Geriye Ertuğrul Sağlam ile Çektirdiği Fotoğraf Kaldı

Geriye Ertuğrul Sağlam ile Çektirdiği Fotoğraf Kaldı

Bursa'nın Orhangazi ilçesi'nde yaşayan ve yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle 14 kez ameliyat olan 7 yaşındaki Kadir Pehlivan bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Geriye Ertuğrul Sağlam ile Çektirdiği Fotoğraf Kaldı

Bursa'nın Orhangazi ilçesi'nde yaşayan ve yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle 14 kez ameliyat olan 7 yaşındaki Kadir Pehlivan bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Talihsiz Kadir'den geriye ailesiyle ve çok sevdiği Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile çektirdiği fotoğraflar kaldı.

Orhangazi'de yaşayan Zeliha ve Erdal Pehlivan çiftinin iki çocuğundan büyüğü olan Kadir Pehlivan, böbreklerinde başlayan ve akciğerine de sıçrayan kansere yenik düştü. 3 yaşında konulan kanser teşhisinden sonra 14 kez ameliyat olan Kadir Pehlivan'ın ölümü ailesini yasa boğdu. Ölümünden sonra geriye ailesi ve çok sevdiği Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile bir süre önce çektirdiği fotoğraf kalan Kadir Pehlivan bugün Orhangazi İlçesi'nde öğle kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

Oğlunun kanser tedavisi gördüğü sırada kendisinin de kanser olduğunu öğrendiğini söyleyen Zeliha Pehlivan, akrabaları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Hasan BOZBEY- ORHANGAZİ- Bursa- DHA

Kaynak: DHA