Girls Haberleri

Girls haber, Girls son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Girls - 05.10.2016
16. Beyrut Uluslararası Film Festivali Başladı
Festivalin ilk gününde Amerikalı yönetmen Tate Taylor'un "The Girls On the Train" isimli 8 dakikalık kısa filmi sanat çevreleri, film eleştirmenleri ve izleyicilerin beğenisine sunuldu.
Girls - 23.07.2016
Joss Stone, Zorlu Psm'de Konser Verdi
Güçlü sesiyle dinleyicilerini hayran bırakan İngiliz sanatçı, "Newborn", "Love Me", "Big Old Game", Cut the Line", "Harry's Symphony", "Girls You won't Believe", "Music" ve "This ain't Love" gibi sevilen şarkılarını yorumladı.
Girls - 30.06.2016
Michelle Obama Madrid'de
ABD Başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama, "Let Girls Learn" (Kızların öğrenmesine izin verin) adıyla başlattığı projeyi tanıtmak için Madrid'e geldi.
Girls - 28.06.2016
Michelle Obama Liberya'da
Kızları Malia ve Sasha ile annesi Marian Robinson'un eşlik ettiği Michelle Obama, önce kız çocuklarının okula gitmesi için başlatılan "Let Girls Learn (Kızların Öğrenmesine İzin Verin)" adlı küresel girişimin Margibi kentindeki merkezini, daha sonra da "Dünya Kampını Kızlar Yönetiyor (GLOW)" örgütünün Kakata kentindeki tesisini ziyaret ederek yetkililerle görüştü.
Girls - 24.06.2016
Gitarist Asım Can Gündüz Hayatını Kaybetti
1955 yılında İstanbul'da doğan ünlü sanatçı, uzun yıllar yaşadığı ABD'den 1980 yılında Türkiye'ye dönüş yaptı. 1992 yılında çıkardığı "Anasının Gözü ve Cin Gibi" albümüyle popülerliği arttı. Çıkardığı albümündeki "Turkish Girls" isimli şarkı 1992 yılında BFBS Radio'da (İngiliz Radyosu) "ayın en iyi yabancı şarkısı" seçildi.
Girls - 27.05.2016
Expo 2016 Antalya'da Çin Milli Günü Kutlandı
Çinli heyet, EXPO 2016 Antalya hatıra defterini imzaladıktan sonra küçük amfi tiyatroya geçerek "Lion Acrobatic Troupe" adlı dans grubunun gösterilerini izledi. Kutlamada "Girls Chrystal Band" isimli Çinli grup da çeşitli şarkılar seslendirdi.
Girls - 18.05.2016
Nijerya'da Kaçırılan Kız Öğrencilerden Biri Bulundu
Genç kızların bulunması için başlatılan "Bring Back Our Girls (Kızlarımızı Geri Getirin)" kampanyasının kurucularından Oby Ezekwesili de Twitter'dan yaptığı açıklamada, Ali'nin bulunduğunu doğruladı.
Girls - 09.05.2016
26 Ülkenin Gençleri "Miss Impossible"I En İyi Film Seçti!
EFA Genç İzleyiciler Film Günü'nde gençler, EFA üyelerinden oluşan özel bir seçici kurul tarafından belirlenen "Girls Lost" (İsveç), "Rauf" (Türkiye) ve "Miss Impossible" (Fransa) filmlerini izlediler.
Girls - 06.05.2016
Efa Genç İzleyi·ci·ler Fi·lm Günü 8 Mayıs'ta Yapılacak
Etkinlik kapsamında EFA tarafından belirlenen İsveç'ten "Girls Lost", Türkiye'den "Rauf" ve Fransa'dan "Miss Impossible" filmleri izlenecek.
Girls - 03.05.2016
"Efa Genç İzleyiciler Film Günü"
Gençleri, sinema yoluyla başka kültürlerle buluşturmayı amaçlayan etkinlikte; genç izleyiciler European Film Academy (EFA) tarafından belirlenen "Girls Lost", "Rauf" ve "Miss Impossible" filmlerini seyredecekler.
Girls - 03.05.2016
"Efa Genç İzleyiciler Film Günü"
Gençleri, sinema yoluyla başka kültürlerle buluşturmayı amaçlayan etkinlikte; genç izleyiciler European Film Academy (EFA) tarafından belirlenen "Girls Lost" (İsveç), "Rauf" (Türkiye) ve "Miss Impossible" (Fransa) filmlerini seyredecekler.
