Gerard Depardieu Haberleri

Gerard Depardieu haber, Gerard Depardieu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gerard Depardieu - 29.12.2012
Robin Hood Yasasını Anayasa Mahkemesi İptal Etti
Hollande hükümetinin hazırladığı yasa, Fransa'da yıllık geliri yüksek olan 30 bin kişiyi ilgilendiriyor. Yasa Fransa'nın en zengini olarak kabul edilen Bernard Arnault'un Belçika vatandaşlığına başvuruda bulunduğunun ortaya çıkmasıyla tartışmaların odağına oturmuştu. Son olarak da ünlü aktör Gerard Depardieu'nun yüksek vergilerden dolayı Belçika'dan ev aldığı belirtilmişti.
Gerard Depardieu - 29.12.2012
Fransa Zenginlerden Daha Fazla Vergi Alamayacak
Özellikle üst gelir grubu işadamları arasında büyük tartışmalara yol açan "Varlık vergisi" uygulaması nedeniyle bazı işadamları, Fransız vatandaşlığından çıkarak, Belçika vatandaşlığına geçeceğini duyurmuştu. Bu gelişme üzerine "Dünyadaki en zengin Fransız" olarak tanımlanan ünlü moda markası Louis Vuitton'un sahibi Bernard Arnault, Belçika vatandaşlığına geçmek için resmen başvuruda bulundu. Şahsi serveti 41 milyar avronun üzerinde olduğu belirtilen Arnault'dan sonra, ünlü Fransız aktör Gerard Depardieu de vergiyi protesto etmiş ve malikanesini satışa çıkarmıştı.
Gerard Depardieu - 27.12.2012
6 Yeni Film Vizyona Giriyor
Pİ'NİN YAŞAMI Pi Patel'in Hindistan'daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik'e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, besin zincirine kurban gitmez ve Kaplan ile başbaşa kalır. Ang Lee'nin yönettiği ve Tobey Maguire, Gerard Depardieu, Irrfan ile Suraj Sharma'nın oynadığı "Pi'nin Yaşamı" macera sevenler için.
Gerard Depardieu - 21.12.2012
"Fransızların Geleceği Fransa'da"
Fransa cumhurbaşkanı François Hollande, Fransızların geleceğinin Fransa'da olduğunu söyledi. Europe 1 radyosunda ünlü aktör Gerard Depardieu'nun Belçika vatandaşlığını tercih etmesini değerlendiren Hollande, "Eğer Fransızsak, Fransa'yı seviyorsak ona hizmet etmeliyiz.
Gerard Depardieu - 20.12.2012
Fransız İşadamına Üzücü Haber
Belçika'dan Avrupa'nın en zengin işadamı Bernard Arnault'u üzecek haber geldi.
Gerard Depardieu - 20.12.2012
Belçika'ya Yerleşen Avrupa'nın En Zenginine Vatandaşlık Şoku
Arnault gibi son dönemde Belçika'ya yerleşen Fransız zenginler kervanına katılan ve kendisine "sefil" diyen Fransa Başbakanı Jean-Marc Ayrault'ya kızarak Fransız pasaportunu iade kararı alan ünlü aktör Gerard Depardieu'nün de vatandaşlığa başvurması halinde "Belçika'ya fevkalade katkısı" nedeniyle beklemeden yeni pasaportunu alabileceği belirtiliyor.
Gerard Depardieu - 20.12.2012
Çeçen Lider, Fransız Aktöre Vatandaşlık Çağrısında Bulundu
Fransız aktör Gerard Depardieu'nun Başbakan Jean Marc Ayrault'a tepki gösterip, "Pasaportunuz sizin olsun" diyerek, Fransız vatandaşlığını terk edeceğini açıklaması ardından, Çeçen lider Ramazan Kadirov, Çeçenistan kapılarının ünlü aktöre açık...
