Getirileri Haberleri

Getirileri haber, Getirileri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Getirileri - 31.10.2020
Yatırımcı rehberi (3)
Bu hafta yatırım fonları ortalama yüzde 0,37, BES fonları yüzde 0,25 değer kazandı.
Getirileri - 30.10.2020
BES fonu istatistikleri
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,32 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında tek kazandıran yüzde 0,05 ile "Para Piyasası" fonları oldu.
Getirileri - 30.10.2020
Yatırım fonu istatistikleri
Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,26 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,21 ile "Kıymetli Madenler Fonları" oldu.
Getirileri - 30.10.2020
VakıfBank'tan Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı hizmeti
Aylık 3 aylık ve 6 aylık dönemlerde tasarruflarının ne getiri sağlayacağını bilen VakıfBank müşterileri, bu getirileri yine aynı periyodlarla vadeleri bozulmadan kullanabiliyor.
Getirileri - 28.10.2020
Son dakika haber: BES fonu istatistikleri
Son dakika haberler: Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,47 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 1,24 ile "Kıymetli Madenler" fonları oldu.
Getirileri - 28.10.2020
Yatırım fonu istatistikleri
Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,44 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 1,31 ile "Kıymetli Madenler Fonları" oldu.
Getirileri - 27.10.2020
Son dakika! BES fonu istatistikleri
Son dakika haberine göre Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,22 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,84 ile "Kıymetli Madenler" fonları oldu.
Getirileri - 27.10.2020
Son dakika... Yatırım fonu istatistikleri
Son dakika haber... Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,20 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,97 ile "Kıymetli Madenler Fonları" oldu.
Getirileri - 26.10.2020
BES fonu istatistikleri
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,33 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 1,06 ile "Kıymetli Madenler" fonları oldu.
Getirileri - 26.10.2020
Yatırım fonu istatistikleri
Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,39 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,92 ile "Kıymetli Madenler Fonları" oldu.
Getirileri - 24.10.2020
Yatırımcı rehberi (3)
Bu hafta yatırım fonları ortalama yüzde 0,07, BES fonları yüzde 0,50 değer kazandı.
Getirileri - 23.10.2020
Son dakika haberleri! BES fonu istatistikleri
Gelen son dakika haberlerine göre Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,22 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,34 ile "Kıymetli Madenler" fonları oldu.
Getirileri - 23.10.2020
Yatırım fonu istatistikleri
Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,15 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,27 ile " Kıymetli Madenler Fonları" oldu.
Getirileri - 22.10.2020
BES fonu istatistikleri
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,07 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,09 ile "Karma & Esnek Fonlar" oldu.
Getirileri - 22.10.2020
Son dakika haberi: Yatırım fonu istatistikleri
Son dakika gelişmesine göre Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,11 değer kaybederken, türlerine göre bakıldığında tek kazandıran yüzde 0,03 ile "Para Piyasası Fonları" oldu.
Getirileri - 21.10.2020
Son dakika: BES fonu istatistikleri
Son dakika haberleri: Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün değişim göstermezken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,52 ile "Hisse Senedi" fonları oldu.
Getirileri - 21.10.2020
Son dakika haberi | Yatırım fonu istatistikleri
Son dakika haberleri... Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,05 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,35 ile "Hisse Senedi Fonları" oldu.
