Gerard Depardieu Haberleri

Gerard Depardieu haber, Gerard Depardieu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gerard Depardieu - 19.05.2011
Başkentte Kültür Sanat
Başkent sinemalarında bu hafta altı yeni film seyirciyle buluşacak. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Rob Marshall'ın üstlendiği Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde" 3 boyutlu olarak vizyona giriyor. Komedi, macera ve aksiyon türündeki filmin senaryosu Ted Elliott'a ait. Filmde, Johnny Depp, Penelope Cruz, Ian McShane, Geoffrey Rush, Oscar Jaenada, Kevin McNally, Stephen Graham, Sam Claflin rol alıyor. Johnny Depp, aksiyon dolu bir dürüstlük, ihanet, gençlik ve ölüm hikayesindeki simgeleşmiş Kaptan Jack Sparrow rolüne geri dönüyor ve yolu geçmişinden gelen bir kadınla (Penelope Cruz) kesişiyor. Uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip serinin devam filminde, ikinci Kaptan Hector Barbossa rolüyle usta oyuncu Geoffrey Rush, Kaptan Jack'in eski dostu Joshamee Gibbs rolüyle Kevin R. McNally, güvenilir bir misyoner rolüyle Sam Claflin ve gizemli bir deniz kızı rolüyle Astrid Berges-Frisbey de rol alıyor. Yönetmenliğini Cemal Şan'ın yaptığı ve Türkan Saylan'ın yaşamını beyazperdeye aktaran "Türkan" seyirciyle buluşuyor. Senaryosu Oya Yüce ve Ayça Mutlugil imzasını taşıyan filmde, Rüçhan Çalışkur, Ragıp Savaş, Tardu Flordun, Şebnem Sönmez, İsmail Hacıoğlu, Selin Demiratar, Altan Erkekli, Begüm Birgören, Binnur Kaya ve Şevket Çoruh başlıca rolleri paylaşıyor. Romantik, fantastik türündeki "Beastly" seyirciyle buluşuyor. Yönetmenliğini Daniel Barnz'ın yaptığı filmin senaryosu Barnz'ın yanı sıra Alex Flinn'in kitabına ait. Filmde, Alex Pettyfer, Peter Krause, Dakota Johnson, Erik Knudsen, Mary-Kate Olsen rol alıyor. Alex Flinn'in ünlü romanı "Güzel ve Çirkin"in modern bir uyarlaması olan film bugünün New York'unda geçiyor. François Ozon'un yönetmenliğini yaptığı "Kadın İsterse" gösterime giriyor. Senaryosu Pierre Barillet ve Jean Pierre Gredy'ye ait Fransa yapımı filmde, ünlü oyuncular Catherine Deneuve, Gerard Depardieu, Fabrice Luchini ve Karin Viard rol alıyor.
Gerard Depardieu - 19.05.2011
Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyona Girecek
Sinemaseverler, bugün 2'si yerli 4 film, yarın 1'i yerli 4 film ile buluşacak. Cemal Şan'ın yönettiği ve Rüçhan Çalışkur, Ragıp Savaş, Tardu Flordun ile Beyza Şekerci'nin oynadığı "Türkan" filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı, cüzzamla savaş ve eğitim konusundaki çalışmalarıyla tanınan Prof. Dr. Türkan Saylan'ın hayatının anlatıldığı filmde, olaylar, birkaç yıl önceki zaman diliminde geçiyor. Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun yönettiği ve Müslüm Gürses, Almeda Abazi, Önder Açıkbaş ile Zeynep Beşerler'in oynadığı "Şov Bizınıs" filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak. Radyoda DJ olarak çalışan genç yapımcıların, plakçılar çarşısındaki komik olayları konu aldığı filmde, "İnsan neden şöhret olmak ister?" sorusunun cevabı aranıyor. Rob Marshall'ın yönettiği ve Johnny Depp, Penelope Cruz, Ian McShane ile Kevin McNally'nin oynadığı "Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)" filmi, macera ve aksiyon sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek. Daniel Barnz'ın yönettiği ve Vanessa Hudgens, Neil Patrick Harris, Mary Kate Olsen ile Alex Pettyfer'nin oynadığı "Beastly" filminin konusu şöyle: "Okulun popüler prensi, 17 yaşındaki Kyle'ın son hedefi, hakkında büyücü dedikoduları dönen Kendra'yı küçük düşürmektir. Kendra, Kyle'ın bu acımasız tutumundan hiç etkilenmese de ona bir ders vermeye karar verir. Onu, iç dünyası kadar çirkin bir varlığa dönüştürür. Eğer Kyle, bir yıl içerisinde gerçekten onu sevebilecek birini bulamazsa lanet, ömür boyu sürecektir. " -YARIN VİZYONA GİRECEK FİLMLER- Ozan Aksungur'un yönettiği ve Halit Ergenç, Lale Mansur ile Yeşim Ceren Bozoğlu'nun oynadığı "Misafir" filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Filmde, Paris'ten Kütahya'ya geldiğinde onu evinden uzakta tutan nedenler ile yüzleşen Oktay, şehri yeniden terk etmek üzereyken, Ayşe ile karşılaşır. Oktay ve Ayşe, yıllar