Gıda Maddesi Haberleri

Gıda Maddesi haber, Gıda Maddesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gıda Maddesi - 27.11.2020
Türk bayraklı ticari gemideki hukuksuz aramaya ilişkin soruşturma başlatıldı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türk bayraklı "ROSELİNE-A" isimli ticari geminin açık denizde uluslararası hukuka aykırı şekilde durdurularak aranmasına ilişkin resen soruşturma başlattı.
Gıda Maddesi - 26.11.2020
Kerkük'te yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi
Irak'ın Kerkük kentinde düzenlenen operasyonda 14 milyon 600 bin uyuşturucu hap ele geçirildiği belirtildi.
Gıda Maddesi - 26.11.2020
Türk-İş "kasım ayı açlık ve yoksulluk sınırı" araştırmasını açıkladı
Türk-İş'in araştırmasına göre, kasım ayında dört kişilik ailenin açlık sınırı 2 bin 517, yoksulluk sınırı 8 bin 198 lira oldu.
Gıda Maddesi - 25.11.2020
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri AŞ (AVOD), Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (MRGYO) ve Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret AŞ (ADESE) pay piyasalarında meydana gelen fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak, 10 kişiye borsalarda 6 ay geçici işlem...
Gıda Maddesi - 25.11.2020
Son dakika... Erdoğan: Avrupa'da milyonlarca insanımızı kifayetsiz siyasetçilere kurban edemeyiz
Son dakika gündem haberine göre CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Birçok batılı devlette Müslümanlara yönelik hukuksuzluklar sıradan bir vaka haline gelmiştir.
Gıda Maddesi - 25.11.2020
Tayland'da ele geçirilen 'bir milyar dolarlık uyuşturucu', temizlik maddesi çıktı
Tayland'da 12 Kasım'da ele geçirilen ve "bir milyar dolarlık ketamin" diye duyurulan kimyasalların temizlik maddesi olduğu ortaya çıktı.
Gıda Maddesi - 25.11.2020
Son dakika haber: Çorum'da kaçak cinsel içerikli ürün operasyonu
Teknik ve fiziki takibe alınan zanlıya ait araç Fevzi Çakmak Caddesi'nde durduruldu. Araçta yapılan aramada çeşitli marka ve modellerde 153 cinsel içerikli ilaç, 108 cinsel içerikli gıda maddesi, 210 cinsel içerikli jel, 24 cinsel içerikli sıvı içecek ve 168 cinsel içerikli mendil olmak üzere 663 ürün ele geçirildi.
Gıda Maddesi - 24.11.2020
Son dakika gündem: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Akdeniz'de Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramaya tepki Açıklaması
Gelen son dakika haberine göre Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İrini Harekatı'nda görevli Alman fırkateyninin, Türkiye'den Libya'ya gıda ve boya gibi çeşitli maddeler taşıyan gemiyi Doğu Akdeniz'de durdurarak, uluslararası hukuka aykırı şekilde aramasına ilişkin, "Sahada da cevabını vereceğiz, aynı şekilde hukuki ve...
Gıda Maddesi - 24.11.2020
İzmir'de Kovid-19 tedbirleri kapsamında "piknik" düzenlemesi
Yeni düzenlemeye göre, İzmir'de mutat gün ve yerlerde kurulan pazarlarda gıda maddesi dışında satış yapılmasına izin verilmeyecek.
Gıda Maddesi - 16.12.2006
Bursa: Otizm Uzmanları Bursalı Ebeveynlere Umut Verdi
Bursa'da Ortak Bir Konferans Veren Otizm Uzmanları, Hastalığın Tedavi Edilebilirliği Konusunda Bursalı Ebeveynlere Umut Aşıladı.
Gıda Maddesi - 15.12.2006
Batman: Batman'da Yerli Malı Haftası'nda 20 Öğrenci Fenalaştı
Batman'da Yerli Malı Haftası Kutlamalarında Yedikleri Gıda Maddelerinden Zehirlenen 20 Öğrenci, Fenalaşarak Hastaneye Kaldırıldı.
Gıda Maddesi - 15.12.2006
Bilecik: Kış Aylarının Vazgeçilmez İçeceği Boza
Farklı Lezzetiyle Soğuk ve Uzun Kış Gecelerinin Vazgeçilmez İçeceği Olan Boza, Vitamin Deposu Özelliği Taşıyor.
Gıda Maddesi - 15.12.2006
Elazığ: Elazığ Belediyesi Bayram Öncesi Denetimlerini Artırdı
Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde iş yerlerine yönelik denetimleri sürdürüyor. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Rüstempaşa ve Çarşı mahalleleri, Çatalçeşme ve Horasan sokakları ile Gazi Caddesi ve Yunus Emre Bulvarı üzerinde bulunan gıda maddesi üretimi yapan iş yerlerinde veteriner kontrolünde denetim yapıldı.
Gıda Maddesi - 14.12.2006
Disk: "Asgari Ücret Anayasaya Aykırı Belirleniyor"
Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Asgari Ücretin Anayasa'nın 2'nci Maddesi'nde Düzenlenen "Sosyal Devlet" ve 55'inci Maddesinde Düzenlenen "Asgari Ücretin Tespitinde Çalışanların Geçim Şartlarının Nazara Alınması" İlkelerine Aykırı Belirlendiğini İfade Etti.