Getirileri - 28.2.2013
Piyasalarda Palyaço Krizi
PALYAÇO BENZETMESİ Alman Sosyal Demokrat Parti (SPD) Başbakan adayı Peer Steinbrück'ün İtalya'da seçimleri kazanan eski Başbakan Silvio Berlusconi ve 5 yıldız partisinin lideri Beppe Grillo'yla ilgili "İki palyaçonun kazanmasından dolayı dehşete düştüm" ifadesi de ekonomik krizi siyasi boyuta taşıdı. Diğer taraftan İtalya'nın dün gerçekleştirdiği 10 yıl vadeli tahvil ihalesine 1.65 katı talep gelmesi, seçim sonrasındaki siyasi belirsizliğe rağmen İtalya'nın uzun vadeli borçlarına iştahın yüksek olduğu şeklinde yorumlandı. İtalya bu ihaleyle 4 milyar dolar borçlanırken, borçlanma maliyeti ise yarım puana yakın yükseliş kaydetti. 10 yıl vadeli borçlanma ihalesinde Ocak ayı sonunda yüzde 4.17 olan borçlanma maliyeti yüzde 4.83'e yükseldi. Buna karşılık ikincil piyasadaki getiriler geriledi. İtalya ayrıca 5 yıl vadeli ikinci bir ihaleyle 2.5 milyar euro borçlandı. Getiri ise bir ay önceki ihalede oluşan yüzde 2.94 düzeyinden yüzde 3.59'a yükseldi. İhalelere tepki olarak İtalya'nın tahvillerinin getirileri düşerken, Avrupa borsaları da yükseldi.
Getirileri - 20.2.2013
Yalıtımla Isınma Maliyeti Yarı Yarıya Düşüyor
Bilincin artması gerekiyor Portföyünde 65 farklı ürün ve 300 ürün çeşidi bulunan KYK, yalıtım grubundaki ürün gamını güçlendirmeye devam ediyor. KYK Yapı Kimyasalları'nın Su Yalıtım ürünleri ve Mantotherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerini içinde barındıran Isı Yalıtım ürünleri şirketin Türkiye'ye yayılmış 230 ana, 1.000 tali bayisi tarafından satışa sunuluyor. Yalıtımın getirileri konusunda hem uygulamacıların, hem de halkın bilincinin artmasının önemli olduğunu belirten Sürmeli, "KYK Yapı Kimyasalları olarak bu doğrultuda bir eğitim seferberliği başlattık.
Getirileri - 16.2.2013
Yılmaz: Büyümenin Karşılığı Var, Cep ve İnternet Aboneleri Milyonları Buldu
Plan, Ar-Ge faaliyetlerine önem veriyor. Bakın, Ar-Ge harcamalarının milli gelire oranı yüzde 0,86. 2002'den bu yana milli gelirimiz 3 kat arttı. Ar-Ge harcamaları ise 5 kattan fazla arttı. Burada hayati bir rakam yüzde 1. Ona da vardık, varacağız. Avrupa ülkelerinin büyük bölümü Ar-Ge harcamalarını kısarken, biz artırdık. Ama bundan böyle harcamaların önemli kısmını yani yüzde 65'ini özel sektör yapmalı. Şu an özel sektörün Ar-Ge harcamalarında payı yüzde 40' ı aştı. Ar-Ge elemanı oranı ise yüzde 50'yi geçti. Bunu daha yukarı çekmeliyiz. Ben, buradan büyük şirketleri Ar-Ge yatırımlarına davet ediyorum. Büyükler yaparsa ufaklar da yapar. Bu vakit alabilir, ama tüm yatırımlardan daha iyi getirileri olabilir.
