Genel Seçimlere Doğru

28.04.2011 17:16 | Son Güncelleme: 28.04.2011 17:16
Genel Seçimlere Doğru

AK Parti Yozgat milletvekili adayları Yerköy ve Boğazlıyan ilçesinde ziyaretlerde bulunup, genel seçimlerde destek istediler.

AK Parti Yozgat milletvekili adayları Yerköy ve Boğazlıyan ilçesinde ziyaretlerde bulunup, genel seçimlerde destek istediler.

AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, milletvekili adayları Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, Abdulkadir Akgül ve İl Başkanı Fahri Açıkgöz ve il yöneticileri Yerköy ve Boğazlıyan'da esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlediler.

Bekir Bozdağ ve milletvekili adayları, İl Başkanı Fahri Açıkgöz ile birlikte ilk olarak Yerköy Belediyesini ziyaret ettiler.

Daha sonra sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret eden Bozdağ ve adaylar, Yerköy ilçesinden Boğazlıyan'a geçerek ziyaretlerini sürdürdü.

-CHP ADAYLARI PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

(FOTOĞRAFLI)

Genel Seçimler çerçevesinde çalışmalarını sürdüren CHP milletvekili adayları Ali Ayık, Ali Keven, Burhan Sarıarslan, Ergin Ersoy, İl Başkanı Onur Kaytan, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım, İlçe Başkanı Veli Çelik, partilerle birlikte Sorgun'da perşembe pazarı esnafını ziyaret etti.

Önce CHP ilçe başkanlığını ziyaret eden adaylar, burada partililerle bir süre sohbet ettiler. Daha sonra bir grup partili ile birlikte perşembe pazarı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen CHP milletvekili adaylarından Ali Keven, pazarcı esnafının kendilerini sıcak bir ilgiyle karşıladıklarını ve bu ilgiden memnun kaldıklarını söyledi.

Esnafın bir çok sorunu bulunduğunu ve bunu bu ziyaret sırasında bir çok esnafın ağzından duyduklarını dile getiren Keven "Biz zaten CHP olarak bu sorunları biliyorduk. Ancak sorunlar üzerine esnafımızla karşılıklı bir sohbet havası içerisinde konuşmamız çok iyi oldu. Esnafımızın bize göstermiş olduğu ilgi de bizleri çok memnun etti. Dilerim bu ilgi sandığa da yansır" diye konuştu.

- YOZGAT

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title