Gerard Depardieu - 18.12.2012
Fransız Bakandan Depardieu'ya Geri Dön Çağrısı
Geçtiğimiz hafta Belçika'dan ev aldığı medyaya yansıyan ve yaplan eleştiriler sonrası Fransız vatandaşlığından çıkacağını açıklayan ünlü aktör Gerard Depardieu'ya geri dön çağrısı yapıldı.
Gerard Depardieu - 17.12.2012
Fransa'da Ünlü Oyuncu Gerard Depardieu'nün Vatandaşlıktan Çıkma Kararına Tepkiler Büyüyor
Fransa'da Sosyalist hükümetin, zenginlere getirmeyi planladığı ağır vergiler yüzünden Belçika'ya yerleşme kararı alan ünlü sinema sanatçısı Gerard Depardieu'nün, kendisini eleştiren Başbakan Jean-Marc Ayrault'ya tepki göstererek, vatandaşlıktan...
Gerard Depardieu - 17.12.2012
"Oburiks'i Biz Ayartmadık, Masumuz"
Fransa yüksek gelir sahiplerinden ekstra vergi almaya hazırlanırken, zenginler komşu ülke Belçika'ya kaçıyor.
Gerard Depardieu - 16.12.2012
Oburiks, Fransa Başbakanına Sert Çıktı
Geçtiğimiz hafta Fransa'daki yüksek servet vergisinden kaçmak için Belçika'dan ev aldığı ve bu ülkeye yerleşeceği medyaya yansıyan ünlü aktör Gerard Depardieu, Başbakan Jean Marc Ayrault'ya sert çıktı.
Gerard Depardieu - 16.12.2012
Ünlü Oyuncu Gerard Depardieu, Fransız Vatandaşlığından Çıkacak
Fransa'da Sosyalist hükümetin, zenginlere getirmeyi planladığı ağır vergiler yüzünden Belçika'ya yerleşme kararı alan ünlü sinema sanatçısı Gerard Depardieu, Başbakan Jean-Marc Ayrault'un üstü kapalı kendisini eleştirmesinin ardından...
Gerard Depardieu - 16.12.2012
Gerard Depardıeu'dan, Fransa Başbakanına: Al Pasaportunu
Fransız aktör Gerard Depardieu, Fransız pasaportunu ve kimlik kartını Fransa başbakanına geri vereceğini söyledi.
Gerard Depardieu - 11.12.2012
Gerard Belçika'ya 'Depardieu'
Louis Vuitton'un patronu Bernard Arnault'un ardınan ünlü aktör Gerard Depardieu da, servet vergisi ödememek için Fransız vatandaşlığını gözden çıkardı.
Gerard Depardieu - 10.12.2012
Ünlü Oyuncu Gerard Depardieu Ağır Vergilerden Kaçıyor
Fransa'da Sosyalist hükümetin, zenginlere getirdiği ağır vergiler yüzünden ünlü sinema sanatçısı Gerad Depardieu, Belçika'ya yerleşmeyi planlıyor.
Gerard Depardieu - 10.12.2012
Hollande'ın Yeni Vergi Yasası 'Oburiks'i Belçika'ya Kaçırttı
Fransa'da Cumhurbaşkanı François Hollande'ın yıllık geliri 1 milyondan eurodan fazla olanlara getirmeyi düşündüğü yüzde 75 oranındaki gelir vergisi, ünlü Fransız sinama sanatçısı Gerard Depardieu da Belçika'ya kaçırttı.63 yaşındaki oyuncunun...
