GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ HABERLERİ

Girişimcilik Merkezi Haberleri

Girişimcilik Merkezi haber, Girişimcilik Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Girişimcilik Merkezi - 28.10.2020
Geleceğin enerji fikirlerine 300 bin lira ödül
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) ve ODTÜ TEKNOKENT iş birliğinde başlatılan "Enerjim Sensin Hızlandırma Programı" kapsamında elektrik dağıtım sektörüne yönelik yenilikçi iş fikirlerine 300 bin lira ödül verilecek.
Girişimcilik Merkezi - 28.10.2020
Son dakika haberi... İstanbul küresel girişimcilik merkezi olacak
Gelen son dakika haberine göre İstanbul'un küresel girişimcilik merkezlerinden biri haline getirilmesi hedeflenirken, bu kapsamda Uluslararası İstanbul Girişimcilik Programı hayata geçirilecek.
Girişimcilik Merkezi - 27.10.2020
Son dakika haberleri! ReWorld'e 121 takım başvurdu
Son dakika ekonomi haberi: Vodafone'un, e-atık sorununa sistemsel ve yenilikçi çözümler aramak amacıyla imeceLAB ve S360 yürütücülüğünde hayata geçirdiği açık inovasyon programı ReWorld'e başvurular tamamlandı.
Girişimcilik Merkezi - 26.10.2020
Gazi Teknopark, 200 bin lira hibe kazanacak yeni girişimcilerini arıyor
Gazi Üniversitesi, TÜBİTAK ile ortak yürüttüğü "BİGG Anahtar" programı ile Teknopark kapılarını yeni girişimcilere açacak.
Girişimcilik Merkezi - 24.10.2020
Son dakika haber | Adana'da girişimciler "Melek Yatırımcı Buluşmaları"nda bir araya geldi
Son dakika haberi: Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Adana Girişimcilik Merkezi ile Dünya Melek Yatırım Forumu (WBAF) iş birliğinde girişimcilerin katılımıyla "Start-up - Melek Yatırımcı Buluşmaları" düzenlendi.
Girişimcilik Merkezi - 23.10.2020
KOSGEB, GİV ve TÜGVA arasında iş birliği protokolü imzalandı
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) arasında, bilim ve teknolojiye dayalı yeni fikir ve buluşlara sahip girişimciler ve işletmelere yönelik fayda sağlayacak iş birliği...
Girişimcilik Merkezi - 23.10.2020
Son dakika haber! DHA YURT BÜLTENİ - 12
Erzurum'un imalat sanayisinde daha fazla yer edinmesi hedefiyle yola çıktıklarına vurgu yapan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, şunları söyledi: "Verdiğimiz destekler sayesinde, Tekstilkent 1'inci etapta 4 fabrikanın inşaatı tamamlandı ve halihazırda 650 vatandaşımız iş başı yaptı. Bu fabrikalarda üretilen maske, önlük, tulum ve kaban gibi ürünler Almanya, Polonya, İspanya, İngiltere gibi ülkelere ihraç ediliyor. Yine bu projenin devamı niteliğinde olan ikinci etabı da destekliyoruz. Bu 2'nci etabın tamamlanmasıyla da 4 bin Erzurumlu hemşehrimize istihdam sağlanmış olacak. Tekstilkent yatırımları, sektöre girdi sağlayan KOBİ'lere de dinamizm getirecek. Ayrıca burada oluşan kümelenme; makine-ekipman üreticileri ve lojistik firmalarının Erzurum'a yatırım yapmasını da teşvik edecek. Böylece Erzurum'da istihdam ve rekabet gücü artacak. Sanayinin yanı sıra, şehrimizin turizmini de geliştirecek projeleri destekliyoruz. Erzurum