Geri Çekilmek Haberleri

Geri Çekilmek haber, Geri Çekilmek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Geri Çekilmek - 24.11.2020
Uluslararası Af Örgütü, Irak ve IKBY'yi DEAŞ şüphelilerine adil davranmamakla suçluyor
Uluslararası Af Örgütü, Irak merkezi hükümeti ve Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ni (IKBY), terör örgütü DEAŞ şüphelilerine adil davranmamakla suçladı.
Geri Çekilmek - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Doğu Akdeniz'de en uzun kıtasal kıyı şeridine sahip ülke olan Türkiye'nin, kendi kıyılarına hapsedilmesinin kabul edilemez olduğunu belirterek, "Türkiye'nin ve Kıbrıs Türklerinin parçası olmadığı hiçbir girişimin başarıya ulaşması mümkün değildir.
Geri Çekilmek - 24.11.2020
Petrol üç ayın zirvesinde, altın düştü
Petrol fiyatları, Covid-19'a karşı geliştirilen aşılara ilişkin olumlu haberlerin desteğinde yükselişini sürdürdü ve Brent petrol 46.60 dolar ile,son üç ayın en yüksek düzeyini gördü.
Geri Çekilmek - 23.11.2020
Ürdün Kralı: "Dağlık Karabağ sorununun, BM kararları doğrultusunda çözümünü hedefleyen çabalar sürmeli"
Ürdün Kralı 2. Abdullah, Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan ile gerçekleştirdiği görüşmede, Dağlık Karabağ sorununun, Birleşmiş Milletler (BM) kararları doğrultusunda çözümünü hedefleyen çabaların sürdürülmesi gerektiğini vurguladı.
Geri Çekilmek - 23.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 8
Van'da EYP ve molotofkokteyli ele geçirildi: 3 gözaltıVAN'da polisin PKK/KCK'ya yönelik yaptığı çalışmalarda, terör örgütünün sözde kuruluş yıl dönümü olan 27 Kasım'da kullanılmak üzere hazırlanan el yapımı patlayıcı (EYP), molotofkokteyli, havai fişek rampası ve bir miktar benzin ele geçirildi,...
Geri Çekilmek - 23.11.2020
Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Değerlendirme Toplantısı
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadeleye ilişkin, "Şiddet mağdurlarının ve sivil toplum kuruluşlarının sosyal medya üzerinden yaptığı ihbarlara hızlı bir şekilde müdahale edilmesi ve alınan tedbirler sayesinde ülke genelinde hayatını kaybeden kadın...
Geri Çekilmek - 23.11.2020
Son dakika haberi! Sığacık'taki tsunamide suyun 2,30 metre yükselmesinin izleri belirlendi
Son dakika gündem haberine göre Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Jeofizik Mühendisliği Bölümü Sismoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr.
Geri Çekilmek - 23.11.2020
22 Kasım 2020 Haberleri
22 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Geri Çekilmek - 22.11.2020
Netanyahu'dan Biden'a dolaylı İran mesajı
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, P5+1 ülkeleri ile İran arasında 2015'te imzalanan nükleer anlaşmaya dönülmemesi çağrısı yaptı.
Geri Çekilmek - 22.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 7
Sağlık çalışanları arızalanan tankeri ittiSAKARYA Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bahçesinde arıza yapan tanker nedeniyle yol kapanınca, sağlık çalışanları tankeri iterek yolun açılmasına yardımcı oldu.
Geri Çekilmek - 22.11.2020
Kırgızistan'da anayasa değişikliği taslağı protesto edildi
Kırgızistan'da yeniden devlet başkanlığı yönetim sistemine geçişi öngören anayasa taslağı protesto edildi.
Geri Çekilmek - 22.11.2020
Filistin BAE ve Bahreyn'e niçin yeniden büyükelçi gönderiyor?
Filistin yönetimi, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'in Abu Dabi'de gerçekleştirdiği üçlü Arap zirvenin yapıldığı 18 Kasım günü, "İsrail'le normalleşmeye tepki olarak geri çektiği" Abu Dabi ve Manama'daki büyükelçilerini yeniden bu ülkelere gönderme kararı aldığını duyurdu.
Geri Çekilmek - 21.11.2020
İZÜ tarafından "Farabi Bugüne Ne Söyler" paneli düzenlendi
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) tarafından "Unesco 2020 Farabi Yılı" kapsamında "Farabi Bugüne Ne Söyler" paneli düzenlendi.
Geri Çekilmek - 21.11.2020
Son Dakika | Bakan Akar, Kayseri Havalimanı yeni terminal binası temel atma töreninde konuştu Açıklaması
Son dakika gündem haberi: Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ermenistan'ın her türlü barbarlığı yapmaya devam ettiğini belirterek, "Gittikleri yerlerden geriye bir sürü mayın, el yapımı patlayıcı bırakmak suretiyle gelecek ne kadar masum insan varsa onların hayatına kastediyorlar.
