Gerets: "Yarın Bizim İçin Çok Önemli, Bunun Farkındayız"

Sarı Kırmızılı Takımın Teknik Direktörü Eric Gerets, Yarın Oynayacakları Mlada Boleslav Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi. Antrenmanın Ardından Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtlayan Belçikalı Teknik Adam, "Yarın Bizim İçin Çok Önemli, Bunu Farkındayız" Dedi. Bu Maçın Sıradan Bir Maç Olm...

Gerets:

Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Eric Gerets, yarın oynayacakları Mlada Boleslav maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Belçikalı teknik adam, ¨Yarın bizim için çok önemli, bunu farkındayız¨ dedi.
Bu maçın sıradan bir maç olmadığını ifade eden Gerets, ¨Değişik faktörler var ama gruplara kalmak istiyoruz. Türkiye adına puanlar kazanmak istiloruz. Ayrıca taraftarımızı da ileriye dönük mutlu etmek istiyoruz. İlk maçın skoru bizim için avantaj gibi gözükse de kendimizi bu maça verdik. Oyuncularımız bu maça çok iyi konsantre oldular. Şampiyonlar Ligi`nde olmak için ekstra bir motivasyona genrek yok. Bir oyuncu bunu hissededemiyorsa gerçek profesyonel değil demektir. Bugünkü antrenmanda oyuncuların hırslı çalışma çabaları, birbirlerine bağırmaları, bu olayı nekadar ciddiye aldıklarını gösteriyor¨ diye konuştu. Gerets, ¨Yarın rakip baskılı başlayacaktır. Defans yapıp geri çekilmeyeceğiz. Oyunu ileride kabul edeceğiz. Çünkü raki çok uzun boylu futbolculara sahip¨ ifadesini kullandı.

Kaynak: DHA