Bildiriyor - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 'Gsyih'nın Yaklaşık Yüzde 0,7'sini Ar-ge Harcamalarına Kaynak Ayırıyoruz
Göç İdaresi - 25.3.2010
Bir Köy Haritadan Böyle Silindi
Elazığ'da Depremden Sonra Enkazların Kaldırılması ile Köylerin Deprem ile Yerle Bir Olduğu Gerçeği Gözler Önüne Serildi.
Göç İdaresi - 24.3.2010
İsveç Büyükelçisi Korutürk, Gurbetçilerin Yakınlarıyla Bir Araya Geldi
Türkiye'nin İsveç Büyükelçisi Zergün Korutürk, Konya'nın Kulu İlçesinde İsveç'te Yaşayan Gurbetçilerin Yakınlarıyla Bir Araya Geldi. Toplantıda, İsveç Parlamentosunda Kabul Edilen Ermeni Tasarısı Konuşuldu.
Göç İdaresi - 24.3.2010
Tarım İşçilerine Müjde: Tren Seferleri Artırılıyor, Kamu Binalarında Kalabilecekler
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çalışmaya Giderken Geçirdikleri Kazalarla Gündeme Gelen Geçici Tarım İşçilerinin Şartlarının İyileştirilmesi Talimatı Verdi. Buna Göre Tarım İşçilerinin Yoğun Olarak Kullandığı Trenlerin Seferleri Artırılarak, İşçiler Konaklaması İçin Kamuya Ait Tesislerden Yararlanabilecek.
Göç İdaresi - 24.3.2010
Hükümetten Mevsimlik İşçi Açılımı
Hükümet İşsizlik Sigortası Fonu'ndan Mevsimlik İşçi Açılımı Yaptı. Merkezde, Oluşturulacak "Mevsimlik Gezici Tarım İşçileri İzleme Kurulu" ile Koordinasyonu Sağlayacak Olan Hükümet, Mevsimlik İşçilerin İl ve İlçe Merkezlerinde Geçici Konaklamaları İçin Kamuya Ait Alan ve Tesisleri Açacak.
Göç İdaresi - 24.3.2010
Antalya Basınında Bugün
Antalya'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Hürriyet Akdeniz: 'Alman Elçiye Zor Sorular' Antalyalı Turizmci ve İş Adamlarının Almanya'ya Girişte Yaşadığı Vize Sorunları ve Bu Konudaki Sorular Büyükelçi Cuntz'a Zor Anlar Yaşattı, 'Polisinizin, 'Niye Geldiniz' Tavrı Bizi Üzüyor
Göç İdaresi - 22.3.2010
Uyumdan Sorumlu Devlet Bakanı Maria Böhmer Türk Akademisyenl
Almanya'nın Heidelberg Kenti'nde Türk Akademislerin Bir Araya Gelerek Oluşturdukları, Heidelberg Politika ve Ekonomi Forumu?nun Mannheim?da Düzenlediği Toplantıya Konuşmacı Olarak Uyumdan Sorumlu Devlet Bakanı Maria Böhmer Katıldı.
Göç İdaresi - 9.3.2010
Depremzedelere Müjde
TOKİ, Depremde Evi Yıkılanlara Yapacağı Evleri 8 Ayda Teslim Edecek.
Göç İdaresi - 9.3.2010
Bayraktar: 1.5 Ay İçinde İlk Kazmayı Vuracağız
Iüütoplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar Elazığ'da Meydana Gelen Depremden En Çok Etkilenen Yerlerden Biri Olan Okçular Köyünde İncelemelerde Bulundu.
Göç İdaresi - 5.3.2010
Kocaeli İl Özel Dairesi, 2009-2010 Faaliyet Raporunu Açıkladı
Kocaeli İl Özel İdaresi, 2009 Faaliyet ve 2010 Performans Raporunu Kamuoyuna Açıkladı.
Göç İdaresi - 5.3.2010
Zümrüt Apartman'ından Kazandığı Tazminatla 423 Öğrenciye Okul Yaptırdı
Konyalı Ali Emiroğlu, 6 Yıl Önce Yıkılan Zümrüt Apartmanı'ndan Kazandığı Tazminatla 423 Öğrencinin Eğitim Gördüğü Bir Okul Yaptırdı. Kendisi de Emekli Tarih Öğretmeni Olan Ali Emiroğlu (78) Zümrüt Apartamanı Faciasında Ailesinin Üç Ferdini Kaybetmişti.
Göç İdaresi - 5.3.2010
Madımak'ın İzleri Silinecek
Madımak Oteli'nin Kütüphane Yapılması Alevi Açılımının En Önemli Ayağı Olarak Kabul Ediliyor.
Göç İdaresi - 2.3.2010
TOBB Etü Fakülteleri İçin İstenen Arsaya, İl Genel Meclisi Karar Verecek
Sivas'ta Bazı Bölümlerde Fakülte Açmayı Planlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (Etü)'nin Talebi Olan Arsayla İlgili Son Kararı Sivas İl Genel Meclis'i Verecek.
Göç İdaresi - 2.3.2010
Onlar da Kampüslü Olacak
Yaklaşık 16 Yılımızın Okul Binalarında Geçtiği Eğitim Öğretim Sistemimizde Öğrencilerin Nefes Alması Kampüs Okul Umuduna Bağlandı.
