Giriş Yasağı Haberleri

Giriş Yasağı haber, Giriş Yasağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Giriş Yasağı - 30.10.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 45 milyon 693 bine, virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 1 milyon 190 bine ulaştı, iyileşenlerin sayısı 33 milyon 137 bini geçti.
Giriş Yasağı - 30.10.2020
İspanya ve Portekiz'de Kovid-19 vakaları artmaya devam ediyor
İspanya ve Portekiz'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında günlük vaka sayıları artmaya devam ediyor.
Giriş Yasağı - 29.10.2020
PFDK'dan Beşiktaşlı Josef de Souza'ya 2 maç ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Denizlispor maçında kırmızı kart gören Beşiktaşlı oyuncu Josef de Souza ile Başakşehir maçında kırmızı kart gören Antalyasporlu Amilton'a 2 maç ceza verdi.
Giriş Yasağı - 29.10.2020
PFDK'dan Josef de Souza'ya 2 maç ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaşlı futbolcu Josef de Souza'ya 2 maç ceza verdi.
Giriş Yasağı - 28.10.2020
Son dakika haberleri: Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Edinilen son dakika haberine göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
Giriş Yasağı - 26.10.2020
İspanya'da Kovid-19 vakaları son 3 günde 52 bin 188 arttı
İspanya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında vaka sayısı son 3 günde 52 bin 188 arttı.
Giriş Yasağı - 24.10.2020
TFF Tahkim Kurulundan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'nın cezasına indirim
Kurulun toplantısının ardından TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı olmasına rağmen protokol tribününden futbolculara ve yedek kulübesinde bulunan kişilere doğrudan talimat vermesi nedeniyle TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulundan (PFDK) 4 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı alan Sumudica'nın cezasının 2 maça indirildiği belirtildi.
Giriş Yasağı - 24.10.2020
Tahkim Kurulu'ndan Sumudica'ya iyi haber
Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, bugün gerçekleşen olağanüstü toplantının ardından alınan kararları açıkladı. Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica'nın 4 maçlık cezası 2 maça indirildi. Tahkim Kurulu kararları şöyle: "Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.'nin Teknik Sorumlusu Marius Ninel Şumudica ve görevlisi Marius Stefan Şumudica ile ilgili PFDK'nın 22.10.2020 tarihli E.2020-2021/176 K.2020-2021/239 sayılı kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen 24.10.2020 Cumartesi günü saat 09: 30'da video konferans yoluyla icra edilen duruşmada Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.'nin vekili Av. Dursun Küçük, Av. Murat Can Kavak ve tanıkların hazır oldukları görüldü, sözlü beyanları alındı. Yapılan müzakere neticesinde; Kurulumuz tarafından, itiraza konu edilen PFDK kararı ile verilen cezalarda; Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.'nin Teknik Sorumlusu Marius Ninel Şumudica'ya FDT'nin 50/1-c maddesi uyarınca verilen 4 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 33.
Giriş Yasağı - 22.10.2020
PFDK, Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica'ya 4 maç ceza verdi
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, PFDK, soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı olmasına rağmen protokol tribününden futbolculara ve yedek kulübesinde bulunan kişilere doğrudan talimat vermesinden dolayı Sumudica'ya 4 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 33 bin lira para cezası verdi.
Giriş Yasağı - 22.10.2020
PFDK'dan Sumudica'ya 4 maç ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica'ya, soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı olmasına rağmen protokol tribününden futbolculara ve yedek kulübesinde bulunan kişilere doğrudan talimat vermesinden dolayı 4 maçtan men ve 33 bin TL...
Giriş Yasağı - 22.10.2020
Son dakika haber... İtalya'da Kovid-19 salgınında en yüksek günlük vaka sayısına ulaşıldı
Son dakika haberleri: İtalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında, son 24 saatte 16 bin 79 yeni vaka kaydedildi.