Gerard Depardieu - 30.11.2012
Gerard Depardieu Alkollü Araç Kullanmaktan Gözaltına Alındı
Fransız oyuncusu Gerard Depardieu dün alkollü araç kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Gerard Depardieu - 25.10.2012
Bu Hafta 'Gergedan Mevsimi' Vizyona Giriyor
ASTERİKS VE OBURİKS GİZLİ GÖREVDE (ASTERIX ET OBELIX: AU SERVİCE DE SA MAJESTE) Roma imparatoru Sezar yeni yerler fethetmeye doymamaktadır. Görkemli ordusunun başına geçerek, bilinen dünyanın hemen kıyısında duran ve Britanya ismiyle bilinen adayı da işgal etmeye karar verir. Zafer elde etmek neredeyse yine kaçınılmazdır ancak ufacık bir köy, tek başına işgale direnmektedir. Bu macerada delikanlının eğitimini tamamlamasına şahit olurken bir yandan da karşımıza sürpriz renkli karakterler çıkaran bu keyifli serüven 3D olarak seyircinin karşısında. Laurent Tirard'ın yönettiği ve Gerard Depardieu, Edouard Baer ile Vincent Lacoste'nun oynadığı "Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde"nin Türkçe dublajında ise Bay J, Geveze ve Sezai Aydın sesleriyle karakterlere hayat veriyor.
Gerard Depardieu - 25.10.2012
Başkentte Kültür Sanat
Komedi macera türündeki "Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde" beyaz perdeye gelecek. Daha önce farklı versiyonlarıyla seyirci karşısına çıkan film, bu kez 3D olarak seyredilebilecek. Yönetmenliğini Laurent Tirard'ın yaptığı Asteriks ve Oburiks'i Eduard Baer ve Gerard Depardieu canlandırıyor.
Gerard Depardieu - 19.10.2012
Geveze ve Bay J Sesleriyle 'Asteriks ve Oburiks'te
'Asteriks ve Oburiks' serisinin dördüncü filmi 'Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde' 26 Ekim'de vizyona giriyor. İlk kez üç boyutlu olarak karşımıza çıkacak filmde; 'Oburiks'i serinin vazgeçilmez ismi usta oyuncu Gerard Depardieu, 'Asteriks'i Edouard Baer canlandırıyor.
Gerard Depardieu - 13.09.2012
Costner'dan Sonra Onur Ödülü Emrah'ın
Kevin Costner ve Gerard Depardieu'ya verilen Eurasia Film Festivali Onur Ödülü, bu yıl Emrah'a verilecek.
Gerard Depardieu - 06.08.2012
SinemaTV'de Şeytanın Güneşi Altında
Altın Palmiye'li bir Fransız klasiği.
Gerard Depardieu - 29.05.2012
Msc'nin Yeni Gemisi Divina İzmir'e 70 Bin Yolcu Getirecek
MSC şirketinin 139 bin grostonluk, 4000 yolcu kapasiteli yeni kruvaziyer gemisi Divina, 19 Mayıs tarihinde suya indirilmesinin ardından 26 Mayıs 2012'de Marsilya'da yapılan görkemli törenle vaftiz edildi. Geminin vaftiz annesi ünlü İtalyan Sinema Oyuncusu Sophia Loren olurken, yine ünlü Fransız Oyuncu Gerard Depardieu da törende sunuculuk yaptı, diğer vaftiz törenlerinden farklı olarak bir din görevlisi vaftiz törenine katılmadı.
Gerard Depardieu - 14.05.2012
Pi’nin Yaşamı Filmi
Pi’nin Yaşamı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Pi’nin Yaşamı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 25.04.2012
TV'de İlk Kezbaşlangıç Noktası
Philippe Miller küçük çaplı bir dolandırıcıdır. Günün birinde kullanılmayan bir otoyol inşasına rastlar.
Gerard Depardieu - 15.03.2012
Fransızların Ünlü Oyuncusu Depardieu, Eski IMF Başkanını Canlandıracak
Fransa'nın ünlü oyuncularından Gerard Depardieu, New York'taki skandalın ardından cumhurbaşkanlığı seçim yarışının dışında kalan eski IMF başkanı Dominique Strauss-Kahn'ın beyaz perdede canlandıracak.
Gerard Depardieu - 27.12.2011
Depardieu, Strauss-Kahn'ı Oynayacak
Amerikalı yönetmen Abel Ferrara'nın, Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) eski Başkanı Dominique Strauss-Kahn'ın cinsel taciz skandalıyla ilgili yapacağı filmin başrolünde Fransız sinemasının yıldızı Gerard Depardieu'yü oynatacak."King Of New York" ve "Bad Lieutenant" gibi filmlerin de yönetmenliği yapan Ferrara'nın, Strauss-Kahn skandalının bir film için iyi bir malzeme olduğunu savunduğu ve senaryoyu Bill Clinton ile Monika Lewinski, eski İtalya başbakanı Silvio Berluskoni gibi diğer politikacıların yaşadığı skandallarla zenginleştireceği belirtildi.