sadece kış turizmiyle anılmasın, 4 mevsim turist çeksin istiyoruz. Erzurum, spor turizmi için çok iyi bir destinasyon. Buradan hareketle Sporcu Performans Ölçüm Değerlendirme ve Rehabilitasyon Merkezini kurduk. Merkez; kamp yapan sporcuların performans ölçümlerini yaparak, potansiyel sakatlıkların önüne geçmeyi hedefliyor. Bu merkezle birlikte, aslında Erzurum'u yüksek irtifa sporcu kampları konusunda stratejik bir alternatif haline getirmiş olduk. Bu merkez, ülkemizde İstanbul ve Antalya'dan sonra üçüncü merkez olma niteliğini taşıyor. İnanıyorum ki; süper lig takımlarımızın yanı sıra, dünyanın dört bir yanından sporcular da zamanla Erzurum'u tercih etmeye başlayacaklar." ÜLKEMİZİN YAZILIMDAKİ KABİLİYETİNİ GÖRDÜK "Ülkemizin yazılım sektöründeki kabiliyetlerinin şu an sadece bir kısmını gördük" diyen Bakan Varank, oyun, simülasyon, bulut teknolojileri, yapay zeka ve siber güvenlik gibi alanlarda sessiz ama derinden ilerleyen gencecik şirketlerin olduğunu söyledi. Bakan Varank, şöyle konuştu: "Bu gençler inovasyona ve girişimciliğe daha yoğun bir biçimde odaklanırlarsa, kendi işlerini çok rahat bir şekilde kurabilirler. Erzurum'da bu manada çok ciddi bir potansiyel olduğunu biliyoruz. Bu amaçla Erzurum Teknik Üniversitesi bünyesinde Kristal Girişimcilik Merkezini kurduk.
Girişimcilik Merkezi - 6.1.2011
Ödemiş'te Girişimcilik Eğitimi Verilecek
Ödemiş'te, Belediye ve Başbakanlık Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (kosgeb) İşbirliğiyle Girişimcilik Eğitimi Verilecek
Girişimcilik Merkezi - 6.1.2011
'Niksar Salamura Eğitim ve Üretim Atölyesi Projesi'
Avrupa Birliği Destekli 'Niksar Salamura Eğitim ve Üretim Atölyesi Projesi' Kapsamında, Kursiyer Kadınlara Üzüm Yaprağı Üretimi ve Girişimcilik Konusunda Eğitim Veriliyor.
Girişimcilik Merkezi - 6.1.2011
'İlçemizde Girişimcilik Eğitimi Alan Geleceğin Müteşebbisleri Yetişiyor'
Nazilli Ticaret Odası Başkanı Gültekin Kılınç, İlçede Düzenlenen Girişimcilik Kurslarıyla Geleceğin Müteşebbislerinin Yetiştiğini Söyledi
Girişimcilik Merkezi - 5.1.2011
25 Girişimci Sertifikalarına Kavuştu
Türkiye İş Kurumu İle Nevşehir Bölge Müdürlüğü Arasında İmzalanan Protokolle Hayata Geçen Eğitim Programı Sona Erdi.
Girişimcilik Merkezi - 3.1.2011
Türkiye’den İki Proje, Avrupa Girişimcilik Ödülleri Yolunda
Avrupa Girişimcilik Ödülleri 2011 İçin KOSGEB'e 29 Başvuru Yapıldı.
Girişimcilik Merkezi - 2.1.2011
Denizli'de Kadınlara 'Altın' Fırsat
Dünyaca Ünlü Asgold, Atasay, Goldaş ve Regold Gibi Uluslararası Altın Markalarını Çıkaran Denizli'nin Çivril İlçesinde Kadınlar, Altın İşçiliğine Soyunuyor
Girişimcilik Merkezi - 31.12.2010
Düzce'den Kısa Kısa
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, Kentte Teknopark Kurulmasına İlişkin Çalışmaların Sürdüğünü Bildirdi
Girişimcilik Merkezi - 30.12.2010
'Kadar 6 Girişimciye 141 Bin 301 Tl'lik Destek Verildi'
Kosgeb Tekirdağ Hizmet Merkezi Trakya Bölge Müdürü Ali Vasfi Eskicioğlu, 'Şimdiye Kadar 6 Girişimciye 141 Bin 301 Tl'lik Destek Verildi' Dedi.