Giriş Yasağı - 21.10.2020
BM Türkiye Mukim Koordinatörü Alvaro Rodriguez Kovid-19 Semineri'nde konuştu Açıklaması
BM Türkiye Mukim Koordinatörü Alvaro Rodriguez, koronavirüsle mücadeleye karşı küresel ölçekte bir çözüm göremediklerini belirterek, ülkelerin farklı uygulamalar yürüttüklerini söyledi.
Giriş Yasağı - 21.10.2020
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan torba yasaya ilişkin önerilerini TBMM'ye sundu
İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu gündeminde bulunan ve çalışma hayatına ilişkin pek çok düzenlemeyi içeren tasarının başta 16, 8 ve 32. Maddeleri olmak üzere geneline ilişkin görüşlerini TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan'a sundu.
Giriş Yasağı - 14.7.2011
Gelibolu'da Hatalı Park Yapan Sürücülere Ceza
Gelibolu'da, hatalı park yapan araç sürücüleri cezalandırılıyor.
Giriş Yasağı - 12.7.2011
Olimpos'ta Köylüler Tarlasına Ücret Ödemek Zorunda
Kumluca'ya bağlı Yazır Köyü'ndeki Olimpos Mevkisinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Genel Müdürlüğü'nce bu yıl başlatılan bazı uygulamalar, köylüler, turizm işletmecileri ve yöreye gelen turistlerin tepkisine yol açıyor. Ören yerinin yanında tarlası bulunan köylülerden tarlaya geçişte ücret talep edilmesi köylülerin tepkisine yol açarken, turizm işletmecileri de akşam 22'den sonra denize girilmesinin yasaklanmasıyla gece 24'ten sonra müzik yayını yapılamamasından şikayetçi oldukları belirtildi. Olimpos ören yeri girişinin hemen yanında tarlası bulunduğunu belirten Çiftçi Naci Elden, tarlasına ören yerinden geçişlerinde kendisinden ücret istenmesinin zaman zaman tartışmalara neden olduğunu ve çoğu zaman tarlasına ücret ödeyerek geçebildiğini söyledi. Olimpos'ta turizm işletmesi bulunan Mustafa Akar da Olimpos'ta bu yıl geçen yılki uygulamanın tam tersine bir uygulama ortaya konulduğunu söyledi. Bu uygulamadan turizm işletmecileri olarak kendilerinin, bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin rahatsız olduklarını dile getiren Akar, "Biz işletmeciler, buraya gelen turistler bu uygulamalardan rahatsızız. Bu uygulamanın sebepleri de, zamanında alınmış olan yanlış kararlardır. Uygulamaya konulan bu kararlardan dolayı turistler ören yeriyle ilgilenmemekte, tatil bölgesinde de durmamaktadır. Buraya bir haftalığına tatile gelenlerin çoğunluğu, akşam uygulamalarını, gündüz uygulamalarını gördükten sonra bir gece kalıp, sabah bavulunu toplayıp gidiyorlar. Bu da turizm işletmecileri olarak bizleri olumsuz etkiliyor. Biz bu yasakların gelip, yerinde inceleyerek konulmasını isterdik, ancak şu anda alınan bu yasak kararları sadece jandarma gelip uyguluyor, kimsede jandarmaya bir şey diyemiyor. İlgili makamların biran önce bu yanlış kararları düzeltmesini bekliyoruz" diye konuştu. Olimpos'ta akşam uygulanan sahile giriş yasağı ve müzik yayını yasağının turistlerden olumsuz tepki aldığını ifade eden bir başka turizm işletmesi sahibi Ahmet Akbulut da, deniz ve eğlence için gelen turistlerin uygulamadan dolayı tatillerini iptal ettiklerini öne sürdü.
