Girme Haberleri

Girme haber, Girme son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Girme - 17.11.2020
Son dakika haber: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
81 ilimize 300 kere ziyaret yaptım. Bu 300 ziyaretin en önemli gündem maddesi kentsel dönüşüm oldu. Gittiğimiz her yerde de hiçbir zaman 'Efendim biz bu işin en iyisini biliriz. Bizim söylediğimiz doğrudur, diğerlerini dinlemeyiz' diye yaklaşıma, bir tutuma girmedik.
Girme - 17.11.2020
/yeniden/ İşte Vaniköy Camii yangınının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporu
Tarihi Vaniköy Camii yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporunda "Elektrik tesisatı kablolarının ısınması sonucu, kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla yangın başlangıcı meydana geldi" denildi.
Girme - 17.11.2020
Ekonomistler, TCMB'den faiz artışı ve güçlü mesajlar bekliyor
Fonlamanın ağırlıklı olarak aylık geleneksel repo ihaleleri ve GLP kanalından sağlanmaya başlandığını belirten Bürümcekçi, şunları kaydetti: "Bu doğrultuda ortalama fonlama maliyeti yüzde 14,6 seviyesine ulaştı. Eğer politika faizi yüzde 15 civarına çıkarılırken, tüm fonlama bu kanaldan yapılmaya başlanırsa bankacılık fonlama maliyeti çok değişmemiş olacak. Ancak, normal fonlamaya dönülmez ve haftalık repo faizinin 150 baz puan üzerinde oluşacak yeni borç verme imkanlarından kullandırım devam ederse fonlama maliyeti bugünkü duruma göre yükselişini sürdürüyor olacak. Hatta fonlama ağırlıklı olarak GLP imkanına yönlendirilmeye devam eder ve aradaki 300 baz puan fark korunursa maliyet yükselişi daha da hızlı olacak. Ancak, beklenti para politikasında normalleşme olduğundan tüm fonlamanın politika faizinden (haftalık repo faizi) yapılmaya başlanması daha olası görünüyor." "PPK toplantısı Türkiye ekonomisindeki yenilenme mesajlarının bir samimiyet testi olacak" Virtus Glocal Yönetici Ortağı İnanç Sözer de Türkiye'nin son üç yıldır yaşadığı sıkıntılardan sonra 19 yılın en keskin toparlanmasını yaşayarak yabancı yatırımcıların yeniden ilgi alanına girmeye başladığını söyledi.
Girme - 17.11.2020
Son dakika haberleri! İŞTE VANİKÖY CAMİİ YANGINININ ÇIKIŞ NEDENİYLE İLGİLİ İTFAİYE RAPORU
Edinilen son dakika haberine göre Tarihi Vaniköy Camii yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporunda "Elektrik tesisatı kablolarının ısınması sonucu, kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla yangın başlangıcı meydana geldi" denildi.
Girme - 17.11.2020
(yeni görüntülerle) İŞTE VANİKÖY CAMİİ YANGINININ ÇIKIŞ NEDENİYLE İLGİLİ İTFAİYE RAPORU
Tarihi Vaniköy Camii yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporunda "Elektrik tesisatı kablolarının ısınması sonucu, kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla yangın başlangıcı meydana geldi" denildi.
Girme - 17.11.2020
İşte Vaniköy Camii yangınının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporu
Tarihi Vaniköy Camii yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporunda "Elektrik tesisatı kablolarının ısınması sonucu, kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla yangın başlangıcı meydana geldi" denildi.
Girme - 17.11.2020
Son dakika haber! Sakarya'da iş yerini yangını
Son dakika haberlerine göre Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bir iş yerinde çıkan yangın maddi hasara yol açtı.
Girme - 17.11.2020
Lokman Hekim Sağlık Grubundan 3. çeyrekte "tüm zamanların en iyi" performansı
Ekonominin durağanlaştığı ikinci çeyrekte Sağlık Uygulama Tebliği (SUT) kapsamındaki fiyat artışlarının yürürlüğe girmesi, Ankara Hastanesi'nin Lokman Hekim Üniversitesine kiralanması, kamu hastanelerindeki yoğunluk sebebiyle hastaların, özel hastanelerin bazı branşlarına yönelmesi ve bunlara ek olarak hükümetin açıkladığı ekonomik paketin, salgının olumsuz etkilerini azalttığına dikkati çeken Sarıoğlu, şunları kaydetti: "Yılın ikinci çeyreğinde kısıtlamaların azalmasıyla kapasite kullanımı eski seviyesine ulaşırken, yukarıda anılan faktörlerin etkisiyle uyguladığımız etkin fiyat ve maliyet politikası sayesinde, karlılığımız tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır.
Girme - 17.11.2020
Son dakika gündem: Bir yılda iki büyük deprem yaşayan doktor çadır kentte çocuklar için mesai yapıyor
Son dakika haberler: Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremi yaşayan Doktor Hilal Çakar, İzmir'deki depremin ardından kurulan çadır kentte çocuklara gönüllü psikolojik destek sunuyor.
Girme - 17.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Zilletin dört temsilcisinin kurulduğu anayasa hazırlık masasını PKK kurmuş, yazım işinin yapılabilmesi için ihtiyaç olan kalem siparişi de FETÖ'ye verilmiştir.
Girme - 17.11.2020
Biden döneminde İsrail'in 'altın çağı' kapanabilir
3 Kasım 2020'de yapılan ABD başkanlık seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre, Joe Biden seçim yarışını önde bitirerek önümüzdeki dönemde başkanlık koltuğuna oturmaya hak kazandı.
Girme - 17.11.2020
Dost ülkeler KKTC'yi tanıyacak
Karabağ işgali son buldu, KKTC'yi tanımanın yolu açıldı.