Gerard Depardieu - 23.12.2011
Ünlü Yıldız Beyoğlu'nda Rezil Oldu!
Gerard Depardieu da uçağa yapmıştı Fransız aktör Gerard Depardieu da geçen ağustos ayında Paris-Dublin seferini yapan uçağın koridoruna tuvaletini yapmıştı.
Gerard Depardieu - 19.08.2011
Depardıeu'nun Prostat Rahatsızlığı Varmış
Fransız sinemasının yıldızı 62 yaşındaki Gerard Depardieu'nün, Paris-Dublin seferini yapan uçağın kalkışı sırasında çok sıkışınca idrarını tuvalete gitmeden yolcuların gözü önünde koridora yapmasına, prostat rahatsızlığının neden olduğu bildirildi.
Gerard Depardieu - 18.08.2011
Uçaktaki Yolcuların Önünde İşedi
Gerard Depardieu, uçağın kalkışı sırasında çok sıkışınca idrarını yolcuların gözü önünde koridora yaptı.
Gerard Depardieu - 17.08.2011
Depardieu Hacetini Uçakta Yolcuların Önünde Giderdi
Fransız sinemasının yıldızı 62 yaşındaki Gerard Depardieu, Paris-Dublin seferini yapan uçağın kalkışı sırasında çok sıkışınca idrarını tuvalete gitmeden yolcuların gözüönünde koridora yaptı.
Gerard Depardieu - 29.07.2011
Dumas
Bu Filmi ; Sinematv D-Smart 5'nci Kanalda, Teledünya 11'nci Kanalda Ve Aynı Anda Sinematv HD'de D-Smart 117 Ve Teledünya 9'ncu Kanalda İzleyebilirsiniz.
Gerard Depardieu - 14.07.2011
Kadın İsterse Filmi
Kadın İsterse filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kadın İsterse filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 12.07.2011
Jean de Florette Filmi
Jean de Florette filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Jean de Florette filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 09.07.2011
Demir Maskeli Adam Filmi
Demir Maskeli Adam filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Demir Maskeli Adam filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 09.07.2011
1900 Filmi
1900 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. 1900 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 09.07.2011
Ölümcül İçgüdü Filmi
Ölümcül İçgüdü filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ölümcül İçgüdü filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 09.07.2011
Babil M. S. Filmi
Babil M. S. filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Babil M. S. filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 06.07.2011
Yeni Ailem Filmi
Yeni Ailem filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yeni Ailem filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 06.07.2011
Şantör Filmi
50 yaşındaki Alain (Gerard Depardieu), Clermont-Ferrand şehrinde çok ünlü bir şantördür.
Gerard Depardieu - 06.07.2011
Paris, Seni Seviyorum Filmi
Paris, Seni Seviyorum filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Paris, Seni Seviyorum filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 06.07.2011
Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun Filmi
Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri.
