Girdikleri Bakkalda Suçüstü Yakalanan Hırsızların Evi Market Gibi Çıktı

Girdikleri Bakkalda Suçüstü Yakalanan Hırsızların Evi Market Gibi Çıktı

Girdikleri bakkalda suçüstü yakalanan hırsızların evi market gibi çıktıAYDIN - Aydın'ın Köşk ilçesinde, hırsızlık amacıyla girdikleri bakkalda suçüstü yakalanan dört şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Girdikleri bakkalda suçüstü yakalanan hırsızların evi market gibi çıktı

AYDIN - Aydın'ın Köşk ilçesinde, hırsızlık amacıyla girdikleri bakkalda suçüstü yakalanan dört şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Hırsızların evlerinde çok sayıda çalındı gıda malzemesi ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre; dün gece saat 01.00 sıralarında Köşk ilçesi Sarıçam mahallesi Çatmak mevkiinde bulunan Muharrem Eker'e ait bakkal dükkanına hırsız girdiği ihbarını alan Köşk İlçe Jandarma Komutanlığı asayiş timleri kısa sürede bölgeye ulaştı. Bakkalın çevresinde önlem alan jandarma ekipleri T. K., T.Ö.K., 3 ayrı sabıkası olan C.B. ve 1 sabıkası olan O.A'yı bakkal dükkanından çaldıkları malzemeleri yükledikleri kamyonetle birlikte suçüstü yakalandı.
Şüpheliler alınan ifadelerinde Sultanhisar ilçesi Yukarıkavaklı mahallesinden de 700 kilogram zeytin çaldıklarını itiraf etti. Gözaltına alınan 4 şüpheli, ifade işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Şüphelilerin 4'ü de tutuklanarak Aydın Kapalı Cezaevine konuldu. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada çok sayıda bakkaliye malzeme ele geçirildi.

Kaynak: İHA