Gıda Maddesi Haberleri

Gıda Maddesi haber, Gıda Maddesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gıda Maddesi - 18.10.2006
İstanbul Ticaret Borsası... -Tam Yağlı Beyaz Peynirin Kilosu 10,69 YTL'den Satıldı
İstanbul Ticaret Borsasında Tam Yağlı Beyaz Peynirin Kilosu 10,69 YTL'den Satıldı.
Gıda Maddesi - 18.10.2006
Denizli: Denizli Zabıtasından Baklavacı ve Şekercilere Denetim
Denizli Belediyesi, Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte bayramda tüketimi artan baklava ve şekercileri denetim altına aldı. Denetimlerde, kurallara uygun üretim yapmayan 3 işyeri hakkında yasal işlem yapıldı. Denizli Belediyesi'ne bağlı Zabıta, Sağlık ve Veteriner İşleri Müdürlüğü'nden oluşan 6 kişilik denetim ekibi, 2 farklı grup oluşturarak şehrin genelindeki baklava ve şeker imal eden işyerlerine yönelik operasyon düzenledi. Şehirlerarası Otogar Terminali, Bayramyeri ve Demirciler Caddesi'ndeki imalathanelere yapılan denetimlerde, çalışanların sağlık karnesi, iş gömlekleri, işyerinin badana ve boyası, kullanılan malzemelerin temizliği, iş yeri açma ruhsatı, genel temizlik ve imalathane uygunluğu kontrol edildi. 30 işyerinin kontrol edildiği denetimlerde, 27 işyeri belirtilen standartlar ölçüsünde faaliyet gösterirken, 3 işyerinin genel temizliğe uygun olmadığı, gıda maddelerinin üzerinin açık ve sağlık karnelerindeki vize tarihlerinin geçmiş olduğu tespit edilerek yasal işlem uygulandı. Denizli Belediyesi Zabıta Müdürü Emin Akbulut, Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte, baklava ve şekerciler başta olmak üzere gıda maddesi imalathane ve satış noktalarına yönelik denetimlerin artarak devam edeceğini, vatandaşların güvenli ve sağlıklı ortamda imal edilen ürünleri tüketmeleri için üzerlerine düşen görevi eksiksiz yapacaklarını söyledi.
Gıda Maddesi - 18.10.2006
Kayseri: Kayseri Ticaret Odası (Kto) 20. Olağan Meclis Toplantısı
- Kayseri Ticaret Odası (Kto) 20. Olağan Meclis Toplantısında, Bayram Sonrası Ekmeğe Zam Kararlaştırıldı.
Gıda Maddesi - 18.10.2006
Van: Lise Öğrencilerinden Anlamlı Yardım
Van'ın Erciş İlçesi'nde Bulunan Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Ramazan Ayında Geleneksel Hale Getirdikleri Yardım Kampanyası Bu Yılda Tekrarlandı.
