Genel Seçime Doğru

Genel Seçime Doğru

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Genel Seçime Doğru

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin adayları şöyle:

DÜZCE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Faruk Özlü

2- Fevai Arslan

3- Ayşe Keşir

 

Cumhuriyet Halk Partisi 

1- Zafer Teber

2- Zekeriya Yanmaz

3- Abdullah Şahin

 

Milliyetçi Hareket Partisi 

1- Osman Çakmak

2- Bahri Temeltaş

3- Celal Kasapoğlu

 

Halkların Demokratik Partisi 

1- Neriman Birgül Hakan

2- Ali Şeker

3- Abdurrahman Oğuz

 

EDİRNE

Adalet ve Kalkınma Partisi 

1- Rafet Sezen

2- Mustafa Mercan

3- Fahrettin Savcı

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1-  Okan Gaytancıoğlu  

 2- Erdı·n Bı·rcan

3-  Gürkan Gu¨neser

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Gürsel Şimşek

2- Hüseyin Ülker

3- Nehir Çakar

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Sedat Zımba

2- Halime Demirkapı

3- Mehmet Şerif Öner

 

ELAZIĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Tahir Öztürk

2- Metin Bulut

3- Ömer Serdar

4- Ejder Açıkkapı

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Fatı·h Gürsul

2- Fevzı· Şengezer

3- Yılbay Çelik

4- Lale Aydın

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Yavuz Temizer

2- Mesut Aksan

3- Mehmet Karaca

4- Bedri Bora Ertem

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Orhan Demirbağ

2- Seydali Pörklü

3- Türkan Bingöl

4- İbrahim Bingöl

 

ERZİNCAN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Sebahattin Karakelle

2- Serkan Bayram

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Erdoğan Özyalçın

2- Yalçın Tanrıverdi

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Hüseyin Seçer

2- Ahmet Kaya

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hasan Ulucan

2- Gülsüm Kaya

 

ERZURUM

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Recep Akdağ

2- Mustafa Ilıcalı

3- Zehra Taşkesenlioğlu

4- İbrahim Aydemir  

5- Orhan Deligöz

6- Ahmet Yaptırmış

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Tuncer Aktaş

2- Yavuz Polat

3- Orhan Bozkurt

4- Haydar Bulut

5- Hakan Cebeci

6- Necip Aktaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Kamil Aydın

2- Ertürk Çimen

3- Zekai Kaya

4- Cezmi Polat

5- Gökhan Arslan

6- Seyfullah Hızarcı

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Seher Akçınar Bayar

2- Kamil Aydın

3- İrfan Keskin

4- Zeliha Dündar

5- Zahir Uzun

6- Zeyni Mete

 

ESKİŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Nabi Avcı

2- Harun Karacan

3- Emine Nur Günay

4- Yetkin Tetik

5- Ali Demirel

6- Yılmaz Altın

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Gaye Usluer

2- Utku Çakırözer

3- Cemal Okan Yüksel

4- Metin Tomsuk

5- Erdal Çakıcıer

6- Erdal Caferoğlu

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ruhsar Demirel

2- Metin Nurullah Sazak

3- Şenel Altun

4- Ahmet Muhammed Hızlan

5- Kezban Akkaya

6- Timur Faruk Yatmaz

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Işık Polat

2- Nurettin Aldemir

3- Fatma Curka

4- Suat Tuncer

5- Mehmet Latif Çelebi

6- Nermin Kaya

 

GAZİANTEP

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mehmet Şimşek

2- Abdulhamit Gül

3- Ahmet Uzer

4- Şamil Tayyar

5- Canan Candemir Çelik

6- Abdullah Nejat Koçer

7- Abdulkadir Yüksel

8- Mehmet Erdoğan

9- Ali Şahin

10- Fikret Murat Tural

11- Muhammed Hakan Tanrıöver

12- Selami Yetkinşekerci

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Akif Ekici

2- Mehmet Gökdağ

3- Ali Peri

4- Coşkun Özkaya

5- Naci Kılıç

6- Hasan Şahin

7- Adile Merve Altınbaş

8- Fatma Kılıç

9- Mehmet Turan Gündoğdu

10- Cemal Çankaya

11- Hakan Korkmaz

12- Hasan Aktaş

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ümit Özdağ

2- Ertuğrul Tolga Orhan

3- Fevzi Koçoğlu

4- Mehmet Ejder Demir

5- Seyit Çapan

6- Mezine Sırakaya

7- Oğuzhan Şahin

8- Serdar Önel

9- Menderes Şahin

10- Halil Beyazay

11- Onur Önsel

12- Adem Kolsuz

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Mahmut Toğrul

2- Yurdusev Özsökmenler

3- Osman Demirci

4- Emine Akkuş Çiçek

5- Hasan Sarı

6- Lami Çiçek

7- Sultan Bayındır

8- Emre Yücel

9- Selman Tutumlu

10- Yurdanur Mutlu

11- Mehmet Karaslan

12- Umut Baran

 

