Gevaş Haberleri

Gevaş haber, Gevaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gevaş - 15.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 1 kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden birinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 15.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Uyuşturucu maddelerin bulunması Apartta yapılan aramada bulunanlar Şüphelilerin adliyeye getirilmesi Filiz Kuzgun'un K.Ö.'yle tartışması Filiz Kuzgun'un açıklaması Zeynep Sav'ın gözaltına alınması Haber- Kamera: Mithat ABAKAN/MANAVGAT (Antalya), ======================== Van Gölü'nde arama çalışmalarına yeniden başlandı VAN'da, içinde kaçak göçmenlerin de bulunduğu teknenin batmasının ardından çalışmalar sürüyor. Toplam 33 kaçak göçmenin cansız bedeninin çıkarıldığı Van Gölü'nde, çalışmalara bugün yeniden başlandı.  Gevaş ilçesinin Altınsaç Mahallesi'nde, 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 15.7.2020
Van Gölü'nde arama çalışmalarına yeniden başlandı
VAN'da, içinde kaçak göçmenlerin de bulunduğu teknenin batmasının ardından çalışmalar sürüyor. Toplam 33 kaçak göçmenin cansız bedeninin çıkarıldığı Van Gölü'nde, çalışmalara bugün yeniden başlandı.  Gevaş ilçesinin Altınsaç Mahallesi'nde, 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 15.7.2020
Van Gölü'nde batan teknedeki cesetlerin çıkarılması çalışmaları yeniden başladı
Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve sahil güvenlik ekipleri, 106,5 metre derinlikteki teknenin bulunduğu bölgeye hareket etti.
Gevaş - 15.7.2020
Van'da balıkçılar 90 gün sonra "vira bismillah" diyerek göle ağlarını bıraktı
Yasak nedeniyle teknelerini göl kıyısına çeken balıkçılar, 90 gün sonra hazırlıklarını tamamlayarak ilk ağlarını göle bıraktı. Kıyıdaki Van'ın Edremit, Tuşba, Gevaş, Muradiye, İpekyolu, Erciş ile Bitlis'in Ahlat, Adilcevaz ve Tatvan ilçelerinde erken saatlerde göle açılan balıkçılar, sezona umutlu başladı.
Gevaş - 14.7.2020
Van Gölü'nden bir ceset daha çıktı
Gevaş ilçesine bağlı Altınsaç Mahallesi'nde 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 14.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 1 kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden birinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri sabah saatlerinde bölgeye geldi.
Gevaş - 13.7.2020
Van Gölü'nde batan teknedeki cesetlerin çıkarılması çalışmalarına ara verildi
Van Gölü'nde Çarpanak Adası açıklarında batan teknedeki cesetlerin çıkarılması için yürütülen çalışmalara olumsuz hava koşulları nedeniyle ara verildi. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve sonrasında haber alınamayan tekne ve içindeki kişilerin çıkarılmasına yönelik çalışmalar gün boyu devam etti.
Gevaş - 13.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 2 kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden 2'sinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, 4 sonar ve 4 ROW cihazıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 13.7.2020
Son dakika! DHA YURT BÜLTENİ - 11
Gevaş ilçesinin kırsal Altınsaç Mahallesi'nde, 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 13.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 3 kişinin daha cesedi bulundu
Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, 4 sonar ve 4 ROW cihazıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 13.7.2020
Van Gölü'nde batan teknedeki cesetlerin çıkarılması çalışmaları sürüyor
Van Gölü'nde Çarpanak Adası açıklarında batan teknedeki cesetlerin çıkarılması için yürütülen çalışmalara devam ediliyor. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK), Sahil Güvenlik ekipleri 106,5 metre derinlikte tespit edilen teknenin bulunduğu bölgeye hareket etti.
Gevaş - 13.7.2020
Göçmen kaçakçıları güvenlik koridorunu aşmak için Van Gölü'nü kullanıyor
Gölü kullanarak Van'ın Tuşba, İpekyolu, Edremit ve Gevaş ilçelerindeki güvenlik noktalarına takılmadan Bitlis'e ulaşmaya çalışan kaçakçılar, böylece kısa sürede daha fazla sığınmacı taşıyarak daha çok para kazanma yolunu tercih etti.
Gevaş - 12.7.2020
Van Gölü'nde batan teknedeki cesetlerin çıkarılması çalışmalarına ara verildi
Van Gölü'nde Çarpanak Adası açıklarında batan teknedeki cesetlerin çıkarılması için yürütülen çalışmalara olumsuz hava koşulları nedeniyle ara verildi. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve sonrasında haber alınamayan tekne ve içindeki kişilerin çıkarılmasına yönelik çalışmalar gün boyu devam etti.
Gevaş - 12.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolanlardan 2'sinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden 2'sinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gevaş Haber, Gevaş Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Gevaş haber sayfamızda Gevaş haberleri okuyabilir, Gevaş son dakika haberleri ve güncel Gevaş gelişmelerini görebilirsiniz. Van'da Emniyet'e ait keşif uçağı düştü: 7 şehit (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 16:24:55. #1.15#
title