Geri Çekilmek - 20.3.2007
Atm'den Para Çekmek İçin Yardım İsteyince Dolandırıldı
Afyonkarahisar'da Yaşlı Adam, Bankamatikten Para Çekmek İçin Yardım İstediği Şahıs Tarafından Dolandırıldı.
Geri Çekilmek - 20.3.2007
ABD'nin Irak İşgalinin 4. Yıldönümü
AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Faruk Ünsal, ABD'nin Irak İşgalinin Yıldönümünde Yaptığı Açıklamada, "Hem Ülkemizde Hem de Dünyada Gerekçesini Görmezden Gelerek, Bu Savaşa, Yer Alınması Gerekli Bir Yağma Gibi Yaklaşanlar, Tarihin Vicdanında Yargılanmaktan Kurtulamayacaklardır" Dedi.
Geri Çekilmek - 19.3.2007
Erzurum'da Doğum ve Çocuk Hastanesinin Kapatılmak İstenmesine Tepki
Erzurum'da Aziziye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin, Yapı Dayanıklılığı Bulunmadığı Gerekçesiyle Kapatılmak İstenmesi Üzerine Bugün Hastane Çalışanları ve Sağlık ve Sosyal Emekçiler Sendikası (Ses) Mensupları Eylem Yaptı.
Geri Çekilmek - 19.3.2007
Tepav: "Türkiye'de İşsizler Artık Daha Yaşlı"
Tepav'ın Araştırmasına Göre, Son On Yılda İşsizliğin 1 Milyon Kişi Arttığı Türkiye'de, İşsizler Arasında 35-54 Yaş Grubunun Hem Payı Hem de Mutlak Sayısı Arttı.
Geri Çekilmek - 18.3.2007
AB Hedefine Ulaşmak İçin 14.2 Milyon Kişiye İstihdam Yaratılması Gerekiyor
Türkiye'nin, İstihdam Oranını 2010 Yılında Yüzde 70'e Çıkarmayı Hedefleyen Avrupa Birliği'ne (AB) Ulaşması İçin, 2010 Yılına Kadar 14.2 Milyon Kişiye İş Yaratması Gerekiyor. Çalışabilir Yaştaki Nüfusun Toplam Nüfus İçindeki Oranı 2025 Yılına Kadar Artacak Olan Türkiye'de, Bağımlı Nüfus Oranı İse Giderek Artacak.
Geri Çekilmek - 16.3.2007
Türkiye'nin Bor Atağı
Dünya Bor Rezervinin Yüzde 72.2'sini Barındıran Türkiye, Yıllık 400 Milyon Dolarlık Bor Satışını, Yeni Yatırımlarla Yükselterek, Dünya Bor Pazarındaki Payını Artırmayı Hedefliyor.
Geri Çekilmek - 15.3.2007
Bursa'daki Şizofren Hastasının Eylemi Sona Erdi
Bursa'da Kendisini Tedaviye Götürmek İsteyen 2 Polisi Bıçakla Ağır Yaralayan Şizofren Hastası Genç, Çatıdaki 14 Saatlik Eylemin Ardından Polise Teslim Oldu. Yağmura ve Soğuğa Rağmen Çatıda Bekleyen ve İkna Olmayan 24 Yaşındaki Umut Toker, Eylemine Gece Saat 01.00'de Son Verdi.
Geri Çekilmek - 14.3.2007
Türkiye Yaz Saatinde AB'ye Uydu
Türkiye, Yaz Saatinde AB'ye Uydu. Avrupa Birliği Ülkeleriyle Uygulamada Paralelliğin Sağlanması Amacıyla, Yaz Saati Uygulamasının Başlangıcı Saat 01.00'den, 03.00'e Alındı.
Geri Çekilmek - 14.3.2007
Avustralyalı Kadınlarda Para Var Sağlık Yok
Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları Nedeni ile Yapılan Araştırma, Avustralyalı Kadınların Son 10 Yılda Hangi Alanlarda Gelişme Gösterdikleri ve Geriye Gittiklerini Ortaya Koydu. "The Women İn Australia 2007" İsimli Raporda Özellikle Kadınların Yaşadığı Sağlık Sorunlarının Her Geçen Yıl Arttığına Dikkat Çekildi. Rapora Göre Maddi Açıdan Kadınlar, 10 Yıl Öncesine Göre Çok Daha İyi Durumda. 10 Yıl Önc...
Geri Çekilmek - 13.3.2007
AK Parti Milletvekili Ilıcalı, TBMM'de Erzurum'u Anlattı
AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) Söz Alarak Gündem Dışı Yaptığı Konuşmada Erzurum'u, Geçmişte Yapılan Ermeni Mezalimi, Kurtuluş Öyküsünü ve 2011 Üniversite Kış Oyunlarının Kente Kazandıracağı İmajı Anlattı.
