Getirileri Haberleri

Getirileri haber, Getirileri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Getirileri - 15.3.2007
Bilişim Suçlarından Korunma Yolları
Samsun Emniyet Müdürlüğü, Bilişim Suçları Konusunda Vatandaşları Dikkatli Olmaları Yönünde Uyardı.
Getirileri - 15.3.2007
Antalya'da Parlayan Yıldız Golf
Turizmde Dünyanın Önde Gelen Merkezlerinden Antalya, Son Yıllarda Golf Alanında Yaptığı Yatırımlarla da Avrupalı Rakiplerine Kafa Tutuyor.
Getirileri - 14.3.2007
Garantili Yatırım Fonları Geliyor
Sermaye Piyasası Kurulu, Türkiye'de Düşük Risk Profiline Sahip Yatırımcılar İçin Cazip Olan 'Garantili Yatırım Fonları' İçin Düzenlediği Tebliği Sektörden Gelen Talepler Doğrultusunda Revize Etti.
Getirileri - 13.3.2007
TBMM Genel Kurulu
Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, "Başbakan Erdoğan'ın Türkiye'nin Hiçbir Yerinde, Orman İçi veya Orman Çevresinde Villası Söz Konusu Değil" Dedi.
Getirileri - 13.3.2007
Delta Mobilya Ayın ve Yılın Hakemi Yarışması...
Delta Mobilya Ayın ve Yılın Hakemi Yarışması'nın Ocak ve Şubat Aylarının Birlikte Değerlendirildiği Jüri Toplantısı İstanbul'da Yapıldı.
Getirileri - 13.3.2007
Anavatan Partisi TBMM Grup Toplantısı
Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Cumhurbaşkanı'nı Halkın Seçmesi Gerektiğini Belirterek, "Getirin Sandığı, Cumhurbaşkanı'nı Halk Seçsin. Tayyip Erdoğan, Milletin Takdiriyle Cumhurbaşkanı Olursa Halk Baştacı Yapar" Dedi.
Getirileri - 13.3.2007
Mumcu'dan Erdoğan'a: "Milletten Kaçarak Olacağına, Milletin Takdiriyle Cumhurbaşkanı Ol"
Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesi Konusundaki Israrını Sürdürürken, Başbakan Erdoğan'a, "Milletten Kaçarak Cumhurbaşkanı Olacağına, Milletin Takdiriyle Cumhurbaşkanı Ol" Diye Seslendi.
Getirileri - 13.3.2007
Ali Şen'den Çarpıcı Açıklamalar
Fenerbahçe Kulübü Eski Başkanlarından Ali Şen, Galatasaray'ın Neuchatel Xamax Maçı Sonrasında Yaşanan Gelişmelerin Hepsini Anlatması Halinde Sarı-kırmızılı Takımın Avrupa Kupalarından 5 Yıl Men Edilebileceğini Söyledi.
Getirileri - 13.3.2007
Ceyhun Eriş, Sorunlu Futbolcu İmajını Silmek İstiyor
Trabzonspor'un Ara Transfer Döneminde Ankaragücü'nden Kadrosuna Kattığı Ceyhun Eriş, Uzun Yıllar Bordo-mavili Takımın Formasını Giyerek Sorunlu Futbolcu İmajını Silmek İstediğini, Ana Hedefinin İse Türkiye'de Herkesin Tanıdığı Kaliteli Bir Oyuncu Olmak Olduğunu Kaydetti.
Getirileri - 12.3.2007
Şubatta Borsa Yatırımcısı Kazandı
Borsa Yatırımcısı, Şubatta Bir Önceki Aya Kıyasla Tüfe Kapsamında 7.54'le En Yüksük Reel Getiriyi Sağladı.
Getirileri - 12.3.2007
Reel Getiride Şampiyon, Borsa Endeksi
Finansal Yatırım Araçları Arasında En Yüksek Reel Getiriyi, Bu Yılın Şubat Ayında Yüzde 7,54 ile 'Borsa Endeksi' Sağladı.