Gıda Maddesi - 13.12.2006
Mardin: Bebeğe Verilebilecek En Güzel Armağan Anne Sütüdür
Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Adem Özden, Hamilelik Süresince Büyük Bir Özlem Duyarak Bebeğini Dünyaya Getiren Annenin, Bebeğine Verebileceği En Güzel Armağanın Anne Sütü Olduğunu Söyledi.
Gıda Maddesi - 12.12.2006
Eskişehir: Eskişehir'de Yerel Yönetimler
Eskişehir'in Odunpazarı Belediyesi Ekipleri, Gıda Denetimlerini Sürdürüyor.
Gıda Maddesi - 12.12.2006
Afyonkarahisar'da "Çıtır Simit Evi" Açıldı
  IHA0529CE6-YRL/12-ARA-0A3C-7A44 - AFYONKARAHİSAR'DA "ÇITIR SİMİT EVİ" AÇILDI SEBİLE YILDIRIM AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da, "Çıtır Simit Evi"nin açılışı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Abdullah Kaptan ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta, Afyonkarahisar Yörük Efeleri halk oyunları gösteri sundu. Başkan Kaptan, yaptığı konuşmada, geçtiğimiz yıllarda art arda kapanan işyerlerini gördükçe üzüldüğünü, ancak son günlerde açılan işyerlerinin kent için iyi bir gelişme olduğunu söyledi. Kaptan, "Bu işyeri gerek üniversite öğrencilerine, gerekse bizlere, lezzetli güzel simit çeşitlerini sunacak. Simit Türk kültürünün önemli bir gıda maddesidir.
Gıda Maddesi - 12.12.2006
Mardin: Kaymakamlıktan Belediyeye İdari Para Cezası
Mardin'in Derik İlçe Kaymakamlığı, Yardım Toplama Kanunu'nun Belirli Maddelerini Yerine Getirmeden Selden Zarar Görenler İçin Yardım Kampanyası Başlattığı Gerekçesiyle Derik Belediyesi'ne 669 YTL İdari Para Cezası Verdi.
Gıda Maddesi - 12.12.2006
İstanbul: 12.istanbul Ambalaj Endüstrisi Fuarı, Yarın Ziyarete Açılıyor
Avrupa'nın Her Yıl Düzenlenen Büyüklük ve Kapsam Bakımından En Büyük Fuarı 12.istanbul Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 13 Aralık'ta Ziyarete Açılıyor. Dünya Ambalaj Örgütü (Wpo) Başkanı Keith Pearson da Bu Fuar İçin Yarın İstanbul'a Gelecek. Tüm Sektör Derneklerini Tüyap Çatısı Altında Buluşturan Fuarda Ambalaj Dernekleri Federasyonu'nun Kuruluş İmza Töreni de Yapılacak.
Gıda Maddesi - 12.12.2006
Diyarbakır: Diyarbakır'da Çok Sayıda Patlayıcı Madde Ele Geçirildi
Diyarbakır'da Güvenlik Güçlerince, Terör Örgütü PKK'ya Ait Çok Sayıda Patlayıcı Madde ve Düzenek Ele Geçirildi.
Gıda Maddesi - 12.12.2006
13 Aralık 1522 Kanuni Sultan Süleyman, Rodos'un Teslimini İstedi.
Tarihte 13 Aralık'ta Meydana Gelen Önemli Olayların Kronolojik Sıralaması Şöyle:
Gıda Maddesi - 12.12.2006
İstanbul: Tarihte Yarın
Tarihte 13 Aralık'ta Meydana Gelen Önemli Olayların Kronolojik Sıralaması Şöyle:
Gıda Maddesi - 10.12.2006
Çorum: Onko-sav, Kanserle Mücadelenin Yollarını Anlattı
Onkoloji Hastaları Yardımlaşma ve Savaşma Derneği Çorum Şubesi (Onko-sav), Düzenlediği "Kanser" Panelinde, Bu Hastalığa Yakalananların Nasıl Davranması Gerektiği ve Tedavi Yöntemlerini Anlattı.
Gıda Maddesi - 10.12.2006
Van: Bingöl'de Terör Örgütü Operasyonu
Bingöl'ün Genç İlçesinde Jandarma Ekiplerince Yapılan Çalışmalarda, Pkk/kongra-gel Terör Örgütü Mensuplarına Ait Patlayıcı Madde ile Yaşam Malzemesi Ele Geçirildi.
Gıda Maddesi - 9.12.2006
Cnr Fuar Merkezi'nde Devam Eden Catering Fuarı 2 Gün Daha Sürecek
Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Catering Fuarı Cnr Expo Fuar Merkezindedevam Ediyor. 2 Gün Daha Devam Edecek Fuarda Birçok Catering Firması Açtıkları Stantlarda Şirketlerinin Verdiği Hizmetlerin Tanıtıyor.