Geri Çekilmek - 13.3.2007
Hal Esnafından Eylem Uyarısı
İstanbul Yaş Meyve Sebze ve Bostan Komisyoncuları Derneği (İsmeyder) Genel Sekreteri Necdet Üzün, Hallerin Satışını Öngören Tek Maddelik Kanun Tasarısının Yasalaşması Halinde, Çiftçi Emeğinin Yok Sayılacağını ve Tüketicilerin Sağlıklı Ürün Alma Hakkının Engelleneceğini Savundu.
Geri Çekilmek - 13.3.2007
Üzerine Televizyon Düşen 4 Yaşındaki Kız Öldü
Bursa'da Üzerine 55 Ekran Televizyon Düşen 4 Yaşındaki Bir Kız Çocuğu, Doktorların Geç Fark Ettiği 'Beyin Kanaması' Sebebiyle Hayatını Kaybetti. Küçük Neşe Nur'un Babası 32 Yaşındaki Ali Yurdagül, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde 3 Gün Yoğun Bakımda Kalan Kızının Bir Şeyinin Olmadığı Söylenerek Taburcu Edildiğini Belirterek, "Doktorlar Şok Geçirdiğini Söyledi. Ateş Düşürücü ve Burun Damlası V...
Geri Çekilmek - 13.3.2007
Tıp Bayramı Davulsuz ve Halaysız Kutlanacak
Türk Tabipleri Birliği 2'nci Başkanı Sinan Adıyaman, 14 Mart Tıp Bayramı'nda Acillerin Vatandaşlara Hizmet Vermeye Devam Edeceğini Ancak Bazı Hastanelerin Hekimlerinin Eylemde Olacağını Belirterek, "Hastane Bahçesi ve Binasında Hastaların Üzüntülerine Hürmet Etmeyen Davul, Zurna, Halay Gibi Davranışlarda Bulunulmayacaktır" Dedi.
Geri Çekilmek - 12.3.2007
Chirac Döneminde Türk-Fransa İlişkileri Geriledi
Cumhurbaşkanlığı Görevine Nokta Koyan Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın, 12 Yıllık Cumhurbaşkanlığı Döneminde Türkiye ile Fransa Arasındaki İlişkiler Geriledi. En Önemli Sebep İse...
Geri Çekilmek - 12.3.2007
İngiliz Basınında Bugün
İngiliz Basınında Bugün, ABD'nin Irak ve Afganistan'a İlave Asker Yollama Planları, İstanbul'da Geçtiğimiz Aylarda Ortadan Kaybolan İranlı Diplomatın Akıbeti ile İlgili Yorumlar ve Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın Gelecek Ay Yapılacak Seçimlerde Aday Olmayacağını Açıklaması Başlıkları Öne Çıktı.
Geri Çekilmek - 11.3.2007
Müsiad: "Sıkı Mali Poltika Gevşetilmeli"
Müsiad'ın Hazırladığı, "Türkiye'nin Dönemsel Değişimine Genel Bakış" İsimli Raporda, Türkiye'nin, 2001 Yılından Beri Uyguladığı Sıkı Mali Politikasını Biraz Gevşeterek Orta Vadede Devam Etmesi Gerektiği Belirtildi.
Geri Çekilmek - 10.3.2007
DYP Lideri Ağar: "Hükümetin Uzlaşma Kültürü Eksik"
DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Hükümette Eksik Olan Konu Uzlaşma Kültürünün Olmayışıdır. Beslendikleri Çatışma Kültüründen Kaynaklanan Bakış Açışı ile Türkiye'nin Meselelerine Çözüm Bulmak Zorluğu Vardır" Dedi. Ağar, Tıp Bayramı'nın İse Bayram Olmaktan Çıkarıldığını Savundu.
Geri Çekilmek - 9.3.2007
Lokmacı Duvarının Yıkılması
Rum Yönetimi Dün Gece Saat 23.00'te Ani Bir Kararla Ledra Caddesindeki Lokmacı Barikatı'nın Rum Tarafında Bulunan Kısmını Yıktı. Konuyla İlgili Haberler Bugünkü Gazetelerin Manşetlerinde Fotoğraflı Olarak Yer Alırken, Rum Yönetiminin Bugün de Pirgo-gemikonağı Geçidinin Açılması Yönünde Çalışma Başlatacağı Bildirildi.
Geri Çekilmek - 9.3.2007
IMF'den Enflasyon Uyarısı
Uluslararası Para Fonu (IMF) "Madde Iv Görüşmeleri" Kapsamında Hazırladığı Raporunda, Enflasyondaki Düşüşün İstenilen Noktaya Ulaşmadığı, Yeni Enflasyon Hedeflemesinde Merkez Bankası'nın Operasyonel Bağımsızlığı ve Esnek Kur Rejiminin Düşük Enflasyon İçin Gerekli Olduğu Kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Geri Çekilmek Haberleri | Geri Çekilmek Haber - Haberler - Sayfa 2 - Geri Çekilmek haberleri, son dakika geri çekilmek haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi! Fransız muhalif lider Melanchon: Fransa otoriter bir rejime kayma sürecinde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 09:15:31. #1.15#
title