Getirileri - 15.2.2013
Mhp'den Başbakana: Türkiye Başbakanın ?çikolata Dükkanı' Değildir
MHP'li Büyükataman, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, "BDP, iradeli bir şekilde kendine yol seçmelidir. MHP gibi devam ederse cesur davranmazsa süreç tıkanır" dediğini ifade ederek, "Kırk yıldır dağda olanlara cesaret telkin eden Başbakan, BDP'yi MHP'ye benzememesi konusunda uyarmaya tenezzül edecek kadar akıl sağlığını kaybetmiş bulunmaktadır" dedi. MHP'nin hakkın ve hakikatin, vatan ve millet menfaatinin pazarlıksız, tavizsiz savunucusu olmaya devam edeceğini kaydeden Büyükataman, "Bugüne kadar böyleydik, bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğimizden başta Tayyip Erdoğan olmak üzere, hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bizim karakter dünyamızda millet menfaati şereftir ve şerefin tavizi olmaz. Başbakan tüccarlık günlerinden kalma alışkanlığını vatan ve millet üzerinde tasarruflarla sürdürmek istiyor ancak Türkiye ve Türklük onun "çikolata dükkanı' değildir, pazarlığını yapmaktan çekinmediği şey bir büyük milletin hür ve müreffeh yaşama mücadelesidir" ifadelerini kullandı. "BDP'ye, "MHP'ye benzeme' diyen Başbakan'a, milletin, "asıl sen BDP'ye benzeme' deme vakti gelmiştir" diyen MHP'li Büyükataman, şöyle devam etti: "Görülmektedir ki Başbakanın son icraatlarından hiç kime bölücübaşı kadar memnun olmamaktadır. MHP "Türk milletinin kardeşliği' sloganı ve inancı ile meydanlarda iken, Tayyip Erdoğan 36 etnik kimlik teraneleriyle kardeşliğimizi sabote etmekle meşguldü. MHP'yi kardeşlikten bahsetmemekle eleştiren Tayyip Erdoğan sultanlığa özenmekte kantarın topuzunu kaçırmış; işi kardeş katline vardırmak noktasındadır. Şayet Başbakanın bahsettiği kardeşlik BDP ile ruh ve fikir ikizliği ise MHP buna karşıdır ve bu coğrafyadaki kardeşliğin adını kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayarak koymuştur: "Türk milletinin kardeşliği.' Öte yandan Tayyip Erdoğan MHP'yi sanal alemde bulunmakla eleştirirken işgal ettiği makam ve ülke gerçekleri soğukkanlı bir şekilde değerlendirme imkanına sahip olsaydı, kimin sanal olduğunu anlayabilirdi. Başbakan olduğu ülkenin adalet ve emniyet işlerini okyanus ötesi gruplara, savunma ve dış politikasını Amerika'ya, ekonomisini küresel sermayenin ağa babalarına, bir bölgemizin yönetimini terörist ve terörist yandaşlarına terk eden kendisi sadece önemi ve getirileri sıfır raddesindeki turistik gezilerde millete azarlar yağdırırken "sanal Başbakan" konumuna düştüğünü artık görmelidir.
Getirileri - 14.2.2013
"10 Milyar Tl Havaya Savruluyor"
Yalıtımın getirileri konusunda hem uygulamacıların, hem de halkın bilincinin artmasının önemli olduğunu belirten Sürmeli, "KYK Yapı Kimyasalları olarak bu doğrultuda bir eğitim seferberliği başlattık.
Getirileri - 8.2.2013
Aysal: Kredi Çekmedik
Aysal, "Son transferlerden sonra GS Store ürünlerine beklemediğimiz bir talep var. Sadece tişört satışlarında değil, diğer ürünlerimiz de büyük rağbet gördü. Ama biz transferleri yapmadan önce o parayı nereden bulacağımızın hesabını yapıp, transferi öyle yapıyoruz. Evvela transferi yapıp sonra parayı nereden buluruz diye dönmüyoruz. Çünkü bu tişört satışları, ürün satışları, bunlar bizim ekstra gelirlerimiz, biz evvela diğer gelirlerle transferi karşılıyoruz. Bu satışların getirileri de bize ekstra kar oluyor" dedi.
