GKV'li miniklerin anneler günü sürprizi - Haberler
Haberi Paylaş

GKV'li miniklerin anneler günü sürprizi

Bültenler - Haberler | Güncel
GKV'li miniklerin anneler günü sürprizi

Benim annem bir melektir sloganıyla annelerine sürpriz yapan Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu birinci sınıf öğrencileri annelerini okulda ağırlayarak onlar için hazırladıkları gösterileri sundu.

Duygusal anların yaşandığı Anneler Gülü etkinliklerinde minik öğrencilerin gösterdiği yüksek performans büyük ilgi çekti.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu birinci sınıf öğrencileri Anneler Günü etkinlikleri kapsamında hazırladıkları bir dizi gösteriyle anneler gününü kutladılar. Birinci sınıf öğrencileri "Benim Annem Bir Melek" temasıyla hazırladıkları sahne programını sergileyerek Anneler Gününü erken kutladı. Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu birinci sınıf öğrencileri Anneler Gününü sergiledikleri danslı, müzikli ve şiirli etkinlikle kutladılar. Okul bahçesinde kurulan sahnede bahar şenliği havasında geçen programda öğrenciler sahne etkinliği sonrasında anneleriyle resim standında boyama etkinliğine katıldılar. Anneleriyle satranç oynadılar. Benim annem bir melek görseli ile fotoğraf çekindiler. Program sonunda öğrencilerin toplu Anneler Günü özel şarkısı ile duygulu anlar yaşattılar.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500