George W.bush Haberleri

George W.bush haber, George W.bush son dakika haberleri ve gelişmeleri.

George W.bush - 28.4.2017
Atlantik Konseyi İstanbul Zirvesi 2017
ABD'nin başkenti Washington merkezli uluslararası strateji danışmanlık şirketi Rice HadleyGates LLC'nin Başkanı Stephen J. Hadley, Türkiye'nin yanında yer aldıklarını belirterek, "Türkiye'nin demokratik yönetimini destekliyoruz.
George W.bush - 10.4.2017
Analiz - Trump-Cinping Zirvesi ve Küresel Düzende Yeni Arayışlar
ABD Başkanı Donald Trump ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping'in buluşması, iki ülke ilişkileri açısından taşıdığı önemin ötesinde, dünyanın dört bir yanında etkileri merakla beklenen bir gelişmeydi.
George W.bush - 13.3.2017
Görüş - Trump, Afrika ve Yardım Siyasetinin Açmazları
ABU BRENDON J. CANNON - Belirsizlik, devletlerin ve liderlerin, Donald Trump yönetiminden bekleyebileceği neredeyse tek şey.
George W.bush - 11.3.2017
Atocha Katliamının 13. Yıl Dönümü
Avrupa tarihinin en büyük terör saldırılarından biri olan 11 Mart Atocha saldırısının 13. yıldönümü. Saldırının gerçekleştirildiği Atocha tren istasyonunun yakın mesafeli trenler bölümünde (Atocha Cercanias) anma töreni düzenlendi.
George W.bush - 11.3.2017
Atocha Katliamının 13. Yıl Dönümü
Avrupa tarihinin en büyük terör saldırılarından biri olan 11 Mart Atocha saldırısının 13. yıldönümü. Saldırının gerçekleştirildiği Atocha tren istasyonunun yakın mesafeli trenler bölümünde (Atocha Cercanias) anma töreni düzenlendi.
George W.bush - 6.3.2017
ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e Taşıma Tartışmaları
KUDÜS (AA) – ABD Kongresi Ulusal Güvenlik İşleri Alt Komitesi Başkanı Ron de Santis, ABD Başkanı Donald Trump'ın muhtemelen mayıs ayında ABD'nin Tel Aviv'deki büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma kararını netleştireceğini söyledi.
George W.bush - 3.3.2017
ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğinin Kudüs'e Taşınması Tartışmaları
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Kongresinden bir heyetin, ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğinin Kudüs'e taşınması ile ilgili görüşme ve incelemelerde bulunmak üzere İsrail'e geldiği bildirildi.
George W.bush - 2.3.2017
Tarihsel Olarak ABD Bütçe Açığında Artış Altın İçin Pozitif….
Hafta içerisinde ABD Başkanı Donald Trump'ın harcama planı ve vergi reformuna ilişkin konuşması ABD'de bütçe tartışmalarını beraberinde getirdi.
George W.bush - 1.3.2017
Trump'ın İngiltere Ziyaretinin Ertelendiği İddiası
ABD Başkanı Donald Trump'ın İngiltere ziyaretinin ertelendiği iddia edildi.
George W.bush - 10.2.2017
Putin'den Trump ile Görüşme Açıklaması
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Donal Trump ile Slovenya'nın başkenti Ljubljana'da görüşebileceğini söyledi.
George W.bush - 9.2.2017
Trump'a İletişim Direktörü Bulunamıyor
ABD Başkanı Donald Trump'ın 20 Ocak'ta başkanlık görevine gelmesinden beri boş olan Beyaz Saray İletişim Direktörlüğü doldurulamıyor.
George W.bush - 8.2.2017
Pentagon, Trump Kuleleri'nde Ofis Kiralamayı Planlıyor
ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon), ABD Başkanı Donald Trump'ın New York'ta bulunduğu sırada kaldığı Trump Kuleleri'nde başkanın günlük işlerini yürütmek ve desteklemek için ofis kiralamayı planladığı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: George W.bush Haberleri | George W.bush Kimdir - Haberler - George W.bush haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. George W.bush kimdir, hayatı ve biyografisi. Işid'in Elinden Alınışının Birinci Yılında Hâlâ Rakka: Yeniden İnşayı Kim Üstlenecek?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 21:37:05. #1.15#
title