Genel Seçimlere Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Genel Seçimlere Doğru

AA - Haberler | Yerel
Genel Seçimlere Doğru

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, "Kimse dananın altında buzağı aramasın, MHP'nin her ferdi gece gündüz çalışıyor" dedi

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, "Kimse dananın altında buzağı aramasın, MHP'nin her ferdi gece gündüz çalışıyor" dedi.

12 Haziran seçimlerinde yeniden Milletvekili adayı gösterilmeyen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan, Afyonkarahisar'ın Evciler, Dazkırı ve Başmakçı ilçelerini ziyaret ederek, vatandaşlardan partisi için destek istedi.

Kendisinin seçimlerde çalışmadığı yönünde bir takım iftiralar atıldığını belirten Akcan, şöyle konuştu:

"Kimse dananın altında buzağı aramasın. Abdülkadir Akcan'ı bilmeyen de iyi bilsin. Ben dün ne isem bugün de oyun. Partim için gece gündüz çalışmaya devam ediyorum. Bazılarının hiç gelmediği yerlere ben en az ayda bir uğruyorum ve çalışıyorum. Partimizin her ferdinin de gece gündüz çalıştığına inanıyorum. "

Akcan, MHP Evciler İlçe Teşkilatı üyeleriyle esnafı dolaştı.

Dazkırı Belediye Başkanı Güneş Zengin'i de makamında ziyaret eden Akcan, ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı, esnafı ziyaret etti. Akcan, daha sonra Başmakçı ilçesine geçerek, vatandaşlardan oy istedi.

- AFYONKARAHİSAR

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım