Geri Almak Haberleri

Geri Almak haber, Geri Almak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Geri Almak - 20.3.2007
Filistinli Tutsak Milletvekilleri İçin Kampanya
Cumhuriyet Meydanı'nda Irak İşgalinin 4. Yılında Akan Kanın Durması ve Filistinli Tutsak Milletvekillerinin Özgürlüklerinin Geri Verilmesi İçin İmza Kampanyası Başlatıldı.
Geri Almak - 19.3.2007
Bush'un Irak Konuşması
ABD Başkanı George W. Bush, Bağdat'ta Uygulanan Yeni Güvenlik Planının Sonuçlarını Almak İçin Gün veya Haftalar Değil Aylar Geçeceğini Söyledi.
Geri Almak - 18.3.2007
Sarıbudak Şehitliğindeki Meçhul Askerler de Mezarı Başında Anıldı
Çanakkale Zaferinin 92. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü Münasebetiyle Artvin Merkez İlçeye Bağlı Sarıbudak Köyü Şehitliği'ndeki 9 Meçhul Asker de Bu Yıl, İlk Kez Mezarları Başında Anıldı.
Geri Almak - 18.3.2007
Tekstilci Cinayetinin Zanlısı Yakalandı
Bursa'da 2 gün önce villasında öldürülmüş olarak bulunan iş adamı Ertan Dinç'in katil zanlısı, Kestel'de yakalandı. Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, cinayetin ardından araştırmayı sürdüren Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, iş adamını öldüren kişinin Harun Ö. (27) olduğunu belirledi. Harun Ö, yapılan operasyonda Kestel ilçesinde bir yakınının evinden çıkarken yakalandı. Gözaltına alınan zanlı, sorgulanmak için Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Harun Ö.'nün cinayetten 3 gün önce Ertan Dinç'in villasına hırsızlık amacıyla girdiği ve çıkan boğuşmada cep telefonunu bırakarak kaçtığı öğrenildi. Cep telefonunu geri almak için gelen zanlının, av tüfeğiyle iş adamı Dinç'i öldürdüğü belirtildi.
Geri Almak - 17.3.2007
Fiş Toplayan Öğrenciler Ödüllendirildi
Nevşehir Vergi Dairesi Müdürlüğü'nün, Fiş Toplama Alışkanlığının Çocuklara Kazandırılması Amacıyla Düzenlediği Kampanya Çerçevesinde 100 Adet Fiş Toplayan Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Dağıttı.
Geri Almak - 16.3.2007
Türkiye'nin Bor Atağı
Dünya Bor Rezervinin Yüzde 72.2'sini Barındıran Türkiye, Yıllık 400 Milyon Dolarlık Bor Satışını, Yeni Yatırımlarla Yükselterek, Dünya Bor Pazarındaki Payını Artırmayı Hedefliyor.
Geri Almak - 15.3.2007
Selimpaşa'ya Doğalgaz Verilmesi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye'de Demokrasi İçin Güçlü Bir Ana Muhalefete İhtiyaç Olduğunu Dile Getirerek, "Ankara'da Siyaseti Bitenler İstanbul'da Yeni Arayışlar İçindeler, İnanıyorum ve Güveniyorum Ki Vatandaşım Bu Fırsatı Vermez" Dedi.
Geri Almak - 15.3.2007
İstanbul Suyu Denizden İçecek
İSKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, Denizden Arıtılacak Suyun Saf Su Olarak Barajlara Basılabileceğini, İçilecek Hale Geldikten Sonra Şehir Şebekesine Dağıtılacağını Belirterek, "İstanbulluya Su Sıkıntısı Yaşatmayacağız" Dedi.
Geri Almak - 13.3.2007
Van'da Mta İşçilerinin Açlık Grevi
Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Maden Tetkik Arama (MTA) Enstitüsü Doğu Anadolu Van Bölge Müdürlüğü'nde çalışırken 1999 yılında işten çıkarılan ve halen açlık grevleri süren işçilerin sorununu çözemeyen bir ilin, büyük sorunların kesinlikle çözülemeyeceğini belirtti. VATSO Başkanı Kandaşoğlu, Maden Tetkik Arama (MTA) Enstitüsü Doğu Anadolu Van Bölge Müdürlüğü'nde çalışırken 1999 yılında işten çıkarılan 17 işçi adına, İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlumder) Van Şubesi'nde grevde olan 12 işçiyi ziyaret ederek moral verdi. Kandaşoğlu, grevdeki işçilerin sağlıklarının her geçen gün kötüye gittiğini belirterek, "İşlerini tekrar geri almak üzere grev başlatan işçilere moral vermek için buradayım.
Geri Almak - 13.3.2007
Afgan Mülteciler Kilisede Açlık Grevine Başladı
Bir Grup Afgan Mülteci, Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Bir Kilisede Açlık Grevine Başladı.
Geri Almak - 12.3.2007
20 Yıllık Oda Başkanı Yaşadığını İspatlamaya Çalışıyor
Aydın'da Bağ-kur Tarafından 'Öldü' Zannedilerek Maaşı Kesilip Bankadaki Parasına da El Konulan Söke Elektrikçiler Odası Başkanı Yalçın Pektaşoğlu, Yaşadığını İspatlamaya Çalışıyor. Maaşını ve Bankadaki Parasını Geri Alabilmek İçin Yaşadığını İspatlamaya Çalışan Pektaşoğlu, "Henüz Ölmedim, Yaşıyorum" Diyerek Yetkililerden Yardım İstedi.
Geri Almak - 12.3.2007
Eli Çabuk Hırsız Satıcıdan Kaçtı Ama Kameraya Yakalandı
Girdiği Cep Telefonu Bayiinde Konuşarak Tezgahtarı Meşgul Eden Hırsız, Satıcının Dalgınlığından Yaralanarak Göz Göre Göre Lüx Telefonu Çaldı. Hırsızlık Anı Güvenlik Kamerasına Takıldı.
Geri Almak - 12.3.2007
Pendik'te Eli Çabuk Hırsız, Satıcıdan Kaçtı Ama Kameraya Yakalandı
Girdiği Cep Telefonu Bayiinde Konuşarak Tezgahtarı Meşgul Eden Hırsız, Satıcının Dalgınlığından Yaralanarak Göz Göre Göre Lüx Telefonu Çaldı. Hırsızlık Anı Güvenlik Kamerasına Takıldı.
Geri Almak - 12.3.2007
Chirac Döneminde Türk-Fransa İlişkileri Geriledi
Cumhurbaşkanlığı Görevine Nokta Koyan Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın, 12 Yıllık Cumhurbaşkanlığı Döneminde Türkiye ile Fransa Arasındaki İlişkiler Geriledi. En Önemli Sebep İse...
Geri Almak - 12.3.2007
Ölüm Çukurunu Kapatmak Akıllarına Gelmedi
Adana'da Tamir İçin Açılan Kanalizasyon Çukurunda 6 Yaşındaki Tayfun Kuzu'nun Ölümü Sonrası Sorumluluk Konusunda Kurumlar Arasında Tartışma Yaşandı. Kimsenin Aklına Çukuru Kapatmak Gelmedi.
Geri Almak - 9.3.2007
Orhan Namlı: "Ben de Mağdur Oldum"
Ulaştırma Bakanlığı İçinde Açılan Marketin Asıl Sahibi Orhan Namlı, Kiraya Verdiği Kişiler Tarafından Dolandırıldığını Açıkladı.
Geri Almak - 7.3.2007
Kıbrıs Rum Başpiskoposu Hrisostomos Girne Kalesi'ndeki İkonaları İstiyor
Rum Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu Hrisostomos, Girne Kalesi'nde depolandığını iddia ettiği ikona ve değerli eşyaların kendilerine verilmesini istedi. Kıbrıs Rum Kesiminde yayınlanan Simerini gazetesi, Rum Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu Hrisostomos'un dün yaptığı açıklamada, Girne Kalesi'nde depolanmış olduklarını iddia ettiği ikona ve değerli eşyaları geri almak için her yolu deneyeceklerini söylediğini yazdı.
Geri Almak - 7.3.2007
Mumcu'ya Kadın Desteği
Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Partisinin Bir Numaları Önceliğinin "Kadın Meselesi" Olduğunu Vurgularken, Çözümün "Ayrımcılığa Karşı Bir Yasa Getirmek ve Ayrımcılığın Her Türlüsünü Ceza Kanununda Cezalanlandırmayı Anayasa Hükmü Haline Getirmek" Olduğunu Söyledi.
