Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreteri Tümgeneral: Genelkurmay'ın Basın Kokteyli

Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreteri Tümgeneral: Genelkurmay'ın Basın Kokteyli

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, "Amacımız Mutlu, Bir, Bölünmez ve Atatürk İlkelerinin Hakim Olduğu Bir Türkiye" Dedi.

Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreteri Tümgeneral: Genelkurmay'ın Basın Kokteyli

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, "Amacımız mutlu, bir, bölünmez ve Atatürk ilkelerinin hakim olduğu bir Türkiye" dedi.

Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreteri Tümgeneral Salih Zeki Çolak'ın Gazi Orduevi'nde verdiği basın kokteyline Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ergin Saygun da katıldı. Komutanların sivil kıyafetleriyle katıldıkları kokteyle İhlas Haber Ajansı (İHA) Genel Müdürü Fevzi Kahraman, İhlas Holding Ankara Medya Grup Başkanı Nuri Elibol, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fuat Bol, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Soysal, İHA Ankara Temsilcisi Behçet Aksoy, TGRT Ankara Haber Müdürü Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesi Ankara Haber Müdürü Akif Bülbül, Türkiye Gazetesi yazarı Rahim Er, TGRT FM Haber Koordinatörü Bahattin Apak ile çok sayıda medya mensubu katıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, salonda bulunan tüm konukları ile tek tek tokalaştı. Daha sonra kısa bir konuşma yapan Orgeneral Büyükanıt, sıcak atmosferde basın mensupları ile biraraya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Amacımız mutlu, bir, bölünmez ve Atatürk ilkelerinin hakim olduğu bir Türkiye. Bu atmosferde sizlerle birlikte olduğum için ben ve arkadaşlarım çok mutluyuz" diye konuştu.

Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreteri Tümgeneral Salih Zeki Çolak ise, vatandaşları ve basın mensuplarını daha şeffaf bir şekilde bilgilendirmek için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Yarım saati basına açık olan kokteyl, daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak: İHA