Gmis, Sendika Temsilcilerini Seçti

Gmis, Sendika Temsilcilerini Seçti

Genel Maden-iş Sendikası (Gmis) Amasra Şubesi'nin Temsilciliklerinin Atamasını Gerçekleştirdi. Baştemsilcilik Görevine Saffet Özan Getirildi.

Gmis, Sendika Temsilcilerini Seçti

Genel Maden-İş Sendikası (GMİS) Amasra Şubesi'nin temsilciliklerinin atamasını gerçekleştirdi. Baştemsilcilik görevine Saffet Özan getirildi.

GMİS Amasra Şubesi'nden yapılan açıklamada, sendika baştemsilcisi ve temsilcilerinin GMİS merkezi tarafından atandığı belirtildi. Atamalara göre Saffet Özan baştemsilciliğe, Hasan Kamış, Mehmet Çevik, Harun Reşit Baştan, Zeki Şahin, Hüseyin Atav ve Fehmi Ünal temsilciliklere atandı.

Baştemsilciliğe atanan Saffet Özan, üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceklerini söyledi. Özan, "Bizler yaklaşan seçimleri de çok yakından takip ediyoruz. Bütün aday ve partileri en iyi şekilde değerlendirip, işimize, aşımıza, geleceğimize en iyi şekilde sahip çıkacağına inandığımız adaylara oy vereceğiz. Amasra'da çalışan sayısı her ne kadar binden fazla görünse de, ailemiz, emeklimiz, akraba ve yakınlarımızla bu sayı 10 bini buluyor. Bizlerden oy isteyenler istek ve sorunlarımıza kulak versinler. Madenci her zamankinden daha birlik ve bütünlük içinde hareket edecektir. Bizler emeğimize sahip çıkan, karşılığını veren, işyerimizi koruyan siyasetçilere sahip çıkacağız" dedi.

(MAO-AK)

09.06.2007 14:55 TSİ