Geri Çekilmek Haberleri

Geri Çekilmek haber, Geri Çekilmek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Geri Çekilmek - 28.1.2007
Genelkurmay'dan "Girit ve Sisam" Belgeleri
Genelkurmay Başkanlığı, Girit ve Sisam Adalarında Meydana Gelen Ayrılıkçı Terör Eylemlerine İlişkin Bilgi ve Belgeleri Bir Kitapta Topladı. Kitapta Özellikle Dış Kanyaklı Desteklerin, Ayrılıkçı Hareketlerin Gelişimindeki Rolüne Dikkat Çekiliyor.
Geri Çekilmek - 27.1.2007
Gap Gazeteciler Cemiyeti'nden Kardelen Dizisine Tepki
Gap Gazeteciler Cemiyeti Kemal Kapaklı, Son Günlerde Şanlıurfa'da Çekimleri Yapılan Kardelen Dizisini Eleştirerek, "Şanlıurfa Yine Hak Etmediği Bir İmajla Ülkeye Tanıtılacak" Dedi.
Geri Çekilmek - 27.1.2007
Küresel Isınmayla Birlikte Bursa Ovasında Tehlikeli Bekleyiş
Bursa Ovasının Sulamasında Kullanılan Kestel İlçesi'ndeki Gölbaşı Göleti'ndeki Su 25 Metre Çekilirken, Avrupa ve Amerika'ya Şeftali ve Erik İhraç Eden Ağaköy'de Üreticiler, Meyvelerin Erken Çiçek Açıp Ağaçların Kurumasından Endişe Ediyor.
Geri Çekilmek - 27.1.2007
Kayseri Erciyesspor: 1 - Fenerbahçe: 1 Maçın Ardından
Turkcell Süper Lig'in İkinci Yarısının Açılış Maçında, Kayseri Atatürk Stadı'nda Karşı Karşıya Gelen K. Erciyesspor ile Fenerbahçe 1-1 Berabere Kaldı. Kayseri Erciyesspor'da 36. Dakikada Cenk'in Attığı Gole, Fenerbahçeli Futbolcu Alex 83. Dakikada Karşılık Verince, İki Takım Birer Puanı Paylaşmak Zorunda Kaldı.
Geri Çekilmek - 25.1.2007
Allıanoı İçin Hükümete Açık Mektup
Biliminsanları ve Sivil Toplum Örgütlerinin Temsilcileri, Yayınladıkları Bir Açıklamayla, Bergama Allianoi Ören Yerinin Yortanlı Barajı Suları Altında Bırakılmaması İçin Hükümet Yetkililerini Göreve Çağırdı.
Geri Çekilmek - 25.1.2007
Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Koç'tan Gündemdeki Konularla İlgili Açıklama
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa Koç, Türkiye'nin, Günlük Hayatta O Kadar Hareketli ve Yaşananlar Açısından O Denli Çeşitlilik Gösteren Bir Ülke Olduğunu ve Çoğu Zaman Olayların Karmaşası İçinde Nereden Gelip Nereye Gidildiğini Görmekte Güçlük Çekildiğini Dile Getirerek, "2006'nın Son Çeyreğinde AB Ekseninde Yaşadıklarımız ve 2007 ile İlgi...
Geri Çekilmek - 24.1.2007
Trafik Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Tasarı İçişleri Komisyonu'nda Ele Alındı
Araç Tescil ve Sürücü Belgesi İşlemlerinin Kısaltılması ve Kırtasiyeciliğin Ortadan Kaldırılmasına İlişkin Tasarı, İçişleri Komisyonu'nca Oluşturulan Alt Komisyon'da Ele Alınacak.
Geri Çekilmek - 24.1.2007
Fotoğraflı Şantaja 10 Ay Hapis
Samsun'da Birlikte Olduğu Sevgilisinin Kendisini Terk Edip Başka Biriyle Birlikte Olmasına Sinirlenen 33 Yaşındaki Murat K., 24 Yaşındaki E.d'nin Çıplak Fotoğraflarını İnternete ve Ailesine Göndermekle Tehdit Suçundan 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı. Genç Kız İse, Mahkemede Sanıktan Şikayetçi Olmadı.
Geri Çekilmek - 24.1.2007
Mehet Sarışın Yazdı
Kim Ne Derse Desin Banu Alkan Sempatik Bir Kadın. Tam 27 Yıldan Bu Yana da Gündemde Kalmasını Biliyor.
