Gerekli Yasal Haberleri

Gerekli Yasal haber, Gerekli Yasal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gerekli Yasal - 31.10.2020
AB Yeşil Mutabakatı'ndan "beklentiler" masaya yatırıldı
Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) AB Yeşil Mutabakatı ve mutabakatın gıda-içecek sektörü üzerinde beklenen etkileri ele alındı.
Gerekli Yasal - 30.10.2020
Son dakika haberleri! Sağlık Bakanlığı: Halk sağlığını tehdit eden hiçbir davranışa müsaade edilmeyecektir
Yapılan açıklamanın devamında "Seyahat şirketleri, sonuç belgesinin sağ üst köşesinde bulunan karekodu okutarak açılan e-Nabız doğrulama sayfasından gerekli doğrulama bilgilerine ulaşabilirler. İlgili kuruluşlar konuya ilişkin olarak tekraren bilgilendirilmiştir. Habere konu olan test sonucunun Bakanlığımızca yetkilendirilmemiş bir hastane tarafından tanzim edildiği anlaşılmış olup gerekli yasal işlem başlatılmıştır.
Gerekli Yasal - 27.10.2020
Sağlık personelinin istifasına müsaade edilmeyecek
SAĞLIK Bakanlığı, kamu sağlık hizmetlerinin etkin ve kesintisiz sürmesi için bir dizi tedbir aldı.
Gerekli Yasal - 27.10.2020
Sağlık personelinin istifa, emeklilik ve izin taleplerine sınırlama
Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görevli hiçbir personelin salgın döneminde görevinden çekilme (istifa) talebi her ne sebeple olursa olsun kabul edilmeyecek.
Gerekli Yasal - 27.10.2020
Sağlık personelinin istifasına müsaade edilmeyecek
SAĞLIK Bakanlığı, kamu sağlık hizmetlerinin etkin ve kesintisiz sürmesi için bir dizi tedbir aldı.
Gerekli Yasal - 25.10.2020
Suudi Arabistan'dan İslam'ı hedef alan Fransa'ya destek
Dünya genelinde Müslüman toplumlar, Fransa'da İslam'ın ve Müslümanların açıkça hedef gösterilmesine ve hakarete uğramasına tepki gösterirken; Suudi Arabistan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un "İslamcı ayrılıkçı fikirler" ile mücadelesine desteğini duyurmaktan çekinmiyor.
Gerekli Yasal - 24.10.2020
Son dakika haberleri... Yargıtay'dan 'manifesto' niteliğinde cinsel taciz kararı
Bir son dakika haberine göre Çalışan yüz binlerce kadını yakından ilgilendiren bir karara imza atan Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, cinsel tacizin, muhatabının kişilik haklarına ve çalışma özgürlüğüne saldırı niteliğinde olduğuna hükmetti.
Gerekli Yasal - 23.10.2020
7 işçinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamada sanıklar için 22 yıl hapis istemi (2)
GEREKENDEN FAZLA PATLAYICI MADDE BULUNDURDUKLARI TESPİT EDİLDİ Hendek Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede fabrika sahasındaki yapılaşma ve gerekenden fazla patlayıcı bulundurulmasına yer verildi.
Gerekli Yasal - 23.10.2020
Son dakika haberleri... Sudan Trump'ın "terörü destekleyen ülkeler" listesinden çıkarma kararını imzalamasını memnuniyetle karşıladı
Kongre'nin ayrıca, egemen bir devlet olarak Sudan'ın ABD mahkemelerinde yargılamaya maruz kalmaması için gerekli yasal düzenlemeyi de yapması gerekiyor.
Gerekli Yasal - 23.10.2020
Son dakika... Trump, Sudan'ı "teröre destek veren ülkeler" listesinden çıkaran kararı imzaladı
Kongrenin ayrıca, egemen bir devlet olarak Sudan'ın ABD mahkemelerinde yargılamaya maruz kalmaması için gerekli yasal düzenlemeyi de yapması gerekiyor.