Girme - 17.11.2020
Elvan: "Önümüzdeki dönemde küresel salgının etkilerinin azalacağı ve yeni fırsatların oluştuğu bir toparlanma dönemine gireceğiz"
Elvan: "Önümüzdeki dönemde küresel salgının etkilerinin azalacağı ve yeni fırsatların oluştuğu bir toparlanma dönemine gireceğiz"
Girme - 17.11.2020
Gilead Türkiye'den Remdesivir açıklaması
Gilead Türkiye, Remdesivir'in Sağlık Bakanlığı'na bağışlanan adetler haricinde başka bir tedarikinin bulunmadığını duyurdu.
Girme - 17.11.2020
İBB, Kovid-19 sebebiyle bazı işletmelerini kapatma kararı aldı
2 bin personel pozitif Açıklamada, önlemler kapsamında İBB'nin 9 Kasım itibarı ile uzaktan, dönüşümlü çalışma yöntemine geçtiği hatırlatılarak, şu ifadelere yer verildi: "İlk resmi vakanın henüz ülkemize giriş yapmadığı şubat ayından bugün gelinen noktaya kadar çalışanlarımızı ve vatandaşları korumak üzere aldığımız tüm tedbirlere rağmen İBB ve iştirak çalışanlarından yaklaşık 2 bin personelimizin Kovid-19 testleri pozitiftir. Bunun yanı sıra 1322 personelimiz de karantina altındadır. Hasta tespitleri ve karantina süreçleri ile ilgili prosedürler zaman almaktadır. Mesela hastalıkla ilgili belirti göstermeyen personeller ancak rutin uygulanan testlerle tespit edilmekte, bu da halka hizmet sunan personellerin tespit edilene kadar, bulaşı yaygınlaştırma riskini ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı genelgesinde çalışması uygun bulunmayan personelleri de ilave ettiğimiz zaman ciddi bir işgücü kaybı yaşandığı gözler önündedir." Açıklamada alınan tedbirler şöyle sıralandı: "Kayıt dönemi süren ve yakında yüz yüze eğitime başlaması planlanan İSMEK kurslarının açılışı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Online kurslar ise belirli alanlarda sürdürülecektir. Bilimsel veriler bulaşın hızlı yayıldığı alanlar olarak spor salonlarını ve havuzları işaret etmektedir. Bu vesile ile İBB'ye ait olan ve Spor AŞ iştirakimizde işletilen tesislerin kapatılmasına karar verilmiştir. Kültür Merkezleri de kapalı kalmaya devam edecektir. Kapalı salonda izleyicisi olan sahne sanatlarının online olarak icra edilmesine karar verilmiştir. İBB'ye ait açık hava kapsamına girmeyen tüm müzelerin kapatılmasına karar verilmiştir.
Girme - 17.11.2020
İBB'de 2 bin personelin Covid-19 testleri pozitif çıktı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 salgınının hem toplumda hem de kendi çalışanları arasında yaygınlaşmasını önlemek amacıyla, İBB Bilimsel Danışma Kurulu'nun önerileri çerçevesinde birtakım tedbirler aldı. 19 Kasım Perşembe'den itibaren uygulamaya konulacak kararın, sürdürülmesi gereklilik olan belediyeye ait hizmetleri etkilemeyeceği vurgulandı. İBB'nin, alınan kararlar ve konuya ilişkin kamuoyuna yaptığı açıklama şöyle: "Sayın Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın açıklamalarına göre, ülkemizde salgının en yoğun yaşandığı kent İstanbul'dur. İlk resmi vak'anın henüz ülkemize giriş yapmadığı Şubat ayından, bugün gelinen noktaya kadar çalışanlarımızı ve vatandaşları korumak üzere aldığımız tüm tedbirlere rağmen İBB ve iştirak çalışanlarından yaklaşık 2 bin personelimizin Covid-19 testleri pozitiftir. Bunun yanı sıra bin 322 personelimiz de karantina altındadır. Kayıt dönemi süren ve yakında yüz yüze eğitime başlaması planlanan İSMEK kurslarının açılışı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Online kurslar ise belirli alanlarda sürdürülecektir. Bilimsel veriler bulaşın hızlı yayıldığı alanlar olarak spor salonlarını ve havuzları işaret etmektedir. Bu vesile ile İBB'ye ait olan ve Spor A.Ş iştirakimizde işletilen tesislerin kapatılmasına karar verilmiştir. Kültür Merkezleri de kapalı kalmaya devam edecektir. Kapalı salonda izleyicisi olan sahne sanatlarının online olarak icra edilmesine karar verilmiştir. İBB'ye ait açık hava kapsamına girmeyen tüm müzelerin kapatılmasına karar verilmiştir.
Girme - 17.11.2020
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç Açıklaması
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, borç yapılandırmasına ilişkin düzenlemelerin bulunduğu kanunla, tarımsal amaçlı kooperatifler ile orman kooperatiflerinin borçlarının da yapılandırıldığını söyledi.
Girme - 17.11.2020
Son dakika gündem: İBB, İSMEK'İ ERTELEDİ, MÜZE VE SPOR TESİSLERİNİ KAPATTI
5) İBB'ye ait açık hava kapsamına girmeyen tüm müzelerin kapatılmasına karar verilmiştir.
Girme - 17.11.2020
İBB, İSMEK'i erteledi, müze ve spor tesislerini kapattı
5) İBB'ye ait açık hava kapsamına girmeyen tüm müzelerin kapatılmasına karar verilmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Girme Haberleri | Girme Haber - Haberler - Girme haberleri, son dakika girme haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 03:59:03. #1.14#
title