Genel Seçimlere Doğru

Genel Seçimlere Doğru
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

CHP Hatay Milletvekili 54. dönem milletvekili adayı Mevlüt Dudu, yaşanacak bir Türkiye için sorunları sıfırlayacaklarını belirtti.

CHP Hatay Milletvekili 54. dönem milletvekili adayı Mevlüt Dudu, yaşanacak bir Türkiye için sorunları sıfırlayacaklarını belirtti. 

Dudu, seçim çalışmalarını, İskenderun ve Belen ilçelerinde yaptığı mahalle ziyaretleriyle sürdürdü. 

İskenderun'a bağlı Aşkarbeyli ve Belen'e bağlı Şekere, Soğukoluk, Müftüler mahallelerini ziyaret eden Dudu, vatandaşlarla sohbet edip, partisinin projelerinden bahsetti. 

Dudu, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, kaybedecek zamanın olmadığını belirterek hükumetin yıllardır ülkeyi yaşanmaz hale getirdiğini savundu. 

"Artık yaşanacak bir Türkiye'nin zamanı geldi" diyen Dudu, "Yoksulu ve işsizi olmayan yaşanacak bir Türkiye için verdiğimiz mücadelenin yanında olun, bizler CHP'nin temsilcileri olarak korkmuyoruz, yılmıyoruz. Yaşanacak bir Türkiye için sorunları sıfırlayacağız. Yaşanacak bir Hatay, Yaşanacak Bir Türkiye'nin mimarları olmak için durmaksızın çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title