Gerekli Yasal - 22.10.2020
Sürdürülebilir Gıda Zirvesi
Migros Ticaret AŞ İcra Kurulu Üyesi Cem Rodoslu, "Anadolu, dünyanın tarım sürdürülebilirliği konusunda çözüm merkezlerinden bir tanesi. 10 bin bitki çeşitliliği, 3 bin 500'den fazla endemik bitkisi ve 100'lerce kendine has faunası ile aslında bize çok büyük fırsatlar sunan çok özel bir toprak.
Gerekli Yasal - 21.10.2020
Van merkezli FETÖ operasyonu: 6 gözaltı
Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Van Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün bütünüyle deşifre edilip faaliyetlerinin sonlandırılması, örgüt mensuplarının yakalanarak haklarındaki gerekli yasal işlemlerin yapılabilmesi adına örgüt mensuplarıyla irtibat/iltisak içerisinde bulundukları tespit edilen 7 örgüt üyesi şüpheliye yönelik operasyon yapıldığı belirtildi.
Gerekli Yasal - 7.2.2007
Disk: 301 Kaldırılsın
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu(DİSK) Genişletilmiş Başkanlar Kurulu, Hrant Dink cinayetinin ardından oluşan ortama dikkat çekerek, "Toplumda şiddet ve linç anlayışını yaygınlaştıran ve karşıtlıklar yaratan, yurttaşların birarada yaşama iradesini tehdit eden TCK'nın 301. maddesi kaldırılmalıdır" kararı aldı. DİSK Genişletilmiş Başkanlar Kurulu, 2-3 Şubat'ta Bolu'da gerçekleştirildi. DİSK'ten yapılan açıklamaya göre, kurulun sonuç bildirgesi özetle şöyle: -İçinde bulunduğumuz günlerde ülkemizde yaşananlar, toplumsal barışı tehdit eden bir nitelik kazanmıştır. Yönlendirildiği anlaşılan gelişmeler, olayları kaygı veren bir boyuta taşımaktadır. Türkiye, adeta bir yönetim boşluğu içindedir. Hükümet her olayda olduğu gibi, sorumluluk üstlenmek yerine, olaylardan ve gelişmelerden şikayetçi olmayı sürdürmektedir. -Ülkemizde yıllardan beri toplumsal muhalefetin susturulması, bastırılması ve etkisizleştirilmesini hedefleyen "politik cinayetler" ve politik katliamlar yaşanmaktadır. Bugüne kadar hiçbir siyasi iktidar bu cinayetlerin üzerine gitmemiş ve bu gizli ilişkiler ağı varlığını korudukça yeni cinayetler üretmiştir. Bu nedenle, toplumda derin bir üzüntü yaratan Hrant Dink cinayetinin gerisindeki ilişki ağının ortaya çıkarılması, katil ve azmettiricilerin yargılanmalarının tam bir açıklıkla yürütülmesi; bu süreçte ihmal ve sorumluluğu olan her düzeydeki görevlilerle ilgili gerekli yasal ve idari işlemlerin yapılması son derece önemlidir.
Gerekli Yasal - 6.2.2007
İstihbarat Daire Başkanı Akyürek: "İddialar Gerçek Dışı"
Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, "Tuncel Polis Muhbirliğinden Jitem'e Çalışınca Atılmış" başlıklı haberin "uydurma ve mesnetsiz" olduğunu savunarak yasal yollara başvuracağını bildirdi. Akyürek, ilgili habere ilişkin yazılı açıklamasında, haberde kendisine atfedilen sözlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Akyürek'in açıklaması şöyle: "Yayımda yer aldığı şekilde adıma atfen verilen haber, tamamen hilafı hakikattir, mesnetsiz ve uydurmadır. Anka Haber Ajansı'nın 'Tuncel Polis Muhbirliğinden Jitem'e Çalışınca Atılmış' başlığı ile verilen haber içeriğinde ismim kullanılmak suretiyle; 'Tuncel'in Polis muhbirliğinden JİTEM'e çalıştığı için atıldığını ifade eden İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, bizden de jandarmadan da para alarak kazancını katlamıştı' iddiasına yer verildiği görülmektedir. Yukarıda yer alan ifadelerin de, gerçeklerle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Haberde yer aldığı şekliyle bir tespitimin olmadığı gibi böyle bir açıklamada bulunmadım ve hiçbir ortamda da bu kabil bir söz sarf etmedim. ANKA Haber Ajansı'nca 06.02.2007 tarihinde verilen haberin gerçekle ilişkisinin olmadığı Emniyet Gelen Müdürlüğü'nce anılan ajansa bildirilmesine rağmen bu yayına devam edilmesi iyi niyetten uzak ve maksatlı görülmektedir. Haberde, adım kullanılmak suretiyle yer verilen bilgi tamamıyla uydurma ve hayal ürünüdür. Adımı bu asılsız habere konu eden kişi ve kurumlara karşı gerekli yasal yollara başvurulacaktır.