Giriş Yasağı - 8.7.2011
Kritik Gün 11 Temmuz
Futbol gündemine bomba gibi gibi düşen şike ve teşvik operasyonunda tüm gözlerin üzerine çevrildiği Futbol Federasyonu, savcılıktan talep ettiği bilgi ve belgeler kendisine ulaştığı anda harekete geçerek tarihi kararını verecek. Soruşturmayla ilgili tüm gelişmelerin dikkatle takip edildiği federasyonun İstinye'deki merkezinde her olasılığın değerlendirildiği öğrenilirken, medyada yer alan iddiaların resmi makamlar tarafından birkaç gün içinde TFF yetkililerine ulaşacağı bildirildi. Federasyonun bu bilgiler ışığında pazartesi düğmeye basacağı kaydedildi. -30 PUAN GÖRÜŞÜLECEK Kulüpler Birliği Vakfı'nın "Soruşturmaya konu olan takımlar küme düşürülmesin. Lige -30 puanla başlasın" önerisini pazartesi yapılacak toplantıda dinleyecek federasyon kurmayları, gelecek delil ve dosyaların ağırlığına göre daha ağır yaptırımları uygulamak zorunda kalacak. Milliyet Gazetesi'nin haberinre göre, Kulüpler Birliği Vakfı'nın teklifini medyadan öğrendiklerini belirten federasyon yetkilileri, 4 gün içinde soruşturma kapsamındaki tutuklamaları da göz önüne alarak en geç gelecek hafta sonuna kadar kamuoyunun merakla beklediği konuları aydınlığa kavuşturacak. SEÇENEKLER 1-Tıpkı geçen sezon büyük tartışma yaratan Bursaspor-Beşiktaş kararında olduğu gibi yönetimler takımla ilgili her türlü olaydan sorumlu tutulacağı için disiplin talimatının 55. maddesi hükümleri işletilir ve küme düşünme cezası verilebilir. En kuvvetli ihtimal bu görülüyor. 55. MADDE "Müsabakanın sonucunu hukuka ve spor ahlakına aykırı şekilde etkilemek veya buna teşebbüs etmek yasaktır. Bir futbolcuya veya kulübe teşvik primi verilmesi de bu kapsamdadır". 2. fıkra "Bu hükmü ihlal eden kişiler bir yıldan üç yıla kadar müsabakalardan men veya hak mahrumiyeti cezasıyla, kulüpler ise küme düşürme cezasıyla cezalandırılır". 2-Olaya karışan kulüp başkanı ve yöneticilerin eylemleri takımlarından ayrı tutulabileceğine kanaat getirilirse, camialar büyük zarar görmeden şike ve teşvik girişiminin faturası bu şahıslara kesilebilir. Ancak FIFA ve UEFA talimatları bu seçeneğin uygulanmasını zorlaştırır. 3-Fenerbahçe veya bir başka takımın küme düşürülmesine karar verilirse, ligin başlaması beklenmez. Aksi takdirde sezon ortasında yargıdan gelecek bir karar sonrası gerçekleştirilecek küme düşürme işlemi, o takımların bir alt kategoride oynamasına imkan vermeyeceği için, Ankaraspor örneğinde olduğu gibi bir sezon boşa geçecek. 4-Küme düşme kararı çıkarsa, söz konusu takım veya takımların futbolcularına ekstra transfer hakkı tanınacak. Bank Asya 1. liginde 23 yaş altı 3 yabancı oynatma hakkı bulunduğundan, kulüpler kontenjan boşaltmak durumunda kalacak. 5-Süper lig, düşecek olası takımlar sonrası eksik kalacak. Bu durumda Bank Asya 1. liginde play-off'da final oynayıp kaybeden takım lige çıkabilir. Bu da Gaziantep Büyükşehir Belediyespor olabilir. Düşen takım birden fazla olursa 4'li play-off'da puan ve averaj olarak üçüncü görünen ekip bir üst lige çıkabilir. 6-Küme düşürme cezası verildiği takdirde Bank Asya'da takım sayısı artabilir. Ankaraspor'un bu ligde olduğu gözönüne alınırsa devre arası tatil kısa tutulup, sezon daha önce belirlenen tarihte sonlandırılır. TUTUKLANANLARA TEDBİR Emniyet ve savcılık faaliyetlerini yakından izleyen ve Federasyonun tutuklan yönetici, teknik adam ve futbolcularla ilgili yaptırımları hemen devreye sokacak. İlk etapta söz konusu şahıslara disiplin talimatının 81. maddesi uygulanacak ve futbolla ilgili tüm işlemleri yargı kararı çıkıncaya kadar askıya alınacak. 81. MADDE "Disiplin ihlallerinin gerçekleştiği konusunda kuvvetli şüphelerin bulunduğu ve disiplin cezasının derhal uygulanmaması durumunda istenilen sonuçlara ulaşılamayacağının anlaşıldığı hallerde, kesin bir ceza hükmü tahsis edilinceye kadar kişilere stadyumlara, soyunma odalarına ve yedek kulübesine giriş yasağı, hak mahrumiyeti veya her türlü müsabakaya katılmaktan men yönünde geçici yaptırımlar uygulanmasıdır".