Gıda Maddesi - 18.10.2006
Bursa Ticaret Borsası... -Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,25 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,00 YTL'den İşlem Gördü
Bursa Ticaret Borsasında (Btb) Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,25 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,00 YTL'den İşlem Gördü.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Gümüşhane: Dünya Gıda Günü Toplantısı
- Gümüşhane'de Dünya Gıda Günü Sebebiyle Düzenlenen Toplantıda Konuşan Kontrol Şube Müdürü Mehmet Özdemir, Dünyada Her 5 Saniyede Bir Çocuğun Açlıktan Öldüğünü Söyledi.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Aydın: Aydın'da Vatandaşın Bayram Hazırlığı
- Aydın'da Vatandaşlar Ramazan Bayramı Öncesi Kurulan Son Salı Pazarına Akın Etti. Sabah Saatlerinden İtibaren Hava Yağmurlu Olmasına Rağmen Özellikle Dar Gelirli Vatandaşlar Bayram Alış Verişlerini Semt Pazarlarından Yapmayı Tercih Etti. Bayram Öncesi Kurulan Son Pazar Olmasına Rağmen Aydın Salı Pazarı En Yoğun Günlerinden Birini Yaşamasına Rağmen Vatandaşların Daha Çok Zorunlu Gıda Maddesi ve Şekerleme Aldığı Gözlendi. Bir Çok Vatandaşın Bayramlık Kıyafet İhtiyacını Ertelediği Görüldü. Pazaryerinde Yaşanan Yoğunluğa Rağmen Beklenilen Ölçüde İş Yapamamaktan Dert Yanan Esnaf, Her Geçen Yıl Önceki Yıllara Aradıklarını Zorlaşan Hayat Şartları Nedeniyle Vatandaşların, Eskisi Gibi Kıyafet Olamaz Hale Geldiğini Söylediler. Önceki Yıllarda Bayram Öncesi Kurulan Salı Pazarları Akşam Geç Saatlere Kadar Devam Ederken, Bugün İşlerin Durgun ve Havanın Yağmurlu Olması Nedeniyle Erkenden Dağıldı. Bu Arda Polis ve Zabıta Ekipleri Çarşıda Araçlardan Yaptıkları Anonslarla Vatandaşları Hırsızlık, Kapkaç ve Yankesicilere Karşı Uyarılarda Bulunarak Dikkatli Davranmalarını İstediler.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Karabük: Dünya Gıda Günü
- Karabük Tarım İl Müdürü Muhsin Temel, Dünya Gıda Günü Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, Dünyanın Açlık Tehdidi Altında Olduğunu Söyledi.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da Yerel Yönetimler
- Afyonkarahisar Belediyesi Ramazan Nedeniyle Gıda Maddesi Satan ve Üreten İşyerlerini Denetledi.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Van: Erciş Feneri Derneği'nden Fakirlere Yardım
Van'ın Erciş İlçesi'nde Faaliyet Veren Erciş Feneri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ramazan Ayında da Fakirleri Unutmadı.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Konya: Gıda Maddelerindeki Besin Değerlerini Koruma Yöntemleri
Uzmanlar Tükettiğimiz Gıda Maddelerindeki Vitamin, Mineral Gibi Besin Değerlerinin Kaybının Alınacak Birkaç Tedbirle Önlenebileceğini Belirtiyor.
Gıda Maddesi - 17.10.2006
Bursa Ticaret Borsası... -Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,50 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,50 YTL'den İşlem Gördü
Bursa Ticaret Borsası'nda (Btb), Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,50 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,50 YTL'den İşlem Gördü.
Gıda Maddesi - 16.10.2006
Kars: Azerbaycan'ın Kars Başkonsolosluğu Yardım Dağıttı
- Azerbaycan'ın Kars Başkonsolosluğu Tarafından Yardıma Muhtaç 350 Aileye Gıda Yardımı Yapıldı.
Gıda Maddesi - 16.10.2006
Mersin: Erdemli Ülkü Ocakları'ndan Gıda Yardımı
Mersin'in Erdemli İlçesi Ülkü Ocakları Şubesi, Ramazan Ayı Nedeniyle 500 Aileye Gıda Yardımında Bulundu.
Gıda Maddesi - 16.10.2006
Tokat: Tokat'ta Yerel Yönetimler
- Tokat Belediyesi Bünyesinde Çalışan 300 İşçiye Ramazan Bayramı Öncesi Gıda Maddelerinden Oluşan Hediye Paketi Dağıtıldı.
Gıda Maddesi - 16.10.2006
Kayseri: Sağlıklı Beslenmenin İpuçları
- Sağlıklı Yaşam İçin Sağlıklı Beslenmenin Şart Olduğunu Savunan Uzmanlar, Bunu Başarmanın İse Çok Zor Olmadığını, Bir Kaç Küçük Ama Önemli Noktaya Dikkat Edildiğinde Sağlıklı Yaşama Kavuşulabileceğini Kaydediyor.