Gerekli Yasal - 6.2.2007
Halkbank'ta Öyk Kararı Değiştirildi
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın(ÖİB), sürecin başından bu yana blok satış istediği Halk Bankası özelleştirmesi, enerjide olduğu gibi, son aşamada sekteye uğradı. Böylece seçim nedeniyle ikinci kez büyük bir özelleştirmede süreç durduruldu. ÖİB'nin, ocak ayı başında, yüzde 99.99 oranındaki kamu hissesinin blok satışı için sevkettiği Özelleştirme Yüksek Kurulu(ÖYK) kararı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın isteğiyle, halka arza çevrildi. ÖYK kararının değiştirilmesinde, seçimler öncesinde, Halkbank ile çalışan binlerce KOBİ ve ayrıca 11 bin banka çalışanının tepkisinden çekinilmesi rol oynadı. Halkbank özelleştirmesine ilişkin ilk ÖYK kararı 15 Ağustos 2006'da çıkarıldı. ÖİB, bu aşamada, ÖYK'ya blok satış önerisinde bulundu. Blok satışın daha kolay olacağını gerekçe gösteren ÖİB, özel sektördeki banka birleşmelerinden de cesaret aldı. Ancak bu süreçte, hükümetin seçim öncesi bu kadar büyük bir özelleştirme istemeyeceği tartışması da yapıldı. Buna karşın, IMF'ye verilen taahhütler doğrultusunda, süreç işletildi. Danıştay'ın, özelleştirme için yasayla verilen sürenin dolduğu gerekçesiyle aldığı yürütmeyi durdurma kararının süreci tıkamaması için de, gerekli yasal düzenleme hemen yapıldı.
Gerekli Yasal - 6.2.2007
İkizlerini Hastanede Bırakıp Kaçtı
DENİZLİ, (DHA) DENİZLİ'nin Sarayköy İlçesi'nde, 26 yaşındaki G.K., evlilik dışı ilişki sonucu dünyaya getirdiği ileri sürülen ikiz kız bebeklerini hastanede bırakıp kaçtı. 23 haftalık dünyaya gelen ve kuvöze konulan ikiz bebeklerin yaşam savaşı verdiği bildirildi. Sarayköy Devlet Hastanesi'ne gelen G.K., 10 gün önce biri 1 kilogram, diğeri 1 kilo 860 gram ağırlığında 23 haftalık ikiz kız bebekler dünyaya getirdi. Anne G.K., doğumdan sonra da hastaneden ayrılarak ortadan kayboldu. Erken dünyaya gelen bebekler, sağlık durumları kötü olduğu için ambulansla Denizli Özel Sağlık Hastanesi'ne sevk edildi. Burada yoğun bakım ünitesine alınan ikiz bebekler, kuvöze konuldu. Özel Sağlık Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Hürrem Uslu, ikiz bebeklerin yaşamak için direndiklerini söyleyerek, ''İkiz bebekler 23 haftalık dünyaya geldikleri için yaşama şansları çok azdı. Ancak bizim uyguladığımız tedavi ve bebeklerin yaşama olan dirençleri çok iyi. Kiloları çok düşük olduğu için solunum yetersizliği ve beslenme sorunları vardı. Damardan beslemeye başladık. Yaşam savaşı veriyorlar. Bebekler için hastaneye gelen, giden yok. Polis gerekli yasal işlemi başlattı'' dedi.