Girls - 16.04.2016
Kız Çocukları İçin "Stem Kampları Projesi"
İlköğretim 6. sınıf kız öğrenciler için küresel eğitim, bilim ve kültür alışverişi konularında farkındalık sağlamak amacıyla başlatılan "Prof. Aziz Sancar Girls In STEM (GIS) Projesi"nin Mersin etabı sona erdi.
Girls - 15.04.2016
Kız Çocukları İçin "Stem Kampları Projesi"
İlköğretim 6. sınıf kız öğenciler için küresel eğitim, bilim ve kültür alışverişi konularında farkındalık sağlamak amacıyla başlatılan "Prof. Aziz Sancar Girls In STEM (GIS) Projesi"nin Mersin etabı, düzenlenen panelle başladı.
Girls - 14.04.2016
Atiye, PowerPuff Girls'ün jenerik müziğini seslendirdi
Cartoon Network'te maceralarına başlayacak efsane çizgi dizi PowerPuff Girls'ün yeni sezon jenerik müziğini ünlü sanatçı Atiye seslendirdi.
Girls - 16.03.2016
Ünlü Oyuncu BM İyi Niyet Elçisi Oldu
Morgan Freeman'la başrol oynadığı 'Kızları Öp' (Kiss The Girls) adlı filmle tanınan Amerikalı oyuncu Ashley Judd, Birleşmiş Milletler (BM) iyi niyet elçisi oldu.
Girls - 13.03.2016
Beckham İmparatorluğu!
Beck'lerin en büyük gelirleri üç farklı yoldan sağlanıyor. Bunların arasında en önemlisi David Beckham'ın futbolculuk kariyeri ve buna bağlı anlaşmalar olurken, imzaladığı sponsorluklar ve oynadığı reklam filmleri de gelirlerin önemli bir kısmını oluşturuyor. Gelirin son kalemi ise eski Spice Girls üyesi ve ailenin yeni reisi Victoria'nın kurduğu moda markası.
Girls - 07.03.2016
Tüsiad Urges Women's Representation İn Parliament, Disincentive Law Against Violence
Also, young girls should be more integrated to STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) domains in education, the statement added.
Girls - 07.03.2016
Turkish Spokesperson To Un Weps Will Urge Gender Equality At "Gong Ceremony"
Within the event names "Ring the Bell for Equality", the call of United Nations, "2030: Step It Up for Gender Equality" will reiterate need for developing women's and girls' rights.
Girls - 03.03.2016
Kız Dünyasına Giriş Vizesini Alamadınız mı?
* Kız çatışmaları denkleminde erkekler nerede duruyor? Kızınızın karşı cinsle olan ilişkilerinde siz ona nasıl yardım edebilirsiniz? * Kendinizi Kontrol Etme… Sizin geçmiş deneyimleriniz, anne-babalığınızı nasıl etkiliyor? Kızınızın zor ama aynı zamanda olağan sosyal çatışmalarına makul bir şekilde nasıl dahil olabilirsiniz? Son teknolojik değişimlerin Kız Dünyası'na etkisinin de dahil edildiği ve kızların, erkeklerin, anne-babaların başından geçenlerin canlandırıldığı ünlü Hollywood filmi Mean Girls'e ilham kaynağı olan Kraliçe Arılar ve Taklitçiler, kızınızın sosyal olarak yetkin ve kendisine değer veren bir kişi olmasına yardımcı olabilmeniz için somut stratejiler sunuyor.
Girls - 18.02.2016
"GUARDIANS Of The Galaxy 2" Filminin Çekimleri Başladı
Bu filmde ilk koruyucular, yani Peter Quill/Star-Lord rolünde Chris Pratt ("Jurassic World," "Galaksinin Koruyucuları"): Gamora rolünde Zoe Saldana ("Galaksinin Koruyucuları," "Star Trek Bilinmeze Doğru"): Drax rolünde Dave Bautista ("Spectre," "Galaksinin Koruyucuları"): Rocket'i seslendiren Bradley Cooper ("Joy," "Keskin Nişancı"): Groot'u seslendiren Vin Diesel ("Galaksinin Koruyucuları," "Hızlı ve Öfkeli 7"): isimlerinin yanı sıra Yondu rolüyle Michael Rooker ( "Galaksinin Koruyucuları," "Jumper"): Nebula rolüyle Karen Gillan ("Galaksinin Koruyucuları," "Büyük Açık") ve Kraglin rolüyle Sean Gunn ("Galaksinin Koruyucuları," "Gilmore Girls") geri dönüyor.
Girls - 12.02.2016
Nba All-Star'da En Değerli Oyuncu Twitter Üzerinden Seçilecek
– State Farm ve NBA Cares, NBA All-Star karşılaşmasında yapılan her asist için Boys & Girls Kulüplerine 1.
title