Geri Çekilmek - 23.1.2007
Hrant Dink, Trabzon'da Konferanslara Katılmıştı
Gazeteci Hrant Dink'in, Geçmiş Yıllarda Trabzon'da Empati Grubu Tarafından Düzenlenen Panellere Katıldığı Ortaya Çıktı.
Geri Çekilmek - 23.1.2007
ABD Ekonomisi "Yaşlanıyor"
ABD'de İşgücü Verimliği Artışı Yüzde 1.4'te Kalarak AB ve Japonya'nın da Gerisinde Kaldı. Verimlilik Artışı, ABD'de Yüzde 1.4'te Kalırken Çin'de Yüzde 9.5, Hindistan'da İse, Yüzde 6.9 Oldu.
Geri Çekilmek - 19.1.2007
'Anırarak Ağladım'
Türkiye'nin En Güzel Kadını Denilen Hülya Avşar Hayatı Hakkındaki Tüm Gerçekleri Fatih Altaylı'ya Anlattı.
Geri Çekilmek - 19.1.2007
5 Yaşında Tek Doz Kızamık Aşısı Yapılan, Edanur 11 Yaşında Hayatını Kaybetti
Kızamık Aşısının Tek Doz Vurulması Nedeniyle Ssp Hastalığına Yaklandığı İddia Edilen İlköğretim Öğrencisi Edanur Baytar (11), Hayata Gözlerini Yumdu. Küçük Edanur'dan Geriye Bir Yakının Düğününde Çekilen Görüntüleri Kaldı.
Geri Çekilmek - 19.1.2007
"Zincirbozan" Filminin Çekimleri Sürüyor
Muğla'nın Akyaka Beldesi'nde Çekimleri Süren ve 12 Eylül Döneminin Yasaklı Siyasetçilerinden Merhum Başbakan Bülent Ecevit, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Eşleri ile Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın Yaşamlarını Konu Alan "Zincirbozan" Filminin 6 Nisan'da Vizyona Girmesi Bekleniyor.
Geri Çekilmek - 19.1.2007
Tepav: " Saydamlık Tartışmalı, Bütçe Fazla Değil Açık Verdi"
Tepav İstikrar Enstitüsü'nün "Mali İzleme Raporu"nda, 4749 Sayılı Yasa'da Yapılan Değişikliklerle İlgili Gelişmelerin Kamu Açığının Doğru Hesaplanmadığı Konusundaki Süregelen Görüş ve Endişelere Haklılık Kazandıracak Nitelikte Olduğu Bildirildi.
Geri Çekilmek - 19.1.2007
Ülkü Adatepe'den Atatürk Evi'ne Ziyaret
Atatürk'ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe, Malatya Atatürk Evi'nde Atatürk ile Birlikte Çekilmiş Fotoğrafını Görünce Duygulandı.
Geri Çekilmek - 19.1.2007
Hülya Avşar Fırtınası
Türkiye'nin En Güzel Kadını Denilen Hülya Avşar Bu Gecce Hayatı Hakkındaki Tüm Gerçekleri Fatih Altaylı'ya Anlattı.
Geri Çekilmek - 18.1.2007
Marmara ve Karadeniz'den Sonra Ege'de de Sular Çekildi
Balıkesir'in Gömeç İlçesi'nde Sahil Kesiminde Deniz Çekilince Kum Adacıkları Oluştu.
Geri Çekilmek - 18.1.2007
Atatürk Dizi Olacak!
Mustafa Altıoklar, Yıllardır Hayata Geçirmek İstediği Mustafa Kemal Atatürk Dizisi İçin Kolları Sıvadı.
Geri Çekilmek - 18.1.2007
Dünya Su Konseyi Başkanı Fauchon'dan "Su" Uyarısı
Dünya Su Konseyi Başkanı Loic Fauchon, Dünyada 1 Milyar İnsanın İçme Suyuna, 2.5 Milyar İnsanın da Sıhhi Suya Sahip Olmadığına Dikkat Çekerek, "Bugünden Sonra Suyu Daha Az Kullanmak Ama Daha İyi İşletmek Gerekecek" Diye Konuştu.
Geri Çekilmek - 18.1.2007
İller Bankası'nın Tasfiyesi
Türkiye Kamu-sen'e Bağlı Türk İmar-sen Samsun Şube Başkanı Mustafa Çakır, İller Bankası'nın Tasfiye Edilmemesi Gerektiğini Söyledi.
Geri Çekilmek - 18.1.2007
TMMOB: "İller Bankası Yasa Tasarısı Geri Çekilmeli"
TMMOB, Meclis Gündemindeki İller Bankası'yla İlgili Kanun Tasarısının Geri Çekilmesi Gerektiğini Belirterek, Tasarıyla Bankanın Kalkınma ve Yatırım Bankasına Dönüştürülerek, Başbakanlığa Bağlı Bir Anonim Şirket Haline Geleceğini Açıkladı.