sonra birbirlerinde mutluluğu bulur. Ayşe'nin Oktay ile mutluluğunu sürdürebilmesinin tek yolu Paris'e gitmesidir. Ayşe'nin kararı, Oktay'ın, kendi hayatındaki misafirliğinin sona erip ermeyeceğini de belirler. Catherine Corsini'nin yönettiği ve Kristin Scott Thomas, Sergi Lopez, Yvan Attal ile Bernard Blancan'ın oynadığı "İhanet (Partir - Leaving)" filmi, romantik sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek. Filmde, 2 genç çocuk annesi bir doktor eşi olan kırklı yaşlardaki Suzanne, çocuklarını yetiştirmek için bırakmak zorunda kaldığı mesleği fizyoterapistliğe devam etmeye karar verir. Kocası, arka bahçelerine bir muayenehane yaptırmasına izin verir. Suzanne, her şeyden vazgeçip inşaat işinin başındaki kişi Ivan ile tutkularını yaşamaya karar verir. François Ozon'un yönettiği ve Catherine Deneuve, Gerard Depardieu, Fabrice Luchini ile Judith Godreche'nin oynadığı "Kadın İsterse (Potiche)" filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.
Gerard Depardieu - 17.05.2011
L'ınstınct De Mort Sinematv'de 19 Mayıs Perşembe Tv'de İlk Kez !
Adrenalin kuşağında bu filmi ; SinemaTV D-Smart 5'nci kanalda, Teledünya 11'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 117 ve Teledünya 9'ncu kanalda izleyebilirsiniz.
Gerard Depardieu - 21.04.2011
13. Uluslararası Eskişehir Film Festivali
Anadolu Üniversitesi'nce (AÜ) bu yıl 13'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Eskişehir Film Festivali'nde 52 uzun, 40 da kısa metrajlı film gösterilecek. AÜ Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, AÜ Sinema Kültürünü Geliştirme Birimi tarafından düzenlenen, Türkiye'de üniversite kimliği taşıyan uluslararası uzun metrajlı tek film festivali olan etkinlik 1-8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival kapsamında 52 uzun metrajlı, 40 kısa film gösterilecek. Bu yıl festival kapsamında 9 bölümde, dünya ve Türk sinemasından, içlerinde kısa metraj filmlerin de olduğu 90'ı aşkın film gösterimi yapılacak. Festival 30 Nisan gecesi AÜ Sinema Anadolu'da gerçekleşecek açılış töreninin ardından, Fransız sinemasının başarılı yönetmeni François Ozon'un, güzellik sembolü Catherine Deneuve ve Gerard Depardieu'lu filmi "Potiche/Kadın İsterse" ile kapılarını sinemaseverlere açacak.
Gerard Depardieu - 18.04.2011
Mevlid'e 450 Kişilik Orkestrayla Senfonik Tanıtım
Hz. Muhammed'in doğumunu ve hayatını anlatan Mevlid, besteci Selman Ada tarafından senfonik eser anlamına gelen kantat formunda sekiz ayda bestelendi. Ahmet San'ın organizasyonuyla hayata geçirilecek projenin bütçesi ise, 500 bin dolar. Organizatör Ahmet San: 'Mevlidi, İngilizce, Fransızca, İspanyolca Hollywood starlarıyla ön sunumlarla kayda alalım dedik . İngilizce Kevin Costner, İspanyolca Antonio Banderas, Fransızca Gerard Depardieu için mutabakat vardık.
Gerard Depardieu - 15.04.2011
Zidane Ve Jackson Mevlid Okuyacak
İnsanlığın iftihar tablosu Hz. Muhammed (sas) için bugüne kadar sayısız güzel söz söylendi. Binlercekitapyazıldı. Ancak hiçbiri Süleyman Çelebi'nin yazdığı Mevlid-i Şerif kadar hafızalara ve kalplere yerleşmedi. "Allâh adın zikredelim evvela/ Vacib oldu cümle işte her kula/ Allâh adın her kim ol evvel anâ/ Her işi âsan eder Allâh anâ" sözleriyle başlayan Mevlid, altı asırdır camilerde, tekkelerde, dost meclislerinde ve evlerde okundu ve okunmaya devam ediyor. Bu güzide eser, Kur'an'ın indirilişinin 1400'üncü yılında, Kutlu Doğum Haftası'nda tüm dünyanın karşısında bir kez daha seslendirilecek. Ancak bu kez Mevlid'i alışılageldiği gibi mevlidhanlardan değil, yaklaşık 400 kişilik dev bir korodan dinleyeceğiz. Çünkü Mevlid için Cumhurbaşkanlığı himayesinde çok özel bir proje hazırlandı. Ünlü Türk besteci Selman Ada'nın "Kantat" formunda senfonik bir eser olarak bestelediği Mevlid, 20 Nisan'da Sultanahmet Meydanı'nda seslendirilecek. Organizasyonunu Ahmet San'ın üstlendiği programda Mevlid'in üç dilde de şiirsel sunumu gerçekleştirilecek. Zaman gazetesinde yer alan habere göre bu sunumlar, ünlü futbolcu Zinedine Zidane, ünlü aktör Gerard Depardieu, Michael Jackson'un kardeşi Jermaine Jackson ve Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir tarafından yapılacak.