Giriş Yasağı - 7.7.2011
Erzurum'da "2011 Yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı"
Erzurum'da "2011 Yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı" Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında yapıldı.
Giriş Yasağı - 4.7.2011
Sivas Yeniden 2 Temmuz'daki Polis Müdahalesine Tepki
Sivas Demokrasi Platformu, gaz bombalı ve coplu müdahalesini kınarken, anma yasağı açıklaması ile ortamı gerdiğini iddia ettikleri Vali Ali Kolat'a da tepki gösterdi.
Giriş Yasağı - 4.7.2011
2 Temmuz'daki Polis Müdahalesine Tepki
Sivas Demokrasi Platformu, gaz bombalı ve coplu müdahalesini kınarken, anma yasağı açıklaması ile ortamı gerdiğini iddia ettikleri Vali Ali Kolat'a da tepki gösterdi.
Giriş Yasağı - 4.7.2011
Madımak Önünde Polis Müdahalesine Tepki
Sivas Demokrasi Platformu, 'anma yasağı' açıklaması ile ortamı gerdiğini iddia ettikleri Vali Ali Kolat'a da tepki gösterdi.
Giriş Yasağı - 29.6.2011
TSK, Cudi ve Küpeli Dağlarına Geçici Giriş Yasağı Getirdi
Genelkurmay Başkanlığı Şırnak'ta bazı yerleri 'geçici güvenlik bölgesi' ilan etti.
Giriş Yasağı - 29.6.2011
Hainlere Göz Açtırılmıyor
12 Haziran seçimlerinin öncesinde, demokrasiye ve halkın iradesine gölge düşürmek isteyen hain eller, seçim sonrasında da huzur bozmak için devrede. Özellikle bazı bölgelerde, terör örgütünün faaliyetleri hız kazandı. Sık sık güvenlik güçleriyle teröristlerin çatışmaya girdiği haberleri geliyor bölgeden. Hal böyle olunca Genelkurmay Başkanlığı bazı bölgeleri "geçici güvenlik bölgesi" ilan etti. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesindeki bilgi notuna göre, Küpeli Dağı, Cudi Dağı, Yazlıca Dağı güneyi, Mehmet Yusuf ve Meydan dağları, İncebel Dağları, Altın Dağlar, Çağlayan/Pirinçeken, Buzul Dağı, Rejgar Dağı, Alandüz, İkiyaka Dağları, Balkaya Dağı, Karadağ/Gedik Tepe/Çimendağı, Kurşunlu/Dicle/Diyarbakır, Yassıdağ, Yazlıca Dağı kuzeyinde 1 Temmuz- 1 Ekim tarihleri arasında giriş yasağı uygulanacak.
Giriş Yasağı - 29.6.2011
Bu Bölgelere Giriş Yasakladı!