Getirileri - 7.3.2007
Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren: "44 Puanla Ligde Kalacağız"
Kayseri Erciyesspor Kulüp Başkanı Ziya Eren, Türkiye Kupası'nda Trabzonspor'u Yenip UEFA'ya Katılacaklarını, Süper Ligde İse 44 Puan Toplayarak, Küme Düşme Potasının Üstünde Sezonu Noktalayacaklarını İddia Etti. Eren, "Bu Sene Şampiyon Takım Değil, Ligde Kalmayı Başaran Kayseri Erciyesspor Konuşulacak" Dedi.
Getirileri - 7.3.2007
'Sabrettik ve Başardık'
Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, İkinci Yarıdaki Başarılı Grafiği, Teknik Kadro ve Futbolcuların Uyumu Sonucunda Yakaladıklarını Belirterek, 'Sabrettik ve Başardık' Dedi.
Getirileri - 6.3.2007
Büyük İlgi Gördü
Alternatif Müziğin Genç Sesi Barkın, Albümünden Önce İnternette Nabız Yokladı.
Getirileri - 5.3.2007
İşsizlik Fonu Varlığı 24.7 Milyar YTL'ye Çıktı
İşsizlik Fonu Varlığı 28 Şubat İtibariyle 24 Milyar 783 Milyon YTL'ye Yükseldi.
Getirileri - 5.3.2007
Türkiye'de Hayata Geçirilen Mortgage Sistemi "Türkiş Mortgage"
Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim Madenli, Türkiye'de Hayata Geçirilen Mortgage Sisteminin, Avrupa'da Uygulanan Sistem Değil, "Türkiş Mortgage" Sistemi Olduğunu Söyledi.
Getirileri - 4.3.2007
'8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Mitingleri Olaysız Sona Erdi
Güvenlik Güçlerinin Yoğun Önlemleri Altında Geçen 8 Mart Kadınlar Günü Mitingleri Sona Erdi.
Getirileri - 4.3.2007
Tsyd-turkcell Anadolu Spor Basını Eğitim Semineri'nin İlki Konya'da Yapıldı
Konya'da Düzenlenen Eğitim Seminerine Katılan Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Esat Yılmaer, Sporun Dünya Genelinde Büyük Bir Ekonomik Pazar Olduğunu Belirterek Geçtiğimiz Yıl Dünya Üzerindeki Cirosunun 350 Milyar Dolar Olduğunu Söyledi.
Getirileri - 3.3.2007
Erdoğan: "301'i Değiştirmeye Varız Kaldırmaya Yokuz"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 301'inci Madde Konusunda, Batıda Sosyal Demokratları Yanlarına Aldıklarını Ancak Türkiye'deki Sosyal Demokratları Yanlarına Alamadıklarını Belirtti. Erdoğan, "Ülkemizdeki Sivil Toplum Örgütlerine Diyoruz Ki Düşünceniz Ne Olursa Olsun Bize Teklifinizi Getirin. Biz Bunu Değiştirmeyi Varız Ama Kaldırmaya Derseniz Kaldırmaya Yokuz" Dedi.
Getirileri - 3.3.2007
Talat: 'Rum Tarafı 'Egemenim' Demek İstiyor'
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Rum Tarafının Petrol Konusunu Gündeme Getirmesinin, Petrol Zenginliğinden Yararlanmak İçin Olmadığına İnandığını Belirterek, 'Birincisi Kıbrıs'ta 'Ben Egemenim, Ben Söz Sahibiyim' Demek İstiyor. İkincisi Gelecek Yıl Güneyde Seçim Var, Petrol Vaat Ederek Oy Alma Politikası Bu Uğraşın Bir Parçası' Dedi.
Getirileri - 3.3.2007
Erdoğan'ın 301'inci Madde Tavrı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 301'inci Maddeyle İlgili Açıklamalarda Bulundu. Ancak, Maddenin Tümüyle Kaldırılmasını Bekleyenlere Bakın Neler Söyledi.