GİRESUN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Nurettin Canikli

2- Cemal Öztürk

3- Sabri Öztürk

4- Adem Tatlı

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Bülent Yener Bektaşoğlu

2- Basri Gürsoy

3- İbrahim Akgün

4- Sevgi Utlu Güngör

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Orhan Erzurum

2- Yusuf Veziroğlu

3- Bora Kılıç

4- Yaşar İbaş

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Filiz Çakır

2- Nalan Coşkun

3- Hasan Hüseyin Küçükaydın

4- Abdullah Erol

 

GÜMÜŞHANE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Hacı Osman Akgül

2- Cihan Pektaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Evren Murat Öztekin

2- Rüstem Akdemir

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mustafa Canlı

2- Kamil Kılıç

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Hayati Günal

2- Derya Uysal

 

HAKKARİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Ahmet Budak

2- Mehmet Fırat 

3- Abdulmecit Tarhan

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Şükrü Çivi

2- Melek Çallı

3- Giyasettin Koç

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mıktat Kırmıt

2- Barış Cengizbay

3- Fatih Sökmen

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Selma Irmak

2- Nihat Akdoğan

3- Abdullah Zeydan

 

HATAY

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Adem Yeşildal

2- Orhan Karasayar

3- Mehmet Öntürk

4- Fevzi Şanverdi

5- Hacı Bayram Türkoğlu

6- Filiz Özçörekçi

7- İbrahim Naci Yapar

8- Mehmet Hacıoğlu

9- Canan Kahraman Hattapoğlu

10- Ahmet Demirtaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Hilmi Yarayıcı

2- Mevlüt Dudu

3- Serkan Topal

4- Birol Ertem

5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

6- Servet Mullaoğlu

7- Döndü Dilan Bedir

8- Mehmet Gözel

9- Bilgen Duman

10- Nermin Yıldırım Kara 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

2- İbrahim Gül

3- Mehmet Akif Terzi

4- Adnan Akdaş

5- Adnan Açıkel

6- Mustafa Özçelik

7- Ferhat Küçükler

8- İlknur Tuna

9- Kamil Akdoğan

10- Serhat Tabanca

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Servet Kavukoğlu

2- Şükran Dağ Cabir

3- Kerem Nalbant

4- Bedi Duman

5- Ercüment Kimyon

6- Muhsine Taşan

7- Mehmet Oğur

8- Semire Buz

9- Özgür Aydın

10- Çetin Sakallı

 

IĞDIR

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Nurettin Aras

2- Mustafa Buluş

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Halil Duman

2- Gülay Aras

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Yakup Kumtepe

2- Muharrem Çeçen

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Mehmet Emin Adıyaman

2 - Kıznaz Türkeli

 