Geri Çekilmek - 17.1.2007
Taşınma, Çocukların Ruh Sağlığını Olumsuz Etkiliyor...
Herhangi Bir Nedenle Bir Ailenin Bir Yerden Başka Bir Yere Taşınması Özellikle Ailedeki Çocukların Psikolojilerini Olumsuz Etkileyebiliyor.
Geri Çekilmek - 16.1.2007
Kırsal Kesim Sorunlarla Boğuşuyor
Diyarbakır'da Kalkınma Merkezi Tarafından Yapılan Bir Araştırmada Düşündürücü Sonuçlar Ortaya Çıktı. Köylerde Yapılan Araştırmaya Göre, İnsanların Büyük Bölümünün Mevsimlik İşçi Olarak Çalışıp, Batıya Çöp Toplamaya Gittikleri Kaydedildi.
Geri Çekilmek - 16.1.2007
Hamile Diye Tacı Alındı
ABD'nin En Güzel Kızını Belirlemek İçin Düzenlenen "Miss America" Yarışması İkinci Kez Bir Skandalla Çalkalandı.
Geri Çekilmek - 16.1.2007
Tüsiad'ın Göç Tartışmaları Raporu Açıklandı
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneğinin (Tüsiad) Raporunda, Türkiye'nin AB Üyeliği Perspektifinin Ortadan Kalkması Halinde AB'nin, Daha Yoğun Göç Dalgasıyla Karşı Karşıya Kalacağı Görüşü Savunuldu.
Geri Çekilmek - 16.1.2007
Beşiktaş Asbaşkanı Kıvanç Oktay, Siyah Beyazlı Kulüpteki Yöneticelik Hayatına Seçimlerin Ardından Nokta Koyacağını Açıkladı
Beşiktaş'ta Son Dört Buçuk Yıldır Yöneticilik Yapan Kıvanç Oktay, Yaklaşık 8 Ay Önce Kulübün Futbol Şubesin Kapatılmasının Ardından, Geri Plana Çekilmişti. O Günden Buyana As Başkanlık Görevini Sürdüren Oktay, Yönetimden İstifa Etmemişti.
Geri Çekilmek - 16.1.2007
Irak'la İlgili Genel Görüşme Önergesi TBMM'de
TBMM Genel Kurulu'nda, Kuzey Irak Başta Olmak Üzere Irak'ın Tümüyle İlgili Son Gelişmelerin Değerlendirileceği Genel Görüşmenin 18 Ocak Perşembe Günü Yapılması Bekleniyor.
Geri Çekilmek - 16.1.2007
Güzellik Kraliçesi Hamile Çıktı
ABD'nin En Güzel Kızını Belirlemek İçin Düzenlenen "Miss America" Yarışması İkinci Kez Bir Skandalla Çalkalandı. Geçtiğimiz Ekim Ayında Nevada Güzellik Yarışması'nda Birinci Olan Ancak Erotik Pozları Ortaya Çıkınca Tacı Geri Alınan Katie Rees'den Sonra, New Jersey Güzellil Kraliçesi Ashley Harder, Hamile Olduğu Gerekçesiyle Yarışma Dışı Kaldı.
Geri Çekilmek - 15.1.2007
Türklere Sahte Evrak Düzenleyen Alman Tercüman Yakalandı
Almanya'da Trafik Kurallarını İhlal Ettikleri İçin Ehliyetleri Ellerinden Alınan Türk Vatandaşlarına Sahte Evrak Düzenleyen Yeminli Bir Tercüman Yakayı Ele Verdi.
Geri Çekilmek - 15.1.2007
Türkiye Kamu-sen'den Kenan Doğulu'ya Tepki
Türkiye Kamu Sendikaları Çalışanları (Kamu-sen) Kayseri İl Temsilciliği, Bir İmza Kampanyası Başlatarak, Eurovision Şarkı Yarışması'na İngilizce Bir Şarkıyla Katılmak İsteyen Sanatçı Kenan Doğulu'yu Protesto Etti.
Geri Çekilmek - 14.1.2007
Silifke'de Binlerce Kişi Yağmur Duasına Çıktı
Mersin'in Silifke İlçesi'nde Aylardır Süren Kuraklık, Çiftçileri Yağmur Duasına Çıkardı. Kurtuluş, Sökün ve Bahçe Köylüler, El Açıp Yalvararak, Yağmur İçin Dua Etti.