Girişimcilik Merkezi - 30.12.2010
Yeni Uygulamalı İşgücü Yetiştirme Kursu Sertifika ve Tanıtım Töreni
Ereğli İlçesinde, 'Yeni Uygulamalı Girişimcilik Proje ve İşgücü Yetiştirme Kursu' Sertifika ve Tanıtım Töreni Düzenlendi.
Girişimcilik Merkezi - 30.12.2010
'Kadın Gelişim Merkezi' Kurulacak
Adana'da, Nitelikli İş Gücü veya Girişimci Olarak Gelişmelerine İmkan Sağlamak Amacıyla 'Adana Kadın Gelişim Merkezi' Kurulacak
Girişimcilik Merkezi - 28.12.2010
İstihdam Geliştirme Yönelimli Kadın Girişimcilik Projesi Yarışması
İstihdam Geliştirme Yönelimli Kadın Girişimcilik Projesi Yarışması'nın Sonuçları Açıklanacak
Girişimcilik Merkezi - 28.12.2010
Hatay Valisi Lekesiz:
Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hızla Değişen Dünyada, Türkiye'nin Dünyaya Uyum Sağlayabilmesi İçin Büyük Bir Değişim İçerisinde Olduğunu, Uyum Yeteneğini Kaybetmesi Halinde 21
Girişimcilik Merkezi - 27.12.2010
"Türkiye'den İki Proje, Avrupa Girişimcilik Ödülleri Yolunda"
KOSGEB: Türkiye'den İki Proje, Avrupa Girişimcilik Ödülleri Yolunda.
Girişimcilik Merkezi - 27.12.2010
Abigem'in Girişimcilik Eğitimi
Kayseri Ticaret Odası (kto) Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (abigem) A
Girişimcilik Merkezi - 26.12.2010
Terzilikten Modacılığa Terfi Etti, Eşofman Kumaşından Özel Kıyafetler Tasarlıyor
Çocuklarının Tembelliği Öğrenmemesi İçin Çalışmaya Karar Veren Semra Akbay, 42 Yaşında İş Kadını Oldu. Kosgeb'in Girişimcilik Projesi Seminerinden Etkilenen Akbay, Kadınlara Günlük Hayatlarında Pratiklik Kazandırmak İçin Eşofman Kumaşından Kıyafet Projesi Hazırladı.
Girişimcilik Merkezi - 25.12.2010
Ulusal Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi Yapıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, '17 Yıllık Belediyecilik Hayatımda, Hizmetlerimizden Ötürü 7 Kere Soruşturma Geçirdim
Girişimcilik Merkezi - 25.12.2010
'Dünyada Girişimcilik Trendi Artıyor'
Türkiye İş Kurumu (işkur) Genel Müdürü Doç
Girişimcilik Merkezi - 25.12.2010
Başkan Özhaseki: Değişimi Doğru Algılayanlar Ayakta Kalır
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Girişimcilikte Değişim Olgusunun Önemine Vurgu Yaparak, "Değişimi Doğru Algılayanlar Ayakta Kalır." Dedi.
Girişimcilik Merkezi - 24.12.2010
Özhaseki Genç Girişimcilere Seslendi
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Girişimcilikte Değişim Olgusunun Önemine Vurgu Yaparak, "Değişimi Doğru Algılayanlar, Ayakta Kalır" Dedi.
Girişimcilik Merkezi - 24.12.2010
İşkur Genel Müdürü Doç. Dr. Biçerli: Girişimci Sayısının Artması Elzemdir
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Doç. Dr. Kemal Biçerli, Dünyada Yeni Yükselen Değerin Girişimci Olduğunu Belirterek, "Türkiye'de Girişimci Sayısının Artması Elzemdir.
Girişimcilik Merkezi - 23.12.2010
Muğla'daki Girişimcilere İş-kur-kosgeb Desteği Verilecek
Muğla'da İşsizliğe Çözüm Olabilecek ve Gençlere Kendi İşlerini Kurma Fırsatı Verecek, İş-kur ile Kosgeb İşbirliğinde Bir Proje Başlatıldı.
