Gerets: 'En Azından Beraberliği Hak Etmiştik'

Gerets: 'En Azından Beraberliği Hak Etmiştik'

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, Beşiktaş'a 2-1 Yenildikleri Maçta Son Bir Aydaki En İyi Futbollarını Oynadıklarını Söyledi.

Gerets: 'En Azından Beraberliği Hak Etmiştik'

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, Beşiktaş'a 2-1 yenildikleri maçta son bir aydaki en iyi futbollarını oynadıklarını söyledi.

Gerets, ''Sadece uzun toplara başvurmayarak orta sahada oyun kurarak oynamaya çalıştık. Ortaya koyduğumuz performanstan memnunum. Tabii ki netice açısından aynısını söyleyemeyiz. En azından beraberliği hak etmiştik'' dedi.

Belçikalı çalıştırıcı, orta sahada bir kişi fazla olmaya çalıştıklarını ifade ederek, ''Ancak iyi top kullanamadık. Topu biraz daha kontrolümüz altında tutabilirdik. Oyun açısından uzun süre sonra futbolumuzu beğendik. Maçın son anlarında penaltıdan yediğimiz golle yenik duruma düşmemiz üzücü. Bu açıdan futbolcularımızın moralini düzeltmemiz gerekiyor'' diye konuştu.

''Hedeflerimizin peşinde aynen devam ediyoruz'' diyen Gerets, ''Sonuna kadar mücadele vereceğiz. Önümüzdeki sezonun planlamasını şimdiden yapıyoruz. Hedefimizden şaşmadan daha da güç alarak ayaklarımızın üzerinde durmayı bileceğiz'' dedi.