Genelkurmay Başkanlığı bazı yerleri "geçici güvenlik bölgesi" ilan etti. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesindeki bilgi notuna göre, Küpeli Dağı, Cudi Dağı, Yazlıca Dağı güneyi, Mehmet Yusuf ve Meydan dağları, İncebel Dağları, Altın Dağlar, Çağlayan/Pirinçeken, Buzul Dağı, Rejgar Dağı'Alandüz, İkiyaka Dağları, Balkaya Dağı, Karadağ/Gedik Tepe/Çimendağı, Kurşunlu/Dicle/Diyarbakır, Yassıdağ, Yazlıca Dağı kuzeyinde 1 Temmuz- 1 Ekim tarihlerinde giriş yasağı uygulanacak.
Giriş Yasağı - 29.6.2011
Genelkurmay'dan 'Geçici Güvenlik Bölgeleri' İlanı
Genelkurmay Başkanlığı, 'geçici güvenlik bölgesi' ilan edilen bazı yerlere ait koordinatları ve giriş yasağı tarihlerini yayınladı.
Giriş Yasağı - 15.6.2011
İtfaiyeci Olabilmek İçin Ter Döktüler
Sivas Belediyesi, İtfaiye Müdürlüğü'ne 6'sı lisans, 6'sı ön lisans, 10'u lise mezunu olmak üzere toplam 22 itfaiye eri almak için KPSS puan önceliğine göre sınav açtı
Giriş Yasağı - 10.6.2011
KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor
Kalbindeki ritim bozukluğundan kaynaklanan emboli nedeniyle beyninde damar tıkanıklığı yaşayan ve kısmi felç geçiren KKTC'nin 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi. KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, dün akşam itibariyle servise çıkarıldı. Denktaş, ilk olarak muhallebi, bugün öğlende püre yedi. YDÜ Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu, Nöroloji Prof. Dr. Mehmet Özmenoğlu ve Doç. Dr. Serap Sütbeyaz, bugün saat 16. 00'da basın toplantısı düzenleyerek Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. YDÜ Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu, Denktaş'ın dün akşam itibariyle servise çıkarıldığını, ancak bu servisin Denktaş'a tahsis edilmiş kapalı bir servis olduğunu ve buranın da yoğun bakımdan daha az giriş yasağı olan bir yer olmadığını belirtti.
Giriş Yasağı - 10.6.2011
Denktaş Ağızdan Beslenmeye Başlandı
Kalpteki ritm bozukluğuna bağlı olarak beyine giden damarlardan birinde tıkanıklık sonucu sol tarafı felç olan ve 24 Mayıs'tan bu yana yoğun bakım servisinde tutulan KKTC'nin 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, servise çıkarıldı ve ağızdan beslenmeye başlandı. Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi yoğun bakım bölümünde Denktaş'ın sağlığını kontrol eden doktorlar, düzenledikleri basın toplantısında, Denktaş'ın sağlığıyla ilgili son durumu aktardı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı ve Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu, "Sayın kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Denktaş, geçirdiği bir beyin damarı tıkanıklığı neticesinde yoğun bakımda yaklaşık 17 gün kalmış, dün itibariyle servise çıkarılmıştır. Servis, kendisine tahsis edilmiş kapalı bir servistir. Yoğun bakımdan daha az giriş yasağı olan bir servis değil aslında.
Giriş Yasağı - 7.6.2011
CHP'li Üç Başkandan Hükümete 'turizm' Eleştirisi
İzmir'in üç turistik ilçesi Selçuk, Çeşme ve Bergama'nın CHP'li belediye başkanları, AK Parti hükümetinin yerel yönetimleri yok saydığını açıkladı.
Giriş Yasağı - 30.5.2011
Petrol-İş Üyeleri 1 Saatlik İş Bıraktı
Petrol-İş üyeleri, "Toplu İş Sözleşmesi sürecinin iyi yönetilmediği ve Hükümetin talepleri dikkate almadığı" gerekçesiyle sendikaya bağlı kamu iş yerlerinde 1 saatlik iş bırakma eylemi yaptı.