Getirileri - 26.1.2013
Yerli Kömürden Termik Santrale Teşvik Geliyor
Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği'nin (ELDER) Afyonkarahisar'da düzenlenen 6'ncı sektör toplantısına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güral Termal Otel'deki toplantı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Daha önce yerli kömürün toprak altından çıkartılmasının teşvik kapsamında olduğunu hatırlatan Bakan Yıldız, bundan böyle bu kömürden elektrik üretecek tesis kuranların da teşvik edileceğini bildirdi. Konuyla ilgili olarak, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan başkanlığında toplantı yaptıklarını açıklayan Yıldız şunları söyledi: "Yerli kömürün çıkartılması teşvik kapsamında. Ama yerli kömürden termik santral kurulması, elektrik üretilmesi teşvik kapsamında değildi. Yaptığımız toplantıda kendileri de (Başbakan Yardımcısı Ali Babacan) uygun gördü. Başbakanımıza da konuyu bu şekilde arz ediyoruz. Hem yerli kömürün çıkartılması, hem de çıkartılan yerli kömürden termik santral kurulmasını teşvik kapsamına alıyoruz. Bu yerli yatırım adına çok faydalı bir konu olacak." KANGAL TERMİK VE HAMİTABAT ÖZELLEŞECEK Kangal Termik Santrali ile Hamitabat Santrali'nin özelleştirileceğini da belirten Bakan Taner Yıldız özelleştirmelerle ilgili şu bilgileri verdi: "2013 yılı içinde Kangal Termik Santrali'nin özelleştirilmesi gündemde. Trakya ve İstanbul'un enerji tüketimi, Türkiye'deki enerji tüketiminin yüzde 25'ine tekabül ediyor. Hamidabat Santrali var orada. Hamitabat Santrali'nin yatırımcılarımıza cazip geleceği kanaatindeyim. Ayrıca 19 Şubat'ta da diğer elektrik dağıtımının özelleştirilmesi olacak. Bunun üzerinde en fazla hassaslıkla durduğumuz Van bölgesi gibi, Dicle gibi elektrik dağıtım hizmetlerinin özelleştirilmesi olacak." KARAPINAR'A AFŞİN ELBİSTAN MODELİ Konya'nın Karapınar İlçesi'nde bulunan kömür rezervinin nasıl değerlendirileceği de sorulan Taner Yıldız, Karapınar'daki kömür rezervinin Afşin-Elbistan'dan sonraki en büyük kömür rezervi olduğuna işaret etti. Bakan Yıldız, Karapınar'daki kömür rezervinin değerlendirilmesi amacıyla, Afşin-Elbistan modeli bir termik santral kurulabileceğine değindi. Bakan Yıldız, Konyalı sanayicilerin bir konsorsiyum oluşturarak, uluslararası sermayeyle buluşmak istediklerine işaret ederek, şöyle devam etti: "Bu konuda tekliflerini getirdiler. 2023 yılına kadar 18 bin megawatt enerji elde edecek üretim tesisi kurmak için ciddi bir yarış olacağı kanaatindeyim. Konya-Karapınar'a, en fazla önem verdiğimiz yerli kaynaklardaki 3 temel projeden biri olarak bakıyoruz. Eskişehir yakınlarında da benzer bir rezervimiz var." BAŞKENT DOĞALGAZ İHALESİ Başkent Doğalgaz'ın ihalesindeki bedelle ilgili yüksek ya da düşük değerlendirmesi yapmanın yanlış olduğunu da dile getiren Bakan Yıldız, ihaleyle ilgili 'tespit mekanizması'nın çalıştığını belirterek, "Fiyatın yüksek veya düşük olduğu yorumunu yapmamız şu an doğru değil. İhale, Sayın Başbakanımıza Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK)kararlarıyla birlikte sunulacak. Enine boyuna tartışılacak. Getirileri götürüleri konuşulacak.
Getirileri - 21.1.2013
Tabiplerden Kamu Hastane Birliği Eleştirisi
Aydın Tabip Odası Başkanı Atay, Kamu Hastane Birliklerinin hem sağlık çalışanları hem de toplum için olumsuz sonuçlar doğuracağını söyledi.
Getirileri - 10.1.2013
Harmancık'a 2.5 Milyonluk Yatırım
Bacasız sanayi yatırımlarını da Harmancık ilçesine kazandırmaya başladıklarını belirten Mustafa Çetinkaya, "Meslek yüksek okulumuzun ilçeye kazandırdığı ekonomik getirinin yanı sıra akademik getirileri de var.
Getirileri - 5.1.2013
Yatırımcı Rehberi
İMKB Tahvil ve Bono Piyasasında, ağırlıklı ortalamalara göre çeşitli vadelerdeki bono ve tahvillerin haftalık net getirileri ise yüzde 0,11 ile yüzde 0,17 arasında oldu.