Göç İdaresi - 28.2.2010
Kuşadası'nda Toprak Kayması Devam Ediyor
Kuşadası'nda Önceki Gün Kadınlar Denizi Son Durakta Başlayan Toprak Kayması Gece Boyunca Sürdü. Turizm Otelcilik Uygulama Oteli'nin Bulunduğu Tepenin Altında Yer Alan Yaklaşık On Dönüm Arazi Denize Kaydı.
Göç İdaresi - 25.2.2010
Kocaeli'yi 218 Kamera Gözetleyecek
Kocaeli'nin Asayişini Sağlamak İçin Kamera Takibi ile Kent Güvenliğinde Iüümobil Elektronik Sistem Entegrasyonu(mobese) Projesinin İhalesi Yapıldı. Proje Çerçevesinde Kocaeli'nin Değişik Yerlerine 218 Kamera Takılacak.
Göç İdaresi - 20.2.2010
Denizli'de Trafik Kazası: 7 Yaralı
Denizli'nin Honaz İlçesinde, Kamyonet ile Minibüsün Çarpışması Sonucu Aralarında Doğum Yapmak Üzere Olan Kadının da Bulunduğu 7 Kişi Yaralandı.yaralıları Kurtarmak İçin Kepçe Kullanıldı.
Göç İdaresi - 19.2.2010
Manisa'da Kurumlar Mesir Festivali İçin Bir Araya Geldi
19.02.2010- Bu Yıl 470. Defa Düzenlenecek Olan Uluslararası Manisa Mesir Festivali İçin Vali Celalettin Güvenç Başkanlığında Bir Toplantı Yapıldı. Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün de Katıldığı Toplantıda, Onur Konuğu Ülkenin Romanya Olması Kararlaştırıldı. Festival Kapsamında Ayrıca Volkan Konak, Funda Arar ve Ferhat Göçer Konser Verecek.
Göç İdaresi - 14.2.2010
Tarım İşçileriyle İlgili Toplantıya Başkan Büyükaslan da Katılacak
Tarım İşçileri Olarak Bilinen Mevsimlik İşçilerin Sorunlarının Çözüme Kavuşturulması Amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda 16 Şubat Salı Günü Yapılacak Olan Toplantıya; 23 İlin Vali ve Belediye Başkanlarıyla Birlikte Adıyaman Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan da Katılacak.
Göç İdaresi - 8.2.2010
Ders Zili Çalmadan Doğum Günü Kutlaması Yapılıyor (Özel)
Antalya'daki Baraj İlköğretim Okulu'nda Bir Yıldır Türkiye'ye Örnek Olacak Bir Uygulamaya İmza Atılıyor. Her Sabah Okul Bahçesinde Toplanan Öğrencilerden O Gün Doğum Günü Olanların İsimleri Okunuyor. Öğrencilerin Doğum Günü Kutlandıktan Sonra Arkadaşlarının Alkışları Arasında Kitap Hediye Ediliyor.
Göç İdaresi - 6.2.2010
Kurtulmuş: Tekel İşçilerine Bütün İstediklerinin Vereceği 50 Milyar Liradan Fazlasını Bir Yıllık Faize Veriyor
Saadet Partisi(sp Genel Başkanı Kurtulmuş, İzmirli Sanayici ve İşadamlarıyla Bir Araya Geldi. Kurtulmuş, "Tekel İşçilerine Bütün İstediklerinin Verilmesi Durumunda Maliyetin 480 Milyon Lira Olacağı Hesaplanıyor. Hükümet Bunun Yerine 50 Milyar Liradan Fazla Parayı Bir Yıllık Faiz Olarak Veriyor." Dedi.
Göç İdaresi - 6.2.2010
CHP Milletvekili Özkan: Burdur Şeker Fabrikası Özelleştirilmesin
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı(öib)'nın Portföy E Grubundaki Şeker Fabrikalarının Özelleştirmesini Durdurmasını veya Burdur Şeker Fabrikası'nın Bu Listeden Çıkarılmasını Talep Etti.
Göç İdaresi - 5.2.2010
Mgk Genel Sekreterliğine Kılıç Atandı
Çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Yapılan Atamalar Resmi Gazete'nin Bugünkü Sayısında Yayımlandı. Buna Göre, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğine Büyükelçi Serdar Kılıç Atandı.
Göç İdaresi - 28.1.2010
Gümüşhane'nin Bazı Bölgelerinde İki Metre Kar Birikti
Gümüşhane'nin Kürtün İlçesine Bağlı ve En Kalabalık Köylerinden Birisi Olan Üçtaş Köyünde İl Özel İdaresi Tarafından Karla Mücadele Çalışmaları Dozerlerle Yapılıyor. Hafta Başında Gerçekleşen Kar Yağışının Ardından Bazı Yerlerde 2 Metrenin Üzerine Kar Kütleleri Oluşurken, 6 Mahallesi Bulunan Köyün 3 Mahallesine Ulaşım Halen Sağlanamıyor.
Göç İdaresi - 27.1.2010
Özelleştirilen Sedaş'ı Alan Akcez, İlk Taksidini Ödedi
Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş.(sedaş)'nin Yüzde 100'lük Kamu Hissesinin Blok Satış Yöntemiyle Özelleştirildiği İhaleyi Geçen Yıl 600 Milyon Dolar Bedelle Kazanan Akkök-cez-akenerji Ortaklığı, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi'ne İlk Taksit Ödemesini Yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Göç İdaresi Haberleri | Göç İdaresi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Göç İdaresi haberleri, son dakika göç idaresi haber ve gelişmeleri burada. Giresun'da Marsilya esintileri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 00:21:00. #1.14#
title