Gerekli Yasal - 6.2.2007
İmar Yasası'na Seçim Revizyonu
Hükümet, seçim öncesi kolları sıvadı. Köşk'ten veto gören İmar Yasası, Yapı Denetimi Yasası, 2B Yasası gibi tartışmalı düzenlemeleri genelge ve yönetmeliklerle yaşama geçirmeyi planlıyor. İmar Yasası revize edilerek, üst ölçekli planlama ve imar denetim yetkisi tek elde toplanacak. Arazi ve arsa düzenlemeleri konusunda belediyelere yönelik bir genelge hazırlanacak. Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu bünyesinde oluşturulan komitelerin 2007 Eylem Planı, Hükümet'in seçim öncesi yatırım programını da ortaya koydu. Bu kapsamda, özel sektörün görüşleri de dikkate alınarak İmar Yasası'nın revize edileceği belirtildi. Üst ölçekli planlama ve imar denetim yetkisinin tek elde toplanması amacıyla Bayındırlık ve İskan Bakanlığı'nın yetkilendirilmesi için gerekli yasal düzenleme yapılacak.
Gerekli Yasal - 5.2.2007
İskilip Belediye Meclisi Toplandı
İskilip Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısında Önemli Kararlar Alındı.
Gerekli Yasal - 5.2.2007
Türk Telekom'dan 'Adil Rekabet' Çağrısı
Türk Telekom, geçtiğimiz ay Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanan fiyat dengelemesi amacıyla hayata geçirdiği yeni tarifelerden sonra kamuoyunda kimi çevreler tarafından yanlış bilgilendirme yapıldığını iddia etti. Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, "Kaynağı belirsiz bir biçimde elde edilen Türk Telekom'un yeni tarifelerle birlikte elde edeceği gelir başta olmak üzere ticari rakamları gerçek dışı ve yanıltıcı biçimde basınla paylaşıldı" denildi. Türk Telekom, bazı dernek ve uzun mesafe Telekom şirketlerinin tamamen yanlı ve gerçeğe aykırı bir biçimde uzun çalışmalardan sonra onaylanan yeni tarifelerde bir fiyat sıkıştırması bulunduğunu ileri sürdüklerini bildirdi. Ülkemizin her yerinde 41.000 çalışanı ile Avea'ya yapılan yatırım (500 milyon ABD Doları) dışında 2006 yılında 554 milyon YTL altyapı yatırımı gerçekleştiren Türk Telekom, alt yapının iyi ve kesintisiz hizmet verebilmesi için aynı dönemde 200 milyon YTL'den fazla bakım harcaması gerçekleştirdi. 2007 yılında ise rakipler gibi yalnızca nüfusun yoğunlaştığı bölgelerde değil tüm Türkiye sathında 1,3 milyar YTL'lik sermaye yatırımı yapılmasına karar verildi. Kamu menfaatinin korunması için Telekomünikasyon Kurulu tarafından maliyetler ve sektörde faaliyet gösteren kuruluşların adil rekabete uygun kar marjları ve yüzde 45 hissesi kamuya ait Türk Telekom'un ticari varlığının devamlılığının hassasiyetle dikkate alınması sonucu oluşturulan ve onaylanan yeni tarifelerle ülkemizde telekomünikasyon sektörünün adil rekabete kavuşacağına inanıldığı belirtildi. Türk Telekom'dan yapılan açıklamada ayrıca şöyle denildi: Türk Telekom'un fiyat dengelemesi rekabetin daha iyi sağlanması amacıyla oluşturuldu. Daha önce de ifade edildiği gibi Türk Telekom'un kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu sabit ücretler maliyetlerinin çok altında ve bu hizmetlerin devamlılığını sağlamak için yetersiz kalmaktaydı. Sabit ücretler ve şehir içi görüşme maliyetleri şehirler arası ve milletlerarası ücretlerden elde edilen gelirle sübvanse ediliyordu. Sabit ücretler ve şehir içi arama ücretlerde enflasyonun altında kalan ücret artırımıyla