Gıda Maddesi - 8.12.2006
Sanayi Üretimi Ekimde Yüzde 2.5 Arttı (2)
Sanayi Üretimi Ekimde Geçen Yılın Aynı Ayına Göre Yüzde 2.5 Artarken, Yılın İlk On Aylık Dönemindeki Artış Oranı Yüzde 5.8 Olarak Gerçekleşti.
Gıda Maddesi - 8.12.2006
İstanbul: 08 Aralık 2006 Cuma Gündemi
Iha0526c80-gun/08-ara-008e-49de - İhlas Haber Ajansı - 08 Aralık 2006 Cuma Gündemi - ------------------------------------------------------- Genel Müdür: Fevzi Kahraman Genel Müdür Yardımcısı: İsmail Ballı Yazılı Haberler Müdürü: Ömer Kılıç - --------------------------------------------------------- İha Basın Meslek İlkelerine Uyar Basın Meslek İlkeleri Madde 8: Bir Basın Organının Dağ...
Gıda Maddesi - 7.12.2006
Van: Van'daki Resmi Kurumların Yemekhaneleri Denetlenecek
Van İl Hıfzısıhha Kurulu, Aldığı Karar Gereği Faaliyet Gösteren Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşların Yemekhane ve Kantinlerini Denetleyecek.
Gıda Maddesi - 7.12.2006
Memur Hükümete "Hakkını Helal Etmiyor"
Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, siyasi iradenin iktidarını devam ettirmek kaygısıyla 2007 yılı bütçesinde milletin parasını fütursuzca harcadığını savunarak, "Hesap görmek için mahşer günün değil seçim günün bekliyoruz. Hakkımızı helal etmiyoruz" dedi. Akyıldız, Kamu-Sen binası önünde sendika üyeleriyle birlikte 2007 yılı bütçesini protesto etti. Akyıldız, bütçenin hazırlanışında halkın isteklerinden çok uluslararası büyük sermaye gruplarının ve rant çevrelerinin isteklerinin dikkate alındığını ifade etti. Akyıldız, "2007 yılı bütçesinde AKP, tercihlerini eğitim, sağlık, yatırım ve personel harcamalarından yana kullanmak yerine bu giderleri kıstı" dedi. Bütçenin millete fayda vermek yerine kamu hizmetlerinin kalitesini düşüreceğine dikkat çeken Akyılız, "Bu yolla milletimizden alınan vergiler, rant çevrelerine, hortumculara pay edilecek" dedi. Bütçenin IMF talimatı ve ABD güdümü ile hazırlandığını ifade eden Akyıldız, "Bütçede sermaye sahipleri, vergiler, faizler düşünülmüş ancak yatırımlar, istihdamlar, ücret artışları, üretim ve gelişme düşünülmemiştir. Bu bütçede sermaye sahipleri, Dünya Ticaret Örgütü ve IMF vardır ama, memur, işçi, çiftçi, esnaf emekli kısaca vatandaş yoktur" dedi. "AKP MİLLETİ EKMEĞE BAĞIMLI ETTİ"      Kamu-Sen Başkanı Akyıldız, sosyal yönü olmadan sadece belli bir kesimi gözeterek hazırlanan bütçe sonucunda Türkiye'de gelir seviyesinin düştüğünü ifade etti. Akyıldız, "Ülkemizde yapılan toplam gıda harcamasının yüzde 62.5'i ekmeğe gitmektedir. Ekmek vatandaşımızın temel gıda maddesi haline gelmiştir.
Gıda Maddesi - 6.12.2006
Sanayi Üretiminde Yüzde 5.8'lik Artış (2)
Sanayi Üretimi, Bu Yılın Üçüncü Üç Aylık Döneminde Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 5.8 Oranında Artış Kaydetti.
Gıda Maddesi - 6.12.2006
Kilis: Ekmeklerini Çöpten Çıkarıyorlar
Kilis'te İşsiz Kalan Bazı Vatandaşlar, Belediyeye Ait Kesmelik Mevkisindeki Çöp Alanından Hurda, Plastik Şişe, Kağıt Toplayıp Satarak Geçimini Sağlıyor.
Gıda Maddesi - 6.12.2006
İstanbul: 06 Aralık 2006 Çarşamba Gündemi
Iha05255d6-gun/06-ara-0064-3334 - İhlas Haber Ajansı - 06 Aralık 2006 Çarşamba Gündemi - ------------------------------------------------------- Genel Müdür: Fevzi Kahraman Genel Müdür Yardımcısı: İsmail Ballı Yazılı Haberler Müdürü: Ömer Kılıç - --------------------------------------------------------- İha Basın Meslek İlkelerine Uyar Basın Meslek İlkeleri Madde 8: Bir Basın Organının...
Gıda Maddesi - 5.12.2006
Balıkesir: Almanya'ya Bal Kabağı İhracatı
Balıkesir'in Kepsut İlçesi'nde, Bir Gıda Şirketi Almanya'ya Kabak İhraç Etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gıda Maddesi Haberleri | Gıda Maddesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Gıda Maddesi haberleri, son dakika gıda maddesi haber ve gelişmeleri burada. Düdüklü tencereyle sahte içki yaptılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 20:42:17. #1.15#
title