Gıda Maddesi - 15.10.2006
Erzincan: Erzincan'da Yerel Yönetimler
- Erzincan'ın Üzümlü İlçesi Belediyesi Tarafından Yaptırılan Yeni Sağlık Ocağı İnşaatı Devam Ediyor.
Gıda Maddesi - 15.10.2006
Ankara: Bayraktar "Tarımın Önemini" Anlattı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Geleceğin Tarımı Önemseyen Ülkelerin Olacağını Söyledi.
Gıda Maddesi - 15.10.2006
Yılda 4 Milyar Ekmek İsraf Ediliyor
Sağlık Bakanlığı, Türkiye'de Yılda Üretilen Yaklaşık 44 Milyar Ekmeğin 4 Milyarının İsraf Edildiğini Bildirdi.
Gıda Maddesi - 15.10.2006
İstanbul Ekmek İsrafında Birinci
Sağlık Bakanlığı, Türkiye'de Her Gün Yaklaşık 12 Milyon Ekmek ile 2.6 Milyon YTL'nin Çöpe Atıldığına İşaret Etti. Ekmek İsrafında İstanbul'un İlk Sırada Bulunduğunu Kaydeden Bakanlık, "Toplu Tüketim Yerleri Olan Hastane, Yatılı Okul, Askeri Birlik ve Öğrenci Yemekhanelerinde 'Ekmek İsrafı Önleme Planları'nın Acilen Hayata Geçirilmesi Gerekiyor" Dedi.
Gıda Maddesi - 14.10.2006
Diyarbakır: Diyarbakır'da Korkutan Yangın
Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde Akşam Saatlerinde Meydana Gelen Yangında Bir Ev Kül Oldu.
Gıda Maddesi - 13.10.2006
Erzurum: Dadaşkent Belediyesi Ekipleri, Fırın ve Marketleri Denetlemeyi Artırdı
- Dadaşkent Belediyesi Zabıta Ekipleri, Beldedeki Fırınları ve Marketleri Denetimden Geçirdi. Başkan Vahdettin Yaylalı'nın da Katıldığı Denetimlerde Beldedeki Fırınlarda Ekmek Gramajları Uygun Bulunurken, Marketlerde de Son Kullanma Tarihi Geçmiş Gıda Maddesine Rastlanmadı.
Gıda Maddesi - 13.10.2006
Bursa: Baklavacılara İftar Baskını
Bursa'da, Yaklaşan Ramazan Bayram'ı Öncesinde Yapılan Gıda Denetimlerinde, Pastane ve Baklavacılar Tam Not Aldı.
Gıda Maddesi - 13.10.2006
İstanbul Ticaret Borsası... -Yumurtanın Adedi 0,17 YTL'den Satıldı
İstanbul Ticaret Borsasında Yumurtanın Adedi 0,17 YTL'den Satıldı.
Gıda Maddesi - 13.10.2006
Kilis: Kilis'te Yerel Yönetimler
- Kilis Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi gıda imalatı ve satışı yapılan iş yerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta Müdürü Hüseyin Karadaş, mübarek Ramazan ayının bitimine yaklaşıldığı şu günlerde denetimleri artırdıklarını belirterek, "Ramazan Bayramı'na sayılı günler kaldı. Denetimlerimizi sıklaştırdık. Temel gıda maddesi üreten ve satan yerleri denetledikten sonra gereken uyarıyı yapıyoruz.