Girişimcilik Merkezi - 22.12.2010
'İzmir Turizm Yatak Kapasitesini Planlamalı'
Son Günlerde Sık Sık Gündeme Gelen İzmir Turizmiyle İlgili Olarak İşadamı Fettah Tamince'den Bir Öneri Geldi.
Girişimcilik Merkezi - 20.12.2010
Hatay'da 'Mesleki Eğitim ve Girişimcilik Kursu'
Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İnsan Kaynaklarının Kalitesinin Arttığını Belirterek, 'İş Bulabilmek İçin Mutlaka Uzmanlaşmak Gerekiyor' Dedi
Girişimcilik Merkezi - 20.12.2010
Antakya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kocaoğlu:
Antakya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Kocaoğlu, 2010 Yılında Avrupa Birliği'ne 3 Adet Proje Sunduklarını ve Projelerin Olumlu Karşılandığını Söyledi.
Girişimcilik Merkezi - 19.12.2010
Eğitim Programı Yoğun İlgi
Alternatif Girişimcilik Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Biga Halk Eğitim Merkezi'nde Iso Eğitimi Düzenledi
Girişimcilik Merkezi - 18.12.2010
Borusan Lojistik, Kazakistan, Suriye ve Irak'a da Üs Kuruyor
Ortadoğu ile Gelişen Ticaret, Lojistik Şirketlerini de Bu Bölgeye Yöneltti.
Girişimcilik Merkezi - 17.12.2010
Gaziantepli Girişimciler, Başarının Sırlarını İşadamlarından Dinliyor
İş Dünyasına Atılmayı Düşünen ve İş Kurma Çalışmaları Yürüten Gaziantepli Girişimciler ve Gençler, İş Hayatında Başarının Sırlarını İşadamlarından Dinliyor.
Girişimcilik Merkezi - 17.12.2010
İşsiz Girişimci Adaylarına Yönelik 'Girişimcilik' Dersleri Sürüyor
Gaziantep Ticaret Odası Meksa Mesleki Eğitim Merkezi Tarafından Yürütülen 'Girişimcilik Eğitim Programı' Kapsamında 'Gönüllü Girişimcilik Koçluğu' Semineri Gerçekleştirildi
Girişimcilik Merkezi - 17.12.2010
Matso'nun Girişimcilik Seminerine Katılan Kursiyerler Sertifika Aldı
Seminer Sonrası Girişimcilik Ünvanı Alan Kursiyerlerin Kosgeb Desteklemelerinden Yararlanabileceğini Belirtti
Girişimcilik Merkezi - 17.12.2010
Vali Arslan: Balıkesir'in Nitelikli Göçe İhtiyacı Var
Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan, Son Bir Yıl İçinde İlin Nüfusunun Sadece 9 Bin Kişi Arttığını Belirterek, Büyümek ve Gelişmek İçin Biraz Göç Alınması Gerektğini Söyledi.
Girişimcilik Merkezi - 17.12.2010
Anka, 16 Aralık 2010 Perşembe Gündemi
Anka, Ankara Haber Ajansı A.ş.
Girişimcilik Merkezi - 16.12.2010
"Birinci Ligdeki Ülkeler Arasında Olmamız İçin Mesleki Eğitime Önem Verilmeli"
Bakan Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin 21. Yüzyılda Birinci Ligde Oynayan Ülkeler Arasında Olması İçin Mesleki Eğitimle İlgili Avrupa Birliği (AB) Projelerine Ağırlık Verilmesi Gerektiğini Söyledi
Girişimcilik Merkezi - 16.12.2010
Devlet Bakanı Yılmaz, Girişimci Adaylarına Sertifika Dağıttı
AB Destekli 'Girişimcilik ve Teknoloji Kullanımının Çalışarak Öğrenilmesi Projesi'nin Kapanış Törenine Katıldı
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Girişimcilik Merkezi Haberleri | Girişimcilik Merkezi Haber - Haberler - Girişimcilik Merkezi haberleri, son dakika girişimcilik merkezi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri | Bakan Pekcan: Küresel değer zincirlerinde çeşitlendirmeye gitmeliyiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 20:24:14. #1.15#
title