Gerçek Outlet Günleri Çılgınlığı Başladı

Pırlanta, altın, gümüş ve saat" temalı Gerçek Outlet Günleri, 12.12.12'de start aldı.

Gerçek Outlet Günleri Çılgınlığı Başladı

Türk kuyumculuk sektörüne hareket kazandıran "pırlanta, altın, gümüş ve saat" temalı Gerçek Outlet Günleri, 12.12.2012 günü saat 12.00'de start aldı.

Türkiye'de ilk kez pırlanta, altın, gümüş ve saat temalı Gerçek Outlet Günleri, imalatçı ile nihai tüketiciyi bir araya getiriyor. 16 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek olan organizasyonda altın ve pırlantada AB Jewellery, Altıntaç Kuyumculuk, Altıntaşlar Kuyumculuk, Aras Kuyumculuk, Bacelli Diamond, Bolis Diamond-Pırlanta, Borsa Gold-Kapalıçarşı, Burag Jewellery, Büşra Pırlanta, Cemcem Mücevherat, Cemil Elmas, Cevherun 24K, Euro Diamond by Montür İş, Falez Kuyumculuk, Fiore Doro, Franco Fontana, Gülaylar Group, Diamond Line, Harem Kuyumculuk, Hemera Pırlanta, Kozan Mücevherat, Lavin Diamond, Lial Pırlanta, Melike Kuyumculuk, Meri Antik Jewellery, Miran Kalustyan, Regold, Roz Diamond, Scent Air, Ser Diamond, Seyrekoğlu Kuyumculuk, Stef Kuyumculuk, Sümela Gümüş-Kazaziye, Şanor Jewellery, Tekvin Pırlanta ve Valentine Diamond gibi çok sayıda firmanın yanı sıra gümüşte Ravza, Dizayn Takı by Aydın Can, Else Silver, saatte Polat Zaman Aletleri firmasının dev markaları Saint Honore, Lancaster, Jorg Gray, Roccobarocco, D'Factory, Kolber, Westar ve Murat Saat firmasının dünyaca ünlü markası Ed Hardy ile nihai tüketici "Outlet Günleri" ile buluşacak.

Organizasyonda ayrıca tüketiciler aldıkları ürünü ücretsiz olarak istedikleri boyuta kavuşturabilecek ve takıları parlatılacak. Türkiye'de ilk gerçekleşen organizasyonda tüketiciler, yılbaşı öncesi sevdiklerine en değerli mücevherleri uygun fiyatlara alıp, imalatçısından direkt olarak toptan fiyatına mücevher satın alabilecek. Ayrıca yatırım yapmak, en özel saatlere ve gümüşlere sahip olmak, farklı seçenekleri görmek isteyen tüketiciler, tüm firmaları tek bir çatı altında toplayan organizasyonda tüm aradıklarını bulabilecek. - İSTANBUL

Kaynak: İHA