GİORGİ MARGVELAŞVİLİ HABERLERİ

Giorgi Margvelaşvili Haberleri

Giorgi Margvelaşvili haber, Giorgi Margvelaşvili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Giorgi Margvelaşvili - 1.8.2018
Gürcistan'da Cumhurbaşkanlığı Seçimi Tarihi Belli Oldu
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Cumhurbaşkanlığı seçiminin belli olan tarihine ilişkin açıklamada bulundu.
Giorgi Margvelaşvili - 1.8.2018
Noble Partner 2018 Çok Uluslu Tatbikatı Başladı
Tiflis'e yakın Vaziani askeri üssünde düzenlenen açılış törenine, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Başbakanı Mamuka Bakhtadze, Parlamento Başkanı İrakli Kobakhidze, Savunma Bakanı Levan İzoria, Gürcistan Genelkurmayı Başkanı Tümgeneral Vladimer Çaçibaia, bakanlar, milletvekiller, büyükelçiler ve diğer davetliler katıldı.
Giorgi Margvelaşvili - 19.7.2018
Margvelaşvili'den Putin'e Tepki
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Ukrayna ve Gürcistan'ın NATO ile iş birliğinde bulunmasına olumsuz tepki verecekleri yönündeki açıklamalarını eleştirerek, "NATO-Gürcistan ittifakı bu bölgede güvenliğin sağlanmasına hizmet ediyor ve tam...
Giorgi Margvelaşvili - 16.7.2018
İtalya Cumhurbaşkanı Mattarella Gürcistan'da
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, ülkesine resmi ziyarette bulunan İtalyan mevkidaşı ile başkent Tiflis'teki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda görüştü.
Giorgi Margvelaşvili - 10.7.2018
NATO Zirvesi'ne Doğru
-Makedonya'ya davet Son gün Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ve Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko'nun NATO liderleriyle bir araya geleceğini aktaran Stoltenberg, bu çerçevede NATO'nun bu ülkelere desteğini yineleceğini kaydetti.
Giorgi Margvelaşvili - 7.7.2018
Gürcistan'dan NATO'ya Üyelik Çağrısı
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Belçika'nın başkenti Brüksel'de 11-12 Temmuz'da düzenlenecek NATO Zirvesinde, ülkesinin örgüte entegrasyonu sürecinin ilerlemesi için üye ülkelerden destek beklediklerini belirtti.
Giorgi Margvelaşvili - 25.6.2018
Dünya Liderlerinden Erdoğan'a Seçim Tebriği
NAİROBİ/TİFLİS/BUDAPEŞTE/ Kenya Devlet Başkanı Uhuru Kenyatta, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Macaristan Başbakanı Viktor Orban ve Çin Dışişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seçim başarısı dolayısıyla tebrik etti.
Giorgi Margvelaşvili - 25.6.2018
Dünya Liderlerinden Erdoğan'a Seçim Tebriği
Kenya Devlet Başkanı Uhuru Kenyatta, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ve Malezya'da hükümetin ortağı Halkın Adaleti Partisinin lideri Enver İbrahim, Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Gıng Şuang da Erdoğan'a tebrik mesajları yayımladı.
Giorgi Margvelaşvili - 14.6.2018
Gürcistan'da Başbakan Adayı Belli Oldu
Gürcistan anayasasına göre, Gürcü Hayali partisinin 7 gün içerisinde yeni başbakan adayı ve yeni kabine listesini Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili'ne sunması gerekiyor.
Giorgi Margvelaşvili - 13.6.2018
Gürcistan Başbakanı Kvirikaşvili İstifa Etti
Gürcistan anayasasına göre, iktidardaki Gürcü Hayali Partisi 7 gün içerisinde yeni başbakan adayı ve yeni kabine listesini Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili'ne sunması gerekiyor.
Giorgi Margvelaşvili - 12.6.2018
Tanap Açılış Töreni - Ukrayna Cumhurbaşkanı Poroşenko
- Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko'nun konuşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko,Sırbistan Devlet Başkanı Aleksandar Vucic ve KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı,...
Giorgi Margvelaşvili - 12.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enerjiyi Çatışma Değil İşbirliği Zemini Olarak Gören Anlayışımız, Tanap...
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko,Sırbistan Devlet Başkanı Aleksandar Vucic ve KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı,...
Giorgi Margvelaşvili - 12.6.2018
Türkiye Tanap ile Enerjide Merkez Ülke Olacak
Azeri doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşıyacak, toplam uzunluğu 1,850 kilometre olan Trans Anadolu DoğalGaz Boru Hattı'nın (TANAP) açılışı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili'nin...
Giorgi Margvelaşvili - 12.6.2018
Gündem / 12 Haziran 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP) açılıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko ve KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa...
