Genelkurmay Sitesinde, Yaş Resmi

Genelkurmay Sitesinde, Yaş Resmi

Yüksek Askeri Şura'nın toplantısının özel bir görüntüsü Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden yayınlandı.YAŞ kararlarının açıklandığı Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde, çalışmalara ilişkin 4 fotoğrafa yer verildi.Çakmak Salonu'nda yapılan toplantıdan ve kurul üyelerinin Anıtkabir ziyaretini yansıtan 3 fotoğrafın yanı sıra kapalı olan bölümde hatıra olarak çekilen bir fo...

Genelkurmay Sitesinde, Yaş Resmi

Yüksek Askeri Şura'nın toplantısının özel bir görüntüsü Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden yayınlandı.

YAŞ kararlarının açıklandığı Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde, çalışmalara ilişkin 4 fotoğrafa yer verildi.

Çakmak Salonu'nda yapılan toplantıdan ve kurul üyelerinin Anıtkabir ziyaretini yansıtan 3 fotoğrafın yanı sıra kapalı olan bölümde hatıra olarak çekilen bir fotoğraf da sitede yer aldı. Atatürk'ün askeri üniformalı büyük boy resminin önüne sıralanan Yüksek Askeri Şura üyelerinin fotoğrafında, Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ile Kara, Hava ve Deniz Kuvvet Komutanları otururken, diğer üyelerin arka sırada ayakta yer aldığı görüldü. (ANKA)

(ÜNS/GB/ZG)