maliyetlerdeki ciddi maliyet açığı bir nebze de olsa azaltılmış; şehirler arası, uluslar arası ve GSM arama ücretlerindeki ciddi indirimlerle müşterilerimizin arama ücretleri önemli oranda aşağıya çekilmiştir. Şehirler arası, uluslar arası ve GSM aramalarında daha önceki fiyatlar baz alınarak müşteriler lehine yapılan bu indirimler, piyasaya yeni giren ve herhangi bir şekilde Türk Telekom'la kıyas kabul etmeyecek kadar düşük altyapı yatırımı yapan bu alanda faaliyet gösteren ve çok önemli oranlarda kar elde etmekte olan alternatif operatörler tarafından fiyat sıkıştırması yoluyla haksız rekabet olarak eleştirilmektedir. Bu alternatif operatörlerin ana maliyet kalemini oluşturan ara bağlantı ücretleri (Türk Telekom'un altyapısını kullanma ücretleri) şimdiye dek diğer ülkelerde yaşanmış durumun aksine çok kısa bir zaman dilimi içinde ve Türk Telekom'un mevcut maliyetleri dikkate alınmaksızın AB ülkeleri seviyesine getirilmiştir. Tüm bunlara rağmen bu şirketler haksız eleştirilerini sürdürmektedirler." Açıklamada ayrıca şu bilgiler verildi: "1 Mart 2007'de yürürlüğe girecek son fiyat dengelemesinden sonra dahi alternatif operatörler, ara bağlantı ücretlerinin üzerinde şehirler arası aramalarda yüzde 25, uluslar arası ve GSM aramalarında ise yüzde 25 ila 40 arasında brüt kar marjına sahip olacaklardır. Bu şekilde alternatif operatörlerin hizmetlerle değil sadece fiyatlarla gerçekleştirilmeye çalıştıkları rekabet yeni düzenlemeyle daha adil bir platforma taşınacaktır. Böylece adil rekabet ortamı içinde yüzde 45'i kamuya ait Türk Telekom'un da değerinin korunma imkanı da sağlanmış olacaktır." Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, kamuoyuna yapılan Türk Telekom'un ticari itibarını zedeleme maksatlı ve de aynı zamanda ticari bilgilerini yanıltıcı surette ifşa etmeye yönelik beyanlar hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı belirtildi.
Gerekli Yasal - 5.2.2007
Türk Telekom, Ticari İtibar Savaşı Başlattı
Türk Telekom, son tarife düzenlemesinin ardından, rekabete aykırı davrandıklarını iddia eden sektör şirketleri ve sivil toplum örgütlerine tepki gösterdi. Şirket, ticari itibarını zedeleme amaçlı olarak ticari bilgilerini yanıltıcı biçimde ifşa edenlere karşı yargıya başvuracağını açıkladı. Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, fiyat dengelemesinin ardından kamuoyunun kimi çevreler tarafından yanlış bilgilendirildiği savunuldu. Kaynağı belirsiz bir biçimde elde edilen Türk Telekom'un, yeni tarifelerle birlikte elde edeceği gelir başta olmak üzere, ticari rakamlarının gerçek dışı ve yanıltıcı biçimde basınla paylaşıldığı kaydedilen açıklamada, "Telekomünikasyon Kurumu'nun uzun çalışmalardan sonra onayladığı yeni tarifelere tamamen yanlış olarak yaklaşan kimi dernek ve uzak mesafe telekom şirketleri, bu noktada bir fiyat sıkıştırması bulunduğunu gerçeğe aykırı biçimde ileri sürdü" denildi. Türk Telekom'un fiyat dengelemesinin rekabetin daha iyi sağlanması amacıyla oluşturulduğu belirtilen açıklamada, daha önce Türk Telekom'un kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu sabit ücretler maliyetlerinin çok altında ve bu hizmetlerin devamlılığını sağlamak için yetersiz kalmakta olduğu ifade edildi. Sabit ücretler ve şehir