GİORGİ MARGVELAŞVİLİ HABERLERİ

Giorgi Margvelaşvili Haberleri

Giorgi Margvelaşvili haber, Giorgi Margvelaşvili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Giorgi Margvelaşvili - 11.10.2017
Gürcistan Cumhurbaşkanından Anayasa Değişikliğine Veto
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, anayasa değişiklikleriyle ilgili yasa tasarısını veto ederek notlarla birlikte parlamentoya gönderdi.
Giorgi Margvelaşvili - 27.9.2017
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu'nda Test Sürüşü
Arslan, Kars Garı'nda yaptığı konuşmada, özellikle Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in bu projeyi çok önemsediğini vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Aliyev ve Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili'ye teşekkür etti.
Giorgi Margvelaşvili - 5.9.2017
Gürcistan, Ukrayna'dan Saakaşvili'nin İade Talebini Yineledi
Saakaşvili hakkındaki suçlamalar Eski Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili, 2013'ün Kasım ayında, yeni Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili'nin yemin töreninin ardından Gürcistan'ı terk etmişti.
Giorgi Margvelaşvili - 3.9.2017
Gürcistan'da Çokuluslu Ortak Askeri Tatbikat Başladı
Cumhurbaşkanlığının internet sitesindeki açıklamaya göre, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, "Agile Spirit 2017" adlı çokuluslu ortak askeri tatbikatın açılışını yaptı.
Giorgi Margvelaşvili - 1.9.2017
Margvelaşvili'den Kurban Bayramı Mesajı
Gürcistan Cumhrbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, ülkesindeki Müslümanların Kurban Bayramı'nı kutladı.
Giorgi Margvelaşvili - 16.8.2017
Türkiye'nin de Katıldığı "Noble Partner 2017" Sona Erdi
- Türkiye'nin de katıldığı "Noble Partner 2017" sona erdi TİFLİS - Gürcistan'da düzenlenen Türkiye'nin de katıldığı "Noble Partner 2017" askeri tatbikatı bugün sona erdi. Gürcistan'da düzenlenen "Noble Partner 2017" askeri tatbikatında 2 bin 800 askeri personel ve 500 askeri araç yer aldı. Gürcistan Devlet Başkanı Giorgi Margvelaşvili ve Gürcistan Savunma Bakanı Levan İzorya son tatbikata katıldı.
Giorgi Margvelaşvili - 12.8.2017
Gürcistan'da "Noble Partner 2017" Tatbikatı Sona Erdi
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, burada yaptığı konuşmada, bu yılki tatbikata daha öncekilerden daha fazla ülkeden katılım gerçekleştiğini belirterek, tüm iştirakçi ülkelere teşekkürlerini iletti.
Giorgi Margvelaşvili - 1.8.2017
ABD Başkan Yardımcısı Pence Gürcistan'da
Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Gürcistan ve ABD askerleri ile bir araya gelen ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, "Biz ABD Başkanı Donald Trump ile birlikte Rusya'yı istikrarı bozmayı durdurmaya çağırıyoruz.
Giorgi Margvelaşvili - 1.8.2017
ABD Başkan Yardımcısı Pence Gürcistan'da
Pence, bugün Tiflis'te Alekseevka Askeri Havalimanı'nda Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ve devam eden "Noble Partner 2017" çok uluslu tatbikata katılan askerlerle bir araya gelecek.
Giorgi Margvelaşvili - 31.7.2017
ABD Başkan Yardımcısı Pence Gürcistan'da
ABD Başkan Yardımcısının, daha sonra Tiflis'teki Alekseevka Askeri Havalimanı'nda Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile ülkede devam eden ve Türkiye'nin de katıldığı "Noble Partner 2017" tatbikatına katılan askerlerle bir araya gelmesi öngörülüyor.
Giorgi Margvelaşvili - 30.7.2017
Gürcistan'da "Noble Partner 2017" Tatbikatı Başladı
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, açılış konuşmasında, tatbikatın ülkelerinde 3.
