Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt'ın 30 Ağustos Resepsiyonu

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt'ın 30 Ağustos Resepsiyonu

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Verdiği 30 Ağustos Resepsiyonunda İlgi Odağı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Oldu. Resepsiyonda Gül ile Başbakan Erdoğan ve Orgeneral Büyükanıt Arasında Sıcak Diyaloglar Yaşandı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt'ın 30 Ağustos Resepsiyonu

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın verdiği 30 Ağustos resepsiyonunda ilgi odağı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oldu. Resepsiyonda Gül ile Başbakan Erdoğan ve Orgeneral Büyükanıt arasında sıcak diyaloglar yaşandı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir resepsiyon verdi. Kara Kuvvetleri karargahı bahçesinde verilen resepsiyona Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Köksal Toptan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, kabine üyeleri, kuvvet komutanları, bazı siyasi partilerin liderleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile sanat ve spor dünyasından tanınmış isimler katıldı. Resepsiyonda en büyük ilgi odağı Cumhurbaşkanı Gül oldu. Gül bir süre

gazetecilerle sohbet ederken, Başbakan Erdoğan ile Orgeneral Büyükanıt da ayrı bir bölümde sıcak bir sohbete daldı. Cumhurbaşkanı Gül daha sonra TBMM Başkanı Toptan, Başbakan Erdoğan ve Orgeneral Büyükanıt'ın bulunduğu bölüme geldi. Gül, Erdoğan ve Büyükanıt arasında sıcak diyaloglar yaşandı.

Bu arada, Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan, resepsiyondan görüntü almak isteyen basın mensupları arasında yaşanan izdihamla ilgili kendi aralarında yorumda bulundu.

(ZÇ-OK-Y)

Kaynak: İHA