Getirileri - 28.12.2012
Büyükşehir Yasası Köy Muhtarlarına Anlatıldı
Yeni yasa ile mahalle muhtarlığı statüsüne kavuşan köy muhtarlarından sahip oldukları envanterlerin çıkartılması da istenen toplantıda muhtarlar, yürürlüğe giren kanunun muhtarlıklara getirdikleri ile ilgili merak ettikleri konulara da cevap buldular. Her platformda muhtarları belediyenin birer organı olarak gördüğünü belirten Başkan Karabalık, "Yeni yasanın yürürlüğe girmesi ile muhtarlarımızın merak içine oldukları pek çok kaygı da düzenlemelerle giderilmiştir. Muhtarlıklarımıza pek çok kolaylıklar ve hizmet sürekliliğini sağlayacak getirileri olan bu kanunun maddelerinin bir kısmı seçimlerle bir kısmı da yasanın yayım tarihi ile yürürlüğe girecektir.
Getirileri - 14.12.2012
Bu Hafta Avro Kazandırdı
İMKB Tahvil ve Bono Piyasasında, ağırlıklı ortalamalara göre çeşitli vadelerdeki bono ve tahvillerin haftalık net getirileri ise yüzde 0,15 ile yüzde 0,16 arasında gerçekleşti.
Getirileri - 6.12.2012
Mac ve Siri En Popüler Bebek İsimlerinden İki Tanesi
Mahmut Saral - - Teknoloji gelişiyor ve geliştikçe yeni kolaylıklar sunuyor. Tabii zor tarafları da var, ancak bazen kolay kolay tahmin edilemeyecek getirileri de olabiliyor.
Getirileri - 1.12.2012
Yatırımcı Rehberi
İMKB Tahvil ve Bono Piyasasında, ağırlıklı ortalamalara göre çeşitli vadelerdeki bono ve tahvillerin haftalık net getirileri ise yüzde 0,15 ile yüzde 0,19 arasında gerçekleşti.
Getirileri - 26.11.2012
Antakya Belediye Başkanı Savaş'tan Ziyaret
Diler ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,"Köylülerimiz bu yasadan dolayı bazı olumsuz düşüncelere sahiptir. Bu yasanın getirileri ve götürüleri halka tam anlamıyla anlatılmalıdır.
Getirileri - 21.11.2012
Öğrencilerden Başkan Uzun'a Sevgi Seli
Çoşkun Sabah Konserine Davet Başkan Uzun ve ekibinin katıldığı ziyaretlerde Gürpınar Ticaret Meslek Lisesi ve Neşe Sever İlköğretim Okulu öğretmenleri ile bir araya gelindi. Öğretmenleri, 24 Kasım'da Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan Coşkun Sabah Konseri'ne davet eden Başkan Uzun, okullarla ilgili talepleri de dinleyerek yapılması gerekenleri not aldı. Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hacıoğlu Beylikdüzü'nde belediyenin eğitime verdiği desteğin çok büyük getirileri olduğunu, sınıflarda öğrenci kapasitelerinin Avrupa Birliği standartlarında ve Beylikdüzü'nün İstanbul'da başarı sıralamasında ilk beşte yer aldığını dile getirdi.
Getirileri - 20.9.2012
Wsj: "Tc Merkez Bankası'nın Büyüme Kaygıları Artıyor"
-"TÜRKİYE, EN YÜKSEK GETİRİLERİ SUNUYOR"- WSJ'nin, "Faiz oranlarının gerilediği bir ortamda Türkiye yükselen piyasalar arasında en yüksek getirileri sunuyor" görüşlerini de yansıttığı haberinde uluslararası para akımları konusunda Türkiye'nin en yakın rakibi olan Rusya'da faizin ise yüzde 8.
Getirileri - 14.9.2012
Bu Hafta Altına Yatırım Yapan Yine Kazandı
İMKB Tahvil ve Bono Piyasasında, ağırlıklı ortalamalara göre çeşitli vadelerdeki bono ve tahvillerin haftalık net getirileri ise yüzde 0,15 ile yüzde 0,17 arasında gerçekleşti.
Getirileri - 12.9.2012
Artık, Arama Motoru Okulu da Var
Arama motorlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de şirketlerin ilgisi arama motorları üzerine yoğunlaştı. Arama motorların üst sıralarda çıkmanın artık şirketler için ciddi ticari getirileri olduğu biliniyor.
