Gezelim Görelim Ekibi Kumluca'da

Gezelim Görelim Ekibi Kumluca'da

TRT Televizyonlarında Yayınlanan Nuray Yılmaz'ın Hazırlayıp Sunduğu "Gezelim Görelim" Programı Ekibi, Kumluca ve Köylerinde Çekimler Gerçekleştirdi.

Gezelim Görelim Ekibi Kumluca'da

TRT televizyonlarında yayınlanan Nuray Yılmaz'ın hazırlayıp sunduğu "Gezelim Görelim" programı ekibi, Kumluca ve köylerinde çekimler gerçekleştirdi.

Kumluca'da tanıtım amaçlı çeşitli çekimler gerçekleştiren "Gezelim görelim" ekibinin çekimlerine, ilk olarak Kumluca'ya bağlı Hasanağa mevkisinde köy gelenek ve göreneklerinin yansıtıldığı çekimlerle başlandı. Karamıklılıar mevkisinde deve sahipleri ve Yörük yaşamı, seralar, Kumluca toptancı hali, fide üretim tesislerinde devam eden çekimlerde Kumluca'nın tarihi, kültürel ve sosyal yaşamının tanıtımı yapılacak.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya AA muhabirine yaptığı açıklamada, programın Kumluca'nın tanıtımına katkı sağlayacağına inandığını belirterek, programın yapımcısı ve sunucusu Nuray Yılmaz'a teşekkür etti. Kumluca'nın tarımıyla, tarihiyle, denizi ve yaylalarıyla güzel şirin bir ilçe olduğunu belirten Çetinkaya, tüm bu olguların bu tür yayınlar ile tanıtılması gerektiğini kaydetti.

Kumluca'da çekimleri yapılan Gezelim Görelim programının 26 Şubat'ta TRT'de yayınlanacağı öğrenildi.

- ANTALYA

Kaynak: AA