Geri Çekilmek - 14.1.2007
El Haşimi, Bush'un Yeni Irak Stratejisini Değerlendirdi
Londra'ya Yapacağı Resmi Ziyaret Öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul'da Bir Araya Gelen Irak Devlet Başkanı Yardımcısı ve Irak İslam Partisi (Iip) Lideri Tarık El Haşimi ABD'nin Yeni Irak Stratejisini Ülkenin Sorunlarının Çözülmesi Yönünde Dönüm Noktası Oluşturduğunu Belirterek, "Yeni Strateji Şimdiye Kadarki Uygulamalardan Çok Farklıdır.
Geri Çekilmek - 13.1.2007
Balıkesir Osb'de Patlama: 1 Ölü
Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (Osb) Bir Fabrikada Meydana Gelen Patlama Sonucu, 1 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Geri Çekilmek - 12.1.2007
Emo'dan Telekomünikasyon Kurumu'na: "Zammı Onaylamayın"
Elektrik Mühendisleri Odası, Türk Telekom'un, Özelleştirilmesinin Üzerinden 1 Yıl Geçmişken Şehir İçi Telefon Görüşmelerine Yüzde 20 Gibi Enflasyonun Oldukça Üzerinde Zam Yapmak İstediğini, Bununla Halkın Cebinden Yaklaşık 570 Milyon YTL'nin Fazladan Tahsil Edileceğini Belirterek, Telekomünikasyon Kurumu'na "Zamları Onaylamaması" Çağrısında Bulundu.
Geri Çekilmek - 12.1.2007
Özyürek: "Cari Açık Aslında 35 Milyar Dolar"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Merkez Bankası'nın Açıkladığı Son Raporlarda Geçmiş Ay Verilerinin Sürekli Düzeltildiğini Belirterek, Cari Açık Miktarında "Oyun" Oynandığını Savundu.
Geri Çekilmek - 12.1.2007
Mersin'de Yağmur Duası
Mersin'de, Aylardır Süren Kuraklık Çiftçileri Yağmur Duasına Çıkardı. Merkeze Bağlı Cemilli Köyü Yakınlarındaki, Köylüler Tarafından Kutsal Kabul Edilen Aydoğmuş Yatırı Çevresinde Toplanan Çiftçiler, El Açıp Yalvararak, Yağmur İçin Dua Etti.
Geri Çekilmek - 11.1.2007
Her Bel Fıtığı Ağrılı Olmayabilir
Denizli'de Bacaklarında Uyuşma ve Yürüyememe Gibi Şikayetleri Olan Ancak Ağrı ve Sızı Çekmeyen Bir Kişinin, Kullandığı İlaçlardan Fayda Görmemesi Üzerine Gittiği Denizli Devlet Hastanesi'nde Bel Fıtığı Olduğu Ortaya Çıktı.
Geri Çekilmek - 11.1.2007
Spastik Senaristin Kısa Metrajlı Filmi Kanada'da Gösterime Girdi
Mersin'de, Spastik Senarist, Yönetmen ve Yazar 26 Yaşındaki Umut Koşan'ın 'Çoçuklarla Dünya Platformu' Tarafından Düzenlenen Yarışmada Birinci Olan Senaryosuna Çekilen Kısa Metrajlı 'Yitik Beşik' Filmi Kanada'da Gösterime Girdi.
Geri Çekilmek - 11.1.2007
Bush Erdoğan'ın Uyarılarının Çoğunu Gözardı Etti
ABD Başkanı Bush, Irak Stratejisini Açıkladığı Konuşmada Türkiye'ye Sadece Bir Cümle Ayırdı. PKK'dan Söz Etmeyen ve Sadece "Sınır Sorunlarını Çözmeye Yardımcı Olmak Amacıyla Türkiye ve Irak Hükümetleri ile Birlikte Çalışacağız" Demekle Yetinen Bush, Başbakan Erdoğan'ın Son Bir Ayda Yaptığı Uyarıların Çoğununa Yer Vermedi.
Geri Çekilmek - 11.1.2007
IMF: "Petroldeki Artışta Hızlı Büyüme de Etkili"
IMF Uzmanları Ham Petroldeki Son Fiyat Hareketliliklerini İnceleyen Bir Çalışma Raporu Hazırladı. Rapora Göre Fiyat Elastikiyetsizliği Nedeniyle, Arzda ya da Talepte Meydana Gelen Kısa Bir Artış, Piyasada Alım-satımlarda Büyük Fiyat Düşüşleri ya da Artışları Olmasını Gerektirdi, Büyük Sıçramalar ve Petrol Fiyatlarının Güçlü Bir Şekilde Yükselmesi Bundan Kaynaklandı.