Getirileri - 2.3.2007
Gaziantep Sanayi Odası Meclis Toplantısı
Gaziantep Sanayi Odası'nın (Gso) Şubat Dönemi Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı. Melis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nun Yönettiği Toplantıda Konuşan Gso Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer, Ekonomi Politikaları Sebebiyle Önce Hükümeti Övdü, Sonra Eleştirdi.
Getirileri - 2.3.2007
Corio Nv, Türkiye'de Alış Veriş Merkezlerine Yatırımlarını Sürdürüyor
Hollanda Merkezli Gayrimenkul Şirketi Corio, Türkiye'ye Olan İlgisini Sürdürüyor. Akmerkez'in Ardından Denizli'de Bir Alış Veriş Merkezine Ortak Olan Corio, Dün de Adapazarı'nda İnşaatı Devam Eden Bir Alış Veriş Merkezini Satın Aldığını Açıkladı. Corio, Bu
Getirileri - 28.2.2007
Yıldırım: "Türkiye, Ulaşımda By-pass Edilmek İsteniyor"
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Ulaşımda Artık Kurtlar Sofrasının Bulunduğunu Belirterek, Türkiye'yi By-pass Etmek Amacıyla Rusya, Hindistan, İran'ın Alternatif Koridor Oluşturmaya Çalıştıklarını Söyledi.
Getirileri - 28.2.2007
Helinist Artık Yok!
Hülya Avşar'ın Kız Kardeşi Helin Avşar, Modacılıkta Umduğunu Bulamadı.
Getirileri - 27.2.2007
Finansbank, Korumalı Borsa Hesabını Yatırımcıların Hizmetine Sundu
Finansbank, yatırımcıların hizmetine Korumalı Borsa Hesabı ürünü sundu. Finansbank'tan yapılan açıklamada, Borsa'nın düşüş performansına paralel yaşanan yatırım kaybına karşı yatırımcıya ''garanti'' sunan ürünün birikimlerini Borsada değerlendirmekten çekinen yatırımcılar için alternatif olduğu belirtildi. Açıklamada, Korumalı Borsa Hesabının, İMKB mevzuatı gereğince 6 ay vadeli bir mevduat hesabı olarak yatırımcılara sunulduğu kaydedilerek, 3 bin YTL ve üzerinde her tutarla açılabilen ürünün İMKB 30 Endeksinin yüzde 75 performansını 6 aylık süre sonunda yatırımcısına kazandırdığı bildirildi. Borsa düşüş gösterse dahi yatırımcının ana parasının tamamını geri alabildiği belirtilen açıklamada, Finansbank'ın Korumalı Borsa Hesabı ile yatırımcıların portföylerini genişletmeleri ve kazanmalarına fırsat tanıdığı belirtildi. Finansbank Baş Ekonomisti Saruhan Doğan, yaptığı değerlendirmede, Korumalı Borsa Hesabının uzun vadede negatif getirileri telafi ettiği için Borsa getirisinin üzerinde bir performans gösterdiğini bildirdi.
Getirileri - 27.2.2007
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Hırvatistan Maliye Bakanı Ivan Suker ile Görüştü
Maliye Bakanı Kemal Unatıkan, Turizmde Kdv İndirimi Konusunda Henüz Alınmış Bir Karar Olmadığını Söyledi.
Getirileri - 23.2.2007
İstanbul Toplam Getiri Şampiyonu
Urban Land Institute (Ulı) ve Pricewaterhousecoopers (Pwc) Tarafından Hazırlanan 'Emerging Trends İn Real Estate Europe 2007 Raporuna' Göre İstanbul Toplam Getiri Şampiyonu Oldu.
Getirileri - 22.2.2007
Yabancılar Ticari Gayrimenkulle İlgileniyor
Yased Başkanı Şaban Erdikler, Uluslar Arası Sermayenin Daha Çok Ticari Gayrimenkula İlgi Gösterdiğini Belirterek, Mortgage ile Birlikte Bunun Konut Sektörüne de Kayabileceğini Söyledi.