Gıda Maddesi - 13.10.2006
Sinop: Kızılay'dan, Evi Yanan Vatandaşa Yardım
Kızılay, Sinop'un Durağan İlçesi'ne Bağlı Çöve Köyü'nde Çıkan Yangında Evi Yanan Lütfi Yurdakul'a, Eşya ve Gıda Yardımında Bulundu.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Bolu: Öğrenciler Gıda Denetimi Yaptı
Bolu Tarım İl Müdürlüğü yetkilileri ve ilköğretim okulu öğrencileri, marketlerde gıda denetimi yaptı. 50. yıl İzzet Baysal İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Zehra Genç, Sakarya İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Cenk Türker ve Tarım İl Müdürlüğü yetkilileri, Bolu'da bulunan marketlere giderek reyonlarda bulunan ürünleri kontrol etti. Tarım İl Müdürlüğü yetkilileri ve öğrenciler, ürünlerin son kullanma tarihlerine ve Tarım Bakanlığı'nın satış izni olup olmadığına baktı. İlköğretim okulu öğrencileri Zehra Genç ve Cenk Türker, yaptıkları denetimlerle bilinçli hale geldiklerini ve öğrendiklerini okulda arkadaşlarıyla paylaşacaklarını söyledi. Bolu Tarım İl Müdürlüğü Gıda Mühendisi Ahmet Güngör ise, "Tüketicilerin alışveriş yaparken dikkat etmesi gereken konuları öğrencilerimiz ile paylaşarak, alışveriş bilincini küçük yaştan başlatmak istiyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğü'nün belirlediği 150 öğrenciye, gıda denetimi konusunda gerekli bilgiler verilecek. Eğitim sonunda öğrencilerimize sertifika vereceğiz" dedi. Alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken konulara değinen Güngör, "Alışveriş yapan tüketicilerin ürünlerin ambalajlı ve etiketli olmasına dikkat etmeleri gerekiyor. Ayrıca yoğurt, süt ve peynir alırken mutlaka aldıkları ürünlerin buzdolabında saklanıp saklanmadıklarına dikkat etsinler. Uygun olmayan gıda maddesi tespit edildiğinde, biz o maddeleri imha ediyor ve gereken cezayı uyguluyoruz" diye konuştu.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Ankara: Tarım Bakanı Eker, Gazozdaki Alkol İddialarını Değerlendirdi
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, İçinde Alkol Bulunan Bir Gazoza Ruhsat Verilmesinin Söz Konusu Olmayacağını Belirterek, "O Bizim Bildiğimiz Alkol Değil. Bazı Ürünler Zaman İçerisinde Fermantasyona, Kimyasal Değişime Uğrayarak Alkole Dönüşebilir. O Bizim Bildiğimiz Alkol Değil" Dedi.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Eker: "Gazozda Alkol Konusunu İnceliyoruz"
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Bazı Gazozlarda Alkol Bulunduğu Haberleri Üzerine Söz Konusu Ürünlerle İlgili İnceleme Başlattıklarını Belirterek, Fakat İşlenmiş Bazı Gıda Ürünlerinde Bekleme Safhasında Kendiliğinden Alkol Oluşabildiğini, Doğal Olarak Oluşmuş Bu Kimyasal Reaksiyonun da Denetimleri Dışında Bulunduğunu Söyledi.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Bilecik: Bilecik'te Jandarmadan Bozuk Gıda Operasyonu
Bilecik'te Jandarma Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonda, 16 Ton Son Kullanma Tarihi Geçmiş Gıda Ele Geçirildi.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Şanlıurfa: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi
Türkiye 2. futbol ligi B kategorisi 5. grupta mücadele veren Şanlıurfa Belediyespor'lu teknik adam ve futbolcular, maddi durumu iyi olmayan sporcularında aralarında bulunduğu 100 aileye 4 ton 200 kilogram ağırlığında gıda yardımında bulundu. Ramazan ayı sebebiyle teknik heyet ve futbolcuların gönüllerinden koptuğu kadar para ile fakir ailelere gıda ve para yardımında bulunduklarını belirten Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü Haluk Seçkin, "Geçtiğimiz ay yine aramızda toplanan paralarla bir marketten gıda paketleri hazırlatarak fakir ailelere dağıttık. O sıra marketten alış veriş yapanlara araba çekiliş kuponu verilmişti. Bize de verilen kuponlardan birine araba isabet etti. Arabayı kullanmaktan yana olmadığımız için sattık. Vergisini düştükten sonra elimizde kalan 12 milyar paranın 6 milyar 500 milyon lirası ile aldığımız 5'er Kiloluk bulgur, yağ, mercimek, nohut, pirinç, fasulye, şeker, makarna, tuz ve 1 Kilo çaydan oluşan 4 ton 200 kilogram ağırlığındaki gıda paketlerini muhtaç olduklarını bildiğimiz 100 aileye dağıttık. Her aileye 42 kilo 500 gr ağırlığında gıda maddesi verildi.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Siirt: Siirt'te Çatışma
Siirt'in Eruh İlçesi'nde, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 1 terörist ölü olarak ele geçirildi. Siirt Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, Eruh İlçesi'ne bağlı Tünekpınar Köyü kırsalında güvenlik güçleri tarafından sürdürülen operasyonda, 1 terörist silahı ve bir miktar gıda maddesiyle birlikte ölü olarak ele geçirildi.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Eskişehir: Eskişehir'de Gıda Denetimi
- Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Ekipleri, Ramazan Ayının İlk 17 Gününde Bin 452 Parça Gıda Maddesine El Koydu.
