Giresun'un Dereli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazası
Haberler » Güncel » Haber

Giresun'un Dereli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazası

Giresun'un Dereli İlçesinde Bugün Trafik Kazasına Karışan Minibüsde Bulunanların Tedaş Tarafından Yapılan Bir İhaleyi Kazanan Yüklenici Firmada İşe Başlamaları İçin Gerekli Sağlık Raporlarını Almak Üzere Giresun'a Geldikleri Öğrenildi.

Giresun'un Dereli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazası

Giresun'un Dereli ilçesinde bugün trafik kazasına karışan minibüsde bulunanların TEDAŞ tarafından yapılan bir ihaleyi kazanan yüklenici firmada işe başlamaları için gerekli sağlık raporlarını almak üzere Giresun'a geldikleri öğrenildi.

Dereli-Şebinkarahisar Karayolu Pınarlar köyü yakınlarında bu sabah Okan Nalbantoğlu yönetimindeki 28 DK 361 plakalı minibüs Aksu Deresi'ne devrilmiş, kazada 2 kişi hayatını kaybetmiş, 14 kişi de yaralanmıştı.

İHA muhabirinin edindiği bilgiye göre, trafik kazasında dereye devrilen minibüsde bulunanların TEDAŞ tarafından Şebinkarahisar ilçesinde yaklaşık 1.5 ay önce yapılan arıza, bakım ve onarım ihalesi yapıldı. Minibüsde bulunanların, TEDAŞ'ın ihalesini kazanan firmada işe başlamaları için gerekli sağlık raporu alamak üzere Giresun'a geldikleri öğrenildi.

(AÇ-ÖK-Y)