Gerets: "Galatasaray'a Yakışmayacak Oyun Sergiledik"

Gerets: "Galatasaray'a Yakışmayacak Oyun Sergiledik"

Turkcell Süper Lig'de Gaziantepspor'a 1-0 Yenilen Galatasaray'da Teknik Direktör Erik Gerets Bugünkü Maçta Çok Pozisyon Olduğunu Her İki Takımında Arzulu ve Coşkulu Bir Futbol Sergilediğini Belirtti.

Gerets:

Turkcell Süper Lig'de Gaziantepspor'a 1-0 yenilen Galatasaray'da teknik direktör Erik Gerets bugünkü maçta çok pozisyon olduğunu her iki takımında arzulu ve coşkulu bir futbol sergilediğini belirtti.

''Bizim oyun planımız, uzun toplarla oynamamaktı. Daha çok kombine paslarla pozisyon üretmekti, ama maalesef oyun içinde bu oluşmadı'' diyen Gerets, ''Biz burada, Ümit'in arkasına serbest oynayan bir oyuncu düşünüyorduk ve kanattaki oyuncularla takviye ile tam gol atıyoruz diye düşünürken, kendi kalemizde golü gördük. Ne yazık ki bugünkü performansımız yeterli değildi. Bugün bazı oyuncularımın performansından hiç memnun kalmadım. Bugün burada, Galatasaray'a yakışmayacak bir oyun sergiledik'' diye konuştu.

Gaziantepspor teknik direktörü Erdoğan Arıca ise karşılaşma sonrası yaptığı değerlendirmede ''Futbolda kazanmak bir zafer değil, yenilmek de herşeyin sonu demek değil, bunlar sadece müsabakanın sonucu'' dedi.

Çok iyi mücadele ettiklerini, yalnız topu kazandıklarında daha atak olmak zorunda olduklarını kaydeden Arıca, şöyle konuştu:

''Çok iyi mücadele ediyoruz, çok koşuyoruz, bizi yormayan bir futbolcu grubuna sahibiz. Tüm futbolcularıma teşekkür ediyorum.''