George Clooney'in Önemli Kararı!

George Clooney'in Önemli Kararı!

Hollywood'un En Seksi Erkekleri Arasında Gösterilen, 46 Yaşındaki George Clooney, Fransız Bir Gazetesine Verdiği Röportajda Politika ve Evlilikle İlgili Görüşlerini Açıkladı.

George Clooney'in Önemli Kararı!

HOLLYWOOD'UN EN SEKSİ ERKEKLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN, 46 YAŞINDAKİ GEORGE CLOONEY, FRANSIZ BİR GAZETESİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA POLİTİKA VE EVLİLİKLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ AÇIKLADI.

Ünlü aktörün politikayla ilgili yaptığı açıklamada: 'Politikacı olabilmek için geçmişim çok fazla temiz değil. Barack Obama gibi idealleri için kampanya başlatanların yanında yer almayı tercih ediyorum. Benim düşünceme göre Obama Amerika için mükemmel bir Başkan olur. Irak savaşına ilk karşı çıkan Barac Obama'ydı. Her ne kadar Amerika için o dönemler kritik olsa bile... Ben demokratım ve bu partinin bütün üyelerini destekliyorum. Eğer bir dahaki seçimlerde Cumhuriyetciler yeniden başa gelirse burayı terk eder, İtalya'ya yerleşirim' dedi.

Clooney özel hayat ve evlilikle ilgili düşüncelerini ise: 'Yaşadığım hayattan çok mutluyum. Mükemmel arkadaşlara sahibim. Hayatta çok büyük projeler yapmaya karşıyım. Gününü gün ederek yaşama taraftarıyım. Yakın zamanda ise evlenmeyi düşünmüyorum' diyerek özetledi. Şimdilik bayanlara tek tavsiyemiz George'la ilgili ümitlerini yitirmemeleri ve sabretmeye devam etmeleri.