Getirileri - 21.2.2007
Arsenal'in Yarı Yıl Geliri 194 Milyon Doları Geçti
İngiltere Premier Ligi'nin köklü kulüplerinden Arsenal'in geçen yılın ikinci yarısında geliri 194 milyon doları geçti. Geçen yılın 30 Kasım tarihine kadar elde ettiği gelirleri açıklanan İngiliz kulübün, bir önceki yarı yılda 111 milyon dolar olan gelirlerinin 194 milyon doları aştığı bildirildi. Kulüpten yapılan açıklamada, kulübün gelirlerinin yeni Emirates Stadyumu'ndan elde edilen giriş ücretleri ve maç günü getirileri nedeniyle artış gösterdiği belirtilirken, Drayton Park'taki alan geliştirme projesinde yapılan satışların da bu gelir artışında etkili olduğu ifade edildi.
Getirileri - 20.2.2007
İş Girişim Sermayesi 10.79 Milyon $ Karşılığında Tüyap Yatırımından Çıktı
İş Girişim Sermayesi, Elinde Bulundurduğu Payların Tamamını Daha Önce Öngörüldüğü Üzere Tüyap'ın Kurucu Ortaklarının Çoğunluk Pay Sahibi Olduğu Fuar Destek Hizmetleri A.ş.'ye ABD Doları Bazında Yıllık Yüzde 45,75 Bileşik Getiri ile 10.791.667 ABD Doları Karşılığında Sattığını Açıkladı.
Getirileri - 20.2.2007
İş Girişim, Tüyap'taki Hisselerini Sattı
İş Girişim Sermayesi, İştiraki Tüyap'ta Sahip Olduğu Yüzde 29.75 Oranındaki Hissesini, Tüyap'ın Kurucu Ortaklarının Çoğunluk Sahibi Olduğu Fuar Destek Hizmetleri'ne 10 Milyon 791 Bin 667 Dolara Sattı.
Getirileri - 19.2.2007
İnşaat Mühendislerinden Mortgage Uyarısı
İnşaat Mühendisleri Odası Vekillere Çağrıda Bulunarak, "Mortgage Halkın Konut Talebini Karşılamayacak, Sadece Arzı Artıracak" Uyarısında Bulundu.
Getirileri - 19.2.2007
İnşaat Mühendisleri'nden Milletvekillerine 'Mortgage' Çağrısı
İnşaat Mühendisleri Odası (İmo) Milletvekillerine Çağrıda Bulunarak 'Konut Finansmanı Sistemine İlişkin Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Tasarısı'nın Onaylanmamasını İstedi.
Getirileri - 19.2.2007
Yapı Kredi Müdürü Kaya: " Türkiye'nin Kısa Vadeli Bakış Açısı Kör"
Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Kemal Kaya, Türkiye'ye Şu Anda Çok Ciddi Miktarlarda Kısa Vadeli Sermaye Geldiğini Belirterek, "Bizim Kısa Vadeli Bakış Açımız Bir Nevi Körlük Getiriyor. Yabancılar, Doğrudan Yatırımlarda, Kısa Vadeli Yatırımlarda Daha Fırsatçı ve Daha Sağlıklı Bakabiliyorlar" Diye Konuştu.
Getirileri - 18.2.2007
AK Parti'nin 2. Köy Danışma Meclisi Toplantısı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Eskişehir Merkez İlçe Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Köy Danışma Meclisi Toplantıları'nın 2.'si, Sulukaraağaç Köyü'nde Yapıldı.
Getirileri - 17.2.2007
Projeni Getir, Parayı Al
Adana İl Tarım Müdürü Abdullah Keskin, Köylünün ve Çiftçinin Kalkınmasını Sağlamak İçin Yüzde 50'si Karşılıksız Olmak Üzere Destekleme Projesi Başlatıldığını Belirterek, "Projeni Getir, Parayı Al" Dedi.
Getirileri - 16.2.2007
İhraç Nitelikli Kiraz Üretimi
İhracat Firmalarının Amasya'dan Kiraz Almalarını Kısıtlayan En Önemli Faktörün Kentte Soğutma, İşleme, Standardizasyon, Paketleme ve Depolama Tesislerinin Eksikliği Olduğu Bildirildi.