Giriş Yasağı - 26.5.2011
Pfdk'dan Şampiyona 25 Bin TL Ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu(PFDK), bugün yaptığı toplantıda 9 dosyayı karara bağladı. Kurul, Spor Toto Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Fenerbahçe'ye Sivasspor - Fenerbahçe karşılaşmasında taraftarlarının neden olduğu saha içi olaylarından dolayı 25 bin TL para cezası verirken, ligi ikinci sırada bitiren Trabzonspor'a da Kardemir DÇ Karabükspor - Trabzonspor Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve çirkin ve kötü tezahürat eyleminin aynı sezon içerisinde 2. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle takdiren 60 bin, aynı müsabakada oyuncu kriterlerine uymamasından dolayı ise 70 bin TL para cezasıyla cezalandırdı. Öte yandan Trabzonspor antrenörü Mehmet Necip Kulaksızooğlu'na da müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren, 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı getirildi.
Giriş Yasağı - 24.5.2011
Kleopatra Kumsalına "24 Saat" Koruma
Kenan Gürbüz - Yılda yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret ettiği Marmaris'in Sedir Adası'ndaki "Kleopatra" kumsalındaki altın sarısı kumlar 24 saat süreyle korunuyor.
Giriş Yasağı - 24.5.2011
Turistler Duş Almadan Kumsaldan Çıkartılmıyor
Yılda yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret ettiği Marmaris'in Sedir Adası'ndaki "Kleopatra" kumsalındaki altın sarısı kumlar 24 saat süreyle korunuyor.
Giriş Yasağı - 22.5.2011
İran ve Suriye Vatandaşları Kuveyt'in Kara Listesinde!
Kuveyt aralarında İran ve Suriye'nin de bulunduğu 5 ülke vatandaşına topraklarına giriş yasağı uygulamaya başladı.
Giriş Yasağı - 19.5.2011
Son Maçı Seyircisiz
Pfdk'dan Galatasaray'a 1 Maç Seyircisiz, 60 Bin TL'de Para Cezası
Giriş Yasağı - 18.5.2011
"Dumansız Hayat" 3. Yılını Doldurdu
Selma Bıyıklı - Kamu hizmet binaları, eğitim, sağlık, ticaret, sosyal, kültürel, spor ve eğlence yerlerinin kapalı alanlarında sigara yasağıyla başlayan "dumansız hayat" 3. yılını doldurdu.
Giriş Yasağı - 13.5.2011
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Kararları
Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'tan küme düşen Tarsus İdmanyurdu'na 3 maç tarafsız sahada seyircisiz oynamasına karar verdi. Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kurulun 8 mayısta ilçede Tarsus İdmanyurdu-Elazığspor arasında yapılan karşılaşmada taraftarların ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 3 resmi müsabakayı tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası ile cezalandırılmasına karar verdi. Açıklamada, aynı müsabakada Tarsus İdman Yurdu Kulübü idarecisi Salih Erdoğan'ın cezalı olduğu halde stadyuma girmesinden dolayı ve rakip takım sporcularına yönelik saldırısı nedeniyle 51 gün hak mahrumiyeti ve 21 bin lira para cezası ile cezalandırılmasına, Kulüp idarecisi Hüseyin Sarı ile Ekrem Şenel'in, rakip takım sporcularına yönelik saldırıları nedeniyle 21'er gün hak mahrumiyeti ve 4 bin'er lira para cezası ile cezalandırılmasına, kulüp görevlisi İbrahim Tunç'un, rakip takım sporcularına yönelik saldırısı nedeniyle sürekli hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırılmasına, Kulüp antrenörü Mehmet Serhan Baki ile kaleci antrenörü Şevki Ekşi'nin, rakip takım teknik sorumlusuna yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası ile cezalandırılmasına karar verildiği belirtildi.