Gerard Depardieu - 06.07.2011
Geçmişte Kalan Aşk Filmi
Geçmişte Kalan Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Geçmişte Kalan Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 06.07.2011
36 Adaletin Merkezi Filmi
36 Adaletin Merkezi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. 36 Adaletin Merkezi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 01.07.2011
Dina (Lanetli Kadın) Filmi
Dina (Lanetli Kadın) filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Dina (Lanetli Kadın) filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 01.07.2011
Vidocq Filmi
Vidocq filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Vidocq filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 01.07.2011
Asteriks & Obeliks Kleopatra Görevi Filmi
Asteriks & Obeliks Kleopatra Görevi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Asteriks & Obeliks Kleopatra Görevi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 01.07.2011
Vatel Filmi
Vatel filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Vatel filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 01.07.2011
102 Dalmaçyalı Filmi
102 Dalmaçyalı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. 102 Dalmaçyalı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Gerard Depardieu - 30.06.2011
Teslimiyet Filmi
Roma’nın merkezinde eski bir ev... İki yalnız insanın sığınağı. Biri içine kapanık, eksantrik bir İngiliz erkek, diğeri 20’li yaşlarının başında geçmişle ilgili kaygılarını gelecekle ilgili umutları ile örtbas etmeyen çalışan Afrika’lı genç bir kadın... Ve Teslimiyet... Kinsky(David Thewlis)piyanosunun ardına saklanmaya çalışmaktadır. Onun tek arkadaşı Bach, Mozart, Grieg’dir. Shandurai (Thandie Newton) ise Kinsky’nin evine çok uzaklardan gelmiş ve doktor olmak için üniversitede okuyan bir öğrencidir. Evde bir oda karşılığında ev işlerini yapması için anlaşmışlar ve garip bir birlikteliğe başlamışlardır. Hayatlarının, bu garip dönemde bir şekilde çakışması, aralarındaki gelgitler, sırlar, birbirlerine yaptıkları dokundurmalar, karşılıklı hissettikleri çekicilik ve bunu yadsımaları Mozart ile Papa Wempa’nın çarpışması gibidir. Eski bir ev, bir adam, bir kadın ve bir piyano... Ve dışarıda nefis bir bahar eski yüzyılın sonlarını kutluyordu. İtalyan yönetmen Bernardo Bertolucci’nin son filmi olan Besieged-Teslimiyet daha önceki filmleri olan THE CONFIRMIST, LAST TANGO IN PARIS ve THE LAST EMPEROR’ dan hatırlayacağımız tarzını yansıtıyor. James Lasdun’un hikayesinden Clare Peploe tarafından ya uyarlanan film 1998 yılında Roma’da ve Kenya’da çekilmiş. Başrollerini Thandie Newton(Beloved, Interview with the Vampire, Flirting )ve David Thewlis (Total Eclipse, Naked , Seven Years In Tibet) paylaşıyorlar. YÖNETMEN: BERNARDO BERTOLUCCI 1941 yılında Parma’da doğan yönetmen sanatla uğraşmaya karar verdiğinde asıl amacı bir şair olmaktı. 1961 yılında yönetmen Pier Pasolini ile tanıştırıldı. Yönetmenin ACCATONE isimli filminde yönetmen yardımcılığı yaptı. Bir sonraki yıl ilk senaryosu olan THE GRIM REAPER (‘La Commare Secca)’yı yazdı. film Venedik film Festivalinde başarı kazanınca 1964 yılında BEFORE THE REVOLUTION onu takip etti. 1967’de Sergio Leone için ONCE UPON A TIME IN THE WEST’in hikayesini ya uyarlayan yönetmen , 1969’da THE SPIDER’S STRATAGEM ve hemen ardından da Alberto Moravia’nın kitabından uyarlanan THE CONFIRMIST’i yönetti. 1973 yılında çok büyük ilgi gören, başrollerini Marlon Brando ve Romy Schneider’ın paylaştıkları LAST TANGO IN PARIS ile eleştirmenlerden tam not alan yönetmen, 1976 yılında bu başarısını modern bir epic olan 1900 ile devam ettirdi. Başrollerini Robert De Niro ve Gerard Depardieu’nun paylaştığı ve solcu ve Faşist iki jenerasyonun çarpışmasını anlatan film, film tarihine de altın harflerle yazıldı.
Gerard Depardieu - 30.06.2011
Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı Filmi
asteriks-ve-oburiks-sezara-karsi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. asteriks-ve-oburiks-sezara-karsi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gerard Depardieu Haberleri | Gerard Depardieu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Gerard Depardieu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gerard Depardieu kimdir, hayatı ve biyografisi. Depardieu Rus Pasaportunu Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 17:27:05. #1.13#

title