ISPARTA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Süreyya Sadi Bilgiç

2- Sait Yüce

3- Haydar Kemal Kurt

4- Gülsüm Tunçbilek

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- İrfan Bakır

2- İsa Önder Dinçtürk

3- Mustafa Ceyhan

4- İzzet Beydoğan

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Nuri Okutan

2- Ahmet Ziya Nuhoğlu

3- İbrahim Yıldırım

4- Hakan Demirtaş

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Bahadır Çopur

2- Hakan Ekin

3- Ömer Kartal

4- Fatma Sibel Melike

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1 - İsmail Kahraman 

2 - Mustafa Ataş

3- Mihrimah Belma Satır

4 - Erol Kaya

5 - Ahmet Berat Çonkar 

6 - Berat Albayrak 

7 - İsmet Uçma

8 - Metin Külünk

9 - Ravza Kavakcı Kan

10 - Azmi Ekinci

11- Osman Boyraz

12 - Hasan Turan

13 - Hasan Sert

14 - Mehmet Ali Pulcu

15 - Hurşit Yıldırım

16 - Hulusi Şentürk 

17 - Orhan Birdal

18 - Şebnem Kocakelçi

19 - Hakkı Şanlı

20 - Erdal Yılmaz

21 - Ayşe Kartal

22 - Mustafa Demiral

23 - Mustafa Özmen

24 - Hacer Aktürk 

25 - Alim Erdemir

26 - Coşkun Koç

27 - Hasan Ekmen

28 - Ayser Soy 

29 - Muhammet Ali Kumru

30 - Mehmet Hüsrev

31 - Ramazan Bulum

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1 - Şafak Pavey

2 - Gamze Akkuş İlgezdi

3 - Gürsel Tekin

4 - Barış Yarkadaş

5 - Mehmet Akif Hamzaçebi

6 - Mahmut Tanal

7 - İlhan Kesici

8 - Oğuz Kaan Salıcı

9 - Onursal Adıgüzel

10 - Ali Özcan

11 - Yakup Akkaya

12 - Metin Ağırman

13 - Kadir Gökmen Öğüt

14 - Cem Haydar Bektaş

15 - Birsen Tursun Demirel

16 - İrfan Karacan

17 - Berhan Şimşek

18 - Derya Şentürk

19 - Necdet Saraç

20 - Hasan Uzunyayla

21 - İlkay Orhan

22 - Erkan Başboğa

23 - Nurettin Sarıbal

24 - Hüsniye Kaya

25 - Özgen Nama

26 - Süleyman Güzel

27 - İsmail Altay

28 - Süleyman Bayraktutan

29 - Havana Başaran

30 - Umut Çakır

31 - Yelda Gargun

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter

3- Uygar Suphi Aktan

4- Ahmet Turgut

5- Sabri Şenel

6- Ekrem Düzgün

7- Umur Arıkan

8- Elif Gonca Akdeniz

9- Dursun Çolak

10- Ömer Faruk Ekşi

11- Alper Kaan Boran

12- Şevket Talha Apuhan

13- Cihan Tufan

14- Başar Ünal

15- Arif Tevetoğlu

16- Leman Süheyla Soylu

17- Aydın İşkur

18- Fatih Eryılmaz

19- Korkut Kutluata

20- Salih Balak

21- Aslı Ergün

22- Cemal Acar

23- Kamer Kemal Özşık

24- Mustafa Yalnız

25- Yaşar Kapucu

26- Hülya Azimli

27- Ünal Kaya

28- Kenan Cem Tokay

29- Emine Saadet Karlıbel

30- Banu Dağdeviren

31- Bilal Sarıyar

 

Halkların Demokratik Partisi

1 - Selahattin Demirtaş

2 - Hüda Kaya

3 - Turgut Öker

4 - Serpil Kemalbay Pekgözegü

5 - Abdullah Alagöz

6 - Arife Çınar

7 - Orhan Atilla

8 - Ferhat Öner

9 - Hülya Avşar

10 - Musa Piroğlu

11 - Halime Yavuz

12 - Murat Mıhçı

13 - Sevgi Örünç

14 - Sezin Uçar

15 - Mustafa Taşdelen

16 - Kübra Meltem Mollaoğlu

17 - Bayram Yaşlı

18 - Burcu Demirbaş

19 - Muhittin Aslanboğa

20 - Selda Karafazlı Kurşun

21 - Dılşad Canbaz

22 - Rıza Karaman

23 - Hürriyet Özçelik

24 - Mehmet Salih Taşdemir

25 - Ayşegül Taşçı

26 - Nurhan Yıldırım

27 - Rumet Serhat

28 - Metin Eroğlu

29 - Birgün Hizal

30 - Aytekin Demir

31 - Şadiye Koçkar

 