Gıda Maddesi - 12.10.2006
Mardin: Mardin'de Yerel Yönetimler
Mardin'in Derik İlçesi'nde, Belediye Tarafından 400 Dar Gelirli Aileye Gıda Paketleri Dağıtıldı.
Gıda Maddesi - 11.10.2006
'Gazozda Alkol Var' Diyen Tüketiciler Birliğine, Meşrubatçılar Derneği'nden Cevap Geldi
Meşrubatçılar Derneği (Meder), Bu Sabah Tüketiciler Birliği Tarafından Yapılan "Gazozda Alkol Var' Başlıklı Basın Bildirisine Karşı Bir Açıklama Yaptı. Yazılı Açıklamada Derneğe Üye Şirketlerin 'Alkolsüz İçecekler' Ürettikleri, Ethanol Olarak Bilinen Etil Alkolün İse Doğal Olarak Tüm Meyve...
Gıda Maddesi - 11.10.2006
Diyarbakır: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Oylanmasına Tepkiler
Doğu-güneydoğu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dogünsifed) Genel Sekreteri Bilal Yıldırım, Türkiye'de Bankacılıktan, Sigortacılığa Kadar Birçok Sektörde Yaklaşık 250 Adet Fransız Sermayeli Şirketin Bulunduğunu Söyledi.
Gıda Maddesi - 11.10.2006
"Gazozlarda Etil Alkol Olduğu Etiketinde Belirtilmiyor"
Tüketiciler Birliği Tarafından Yürütülen Araştırma Sonucunda Fruko, Sensun, Sprite, Adese, Kipa, Uludağ, Tansaş, Çamlıca, Seven Up Gazozları ile Akmina Doğal Maden Suyunun İçerisinde 'Yasaların Ön Gördüğü Miktarda' Etil Alkol Olduğu, Ancak Bu Bilginin Tüketiciye Verilmediği Belirlendi. Ürünlerde ...
Gıda Maddesi - 11.10.2006
Bursa Ticaret Borsası -Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,25 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,00 YTL'den İşlem Gördü
Bursa Ticaret Borsası'nda (Btb), Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,25 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,00 YTL'den İşlem Gördü.
Gıda Maddesi - 11.10.2006
Mersin: Kızılay Mersin Şubesi'nden Gıda Yardımı
- Türkiye Kızılay Derneği Mersin Şubesi, İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımında Bulunuyor.
