Giresun Jandarma Bölge Komutanı'nın Veda Ziyaretleri

Giresun Jandarma Bölge Komutanı'nın Veda Ziyaretleri

Yüksek Askeri Şura (Yaş) Kararlarıyla Emekliye Ayrılan Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman, Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl'e Veda Ziyaretinde Bulundu.

Giresun Jandarma Bölge Komutanı'nın Veda Ziyaretleri

Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararlarıyla emekliye ayrılan Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman, Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl'e veda ziyaretinde bulundu.

Yaş haddinden emekliye ayrılan Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman, Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl'ü makamında ziyaret etti. Ziyarete Ordu Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Nevzat Yıldız da katıldı. Bir konuşma yapan Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman, "36 yıllık askerlik mesleğinden ayrılarak normal bir vatandaş olarak yaşantıma devam edeceğim. Valimiz ve Alay Komutanımız'ın sağlayacağı emniyet, güvenlik ve asayiş şemsiyesi altında huzurlu bir şekilde bundan sonraki yaşantımıza devam edeceğiz" dedi.

Vali Gözlügöl ise, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Dursun Ali Karaduman ile beraber çalışmanın hazzını yaşadığını belirterek, "Devlet adamı olarak, asayiş ve güvenlik olarak çok şeyler öğrendik kendisinden. Kendisine bu süre zarfında emniyet ve asayiş açısından bizlere yaptığı katkılardan dolayı Ordu halkı adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

(MAK-SA-OK-Y)

Kaynak: İHA