Giriş Yasağı - 11.5.2011
Casinolar Açılsın Para Dışarı Kaçmasın
Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yerel yöneticiler ve turizmciler, 13 yıldır yasaklı olan casinoların yeniden açılmasını istedi
Giriş Yasağı - 10.5.2011
Tahliye Olan Vedat Şahin, Duruşma İçin Adliyeye Geldi
Suç örgütü kurmaktan yargılanan Sedat Şahin, tutukluluk sürelerini belirleyen CMK'nın 102. maddesi gereğince tahliye olduktan sonra ilk kez hakim karşısına çıktı.
Giriş Yasağı - 7.5.2011
Atatürk Stadı'nda Çetin Mücadele!
Spor Toto Süper Lig'de 32. hafta maçında Bursaspor sahasında Beşiktaş'ı konuk ediyor. Bursa Atatürk Stadı'nda saat 20: 00'de başlayacak mücadeleyi hakem Süleyman Abay yönetecek. Lig TV'nin naklen yayınlayacağı karşılaşmayı Sporx. com Canlı Anlatım Servisi farkıyla takip edebilirsiniz. BEŞİKTAŞ'TA EKSİKLER GÖZE ÇARPIYOR Beşiktaş'ta Bursaspor maçı öncesi yapılan son antrenmana sakatlıkları süren Nobre, Ferrari, İsmail ve Ernst'in yanı sıra bağırsak enfeksiyonu geçiren Guti katılmadı. Tedavilerine devam edilen Almeida ve Ersan ve Nihat ise fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Bu futbolcular bugün oynanacak Bursaspor maçında forma giyemeyecek. Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Tayfur Havutçu cumartesi günü oynanacak maç kadrosuna şu futbolcuları dahil etti. Rüştü Reçber, Cenk Gönen, Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Erhan Güven, Tomas Sivok, Necip Uysal, Rıdvan Şimşek, Simao Sabrosa, Manuel Fernandes, Roberto Hilbert, Ricardo Quaresma, Mehmet Aurelio, Onur Bayramoğlu, Doğukan Pala, Furkan Şeker, Oğuz Ceylan, da Silva Bobo" BursaSPOR'DA 5 EKSİK Bursaspor, evinde oynayacağı Beşiktaş maçına 5 eksikle çıkacak. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, cezalı olan Ömer ve Ozan'ın yanı sıra sakatlıkları süren İvankov, Sercan ve İnsua'nın da yarın Beşiktaş'a karşı oynayamayacağını açıkladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın kaptan Ömer'in yerine İbrahim Öztürk'e, sol açık Ozan'ın yerine ise Volkan Şen'e görev vermesi bekleniyor. MUTLU TOPÇU TRİBÜNDEN İZLEYECEK Kayserispor karşılaşmasında yardımcı antrönür Mutlu Topçu'nun hakeme yönelik tepkisi sonrası PFDK cezayı kesti. Mutlu Topçu, Beşiktaş mücadelesinde soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası ile cezalandırıldı.