Giorgi Margvelaşvili - 9.6.2018
Grafikli - "Enerjinin İpek Yolu" Devreye Giriyor
Türkiye'de gazın dağıtımının başlayacağı ilk nokta olan Eskişehir Kompresör ve Ölçüm İstasyonu'nda 12 Haziran'da gerçekleştirilecek tarihi projenin açılışına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ve ilgili ülkelerin enerji bakanlarının katılması bekleniyor.
Giorgi Margvelaşvili - 1.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile bugün telefonda görüştü.
Giorgi Margvelaşvili - 1.6.2018
Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Margvelaşvili ile Görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile bugün telefonda görüştü.
Giorgi Margvelaşvili - 1.6.2018
Erdoğan, Margvelaşvili ile Telefonda Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile telefonda görüştü.
Giorgi Margvelaşvili - 1.6.2018
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile Telefonda...
IHAAW141625-GEN/01-06-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile telefonda görüştü.
Giorgi Margvelaşvili - 1.6.2018
Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Margvelaşvili ile Görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile bugün telefonda görüştü.
Giorgi Margvelaşvili - 27.5.2018
Abhazya'dan Gürcistan'a Tepki
Gürcistan Devlet Başkanı Giorgi Margvelaşvili’nin Gürcistan Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümü törenlerinde kullandığı ‘Abhaz yurttaşlar’ ifadesine Abhazya’da tepkilere yol açtı.
Giorgi Margvelaşvili - 26.5.2018
Gürcistan Cumhuriyeti'nin 100. Kuruluş Yıl Dönümü
Bakan Canikli, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gelişinde Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Başbakanı Giorgi Kvirikaşvili ve Parlamento Başkanı Irakli Kobakhidze tarafından karşılandı.
Giorgi Margvelaşvili - 25.5.2018
Litvanya Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite Gürcistan'da
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Litvanya Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite ile biraraya geldi.
Giorgi Margvelaşvili - 16.5.2018
Margvelaşvili'den Putin'e Görüşme Çağrısı
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, iki halkın karşılıklı çıkarları için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşebileceğini bildirdi.
Giorgi Margvelaşvili - 9.5.2018
9 Mayıs Zafer Bayramı Kutlamaları
Tiflis Sovyetler Birliği'nin 2. Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyasını mağlup etmesinin 73. yıl dönümü, Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Başbakan Giorgi Kvirikaşvili ve Parlamento Başkanı İrakli Kobakhidze'nin katıldığı törenle kutlandı.
Giorgi Margvelaşvili - 30.4.2018
Nato-Gürcistan Kamu Diplomasisi Forumu Başladı
Açılışa Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Başbakanı Giorgi Kvirikaşvili, Parlamento Başkanı Irakli Kobakhidze, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Mikheil Janelidze, Kamu Diplomasisinden sorumlu NATO Genel Sekreter Yardımcısı Tacan İldem, ABD'nin Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı Wess Mitchell, büyükelçiler, uzmanlar ve diğer davetliler katıldı.
Giorgi Margvelaşvili - 23.4.2018
Gürcistan'da NATO Pa Rose-Roth Semineri
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Batum'daki seminerin açılışında yaptığı konuşmada, ülkesinin toprak bütünlüğüyle ilgili sorunlar yaşandığını belirterek, Gürcü toprakları olan Abhazya ve Güney Osetya'nın Rusya tarafından işgal edildiğini söyledi.
Giorgi Margvelaşvili - 16.4.2018
Gürcistan'da NATO Haftası
Tiflis Belediyesi Meclis binasında gerçekleşen resepsiyona, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Parlamento Başkanı İrakli Kobakhidze, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Mikheil Janelidze, diplomatlar ve davetliler katıldı.
Giorgi Margvelaşvili - 12.4.2018
Azerbaycan'daki Cumhurbaşkanlığı Seçimi
Liderler Aliyev'i kutladı Farklı ülkelerin devlet başkanları, yeniden cumhurbaşkanı seçilen Aliyev'i kutladı. Aliyev'i ilk kutlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Erdoğan'ın ardından, Belarus Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani Aliyev'i kutladı.
Giorgi Margvelaşvili - 11.4.2018
Gürcistan Cumhurbaşkanı Margvelaşvili: "Güney Avrupa'ya Enerji Fırsatları Sağlayacak Önemli Bir...
Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili, "2019’da Güney Avrupa’ya enerji fırsatları sağlayacak, İtalya ve Yunanistan’da tamamlanacak önemli bir proje başlatacağız" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Giorgi Margvelaşvili Haberleri | Giorgi Margvelaşvili Haber - Haberler - Giorgi Margvelaşvili haberleri, son dakika giorgi margvelaşvili haber ve gelişmeleri burada. Gürcistan'da İktidar Partisi, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Aday Göstermeyecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 08:59:01. #1.14#
title