Gerets: Adım Adım Devam Edeceğiz

Takımının Her Hafta Farklı Bir Görüntü Sergilediğini Belirten Erik Gerets, "Hedefimiz Belli Bir Standardı Bulmak ve Bunun Üzerinde Devam Etmek. Bundan Sonraki Maçlara Konsantre Olacağız" Dedi.

Gerets: Adım Adım Devam Edeceğiz

Takımının her hafta farklı bir görüntü sergilediğini belirten Erik Gerets, "Hedefimiz belli bir standardı bulmak ve bunun üzerinde devam etmek. Bundan sonraki maçlara konsantre olacağız" dedi.

GALATASARAY Teknik Direktörü Erik Gerets, takımının her hafta farklı bir görüntü sergilediğini belirtirken, "Oyuncularım bu kez beklediğimiz gibi oynadılar. Ortaya da böyle bir sonuç çıktı" dedi. Belçikalı hoca şunları söyledi: "Bir haftada neler değişti? Hiçbir şey. Takımımızda bir istikrarsızlık var. Bir gün kazanıyoruz, bir gün sahada yokuz.

Hepsi çok iyiydi

Cihan'ın o pozisyonda oynaması bizi sevindirdi. Çok iyi bir performans sergiledi. Kazandığı topları da çok iyi kullandı. Üst düzeyde oynadık. Sonradan giren oyuncularım da iyi oynadılar. Sadece Cihan'ın adını verdim ama hepsi çok iyiydi. Hedefimiz futbol açısından belli bir standart bulmak ve bu standart üzerinde devam etmek. Bundan sonraki maça konsantre olacağız. Adım adım yolumuzda devam edeceğiz."