Giresun'da Teslim Olan PKK'lı Teröristin Sığındığı Yayla Evi Tespit Edildi! İşte Fotoğraflar

Giresun'da Teslim Olan PKK'lı Teröristin Sığındığı Yayla Evi Tespit Edildi! İşte Fotoğraflar

Giresun'un Günlük Yaylası kırsalında teslim olan PKK'lı teröristin yaylada kaldığı ev belirlendi. Terörist, kışı geçirmek için erzak depoladıkları sığınağı da gösterdi.

Giresun'un Yağlıdere ilçesine bağlı Üçtepeler Beldesi Günlük yaylası kırsalında yol açma ve temizleme çalışması yapan iş makinasının önüne çıkarak teslim olan PKK'lı teröristin yaylada kaldığı ev belirlendi.


İLK İŞİ KARNINI DOYURMAK OLMUŞ

Kaçmak için gruptan ayrıldıktan sonra yayla evlerinde kaldığını ifade eden PKK'lı terörist, bu evlerde ilk iş olarak karnını doyurduğunu ardından da üstünü değiştireceği giysiler bularak üstünü değiştirdiğini söylediği öğrenildi.


SIĞINAK GÖSTERDİ, ERZAK DEPOLAMIŞLAR

Teslim olduktan sonra jandarma ekiplerine kış hazırlığı için oluşturulan yeni bir sığınak gösteren teröristin gösterdiği sığınakta yapılan incelemede teröristlerin kış ayları geçirebilecekleri kadar yaşamsal malzeme ele geçirildi.


4-5 KİŞİLİK GRUP İÇİN OPERASYON SÜRÜYOR

Malzemelerin bir çoğunun ise yayla evlerinde bırakılan erzaklardan oluştuğu gözlenirken, bölgede 4 ya da 5 kişi oldukları belirtilen PKK'lıların yakalanması içinse operasyonların sürdüğü öğrenildi.Terörist böyle teslim olmuştu...