Getirileri - 10.9.2012
Borsa ve Euro Ne Olur?
İspanyol tahvil getirileri geçtiğimiz haftayı rekor düşüşlerle kapattı.
Getirileri - 6.9.2012
2. Kastamonu Ahşap Fuarı Açıldı
Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş ise Ahşap Fuarı'nın Kastamonu için önemli bir adım olduğunu ve Kastamonu'ya büyük getirileri olacağını ifade etti.
Getirileri - 27.7.2012
Krizden Nasıl Çıkılacak? İşte Çözümü!
Moody's bununla da yetinmedi ve Salı günü de Avrupa Finansal İstikrar Fonu'nun (EFSF) görünümünü ("ana sponsorlarının' görünümlerini indirdiğinden dolayı) negatife düşürdü! Görünümler, notlar düşerken, İspanya ve İtalya tahvil getirileri yeni yükseklere/zirvelere çıkıyor.
Getirileri - 23.7.2012
Enver İstanbul'da Rasim Mazlum Başkan
"KAMU ALIMLARI ENERJİ VERİMLİLİĞİNE UYGUN OLMALI" Mazlum, "Dernek olarak enerji verimliliği konusunda kamu görevlilerinin bilinçlendirilmesine büyük önem veriyoruz. Kamu alımlarının enerji verimliliğine uygun yapılarak tasarrufa yönlendirilmesi Türkiye'ye büyük getirileri olacaktır.
Getirileri - 20.7.2012
"PERYÖN Trakya Yeni İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasasını Konuştu"
Yeni kanun olarak 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 Haziran 2012 günü resmi gazetede yayınlanarak kabul edilmişti. Kanun yeni getirileri, bilinmeyenleri, yanlış bilinenleri gibi birçok yönünün ortaya atıldığı eğitimde, Yeni Kanunun hemen hemen her maddesine değinildi.
Getirileri - 20.7.2012
Merkez 'Pratikte İndirime' Gidecek!
Tek değişiklik TL yükümlülükleri için tesis edilmesi gereken zorunlu karşılıkların; döviz olarak tutulabilecek kısmı yüzde 50'den 55'e yükseltildi. Ancak bu ilave kısım 1.9 katsayısı ile çarpılacak. Hesaplamalara göre bu artışın tamamı kullanılacak olur ise Merkez Bankası rezervlerinde 2.9 milyar dolarlık artış olurken piyasaya ise 2.8 milyar TL'lik likidite verilmiş olacak! Hazır döviz faizleri de düşmüşken; bankaların zorunlu karşılıklarını "marjinal' olarak düşürecek bir adım oldu bu! MB açıklamasında cari açığın kademeli daraldığını, enflasyon tahmininin; hammadde fiyatlarındaki gerileme sayesinde; aşağı yönde revize edilebileceğini belirtiyor! Negatif faiz!Önceki gün Almanya'nın ihraç ettiği 2 yıllık tahvillerin getirisi "negatif' oldu. Sadece Almanya mı? İsviçre başta olmak üzere Danimarka, Finlandiya ve Hollanda 'nın kısa vadeli tahvillerinin getirileri "eksi'.
Getirileri - 18.7.2012
Hsbc Af Diledi!
Eleştirilerin büyük bölümü HSBC'nin 'hamiline hisse' hesaplarından kaynaklanıyor. Bu hesaplarda tutulan hisseler ve getirileri bir kişiden ötekine gizlice aktarılabiliyor.
Getirileri - 7.7.2012
Siirt'e İkinci Kız Meslek Lisesi Yapılıyor
Kuzu, yeni alışveriş merkezinin Siirt'te büyük katkı sunacağını belirterek, "Bu yeni ve modern alışveriş merkezinin ilimize çok büyük getirileri olacak.
Getirileri - 6.7.2012
Bu Hafta Yatırım Araçları Getirileri Sınırlı Kaldı
İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 0,38 değer kazandı.