Geri Almak - 7.3.2007
'Bilgisayarımı Çalanın Elleri Kırılsın'
Bilgisayarları Çalınan Öğrenciler Tahtaya, 'Bilgisayarımı Çalanın Elleri Kırılsın' Yazdı. Aileler Olaya Tepkili.
Geri Almak - 6.3.2007
Eskişehir'de Trafik Kazası
Eskişehir'de, Unuttuğu Pasaportunu Almak İçin Otobüs Terminalinden Evine Geri Dönen ve Eşinin Bindiği Otobüsü Beklemek İçin Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Emekli Bir Gurbetçi, Otomobilin Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti.
Geri Almak - 6.3.2007
Uki Borçlarını Yeniden Yapılandırıyor
Uki Uluslararası Konfeksiyon, Borçlarını Yeniden Yapılandırma Konusunda Bankalarla Ön Anlaşmayı Sağladığını Açıkladı.
Geri Almak - 6.3.2007
TOKİ'den Erken Ödemeye İndirim
Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Borcunu Ödeyip Tapusunu Hemen Almak İsteyenler İçin 'Erken Ödeme' Uygulaması Başlatacak.
Geri Almak - 6.3.2007
Yirmi Soruda Mortgage
Kredili Konut Sistemi 'Mortgage' Konut Sahibi Olmak İsteyen Vatandaştan Yatırımcıya, Müteahhitten Bankacıya Kadar Geniş Bir Kesimin Umudu Oldu.
Geri Almak - 5.3.2007
Santralde Özelleştirme Karşıtı Eylem
Milas İlçesi'ndeki Yeniköy Termik Santrali İşçileri Özelleştirme Girişimlerini Eylemle Protesto Etti.
Geri Almak - 4.3.2007
Danimarka'da Olaylar Barışçıl Gösterilere Dönüştü
Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da Geçtiğimiz Perşembe Sabahı Polisin İşgal Edilen Binaya Operasyon Düzenlemesi ile Başlayan Olaylar, Üçüncü Gününde Barışçıl Gösterilerle Sürdü.
Geri Almak - 3.3.2007
Bulgar Sevgililere 10 Yıl Hapis İstemi
Kapıkule Gümrük Kapısı'ndan Bulgaristan'da Geçiş Yapmak İsterken Minibüslerinde Yapılan Aramada 48 Kilo 578 Gram Eroinle Yakalanıp Tutuklanan Bulgar Uyruklu İki Sevgilinin 10'ar Yıl Hapsi İstendi.
Geri Almak - 2.3.2007
Aboneler, Esgaz'a Ödedikleri Fazla Paranın Peşinde
Eskişehirli Doğalgaz Aboneleri, Eskişehir Doğalgaz Dağıtım A.ş.'nin (Esgaz) Kendilerinden Fazla Tahsil Ettiği Paraları Geri Almak İçin Uzun Kuyruklar Oluşturdu.
Geri Almak - 1.3.2007
AKP ve CHP'den Kenan Evren'e Sert Tepki
7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Türkiye'de Eyalet Sistemine Gidilebileceği Yönündeki Açıklamasına AKP ve CHP Sert Tepki Gösterirken, Anavatan Partisi, Evren'in Sözlerinin Fikir Tartışması Kapsamında Değerlendirilmesi Gerektiğini Vurgulayarak, İfade Özgürlüğünü Savundu.
Geri Almak - 1.3.2007
1 Milyon Dolara Hayır Dedi
Jennıfer Love Hewıtt Bir Film Projesinde Soyunması İçin Gelen Milyon Dolarlık Teklifleri Geri Çevirdiğini Açıkladı.
Geri Almak - 1.3.2007
Başbakan Erdoğan Ulusa Seslendi...
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ulusa Seslendi - Başbakan Erdoğan- Türkiye Ekonomisinde 4 Yıl Önce Başlattıkları Yeniden Yapılanma ve Atılım Sürecine Hız Kesmeden Devam Ettiklerini Belirten Erdoğan, "Bildiğiniz Gibi Ben Bardağın Boş Tarafı ile Dolu Tarafını Karşılaştırmayı Seviyorum. Bunun Bizi Daha Doğru, Daha Hakkaniyetli Bir Neticeye Götüreceğine İnanıyorum" Dedi. Erdoğan, Şöyle Konuştu: "Sürek...
