Gennadi Onişenko Haberleri

Gennadi Onişenko haber, Gennadi Onişenko son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gennadi Onişenko - 08.08.2014
Onişenko: Cola-Cola ve Pepsi'nin Yasağa Dahil Edilmediği İçin Üzgünüm
Rusya Başbakan Yardımcısı Gennadi Onişenko, ülkelerine ithalatı yasaklanan ürünler arasında Coca-Cola ve Pepsi’nin dahil edilmemesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi.
Gennadi Onişenko - 03.05.2013
Rusya'da Şok Çağrı: Türkiye'ye Gitmeyin
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, Ruslara, tatillerini ülke içinde yapmaları tavsiyesinde bulundu.
Gennadi Onişenko - 27.12.2012
Rusya Sağlık Yetkilisi: 10 Gün Cehennemde Yaşayacağız
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, Rusya halkının 10 günlük yılbaşı tatili süresince 10 gün cehennemde yaşayacağını söyledi.
Gennadi Onişenko - 10.12.2012
Rusya, Savaş Sonrası İlk Kez Gürcistan'la Doğrudan Görüşecek
Rusya ile Gürcistan arasında Ağustos 2008 öncesi ekonomik ve ticari alanlardaki sorunlar da yeniden masaya yatırılıyor. Rusya Federal Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, Moskova'da Gürcü iş adamları ile görüşmeye hazır olduklarını, Gürcü maden suyu Borjomi ve Gürcü şaraplarının Rusya'ya ihracatı ile ilgili konunun ele alınabileceğini açıkladı.
Gennadi Onişenko - 03.12.2012
"21 Aralık'ta Kıyamet Kopmayacak"
Daha önce de Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, kıyamet senaryolarıyla ilgili iddiaların halkın psikolojik sağlığını olumsuz yönde etkilediğini açıklamıştı.
Gennadi Onişenko - 02.10.2012
Rusya'da 10 Milyon Kaçak Göçmen Köle Muamelesi Görüyor
Rus Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, ülkede 10 milyonun üzerinde kaçak göçmen nüfusun yaşadığını, bunların çoğunluğunun köle gibi muamele gördüklerini söyledi.
Gennadi Onişenko - 27.08.2012
Rusya'da Şarbon Salgını
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko yerel sağlık birimlerinin kasabada durumu kontrol altına aldıklarını, hasta hayvanlarla temasa geçen 32 kişinin gözetim altına alındığını söyledi.
Gennadi Onişenko - 24.07.2012
Rusya Sağlık Yetkilisi: Hamburger Yemeyin
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, Moskova'daki Mc.
Gennadi Onişenko - 19.05.2012
Rusya'da Domuz Vebası Alarmı: 100'den Fazla Domuz İtlaf Edilerek Yakıldı
Nisan ayında Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, Gürcistan'ı Afrika domuz vebası sabotajı yapmakla suçlamıştı.
Gennadi Onişenko - 09.04.2012
Rusya, Gürcistan'ı Domuz Vebası "Saldırısıyla" Suçladı
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, Gürcistan'ı Afrika domuz vebası sabotajı yapmakla suçladı.
Gennadi Onişenko - 14.11.2011
Rusya Sağlık Gerekçesi ile Tüm Tacik İşçilere Yasak Getirecek
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, sağlık gerekçesiyle tüm Tacik işçilere geçici olarak giriş yasağı getirilmesini önerdi.
Gennadi Onişenko - 14.10.2011
Kadirov'un " Rusya'da İçkiyi Tamamen Yasaklayalım" Teklifine Destek Geldi
Çeçenistan Başkanı Ramazan Kadirov, tüm ülkede içki yasağının uygulanmasını önerdi. Öneriye en büyük destek Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko'dan geldi.
Gennadi Onişenko - 02.09.2011
Koca Şehrin Cinsel Hayatı Tehlikede!
Rusya'nın Ural bölgesinde yer alan Çelyabinsk kentinde zehirli bromin maddesini taşıyan konteynerlerin kırılması 1, 1 milyon nüfusa sahip şehri ayağa kaldırdı. 1 Eylül'de başlayan okulların açılış törenleri ertelenirken, Sovyet döneminde askerilerin cinsel isteklerini sınırlandırmak için yemeklere katılan maddenin yapımında brominin kullanıldığı iddia ediliyor. Şehir efsanesi sanal ortamda hızla yayıldı ve Simwhite isimli bir Twitter kullanıcısı, "Çelyabinsk sakinleri için cinsel yaşam olmadan bir yıl" ifadesini yazdı. Organik kimyada yaygın olarak kullanılan brominin Sovyet döneminde askeri doktorların bazı yemeklerde katkı maddesi olarak kullanarak askerlerin cinsel isteklerini sınırlandırdıkları belirtiliyor. Kopeisk kasabası yakınındaki istasyonda kırılan cam kavanozlardan yaklaşık 40-50 litre zehirli bromin maddesinin sızdığı kaydedildi. Turuncu renkle kaplanan istasyonda göz gözü görmez oldu. Bölgede inceleme yapan araştırma komisyonu kimyasal madde bulunan şişelerin tren hareket halinde iken kırıldığını açıkladı. Şehir yetkilileri kimyasal sızıntı nedeni ile ciddi bir zararın oluşmadığı yönünde açıklama yaparken, şehirde dolaşan görevliler insanları evlerinden dışarı çıkmamaları konusunda uyardı. Rusya Federal Sağlık Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko 36 kişide kısmi bromin zehirlenmesi görüldüğünü doğruladı.
