Gerets: "Riske Girip Kazandık"

Gerets: "Riske Girip Kazandık"

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, Maça Bir Gol Yiyerek Başladıklarını, Daha Sonra Oyunda Riske Girerek Maçı Kazandıklarını Söyledi.

Gerets:

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, maça bir gol yiyerek başladıklarını, daha sonra oyunda riske girerek maçı kazandıklarını söyledi.

Gerets, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında geçen sezonda böyle risklere girerek maç kazandıklarını belirterek, bugün de aynı şeyi tekrarladıklarını söyledi.

Bursaspor karşısında iyi oynamadıklarını, ancak 3 güzel gol attıklarını dile getiren Erik Gerets, 12. adam olarak görevini en iyi şekilde yapan taraftarlara da teşekkür etti.

Gerets, basın mensuplarının ''Kulüp İkinci Başkanı Adnan Polat, aranızda soğukluk olduğunu söyledi'' şeklindeki hatırlatması üzerine, aralarında bulunan bu soğukluğun düzelebileceğini kaydetti.

Erik Gerets, ''Devre arasında transfer yapacak mısınız?'' şeklindeki bir soru üzerine de ''Biz transfer yapacaksak, mevcut kadrodan daha iyi olan oyuncuyu almak isteriz'' dedi.

Bunun çok kolay olmadığını anlatan Gerets, şöyle devam etti:

''Biliyorsunuz sezon başında biz transferler yapmak istedik, ama maddi açıdan da bazı zorluklar çektiğimizi hepimiz biliyoruz. Bu hala da devam ediyor. Teknik heyet olarak bunlarla yaşamak mecburiyetindeyiz.''

Galatasaray, Fortis Türkiye Kupası'nda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın sabah yapacağı idman ile başlayacak.

Bu arada, Galatasaraylı futbolcu Ümit, Sinan'ın penaltı pozisyonunda ''Müdahale oldu'' gibi gördüğünü söylerken, kaleci Mondragon ise ''Gördüğüm kadarıyla penaltı olma ihtimali var'' dedi.