Giorgi Margvelaşvili - 28.7.2017
Gürcistan Devlet Başkanı Margvelaşvili, Yabancı Basın Mensuplarıyla Buluştu
Gürcistan Devlet Başkanı Giorgi Margvelaşvili, Gürcistan’ın başkenti Tiflis’teki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yabancı basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Giorgi Margvelaşvili - 27.7.2017
Gürcistan Cumhurbaşkanı Yabancı Medya Temsilcileriyle Buluştu
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, ülkesinden tek taraflı bağımsızlığını ilan eden Abhazya ve Güney Osetya ile ilgili "Ruslar düşünüyor ki biz bir zaman sonra buna alışacağız. Biz işgale hiçbir zaman alışamayız." dedi.
Giorgi Margvelaşvili - 19.7.2017
Poroşenko'nun Gürcistan Temasları
Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko ile Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Güney Osetya'nın işgal hattı yakınındaki Odzisi köyünü ziyaret etti.
Giorgi Margvelaşvili - 18.7.2017
Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko Gürcistan'da
Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko resmi ziyaret için geldiği Tiflis'te Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili tarafından törenle karşılandı.
Giorgi Margvelaşvili - 18.7.2017
Gürcistan Büyükelçiler Konferansı 2017
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Rusya'nın, bağımsızlığa kavuştuğundan bu yana Gürcistan'ın Avrupa ile ilişkilerini sekteye uğratmaya çalıştığını söyledi.
Giorgi Margvelaşvili - 29.6.2017
Avrupa Anayasa Mahkemeleri 17. Kongresi
Türkiye'yi Anayasa Mahkemesi Başkanı Prof. Dr. Zühtü Arslan'ın temsil ettiği kongrenin açılışına, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Başbakanı Giorgi Kvirikaşvili, Parlamento Başkanı İrakli Kobakhidze, Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümeti Başkanı Zurab Pataridze, Venedik Komisyonu Başkanı Gianni Buquicchio, yabancı misyon temsilcileri, 40 ülkenin anayasa mahkemeleri başkanları ve yetkililer katıldı.
Giorgi Margvelaşvili - 25.6.2017
Gürcistan'da Ramazan Bayramı Mesajları
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, ülkedeki Müslümanların Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.
Giorgi Margvelaşvili - 30.5.2017
Polonya Cumhurbaşkanı Duda Gürcistan'da
Başkent Tiflis'e ilk resmi ziyaretini gerçekleştiren Polonya Cumhurbaşkanı Duda, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili tarafından resmi törenle karşılandı.
Giorgi Margvelaşvili - 29.5.2017
NATO Pa Bahar Oturumu
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili de ülkesinin 26 yıllık bağımsızlık dönemi boyunca bölgede güvenlik ve barışın sürdürülmesi için ortaklarıyla birlikte çaba sarf ettiğini ifade etti.
Giorgi Margvelaşvili - 27.5.2017
NATO Pa Başkanı Alli Gürcistan'da
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, ülkesinin milli güvenliğini iyileştirecek önerilerin geliştirilmesinde, NATO Parlamenterler Asamblesi (NATO PA) Başkanı Paulo Alli'den destek istedi.
Giorgi Margvelaşvili - 26.5.2017
Gürcistan Bağımsızlığını Kutluyor
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, toprak bütünlüğü ve ülkenin birleştirilmesi konusunda hiçbir zaman geri adım atılmayacağını söyledi.
Giorgi Margvelaşvili - 23.5.2017
Başbakan Binali Yıldırım, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile Görüştü
Türkiye-Gürcistan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi Toplantısı'nın ikincisi için Gürcistan'da bulunan Başbakan Binali Yıldırım, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile görüştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Giorgi Margvelaşvili Haberleri | Giorgi Margvelaşvili Haber - Haberler - Sayfa 3 - Giorgi Margvelaşvili haberleri, son dakika giorgi margvelaşvili haber ve gelişmeleri burada. Gürcistan'dan Abhazya'ya Birlik Mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 19:45:11. #1.15#
title