Gennadi Onişenko - 19.07.2011
Enerji İçeceği Rusya'da Can Aldı
Rusya'nın Hantı-Mansiyski Özerk Bölgesi'nde enerji içeceği tüketen 15 yaşındaki bir erkek çocuğun kalp krizinden hayatını kaybettiği belirtildi. Konuyla ilgili basını bilgilendiren bölge yetkilileri, çocuğun kalbinde geniş kanamalar tespit ettiklerini duyurdu. Çocuğun bir kaç kutu enerji içeceği içtiği tahmin ediliyor. Uzmanlara göre enerji içeceklerinin kalp krizine yol açması mümkün. Ölümü araştıran savcısı Yekaterina Pozdeyeva, nihai inceleme sonuçlarını 10 gün sonra açıklanacağını belirtti. Enerji içeceklerinin reklamlarını eleştiren savcı, " Enerji içecekleri her yerde satılıyor. Yasaklanması bir yana tam tersine geniş bir şekilde reklamı yapıyor" diye sitemde bulundu. ALKOLE DAVETİYE ÇIKARIYOR Geçen yıl Nijni Novgorod bölgesinde 20 yaşındaki bir genç, 2007 yılında ise Penza kentinde bir bayan enerji içeceği içtikten sonra hayatını kaybetmişti. Rusya sağlık makamları enerji içeceklerinin yasaklanmasını savunuyor. Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, 2008 yılında enerji içeceklerinin yasaklanması gerektiğini önermişti.
Gennadi Onişenko - 02.06.2011
Rusya'dan AB'ye Ağır Darbe
Rusya, AB ülkelerinden Almanya'da ortaya çıkan ve 17 kişinin ölümüne neden olan EHEC hastalığı yüzünden sebze ithalatını yasakladı. Rusya Tüketici Koruma Kurumu (Rospotrebnadzor) Başkanı Gennadi Onişenko, şu ana kadar sadece Almanya ve İspanya'ya yönelik konulan yasağın bugünden itibaren genişletildiğini ve AB üyesi ülkelerden sebze ithalatının yasaklandığını söyledi.
Gennadi Onişenko - 30.05.2011
Rusya Enfeksiyon Gerekçesiyle Avrupa'dan Sebze İthalatını Durdurdu
Rusya, Avrupa'dan gelen bazı sebzelerde bağırsak enfeksiyonuna neden olan virüs bulunması nedeni ile ithalatı durdurdu. Almanya ve İspanya'da yaygınlaşan EHEC bakterisi nedeni ile bu ülkelerde sağlık kurumları önlemleri artırmaya başladı. Sadece Almanya'da benzer hastalık nedeni ile 13 kişinin yaşamını yitirdiği belirtiliyor. Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, 30 Mayıs tarihinden itibaren Almanya ve İspanya'dan sebze ithalatı yasağı uyguladıklarını belirtti.
Gennadi Onişenko - 20.04.2011
Rus Sağlık Yetkilisi: Çocuklarınıza Kola İçirmeyin!
Rusya Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko, çocukların "Pepsi Cola" ve "Coca Cola" başta olmak üzere gazlı içeceklerden uzak durmaları gerektiğini söyledi.
Gennadi Onişenko - 08.02.2011
Rus Turistler Mısır'ı Terk Ediyor
Rusya Federal Halk Sağlığı ve Tüketici Haklarını Koruma Dairesi (Rospotrebnadzor) Başkanı Gennadi Onişenko acentalara çağrıda bulunarak bölgeye tur düzenlemeye devam edenler hakkında yasal işlem başlatılacağı uyarısı yaptı.
Gennadi Onişenko - 03.02.2011
Putin Ve Medvedev'i Karpuza Çizdi
Rusya'nın St.Petersburg kentinde Yuri Ştapakov isimli ressam , altı ünlü Rus politikacısının resmini bıçakla karpuza çizdi. Kentin "Loft Proekt Etaji" adlı kültür merkezinde düzenlenen ilginç sergide, ressam Ştapakov, her biri üç kilogram ağırlığındaki karpuzlara çizdiği resimleri tanıttı. Ressam altı karpuzda Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, Başbakan Vladimir Putin, aşırı sağcı Liberal Demokrat Partisi lideri Vladimir Jirinovski, Parlamento alt meclis Duma Başkanı Boris Grızlov, St. Petersburg Valisi Valentina Matviyenko, Halk Sağlığı Dairesi Başkanı Gennadi Onişenko ve eski SSCB lideri Mihail Gorbaçov'un resmini çizdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gennadi Onişenko Haberleri | Gennadi Onişenko Kimdir - Haberler - Gennadi Onişenko haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gennadi Onişenko kimdir, hayatı ve biyografisi. Rusya: Ebola Virüsü, Amerikalı Bilim Adamlarının İcadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 18:05:28. #1.15#

title