Gerard Depardieu - 14.03.2011
İtalya'dan Paolo Restani Geliyor
Paolo Restani, 'Franz Liszt 200. Yıl Resitali' için İstanbul'da.
Gerard Depardieu - 08.03.2011
Paolo Restani, 'Franz Liszt 200. Yıl Resitali' İçin Geliyor!
Riccardo Muti'nin Favori Piyanisti Paolo Restani, İstanbul Resitalleri 2010-2011 Franz Liszt Sezonu'nun 'En' Liszt Resitalini Vermek Üzere İstanbul'a Geliyor.
Gerard Depardieu - 07.03.2011
Ünlülerin Yazlık Başşehri Muğla
Doğal güzelliklerin tarihle buluştuğu Muğla, bin 124 kilometrelik kıyı şeridi, 131 koyu, 70 doğal sit ve 14 kentsel sit alanı, ayrıca 195 ören yeriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldi. Son üç yılda birçok ünlüye evsahipliği yaparken devlet adamları da tatil için bu yöreyi tercih etti. Ünlülerin Muğla'yı seçmesinin sebelerinin başında doğal güzellikler, mavi tur, kültür zenginlikleri ve turizm güvenliği geldi. Denize girmek, tarih yolculuğu yapmak ve doğayla başbaşa kalmak isteyenler Fethiye, Marmaris, Bodrum ve Datça ilçeleriyle Ölüdeniz ve Dalyan beldelerini tercih etti. Önemli turizm merkezlerine sahip olan ve iki uluslararası havaalanı bulunan Muğla, 2010 turizm sezonunda 3 milyon 100 bin yabancı turist ağırladı. Geçen yaz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da tatilini geçirdiği şehir, 2011 sezonunda da birçok ünlüyü ağırlamaya hazırlanıyor. Muğla bölgesine son üç yılda Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bild, Belarus Cumhurbaşkanı Alexander Lukashenko, Tataristan eski Cumhurbaşkanı Mintimer Shaymiyev, Tunus Cumhurbaşkanı Zine El Abidine, Arnavutluk Savunma Bakanı Arben İmami, Kosova Başbakan Yardımcısı Hayredin Kuçi, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Ürdün Prensi Ali Bin Nayef, Suudi Arabistan Prensi Muhammed Bin Abdülaziz, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, Kazakistan Dışişleri Bakanı Kanat Sauda Bayev, Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev, KKTC eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, İngiltere Büyükelçisi Peter Westmecott, İsrail Polis Ataşesi Yomtov Soryana, Yunanistan Polis Ataşesi Konstantinos Tosovos, İtalya Savunma Ataşesi Antonia Panella, Macaristan Savunma Ataşesi Peter Fenyves, Japonya Savunma Ataşesi Yoshikiyo Yamamoto, Birleşik Arap Emirlikleri Askeri Ataşesi Salim Muhammed Bin Saif Ali, ABD Kara Ataşesi Davit Bortlett, Romanya Deniz Kuvvetleri Komutanı Dorin Donilak, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esed ve eşi Emsa Esed gibi devlet adamları geldi. Başbakan Erdoğan da tatil için geçen yaz Muğla'yı tercih etti. İlde 2010 yılında dokuzu devlet başkanı, dördü eski başbakan, 51'i eski bakan, 20'si gazeteci ve 48'i uluslararası tanınan işadamı olmak üzere 340 ünlü sima tatil yaptı. Sinema oyuncuları Demi Moore, Dustin Hoffman ve Gerard Depardieu, şarkıcı Tina Turner, İngiliz futbol kulübü Chelsea'nin sahibi Rus milyarder Roman Abramovich de tatil için Muğla kıyılarını tercih edenlerdendi.
Gerard Depardieu - 10.01.2011
İstanbullular Vanessa Paradıs İle Büyülenecek!
Ülkemizde en çok Gerard Depardieu ile oynadığı 'Elisa' filmindeki başrolü ile sinemada tanınan Vanessa Paradis'in günümüze kadar 9 filmde başrol oyunculuğu ve bir çok ödülü de bulunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gerard Depardieu Haberleri | Gerard Depardieu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Gerard Depardieu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gerard Depardieu kimdir, hayatı ve biyografisi. Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun Filmi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 08:42:51. #1.14#

title