Giriş Yasağı - 6.5.2011
Bursaspor'da Tek Hedef Galibiyet
Bursaspor, yarın akşam Beşiktaş'la oynayacağı maçın tüm hazırlıklarını tamamladı. Geçen yıl sezonun son maçında Beşiktaş'ı yenerek şampiyonluğa ulaşan Bursaspor, bu kez rakibinin karşısına 3'üncülüğünü koruyabilmek için galibiyet hedefiyle çıkacak. İki takım taraftarları için de önemli olan karşılaşma için Bursa Atatürk Stadı'nın kapıları 7 yıl sonra Beşiktaş taraftarlarına açılacak. 84'ÜNCÜ RANDEVU Bursaspor'un ilk kez Birinci Lig'de mücadele etmeye başladığı 1967-1968 sezonundan bu yana yapılan toplam 83 lig maçından 32'sini Beşiktaş, 16'sını Bursaspor kazanırken, 35 maç da berabere sonuçlandı. Bursaspor'un ligdeki toplam 74 golüne, siyah beyazlı ekip 104 golle karşılık verdi. Sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maçı ise Beşiktaş 1-0 kazandı. EVİNDE ÜSTÜN Bursaspor, sahasında yaptığı lig maçlarında, Beşiktaş'a karşı galibiyet sayısında önde bulunuyor. İki takım arasında Bursa'da yapılan 40 maçın 12'sini Bursaspor, 9'unu Beşiktaş kazanırken, 19 maç da berabere sonuçlandı. Bursa Atatürk Stadı'nda Bursaspor 44, Beşiktaş ise 33 gol attı. Bursaspor, geçen sezonun son haftasında evinde ağırladığı Beşiktaş'ı 2-1 yenerek, tarihinde ilk kez şampiyon oldu. BursaSPOR'DA 5 EKSİK Bursaspor, evinde oynayacağı Beşiktaş maçına 5 eksikle çıkacak. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, cezalı olan Ömer ve Ozan'ın yanı sıra sakatlıkları süren İvankov, Sercan ve İnsua'nın da yarın Beşiktaş'a karşı oynayamayacağını açıkladı. Ertuğrul Sağlam'ın kaptan Ömer'in yerine İbrahim Öztürk'e, sol açık Ozan'ın yerine ise Volkan Şen'e görev verebileceğiz bildirildi. MUTLU TOPÇU TRİBÜNDEN İZLEYECEK Kayserispor karşılaşmasında yardımcı antrönür Mutlu Topçu'nun hakeme yönelik tepkisi sonrası PFDK, cezayı kesti. Mutlu Topçu, Beşiktaş mücadelesinde soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası ile cezalandırıldı.
Giriş Yasağı - 5.5.2011
Pfdk Kulüplere Ceza Yağdırdı
Spor Toto Süper Lig'in tamamlanmasına kısa bir süre kalırken, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), ligde geçen hafta yaşanan olaylarla ilgili olarak kulüplere ceza yağdırdı.
Giriş Yasağı - 4.5.2011
Maç Biletleri Çipli Olacak
TFF Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Egemenoğlu, gelecek sezon uygulamaya konulacak elektronik bilet sisteminde biletlerin çipli olacağını ve alanın bilgilerinin yer alacağını söyledi.
Giriş Yasağı - 4.5.2011
Yasa Hızlı Girdi: 59 Gözaltı!
Geçen ay ortasında yürürlülüğe giren 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliği önlemeye dair kanunun daha "kırkı dolmadan" etkisi hızlı oldu... Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yasanın yürürlülüğe girmesinden bu yana 59 taraftar hakkında yasal işlem başlattığı ortaya çıktı. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde gözaltına alınan 59 taraftar çeşitli savcılıklara sevkedilirken bu kişilere davaları sonuçlanıncaya kadar spor sahalarına giriş yasağı getirildi.
Giriş Yasağı - 4.5.2011
2egemenoğlu: "Kulüpler Yasası Çıkmaz İse Sistem Su Alır"
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Egemenoğlu, "Sporda şiddet yasası" kanunu hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.
Giriş Yasağı - 4.5.2011
Egemenoğlu: "Kulüpler Yasası Çıkmaz İse Sistem Su Alır"
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Egemenoğlu, "Sporda şiddet yasası" kanunu hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.
Giriş Yasağı - 4.5.2011
Egemenoğlu: Kulüpler Yasası Çıkmazsa Sistem Su Alır
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Egemenoğlu, "Sporda şiddet yasası" kanunu hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.
Giriş Yasağı - 30.4.2011
Türkiye'ye Sığınan Kocasını Görmek İçin Kapalı Spor Salonuna Koştu
Hatay'da Şerife Dendeş adlı bir vatandaş, sığınma talebiyle Türkiye sınırına gelen kocasını görmek için Yayladağı Fehmi Dinçer Spor Salonuna koştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Giriş Yasağı Haberleri | Giriş Yasağı Haber - Haberler - Giriş Yasağı haberleri, son dakika giriş yasağı haber ve gelişmeleri burada. Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 20:06:22. #1.15#
title