Geri Çekilmek Haberleri

Geri Çekilmek haber, Geri Çekilmek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Geri Çekilmek - 8.8.2013
Suriye'de İç Savaş
Halep kentindeki yerel koordinasyon komitesi üyeleri de ÖSO birliklerinin, rejim güçleri ve Hizbullah militanlarından oluşan bir askeri birliği püskürttüğünü, ağır zayiat veren birliğin Hama'ya doğru geri çekilmek zorunda kaldığını belirtti.
Geri Çekilmek - 5.8.2013
Polis Gazeteci Olduğu İddia Edilen Şahsı Gözaltına Aldı
Silivri'de polis, Ergenekon davasının karar duruşmasının görüldüğü duruşma salonu çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldı. Kapatılan yollar nedeniyle duruşma salonuna ulaşamayan TGB'li bir grup, tarlalardan yürüyerek salona ulaşmaya çalıştı. Polis tarafından önü kesilen eylemciler, geri çekilmek zorunda kaldı.
Geri Çekilmek - 10.6.2013
İsrail, Golan Tepeleri'nde Rus Barış Gücüne Karşı Değil
İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Kirschenbaum."Rusya'nın Golan Tepeleri'ne barış gücü gönderme kararı olursa buna itiraz etmeyiz".
Geri Çekilmek - 2.6.2013
Doç. Dr. Gerger: "Erdoğan, Menderesleşmiştir"
Bugün Erdoğan, Taksim'den arkasında Tahrir görüntüleri bırakarak ayrılırken, neredeyse her büyük kentte insanlar meydanlara çıkarken, inatçı, kibirli, sertleşmeye yatkın Erdoğan, Menderes gibi bir tehlikeli maceraya meylediyor. Toplumsal karizması yara alıyor, liderliği ve sağduyusu sorgulanıyor, geri çekilmek zorunda kalıp daha da kontrolünü yitiriyor, hata üstüne hata yapıp toplumu kışkırtıyor, muhalefetini büyütüyor.
Geri Çekilmek - 31.5.2013
Mavi Marmara'nın 3. Yıldönümü
Mavi Marmara Özgürlük ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz."İsrail, Mavi Marmara'yı gerçekten durdurmak isteseydi, hiç kayıpsız ve zarar vermeden durdurabileceği onlarca yol vardı" "Mavi Marmara süreci artık geri dönülemez bir yoldadır, haklı"...
Geri Çekilmek - 22.5.2013
Nene Hatun Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı
Erzurumlular, ölüme gittiklerini bildikleri halde, Aziziye Tabyası'na doğru koşuyordu. Tabyaya yerleşmiş olan Rus askerleri, gelenlere yaylım ateşi açtı. Ön sıradakiler o anda şehit oldular. Arkadakiler, geri çekilmek yerine daha bir kararlı ve hızlı olarak ileri atıldılar.
Geri Çekilmek - 21.5.2013
AK Parti Milletvekili Yılmaz Açıklaması
Erzurumlular, ölüme gittiklerini bildikleri halde, Aziziye Tabyası'na doğru koşuyordu. Tabyaya yerleşmiş olan Rus askerleri, gelenlere yaylım ateşi açtı. Ön sıradakiler o anda öldüler. Arkadakiler, geri çekilmek yerine daha bir kararlı ve hızlı olarak ileri atıldılar.