Getirileri - 16.2.2007
Arjantin 500 Milyon Dolar Tutarında Bonar Vıı Tahvili Sattı
Arjantin Ekonomi Bakanlığı'nın Açıklamasına Göre, Dün Yapılan İhale ile 500 Milyon Dolar Tutarında 2013 Vadeli Bonar Vıı Tahvili Satıldı. Tahvilin Getirisi Yüzde 7.71 Oldu.
Getirileri - 16.2.2007
Türkiye, 2020 Vadeli Tahvilden 750 Milyon Dolar Tutarında Satış Yaptı
Türkiye, Hsbc ve Ubs Aracılığı ile Yeniden İhracına Çıktığı 5 Haziran 2020 Vadeli Tahvilden 750 Milyon Dolar Tutarında Satış Yaptı. Tahvilin Fiyatı 100.95 Olurken, Getirisi Yüzde 6.888 Olarak Belirlendi.
Getirileri - 16.2.2007
Hazine, 750 Milyon Dolar Borçlandı
Hazine, Dün Gerçekleştirdiği Tahvil İhracında 750 Milyon Dolar Borçlandı. Hazine'nin Bu Yıl Gerçekleştirdiği Borçlanma Tutarı da 3.4 Milyar Dolara Yükseldi.
Getirileri - 15.2.2007
Baykal Elçilere "Laikliği" Anlattı, Elçiler Cumhurbaşkanlığı Seçimini Sordu
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AB Üyesi Ülkelerin Büyükelçilerine, "Laikliğin Türkiye'deki Önemini" Anlatarak, "Din ve Devlet İşlerini Ayıran Tek Müslüman Ülke Türkiye.
Getirileri - 15.2.2007
"Emitt 2007 Fuarı"
Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Türkiye'nin uluslar arası alanda tek turizm fuarı EMİTT 2007'nin açılışını gerçekleştirdi. Kültür ve Turizm Bakanı Koç, "Fuar vesilesiyle turizmcilerimiz dünya turizminde yeni eğilimleri, gelişmeleri ve seçenekleri tartışma imkanı bulacaklar" dedi. Türkiye'nin uluslar arası alanda tek turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 2007, İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'un katılımıyla açıldı. Fuarın açılış törenine İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yurt dışından gelen bakanlar, turizm firmalarının yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı. Fuarın açılış töreninde konuşan Koç, turizm sanayisinin öneminin tartışma konusu olmaktan çıktığını ve ülke ekonomileri açısından hayati değeri olduğunu belirtti. Bakan Koç, turizmin sosyal ve kültürel getirilerinin diğer sektörlerin çoğuyla karşılaştırılmayacak düzeyde olduğunu söyleyerek bu sektörün daha fazla ilgiyi hak ettiğini ifade etti.
Getirileri - 15.2.2007
Emek Platformu: Petrol Yasası Anayasa Mahkemesi'nden Döner
Emek Platformu, Petrol Yasası'nın Cumhurbaşkanı Sezer'in İtirazları Dikkate Alınmadan, Aynen Geri Gönderilmesi Durumunda Anayasa Mahkemesi'nden Dönebileceğini Bildirdi.
Getirileri - 14.2.2007
Cem'in Marşı Sanal Alemde
Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, İstiklal Marşı'ndan Esinlenerek Şiir Yazdı.
Getirileri - 13.2.2007
K. Irak'a Verilen Elektriğin Yüzde 75'i Kesildi
Türkiye ile Irak'ın Milli Petrol Şirketi Somo Arasında Yaşanan Akaryakıt Krizi, Elektrik Krizine Dönüştü. Kuzey Irak'a Şırnak'ın Silopi İlçesi'nden Enerji İhraç Eden Özel Karadeniz Enerji Üretim Şirketi, Irak'ın Yasal Yükümlülüklerini Yerine Getirmediği Gerekçesiyle Elektriğin Yüzde 70'ini Kesti. Elektriğin Kesilmesi Üzerine Kuzey Irak'ın Duhok ve Zaho ve Musul Kentinin Bir Kısmı Karanlıkta Kaldı.
