Bartın'da, Girdiği Evlerde Kadınlara Cinsel Saldırıda Bulunan Hırsız Yakalandı

Bartın'da, Girdiği Evlerde Kadınlara Cinsel Saldırıda Bulunan Hırsız Yakalandı

Bartın'da, hırsızlık için girdiği evlerde kadınlara cinsel saldırıda bulunan ve havalandırma pencerelerinden banyo yapan kadınların cep telefonu ile videosunu çeken sapık yakalandı.

Bartın'da, hırsızlık için girdiği evlerde kadınları taciz ve tecavüz ettiği, havalandırma pencerelerinden banyo yapan kadınların cep telefonu ile videosunu çektiği iddiasıyla aranan T.Y. (24) yakalandı. Daha önceki yıllarda İstanbul, İzmir, Bursa ve Sakarya'da cinsel taciz, cinsel saldırı, sarkıntılık ve küçük çocuğa cinsel istismar olayına karıştığı belirlenen T.Y. hakkında soruşturma devam ediyor.

HIRSIZLIK İÇİN GİRDİĞİ EVLERDE KADINLARA CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU

Bartın Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, zemin katlarda bulunan dairelere ve müstakil evlere hırsızlık için giren, evlerde bulunan kadınları taciz ve tecavüz eden kişinin peşine düştü.

YAKALANDI

Güvenlik kameralarını inceleyen polis kimliğini tespit ettiği T.Y.'yi Yalı Mahallesi'nde yakaladı. Mağdurların teşhis ettiği, T.Y. de suçlamayı kabul etti.

72 YAŞINDAKİ KADINA CİNSEL SALDIRIDA BULUNMUŞTU

Haziran ayında hırsızlık için girdiği bir evde 72 yaşındaki kadına cinsel saldırıda bulunan T.Y., ifadesinde daha önce bir otobüs firmasında muavinlik yaptığını, yabancı uyruklu bir kadına cinsel tacizde bulunduğu için işten çıkarıldığını söyledi. İşsiz kalınca boşluğa düştüğünü öne süren T.Y., en son Bartın'da bir restoranda garsonluk yaptığını, buradan da çıkınca iyice moralinin bozulduğunu, olayları gerçekleştirdiğinde şeytana uyduğunu, yaşanan olaylardan dolayı pişman olduğunu anlattı.

KÜÇÜK ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU

Daha önceki yıllarda İstanbul, İzmir, Bursa ve Sakarya'da cinsel taciz, cinsel saldırı, sarkıntılık ve küçük çocuğa cinsel istismar olayına karıştığı belirlenen T.Y. hakkında soruşturma devam ediyor.

Kaynak: DHA