Geri Almak - 27.2.2007
Sivasspor'da Rota Fenerbahçe
Ligde Sahasında Üst Üste Oynadığı 2 Maçında da Mağlup Olan Sivasspor, Hafta Sonunda Deplasmanda Oynayacağı Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarına Başladı.
Geri Almak - 26.2.2007
Sinoplu Gazeteci Şikayetinden Vazgeçti
Kenan TÜRKSEVEN/SİNOP, (DHA) AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrank Dink'in cenaze törenine katılan binlerce kişinin 'Hepimiz Ermeniyiz' diye slogan atmaları üzerine, geçen ay cenaze tertip komitesi ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunanan Sinoplu gazeteci Mete Çağdaş şikayetinden vazgeçti. Çağdaş, ''Tüm basında deşifre olunca tehditler aldım. Yalnız kaldım. Bu nedenle savcılığa bir dilekçeyle başvurup şikayetimi geri çektim'' dedi. Yerel Haber 57 Gazetesi'nde köşe yazarı olan Mete Çağdaş, 'Kurşun Kalem' adlı köşesinde 25 Ocak tarihinde kaleme aldığı 'Sayın Savcı' başlıklı yazısında, şunları yazmıştı: ''Cenazade, 'Hrant'ın katili 301' yazılı pankartlar taşıdılar. Türkiye Cumhuriyeti devletinin kanunlarına, 'katil' damgasını vurdular. 'Hepimiz Ermeniyiz' sloganları atarak, Anayasa'yı ihlal ettiler. Vatanın bölünmez bütünlüğüne ırk ayrımı yaparak, hakaret ettiler. Trafiği işgal ederek, ulaşıma engel oldular. Canlı yayın yaparak, vatandaşları toplantı ve gösteriye davet ettiler. Bir tanecik olsun Türk bayrağı taşımadılar. Daha ne olsun? Vatana ihanet, kışkırtıcılık, bölücülük ve büyük bir tahrik var. Kendilerinden şikayetçiyim ve davacıyım. Sayın savcı, Lütfen soruşturma açın.'' Gazeteci Mete Çağdaş daha sonra dilekçe yazarak Cumhuriyet Savcılığı'na gidip, Hrant Dink'in cenazesinde ırkçılık yapıldığı ve Anayasa'ya hakaret edildiğini öne sürüp, cenaze tertip komitesi ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül hakkında suç duyusunda bulunmuştu. Gazeteci Mete Çağdaş, bugün yine Cumhuriyet Savcılığı'na giderek suç duyurusundan vazgeçtiğini belirten bir dilekçe daha verdi. Dilekçesinde Ermeni cemaati ve marjinal sol grupların hedefi olduğunu, can güvenliğinin kalmadığını öne süren Mete Çağdaş, davasından vazgeçtiğini belirtti. Mete Çağdaş, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, şöyle konuştu: ''Yasalara saygısızlık yapılmasından dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunmuştum. Başta hükümet, bazı sivil toplum örgütleri, bazı partiler ve bazı parlementerler tavır alıyorlar. Bana çok sayıda tehdit içeren mail ve telefonlar geliyor. Can güvenliğim kalmadığı gibi bir de yalnız başıma, donkişot gibi kaldım. Tüm basında deşifre oldum. Ülkemizde bu kadar milliyetçi, sivil toplum örgütleri olmasına rağmen kimseden destek görmedim. Yalnız kaldım. Bu nedenle şikayet dilekçemi geri almak için Sinop Cumhuriyet Savcılığı'na bir dilekçeyle başvurdum.
Geri Almak - 23.2.2007
ATO Başkanı Aygün, Mortgage'nin Konut Fiyatlarını Balon Gibi Şişireceğini Öne Sürdü
Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, Mortgage Yasası ile İşçinin, Memurun, Dar ve Sabit Gelirlinin Konut Edinmesinin Mümkün Olmayacağını Öne Sürerek, "Hükümetin Konut Arzını Artıracak Yeni Önlemler Almadan Çıkardığı Bu Yasa, Konut Fiyatlarını Balon Gişi Şişirmekten Başka Hiçbir İşe Yaramayacak" Dedi.