Geri Çekilmek - 11.1.2007
"Takva" Filmi Diyanet'ten Tam Not Aldı
Diyanet İşleri Başkanlığı, Geçtiğimiz Ay Vizyona Giren "Takva" Filmini Yorumladı. Filmin, Geçmişte Çekilen "Din Konulu" Filmlerde Olduğu Gibi, Dini ve Dindar İnsanları Aşağılamadığını Bildiren Başkanlığın Filme Yönelik En Önemli Eleştirisi İse Rüya Sahnelerinin "Mütedeyyin Seyirciyi" Rahatsız Edebileceği Yönünde. Takva, Altın Portakal'da Aslan Payını Almış, Dokuz Dalda Ödüllendirilmişti.
Geri Çekilmek - 10.1.2007
Fener Rum Lisesi Vakfı Basın Toplantısı ile AİHM Kararını Değerlendirdi
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Türkiye'de Büyük Tartışma Yaratan Azınlık Vakıflarına Ait Taşınmaz Mallarla İlgili İlk Kararını Açıklamasının Ardından, Fener Rum Erkek Lisesi Vakfı Tarafından Divan Otel'de Bir Basın Toplantısı Düzenledi. Basın Toplantısına Vakfın Yöneticileri Tanaş Angelidis, İyordanis İyordanoğlu ve Pandelis Virgas da Katıldı.
Geri Çekilmek - 10.1.2007
Denizlispor'da Transfer Sıkıntısı
İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya Manavgat'ta Sürdüren Denizlispor'da Transfer Konusunda Yaprak Kıpırdamıyor.
Geri Çekilmek - 10.1.2007
Uçak Kazasının Ardından: Dramlar Bir Bir Ortaya Çıkıyor
Bağdat'ta Düşen Uçakta Bulunan 6 Aylık Evli Serkan ve Olcay Geyik Çiftinin Kaderi Adana'da Keşişti, Ölüm Uçağında Noktalandı. Olcay Geyik'in Dayısı Mehmet Özdemir, Yeğeninin Ailesinin Almanya'da Yaşadığını Söyleyerek, "Olcay, Yanımızda Kalıyordu.
Geri Çekilmek - 9.1.2007
Denizlispor İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor
Denizlispor, Mersin İdmanyurdu'nun Genç Oyuncusu Cem Hallaçeli'yi Geri Gönderdi.
Geri Çekilmek - 9.1.2007
Son Düşmanın Gelibolu'dan Ayrılışı Törenlerle Kutlandı
Son Düşman Askerinin Gelibolu Yarımadası'ndan Ayrılışının 91. Yıldönümü, Çanakkale'nin Eceabat İlçesi'ne Bağlı Alçıtepe Köyü'nde Törenlerle Kutlandı.
Geri Çekilmek - 9.1.2007
CHP'den Seçim Vaadi: Her Yıl 1.5 Milyon İşsize İş
Genel Seçimin Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden Önce Nisan Ayında Yapılmasını İsteyen CHP'de Milletvekilleri Tarafından Hazırlanan, 2007'nin İlk "Ekonomi Bülteni"nde "İktidar Vaatlerine" Yer Verildi.
Geri Çekilmek - 8.1.2007
Algida 2010'a Kadar Toplam 130 Milyon Dolar Yatırım Yapacak
da 2010'a Kadar Toplam 130 Milyon Dolar Yatırım Yapacak
Geri Çekilmek - 8.1.2007
Haluk Ulusoy'a Trabzonspor Taraftar Derneği'nden Destek
Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Futbol Federsyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un Sonuna Kadar Arkasında Olduklarını Söyledi.
Geri Çekilmek - 8.1.2007
Serdar Bali, Trabzonspor Yönetimini Eleştirdi
Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Serdar Bali, Trabzonspor'un Geçmişteki Başarılarının Arkasında Kulüpte İdareci ve Başkanlık Yapanların Futbol Kadrosundan Gelmelerinin Büyük Rolü Olduğunu Belirterek, Trabzonspor'da Başkan ve İdareci Olabilmek İçin Bunun Şart Olması Gerektiğini Söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Geri Çekilmek Haberleri | Geri Çekilmek Haber - Haberler - Sayfa 5 - Geri Çekilmek haberleri, son dakika geri çekilmek haber ve gelişmeleri burada. İzmirli Avukatlardan Avukatlık Kanunu Yasa Taslağı'na Tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 09:06:52. #1.15#
title