Geri Çekilmek - 16.5.2013
Yüksek Mevkilerdeki Dostlar Kitabı
Donna Leon Yüksek Mevkilerdeki Dostlar'da yine kendi türünün doruklarında dolaşıyor. Zorlama entrikalardan, yapay gerilimlerden ve anlamsız şaşırtmalardan uzak kurgusu; süssüz, zarif, net dili ve yarattığı karakterlerin inandırıcılığıyla benzerlerinden ayrılmayı başarıyor...Venedik'in pislikleriyle mücadeleyi kendine görev edinen Komiser Brunetti'yle birlikte bu romantik maceralar kentinin"kokuşmuş" kanallarında yol alırken, biz de onun âhlaki ikilemlerine ortak oluyor, şaşırma duygumuzu yitiriyoruz...Komiser Brunetti, tapu kadastro dairesi memurlarından Rossi'nin kaza sonucu olduğu söylenen ölümünde bir terslik olduğunu sezer. Çünkü Rossi kısa bir süre önce Komiser'e telefon etmiş, elindeki önemli bilgiyi ancak kendisine açıklayabileceğini söylemiştir. Memurun cesedi terk edilmiş bir binanın önünde bulunduktan hemen sonra, Rossi'nin cüzdanında telefon numarası olan ve yolsuzluk davalarında uzman bir avukat da öldürülünce, yılların tecrübesiyle artık tesadüflere inanmayan Brunetti işe koyulur...Donna Leon'un kitapları, Yüksek Mevkilerdeki Dostlar'da da olduğu gibi, her zaman mutlu sonla bitmiyor. Brunetti belli güçler karşısında bazen geri çekilmek zorunda kalıyor; ve bazen de "kara ayrıntılar" o kadar yakınına sızıyor ki yaşadığı bezginlik bize de bulaşıyor.
Geri Çekilmek - 15.5.2013
Heronlardan 5 Liralık Korunma
Heron'larca takip edildiklerini söyleyen PKK'lılar, görüntülenmemek amacıyla şemsiyelerle yürümüş.
Geri Çekilmek - 13.5.2013
Kar Leoparı Mahruki Kitap Fuarı'na Konuk Oldu
ZİRVEYE GİDEN YOLUN SIRRI Kişinin farkındalığını bulduktan sonra hedeflerini belirlemesi gerektiğine işaret eden Nasuh Mahruki, zaman ve kaynakları ekonomik kullanmanın başarının sırrı olduğunu kaydetti. Mahruki bu çerçevede yine zirveye giden yolda önemli mesajlar verdi. "En iyisini umut edin ve en kötüsüne hazırlıklı olun" diyen Mahruki, "Cesaret korkusuzluk değildir. Korkunun kontrol edilmesidir. Tedbiri elden bırakmadan yapılmalı. Her neyle uğraşıyorsanız uğraşın rakibinizi asla küçümsemeyin. Küçümserseniz kaybeder, çok büyütürseniz kaynaklarınızı israf edip yanlış kullanmış olursunuz. Geri çekilmek daha iyi şartlarda ilerleyebilmenin ilk adımıdır.
Geri Çekilmek - 12.5.2013
Başbakan Erdoğan'dan Sert Suriye Mesajları
"millete hizmet yolunda anadan, yardan, serden geçen" lider olarak sahneye davet edilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan her bölgeyi temsilen kürsüye çıkan 7 anneyle sohbet etti, onlara eşi Emine Erdoğan'la birlikte hediyeler verdi.
Geri Çekilmek - 12.5.2013
Erdoğan, "Rabbim Bize Soracak"
Başbakan Erdoğan Reyhanlı saldırılarıyla ilgili olarak:"Son derece soğuk kanlı olmalıyız."
Geri Çekilmek - 12.5.2013
PKK'lıların Geri Çekilmesi Devam Ediyor
PKK'lılar açıklamalarını yaptıktan sonra geri çekilmek için yürüyüşe geçti.
Geri Çekilmek - 10.5.2013
TBMM Başkanı Çiçek Açıklaması
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Üyeliği Kanunu Teklifi'nden muhalefet partilerinin imzasını çekmesine ilişkin "Teklif hukuken geçerlidir."
Geri Çekilmek - 8.5.2013
PKK'dan 14 Yıl Sonra Bir İlk!
Kandil'in "8 Mayıs'ta çekiliyoruz" açıklamasının ardından PKK'lılar bugün ülkeyi terk etmeye başlıyor.
Geri Çekilmek - 5.5.2013
Tbm'den Çekilme Süreci Açıklaması
Türkiye Barış Meclisi (TBM) bölge sekretaryası, PKK'nın sınır dışına çekilmesi ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Geri Çekilmek - 3.5.2013
Yedi Detektif Kitabı
Dünyaca ünlü yedi büyük detektif, tehlikeli katil karşısında geri çekilmek yerine ölümcül oyuna katılmayı seçerler.
Geri Çekilmek - 2.5.2013
''Bugün Ne Giysem"in Ünlü Jürisi Tam Kadro Orion'daydı
Türkiye'nin en çok izlenen moda programı "Bugün Ne Giysem"in 3. sezonu Show TV'de başladı.