Geri Almak - 23.2.2007
Müdürden Sabah Denetimi
Bolu İl Sağlık Müdürü Dursun Koç, Her Gün Polikliniklerinin Önünde Uzun Kuyruklar Oluşan Köroğlu Devlet Hastanesi'nde Sabah 06.30'da Denetim Yaptı, Kuyrukları Görünce, 'Bu Tür Görüntülerin Oluşması Çok Medeni Değil' Dedi.
Geri Almak - 22.2.2007
Polislerin Vurulması Hakim Önünde
Bursa'da Kantinciler Odası Başkanı Yücel Okutan'ın Kurşunlanması, Polis Memurları Esma Sebat Yahya Kop'un Vurulması ile İşadamı Yücel Damalı'dan Zorla Para Alınmaya Çalışılması Olaylarına Karıştıkları İddia Edilen Mustafa Güç (30), Serkan Demir (28) ve Mustafa Kara'nın (36) Yargılanmasına Başlandı.
Geri Almak - 22.2.2007
Trabzonspor'un 3 Başarılı İsmi Umut, Erdinç ve Yattara'dan Galibiyet Sözü
Trabzonsporlu Futbolcular Umut Bulut, Erdinç ve İbrahim Yattara Ortak Bir Basın Toplantısı Düzenledi. Beşiktaş Maçını Kazanacaklarını Söyleyen Futbolcular, "Şimdi Susuyoruz.
Geri Almak - 22.2.2007
İngiliz Basınında Bugün
İngiliz Basınında Bugün, Başbakan Blair'in Irak'taki İngiliz Birliklerinin Çekilme Takvimini Açıklaması ve Bunun Sonuçlarına İlişkin Değerlendirmeler, İngiltere'de ve Avrupa'da Geçtiğimiz Haftalarda Karşılaşılan Kuş Gribi Vakaları ve İtalya Başbakanı Romano Prodi'nin İstifa Etmesi Başlıkları Öne Çıktı.
Geri Almak - 21.2.2007
Yeşiller İklim Derneği'nden "Türkiye Kyoto'yu İmzala" Kampanyası
Yeşiller İklim Değişikliği Sözcüsü Ümit Şahin Tarafından, Küresel Isınmayı Önlemek Amacıyla Başlatılan "Türkiye Kyoto'yu İmzala" Kampanyası 3 Gün İçinde 12 Bin İmzaya Ulaştı.
Geri Almak - 21.2.2007
—yirmi Soruda Mortgage
— Kredili Konut Sistemi "Mortgage" Konut Sahibi Olmak İsteyen Vatandaştan Yatırımcıya, Müteahhitten Bankacıya Kadar Geniş Bir Kesimin Umudu Oldu.
Geri Almak - 21.2.2007
Türk Gazetecilerin Hollanda Çilesi
Fenerbahçe'nin UEFA Kupası 3. Tur Rövanşında 22 Şubat Perşembe Günü Deplasmanda Az Alkmaar ile Yapacağı Maçı İzlemek Üzere Hollanda'ya Gelen Türk Gazeteciler, Amsterdam Schipol Havaalanı'nda Zorluklarla Karşılaştı.
Geri Almak - 21.2.2007
Şener: 'Büyük Reforma İmza Atmış Olacağız'
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Mortgage (Tutsat) Yasa Tasarısının Türk Mali Sisteminin En Büyük Reformlarından Biri Olacağını Belirterek, 'Bu Yasayla, Konut Edinmeyle Bağlantılı Bir Kredilendirme Mekanizmasının Devreye Sokulmasından Öte Doğrudan Doğruya Türk Mali Sistemini Derinden Etkileyecek Bir Büyük Reforma, İmza Atmış Olacağız' Dedi.
Geri Almak - 20.2.2007
Uzmanlar Uyardı: Sobayı Alttan Değil, Üstten Tutuşturun
TMMOB Makine Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Selçuk Göndermez, Kış Aylarında Kömür Sobasından Sızan Karbonmonoksit Gazından Türkiye'de Yılda Ortalama 60 Kişinin Yaşamını Yitirmesinin Altında, Bilinçsiz Soba Yakılmasının Bulunduğunu Söyledi.
Geri Almak - 19.2.2007
Çatom, Güneydoğulu Kadınların Hayatını Değiştiriyor
Şanlıurfa'da Kadınlara Yönelik Verdiği Eğitimlerle Yoğun İlgi Gören Çok Amaçlı Toplum Merkezi (Çatom), Genç Kızların ve Kadınların Adeta Hayatını Değiştiriyor.
