Giyim Mağazasında Boğa Paniği

Giyim Mağazasında Boğa Paniği

Bağcılar'da Sahibinin Elinden Kaçan Boğa, Bir Giyim Mağazasına Girdi. Büyük Paniğin Yaşandığı Mağazada Müşteriler Kaçışırken, Çocuğunu Korumak İsteyen Baba Tezgahın Üzerine Çıktı.

Giyim Mağazasında Boğa Paniği

Bağcılar'da sahibinin elinden kaçan boğa, bir giyim mağazasına girdi. Büyük paniğin yaşandığı mağazada müşteriler kaçışırken, çocuğunu korumak isteyen baba tezgahın üzerine çıktı.

Bağcılar'da kesilmeye götürülen yaklaşık 600 kiloluk boğa, sahibinin elinden kaçarak Tabya Caddesi üzerindeki bir giyim mağazasına girdi. Olay sırasında mağazada alışveriş yapan vatandaşlar, karşılarında bir anda boğayı görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Boğa, mağaza içinde sağa sola koşuştururken, müşteriler çocuklarını da alarak kaçmaya başladı. Bu sırada bir baba, kucağındaki bebeği boğadan korumak için tezgahın üzerine çıktı. Büyük paniğin yaşandığı mağazaya giren vatandaşlar, boğayı yakalamak için

seferber oldu. Kalabalıktan da ürken boğa, kaçmaya çalışırken boynuzlarını kapıya geçirdi.

Gözleri bir tişörtle bağlanan boğa, güçlükle etkisiz hale getirildi. Boğanın etkisiz hale getirilmesi için verilen çabalara, bir bayan müşteri de destek verdi.

Dükkan sahibi Hacı Doğan, "Boğa bir anda içeriye girdi. Müşteriler arasında büyük panik yaşandı. Bir müşteri çocuğunu korumak için tezgahın üzerine çıktı. Tişörtle gözlerini kapattık. Sonrasında etkisiz hale getirilerek dışarıya çıkarıldı" dedi.

(YM-EY-EY-ÖK-Y)