Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama - Haberler
Haberi Paylaş

Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama

Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

2015-2016 eğitim öğretim yılında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinden mezun olan 122 öğrenci için düzenlenen mezuniyet töreni herkesi duygulandırdı.

2015-2016 eğitim öğretim yılında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinden mezun olan 122 öğrenci için düzenlenen mezuniyet töreni herkesi duygulandırdı. GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar öğrencilere yüksek öğrenimlerini tamamlayarak Gaziantep'e dönmelerini önerdi.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları eğitim kampüsünde gerçekleştirilen törene GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve Celal Ersoy, Yönetim ve Mütevelli Kurulu üyeleriyle çok sayıda davetli katıldı. GKV Fen Lisesi okul birinciliğini Eylül Kasapoğlu kazanırken okul ikinciliğini Rozerin Göze Yüksel, okul üçüncülüğünü ise Buse Kabakoğlu kazandı. GKV Özel Anadolu Lisesi birinciliğini Nurten Nisa Saka kazanırken ikinciliği Ayça Bilgiç, üçüncülüğü de Pelin Çelik sözelde etti.

"52.YIL ONURUNU GURURLA YAŞIYORUZ"

GKV Özel Liseler Müdürü Ülkü Ulutaş açılış konuşmasında öğrencilere, "Sizler ailelerinizden aldığınız eşsiz aile eğitimi ve okullarımızdan aldığınız çağdaş, bilimsel ve Atatürkçü eğitim-öğretim ile Ata'sına layık bireyler olarak yetiştiniz. Ata'mızın izinde durmadan, yorulmadan yürüyecek, şehrimize ve ülkemize en yüce değerleri katacaksınız. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında çağdaş, akademik eğitimin yanında kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle sosyal yönlerinizi de erişilmez seviyelere taşıdınız ve öz güven sahibi bireyler oldunuz. Bu etkinliklerin yaşamınıza kattığı eşsiz değerleri toplumun öncü bireyleri ve yol gösteren liderleri olarak yaşayacak ve göreceksiniz" şeklinde konuştu.

"KIVILCIM GİBİ GİDEREK YILDIRIM GİBİ DÖNÜNÜZ"

Ardından GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar konuşmasında, "Bu gecenin haklı gururunu yaşayan, kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi, öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum. Okullarımız çok güçlü akademik kadrosu ve profesyonel eğitim anlayışı ile yarım asırdır Gaziantep'e ve ülkemize hizmet vermektedir. 52 yıldır bu kurumu ayakta tutan Mütevelli Kurulu Başkanı Nüket Ersoy'a ve Yönetim Kurulu Başkanı Celal Ersoy'a ve siz velilerimize şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ederim. Bu gururu sizlerle paylaşmak için aranızda bulunan dostlarımıza, konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sevgili Gençler, her zaman en yüksekte olmayı, en güçlü olmayı ve en başarılı olmayı hedefleyiniz. Aileleriniz ve öğretmenleriniz olarak bunları başaracağınızdan eminiz ve daima sizlerleyiz. Sizlerin Türkiye'nin en seçkin üniversitelerine yerleşmenizi, sonra da yükseköğrenim ve meslek hayatınızda çok başarılı insanlar olmanızı diliyorum" ifadelerini kullandı. Törende bayrak flama devir tesliminin ardından GKV Fen Lisesi Birincisi Eylül Kasapoğlu ve Anadolu Lisesi birincisi Nurten Nisa Saka yaş kütüğüne dönem plaketlerini çakarak günün anısına birer konuşma yaptı. Vals gösterisi ve öğrencilerden Naz Ölçal'la, Selim Barlık'ın mini konserinin ardından öğrenciler kendileriyle ilgili slogan tipi cümlelerle sahneye davet edildi. Öğrencilere diplomalarını 12. sınıf öğretmenleri verdi.

Kazım Koyuncu'nun "İşte Gidiyorum" şarkısıyla duygusal anlar yaşayan öğrenciler hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladı. GKV Özel Fen Lisesinden 40 öğrenci, GKV Özel Anadolu Lisesinden 82, toplam 122 öğrenci mezun oldu. - GAZİANTEP

Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama

Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama

Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama

Gkv Özel Liseleri Mezunlarına Muhteşem Uğurlama

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Gaziantep, Eylül, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title