Gıda Maddesi - 11.10.2006
Malatya: Ziraat Mühendisleri Odası'ndan Açıklama
Ziraat Mühendisleri Odası Malatya İl Temsilcisi Fevzi Çiçek, Oda Binasında Düzenlediği Basın Toplantısında, Danıştay'ın Ustaların Sorumlu Yöneticilik Yapmalarına İlişkin Yürütmeyi Durdurduğunu Belirtti.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
İstanbul Ticaret Borsası -İrmiğin Kilosu 1,52 YTL'den Satıldı
İstanbul Ticaret Borsasında İrmiğin Kilosu 1,52 YTL'den Satıldı.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
Denizli: Denizli Zabıtasından Sıkı Denetim
Denizli Belediyesi, İstasyon Caddesi ve Denizli Şehirlerarası Otogar Terminali'nde Lokantacılık ve Gıda Satışı Yapan İşyerlerini Denetledi. 25 İşyerinden 9'una Yasal İşlem Yapıldı.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
Balıkesir: Edincik'te Örnek Ramazan Yardımı
- Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ne Bağlı Edincik Beldesi'nde Belediye ve Vatandaşların Katkılarıyla Hazırlanan Yardım Paketleri İhtiyaç Sahibi Ailelere Evlerine Götürülerek Teslim Ediliyor.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
Tekirdağ: "Emzirme Haftası'nda" Doktor Topaloğlu'ndan Annelere Uyarı
Çorlu Sağlık Grup Başkanı Dr. M. Akif Topaloğlu, Bir Bebek İçin En İyi Besinin Hastalıkları Önleyici ve Tedavi Edici Bir Madde Olan Anne Sütü Olduğunu Belirterek, "Anne Sütü Bebeklerin Zeka Seviyesini Olumlu Yönde Etkiiliyor, Annelerin Bebeklerine İlk 6 Ay Anne Sütü Dışında Başka Besin Vermemesi Gerek" Dedi.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
Adana: Ustalar Sorumlu Yöneticilik Yapamayacak
Danıştay 10. Dairesi, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Herhangi Bir Uzmanlığı Bulunmayan Ustaları, Kısa Süreli Eğitimlerle Sorumlu Yönetici Olarak Yetkilendirmek Üzere Yaptığı Yönetmelik Değişikliğine İlişkin Uygulamanın Yürütmesini Durdurdu.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
Bursa Ticaret Borsası... -Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,25 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,00 YTL'den İşlem Gördü
Bursa Ticaret Borsası'nda (Btb), Siyah Zeytinin Kilosu En Yüksek 7,25 YTL, Zeytinyağının Kilosu İse 8,00 YTL'den İşlem Gördü.
Gıda Maddesi - 10.10.2006
Manisa: Demirci Ticaret Odası'ndan Gıda ve Kırtasiye Yardımı
- Manisa'nın Demirci İlçesi'nde Ticaret Odası İlçe Merkezi ve Köylerindeki Yardıma Muhtaç Aileler Gıda, Öğrencilere de Kırtasiye Yardımında Bulundu.
Gıda Maddesi - 9.10.2006
Bilecik: Bilecik'te Açıkta Satılan Gıda Maddeleri Zabıta Ekiplerince Toplandı
- Bilecik'te Açıkta Gıda Maddesi Satanlar Denetlendi. Ekipler, Son Kullanma Tarihi Geçen ve Tarih Bulunmayan Gıda Mallarına El Koydular.
Gıda Maddesi - 9.10.2006
Bursa Ticaret Borsasında İşlem Hacmi... -Eylül Ayı İşlem Hacmi, 53 Milyon 933 Bin YTL Olarak Gerçekleşti
Bursa Ticaret Borsasında (Btb), Eylül Ayı İşlem Hacmi 53 Milyon 933 Bin YTL Olarak Gerçekleşti.
Gıda Maddesi - 9.10.2006
Orhangazi Tso'dan Ramazan Yardımı...
Orhangazi İlçesi Sanayi ve Ticaret Odası (Tso), İhtiyaç Sahiplerine 15 Bin YTL Gıda Yardımında Bulundu.
Gıda Maddesi - 9.10.2006
Mersin: Silifke'den ABD'ye Nar İhracatı
Mersin'in Silifke İlçesi'ne Bağlı Yeşilovacık Beldesi'nde Yetiştirilen Nar, ABD'ye İhraç Ediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gıda Maddesi Haberleri | Gıda Maddesi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Gıda Maddesi haberleri, son dakika gıda maddesi haber ve gelişmeleri burada. Adıyaman: Bayram Öncesinde Gıda Denetimleri Arttırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 01:26:56. #1.14#
title