Ggc'den İha'ya 4 Ödül Birden - Haberler
Haberi Paylaş

Ggc'den İha'ya 4 Ödül Birden

İhlas Haber Ajansı - Genel

GGC'den İHA'ya 4 ödül birden İhlas Haber Ajansı ödül gecesine damga vurduGAZİANTEP - Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen 'Basın Ödülleri' sahiplerini buldu.

GGC'den İHA'ya 4 ödül birden

İhlas Haber Ajansı ödül gecesine damga vurdu

GAZİANTEP - Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen 'Basın Ödülleri' sahiplerini buldu. Ödül töreninde İhlas Haber Ajansı 4 ödül birden alarak büyük bir başarıya imza attı.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen 'Basın Ödülleri' sahiplerini buldu. Düzenlenen törene İhlas Haber Ajansı damga vurdu. İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın'a Türkiye'nin sınır ötesi harekatlarında yapılan haberler ile halkı doğru bilgilendirmeden dolayı teşekkür ödülü verilirken İHA muhabirleri Said Vakkas Yağcı'ya 'Haber' dalında birincilik, Abdulkadir Güneş'e 'Fotoğraf' dalında ikincilik, Lider Olgun'a ise 'Görüntülü Haber' dalında yine ikincilik ödülü verildi.

Özel bir otelde düzenlenen geceye Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer ve Mehmet Erdoğan, CHP Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan, ilçe belediye başkanları, iş dünyasından çok sayıda iş adamı, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, yerel ve ulusal basının temsilcileri, gazeteciler, muhabirler ve çok sayıda davetli katıldı.

Ayrıca, Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik, ATV Ana Haber sunucusu Cem Öğretir ve NTV Haber spikeri olan eşi Seda Öğretir, Fox TV Çalar Saat programı Sunucusu İsmail Küçükkaya, TRT'de Spor programı sunan Erdoğan Arıkan, Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar da geceye katılan isimler arasında yer aldı.

İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın'ın ödülünü İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliker verirken, Said Vakkas Yağcı'nın ödülünü Star Televizyonu Ana Haber sunucusu Nazlı Çelik, Abdulkadir Güneş'in ödülünü Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Lider Olgun'un ödülünü ise Türkiye Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak verdi.

Ggc'den İha'ya 4 Ödül Birden

Ggc'den İha'ya 4 Ödül Birden

Ggc'den İha'ya 4 Ödül Birden

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Genel, Haber

title