Geri Almak - 17.2.2007
Berlin Film Festivali'nde Geri Sayım Başladı
Berlin Film Festivali'nde Altın ve Gümüş Ayı Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı. İngiliz Oyuncu Jamie Bell'in Gümüş Ayı Ödülü Alması Bekleniyor.
Geri Almak - 16.2.2007
Türkiye'ye 241 Milyon Euroluk Avrupa Hibesi
Avrupa Topluluğu, Cinsel Eşitlikten Kadınların Ekonomik Yaşama Teşvikine, Bölgesel Kalkınmadan Kobi'lerin Desteklenmesine Kadar Bir Çok Proje İçin Destek Verecek.
Geri Almak - 16.2.2007
Kenan Evren: Çankaya Köşkü Modern Hapishane
Yedinci Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Cumhurbaşkanlığını "Yüksek Bir Makam Ama Modern Bir Hapishane" Olarak Tanımladı. Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Adaylığı Konusunda "Yerinde Olsam Aday Olmam" Yorumunu Yapan Evren, "Ben Olsam Cumhurbaşkanlığını İstemem, Başbakan Olmayı Tercih Ederim. Çünkü Başbakan'ın Yaptırma Yetkisi Var, Cumhurbaşkanı'nın Yok" Dedi.
Geri Almak - 15.2.2007
Çhd'den Avukatlık Yasası'na Tepki
İzmir Bayraklı Adliyesi Önünde Toplanan Çağdaş Hukukçular Derneği İzmir Şubesi Üyesi Bir Grup Avukat, Yaptıkları Basın Açıklamasıyla Türkiye Barolar Birliği (TBB) Tarafından Hazırlanan Avukatlarla İlgili Yasa Taslağına ve Adalet Bakanlığı Tarafından Hazırlanan Ceza Muhakemesi Kanunu (Cmk) Tasarısına Tepki Gösterdi.
Geri Almak - 15.2.2007
Avukatlar Cüppelerini Postaya Vererek Adalet Bakanlığı'na Gönderdi
Çağdaş Hukukçular Derneği Bursa Şubesi'ne Kayıtlı 188 Avukat, Ceza Muhakemesi Kanunu (Cmk) Sisteminin Daraltılarak Savunma Haklarının Ellerinden Alınmak İstenmesine Tepki Olarak, Cüppelerini Postayla Adalet Bakanlığı ve Türkiye Barolar Birliği'ne Gönderdi.
Geri Almak - 14.2.2007
Uyuşturucu Kaçakçısı Nejat Daş'ın İade Edilmesi
Uyuşturucu Ticareti Yaptığı Gerekçesiyle İspanya'da Tutuklandıktan Sonra Türkiye'ye İadesi İstenen Ayrıca Uluslararası Uyuşturucu Trafiğinin Kilit İsimlerinden Olan ve Lucky-s ile Kısmetim 1 Davalarından Hakkında Toplam 25 Yıl 8 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Nejat Daş, 13 Yıl Sonra Türkiye'ye İade Edildi.
Geri Almak - 14.2.2007
Sunexpress Yüzde 34 Büyüdü, İki Uçak Siparişi Verdi
Türk Hava Yolları (THY) ve Alman Lufthansa Havayolları'nın Ortak Şirketi Sunexpress, Boeing'ten İki Adet 737-800 Tipi Uçak Almak Üzere Anlaşma İmzaladı. Turizm'de 2006'da Yaşanan Küçülmeye Rağmen Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 34 Daha Fazla Yolcu Taşıyan Havayolu, Toplam 244.4 Milyon Euro Ciroya Ulaştı.
Geri Almak - 14.2.2007
Kars'ta, Borçlarından Dolayı İcraya Verilen Köylü, Siyasileri İstemiyor
Kars'ın Akyaka İlçesi'ne Bağlı Demirkent Köyünde, Borçlarından Dolayı İcralık Olan Köylüler, Siyasilerin Köye Gelmesini İstemiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Geri Almak Haberleri | Geri Almak Haber - Haberler - Sayfa 5 - Geri Almak haberleri, son dakika geri almak haber ve gelişmeleri burada. 45 Kiloyu Nasıl Verdi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:53:30. #1.15#
title