Getirileri - 6.7.2012
Mardin'de Pamuk Entegre Bölge Toplantısı
Toplantıya İl Müdür Yardımcısı Mehmet Şirin İmrak, Bitkisel Üretim ve Sağlığı Şube Müdür Vekili Abdurahman Ekinci, Diyarbakır Zirai Mücadele Araştırma İstasyon Müdürlüğünden Uzm. Sedat Eren, Uzm. Aysel Bars Orak, Uzm. Emrah Süer ve İl Müdürlüğünün teknik personelleri katıldı. Pamuk zararlıları ve hastalıkları, pamuk arazilerinde görülen yabancı otlar tanıtılmış olup bu arazlarla Entegre mücadele kapsamında mücadelenin nasıl yapılacağı entegre mücadelenin hedefleri ve getirileri üzerine Uzm.
Getirileri - 6.7.2012
Kbank Ekonomik Araştırmalar."Global Bir Yükseliş Olması Durumunda, İMKB'nin Pozitif Ayrışmasının...
Avro Bölgesi riskleri: Her ne kadar haziran sonundaki zirvede bankaların tek bir mekanizma tarafından denetlenmesi ve kurtarma fonunun banka sermayelendirilmesinde kullanılabileceği kararı çıksa da bu kararların uygulanması zaman alacak. Ayrıca 10 yıllık devlet tahvili getirileri son dönemdeki gerilemelerine rağmen hala İspanya'da yüzde 6,9'un, İtalya'da yüzde 6'nın üzerinde seyrediyor.
Getirileri - 3.7.2012
Medical Park Antalyaspor 46 Yaşında
REKLAM VE BİLET DESTEĞİ Bu sezon karşılaşmalarını oynayacakları Akdeniz Üniversitesi Stadyumu'nun kendilerine önemli getirileri olacağını işaret eden Akıncıoğlu, "Medical Park Antalyaspor, 2012-2013 ve 2014 sezonlarını bu statta oynayacak.
Getirileri - 2.7.2012
Bolutso'dan İş Adamlarına Marka Semineri
Seminerde, katılımcılara markaların iş dünyasında ticari işletmeler açısından önemi, markalaşmanın getirileri, markanın hukuki sonuçları ve marka başvurusu ile tescil prosedürleri gibi konularda bilgiler verileceği kaydedildi.
Getirileri - 2.7.2012
Başkan Mahallenizde
Nazım imar planı olmadan herhangi bir imar çalışması yapılamayacağını ve bu planın yapılma aşamasını vatandaşa anlatan Başkan Akdoğan "Üç yıl önce Belediye Başkanı olduğumda Niğde'mizin 5 binlik haritası yoktu. Diğer adıyla Nazım İmar Planı dediğimiz plan. Biz bu planı yapalım dedik teknik personelimiz dedi ki hali hazır harita olmadan 5 binlik harita olmaz. 1 yılımızı alan hali hazır haritayı yaptırdık ve 5 binlik haritayı yapmak için yola koyulduk bu kez de 25 binlik harita olmadan 5 binlik harita olmaz dediler ve 25 binlik haritayı da yaptırdık. Bu iki planın yapılmasının paralelinde 5 binlik harita dediğimiz Nazım İmar planın ihalesini yaptık. İstanbul'dan bir firma bu planın yapımıyla ilgili ihaleyi almış oldu. Ama bu planın geçerliliğinin olabilmesi ve yürütülebilirliğinin olabilmesi için birinci şart Niğde'deki bütün kamu kurumlarından görüş almak. İleride sıkıntıya girilmemesi için hepsinin bu planla ilgili görüşlerini aldık. Yani bu günden itibaren baktığımız zaman bu planın 30 Ağustos civarında yürürlüğe girmiş olmasını bekliyoruz. Bu planın bu mahallemize ve diğer mahallerimize getirileri elbette olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Getirileri Haberleri | Getirileri Haber - Haberler - Getirileri haberleri, son dakika getirileri haber ve gelişmeleri burada. Yatırımcı rehberi (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 19:49:08. #1.14#
title