içi görüşme maliyetlerinin, şehirlerarası ve milletlerarası ücretlerden elde edilen gelirle sübvanse edildiği anımsatılan açıklamada, şöyle denildi: "Sabit ücretler ve şehir içi arama ücretlerinde enflasyonun altında kalan ücret artırımıyla, maliyetlerdeki ciddi maliyet açığı bir nebze de olsa azaltılmış; şehirlerarası, uluslar arası ve GSM arama ücretlerindeki ciddi indirimlerle müşterilerimizin arama ücretleri önemli oranda aşağıya çekilmiştir." "KÜÇÜK ŞİRKETLER DAHA FAZLA KAR İSTİYOR" İndirimlerin, piyasaya yeni giren, "herhangi bir şekilde Türk Telekom'la kıyas kabul etmeyecek kadar düşük altyapı yatırımı yapan" ve çok önemli oranlarda kar elde etmekte olan alternatif operatörler tarafından fiyat sıkıştırması yoluyla haksız rekabet olarak eleştirildiği kaydedilen açıklamada, "Bu alternatif operatörlerin ana maliyet kalemini oluşturan ara bağlantı ücretleri (Türk Telekom'un altyapısını kullanma ücretleri) şimdiye dek diğer ülkelerde yaşanmış durumun aksine çok kısa bir zaman dilimi içinde ve Türk Telekom'un mevcut maliyetleri dikkate alınmaksızın AB ülkeleri seviyesine getirilmiştir. Tüm bunlara rağmen bu şirketler haksız eleştirilerini sürdürmektedirler" denildi. YÜZDE 25 İLA 40 KARLARI VAR 1 Mart 2007'de yürürlüğe girecek son fiyat dengelemesinden sonra dahi alternatif operatörlerin, ara bağlantı ücretlerinin üzerinde şehirlerarası aramalarda yüzde 25; uluslararası ve GSM aramalarında ise yüzde 25 ila 40 arasında brüt kar marjına sahip olacakları vurgulanan açıklamada, alternatif operatörlerin hizmetlerle değil sadece fiyatlarla gerçekleştirmeye çalıştıkları rekabetin daha adil bir platforma taşınacağı ifade edildi. Böylece adil rekabet ortamı içinde yüzde 45'i kamuya ait Türk Telekom'un değerinin korunma imkanı sağlanacağı bildirilen açıklamada, 41 bin çalışanı ile Avea'ya yapılan 500 milyon dolar tutarında yatırımın dışında 2006 yılında 554 milyon YTL altyapı yatırımı gerçekleştiren Türk Telekom'un, altyapının iyi ve kesintisiz hizmet verebilmesi için aynı dönemde 200 milyon YTL de fazla bakım harcaması gerçekleştirdiği anlatıldı. 2007 yılında "rakipler gibi" yalnızca nüfusun yoğunlaştığı bölgelerde değil tüm Türkiye sathında 1.3 milyar YTL'lik sermaye yatırımı yapılmasına karar verildiği belirtildi. Açıklamada, şöyle denildi: KAMU PAYI VURGUSU "Kamu menfaatinin korunması için Telekomünikasyon Kurulu tarafından maliyetler ve sektörde faaliyet gösteren kuruluşların adil rekabete uygun kar marjları ve yüzde 45 hissesi kamuya ait Türk Telekom'un ticari varlığının devamlılığının hassasiyetle dikkate alınması sonucu oluşturulan ve onaylanan yeni tarifelerle ülkemizdeki telekomünikasyon sektörünün adil rekabete kavuşacağına inanılmaktadır. Kamuoyuna yapılan ve Türk Telekom'un ticari itibarını zedeleme maksatlı ve de aynı zamanda ticari bilgilerini yanıltıcı surette ifşa etmeye yönelik beyanlar hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmaktadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gerekli Yasal Haberleri | Gerekli Yasal Haber - Haberler - Gerekli Yasal haberleri, son dakika gerekli yasal haber ve gelişmeleri burada. AB Yeşil Mutabakatı'ndan beklentiler masaya yatırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 19:52:57. #1.14#
title