Geri Çekilmek - 1.5.2013
Göstericiler Toma'ya Taş ve Sopalarla Saldırdı
DİSK binası önündeki biber gazlı müdahalenin ardından göstericiler polise saldırdı. Bazı göstericiler, bina önünde bulunan TOMA'nın etrafını sarıp, taş ve sopalarla saldırdı. Bunun üzerine polis göstericilere tazyikli su sıkarak müdahale etti. Olaylar nedeniyle araç geri çekilmek zorunda kaldı.
Geri Çekilmek - 1.5.2013
CHP'li Baydar, Süreci Sordu
CHP Aydın Milletvekili Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar'ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından cevaplanması istemiyle verdiği soru önergeleri şu şekilde: "PKK'nın elebaşlarından Murat Karayılan tarafından Kandil'de gerçekleştirilen açıklamalarda 'Verilen bütün bedellerin karşılığı olarak gündeme giren demokratik çözüm sürecine Kuzey Kürdistan'daki tüm kesimlerin katılımını sağlamak için Amed'de 'Kuzey Kürdistan Demokratik Çözüm, Birlik ve Dayanışma Konferansı'nı toplamaya ve tüm yurtsever güçleri katılmaya çağırıyoruz' şeklinde bir ifade yer almıştır. Bu kapsamda Kuzey Kürdistan neresidir? Toplantı gerçekleştirilecek midir? Toplantıya hükümetinizden temsilci katılacak mıdır? Toplantı hangi tarihte gerçekleştirilecektir? PKK'nın elebaşlarından Murat Karayılan tarafından basına verilen demeçlerde 'Biz Ortadoğu'da bütün halkların birlikte eşit bir şekilde, demokratik bir ortamda kardeşçe yaşamalarından yanayız. Bu da demokratik konfedaralizm ve federasyon ile olur. Ulus devletlerde diktatör olur' şeklinde ifadeleri yer almıştır. Bu kapsamda, PKK ile hükümetiniz arasında gerçekleştirilen görüşmelerde federasyon ve konfederasyon konularında anlaşma sağlanmış mıdır? Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 'Ulus' özelliğinden vazgeçilmesi düşünülmekte midir? PKK elebaşlarından Murat Karayılan tarafından 'İmralı'da sürdürülen müzakereler sonucunda Kürt sorunun temel üç aşamayı belirledik. Birincisi ateşkes ilan edip geri çekilmek.
Geri Çekilmek - 30.4.2013
Karayılan: PKK Terör Listesinden Çıkarılmalı
PKK'ya yakınlığıyla bilinen bir internet sitesinde yer alan habere göre Karayılan, çözüm sürecinin aniden ortaya çıkan bir şey olmadığını bundan önce 8 defa ateşkes ilan edildiğini söyledi. Sorunun demokratik yollarla çözülmesi için çaba içinde olduklarını belirten Karayılan, Oslo sürecinin 3 yıl kadar sürdüğünü, devletin istenilen düzeyde olumlu yaklaşmadığından dolayı girişimin sonuçsuz kaldığını ileri sürdü. Kürt sorununun çözümü için demokratik diyalog yollarını geliştirmek istediklerini ifade eden Karayılan, çözüm sürecindeki üç aşamayı ise şöyle sıraladı: "Eğer Türk devleti de buna açık olursa biz çabalarımızı sürdürmeye kararlıyız. İmralı'da sürdürülen müzakareler sonucunda Kürt sorunun temel üç aşamayı belirledik. Birincisi ateşkes ilan edip geri çekilmek.
Geri Çekilmek - 25.4.2013
Mhp'li Yeniçeri: AKP Halk Nezlinde Meşruiyetini Yitiriyor
MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, "Türkiye'de terör eylemleri yapan PKK, şimdi Türk devleti ile PKK arasındaki mücadele şeklinde ifade ediliyorMHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, "Türkiye'de terör eylemleri yapan PKK, şimdi Türk...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Geri Çekilmek Haberleri | Geri Çekilmek Haber - Haberler - Sayfa 3 - Geri Çekilmek haberleri, son dakika geri çekilmek haber ve gelişmeleri burada. Geç Kapitalizm Kitabı Çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 22:28:36. #1.15#
title