Getirileri - 13.2.2007
Giresun Liman Sahasında Mağaza Açılması Tartışmaları
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (Gtso) Meclis Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Liman Sahasında Açılması Planlanan Mağazanın Kente Ekonomik Açıdan Hiçbir Getirisinin Olmayacağını Öne Sürdü.
Getirileri - 13.2.2007
2007 Yılı Ocak Ayında Borsa Yatırımcısını Güldürdü
2007 Yılı Ocak Ayında Finansal Yatırım Araçlarından Borsa Endeksi, Üretici Fiyat Endeksi (Üfe) ile İndirgendiğinde Yüzde 1.82, Tüketici Fiyat Endeksi (Tüfe) ile İndirgendiğinde Yüzde 0.76 ile En Yüksek Oranda Aylık Reel Getiri Sağladı.
Getirileri - 13.2.2007
İpek Tuzcuoğlu'ndan Sevgililer Günü'ne Özel Kitap
Tiyatro ve Sinema Sanatçısı İpek Tuzcuoğlu 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Yayımlanmak Üzere İçinde Aşk Sözlerinin Yer Aldığı "Aşkıma" İsimli Bir Kitap Yazdı. Kitapta KKTC Eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Serdar Bilgili, Sinan Çetin ve Okan Bayülgen Gibi Ünlü İsimlerin Çektiği Aşk Fotoğrafları da Yer Alıyor.
Getirileri - 13.2.2007
AKP'ye Köşk İçin Erbakan Sürprizi
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ertan Yülek, AKP'nin 2002 Seçimlerinde, "Bizim Erbakan Hoca ile Bir Ayrımız Gayrımız Yok. Biz Hoca'yı Cumhurbaşkanı Yapacağız" Diyerek Oy İstediğini Söyledi. Yülek, "Bizim Seçmenimiz Bu Kampanyaları Nedeniyle AKP'yi 'Milli Görüşçü' Kabul Ederek Oy Verdi" Dedi.
Getirileri - 12.2.2007
Mumcu: "Hükümet Sadece Kaptan Köşkünde Olmayı Seviyor"
Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, AKP'yi "Hükümet sadece kaptan köşkünde olmayı seviyor" sözleriyle eleştirdi. Mumcu, bir radyoda katıldığı programda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın muhalefete eleştirisine tepki verdi. Mumcu, "Sayın Başbakan herhalde 'Muhalefet olmasaydı ülkeyi ne güzel idare edecektik' demeye çalışıyor" dedi. İktidarın uyguladığı politikalardan ana muhalefetin son derece memnun gözüktüğünü savunan Mumcu, "Zira yarattığı kamplaşma duygusu onun da işine geliyor" diye konuştu. Mumcu, şöyle konuştu: "Anayasa değiştirebilecek bir çoğunlukla beş senedir ülkeyi idare ediyor. Hala dönüp beş sene öncesinde 3 parçalı bir koalisyonla kendisinin mukayese edilmesini bekliyor. Artık bu iş çığırından çıktı. Yani çok fazla konuyu kişileştirmek istemiyorum ama Türkiye'de ne hükümet, ne siyaset, ne Başbakanlık bu kadar ayağa düşürülmemişti." Siyasetin sorumluluk ve istikamet işi olduğunu kaydeden Mumcu, "Siyaset, geminin kumandasındaki kaptan gibi rotayı takip etme işidir. Bu hükümetin istikameti yoktur. Bu hükümet sadece kaptan köşkünde olmayı istiyor. Siyasi kudretin getirilerini talep etmekten başka bir şey yapmıyorlar" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Getirileri Haberleri | Getirileri Haber - Haberler - Sayfa 5 - Getirileri haberleri, son dakika getirileri haber ve gelişmeleri burada. Ford Otosan 2007 Yılında 280 Bin Araç Üretmeyi Hedefliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 01:17:05. #1.15#
title