İSTANBUL 2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1 - Hayati Yazıcı

2 - Volkan Bozkır

3 - Burhan Kuzu

4- Ayşe Nur Bahçekapılı 

5 - Fatma Betül Sayan Kaya

6- Ekrem Erdem

7 - Aziz Babuşcu

8 - Durmuş Ali Sarıkaya

9 - Şirin Ünal

10 - Fatma Benli

11 - Hüseyin Bürge

12 - Haydar Ali Yıldız 

13 - Ahmet Hamdi Çamlı

14 - Markar Eseyan

15 - Oktay Saral

16 - Cemal Vanlıoğlu

17 - Ayşegül Esra Atik

18 - Perihan Toğay

19 - Erol Adayılmaz

20 - Yavuz Değirmenci

21 - Gülver Erdem

22 - Mehmet Akif Köse

23 - Ömer Faruk Aydemir

24 - Buğra Babur

25 - Mahmut Bayat 

26 - Emre Ete

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1 - Selina Doğan

2 - Aykut Erdoğdu

3 - Mustafa Sezgin Tanrıkulu

4 - Dursun Çiçek

5 - Süleyman Sencer Ayata

6 - Gülay Yedekci

7 - Kadri Enis Berberoğlu

8 - Didem Engin

9 - Mustafa Sarıgül

10 - Yüksel Mansur Kılınç

11 - Melda Onur 

12- Çetin Soysal 

13 - Cengiz Alp

14 - Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu

15 - Gül Yüksel

16 - Zeynel Öztürk

17 - İnan Güney

18 - Özgür Koçak

19 - Güven Karataş

20 - Mustafa Ozan Şer

21 - Yusuf Ergüven

22 - Kemal Büyükbayrak

23 - Fatma Genç

24 - Fidan Aslan Eroğlu 

25 - Kadir Demirgöz

26 - Halit Özyurt

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu

2- Celal Adan

3- Mehmet Kılıç

4- Mehmet Aslan

5- Özcan Pehlivanlıoğlu

6- Feti Yıldız

7- Ali Derindağ

8- Başbuğ Pınarbaşı

9- Hakan Özbay

10- Füsun Kayan Ardamar

11- Muhammed Emin Özkurt

12- Gülru Vardar

13- Tuğba Turgan

14- Gürkan Teoman

15- Zehra Aylin Alemdar

16- Ömer Ökten

17- Ender Öztürk

18- Metin Kılıç

19- Rıza Erol

20- Sevgi Vardarlı İnal

21- Alaaddin Uludağ

22- Harun Yılmaz

23- Mahmut Mert Ersin

24- Mustafa Yılmaz

25- Uğur Aras

26- Selçuk Şişman

 

Halkların Demokratik Partisi

1 - Celal Doğan

2 - Filiz Kerestecioğlu

3 - Sezai Temelli

4 - Şerife Erbay

5 - Zahit Mutlu

6 - Nurten Ertuğrul

7 - Saime Oğuzhan

8 - Fırat Epözdemir

9 - Gülsüm Ağaoğlu

10 - Abdullah Baranuğurlu

11 - Hülya Osmanağaoğlu

12 - Eyüp Güneysen

13 - Beste Kaplan

14 - Mehmet Saltoğlu

15 - Selda Çelik

16 - Semra Türk

17 - Salih Şahin

18 - Musa Değirmenci

19 - Feride Elçin

20 - Hadi Boral

21 - Turhan Arslan

22 - Mehmet Erdoğan

23 - Ebru Özdemir

24 - Kurtuluş Sunal

25 - Abdullah Tayboğan

26 - Servet Güzel

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1 - Mehmet Mehdi Eker

2 - Mustafa Şentop 

3 - Mehmet Doğan Kubat

4 - Serap Yaşar

5 - Feyzullah Kıyıklık

6 - Mehmet Muş

7 - Nureddin Nebati 

8 - Mehmet Metiner

9 - Harun Karaca 

10 - Tülay Kaynarca 

11 - Mustafa Yeneroğlu 

12 - Erkan Kandemir 

13 - Halis Dalkılıç

14- Mürteza Zengin

15 - Yıldız Seferinoğlu

16 - Abdullah Başçı

17 - Yunus Ergüne

18 - Tülin Mazlumoğlu Kestane

19 - Ahmet Aydın

20 - Hatice Kübra Öztürk Gökkaya

21 - Abdullah Sadıksoy

22- Müzemmil Hevadpal

23 - Resul Kurt

24 - Yeşil Aytulum Turut

25 - Zekiye Çapan 

26 - Murat Çelik

27 - Memet Emin Ertekin

28 - Hasene Çapar

29 - Haşim Taşkıran 

30 - Yasin Zülbaharoğlu 

31 - Hüseyin Koyuncu

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1 - Bihlun Tamayligil

2 - İlhan Cihaner

3 - Engin Altay

4 - Ali Şeker

5 - Erdoğan Toprak

6 - Eren Erdem

7 - Mehmet Bekaroğlu

8 - Zeynel Emre

9 - Sibel Özdemir

10 - Seyhan Erdoğdu

11 - Fevzi Gümüş

12- Emine Gülizar Emecan

13 - Ümran Köksüz 

14 - Gökhan Gümüşdağ

15 - Süleyman Çelebi

16 - Çetin Çapan 

17 - Efkan Bolaç 

18 - Özgür Karabat

19 - Hüseyin Özkahraman 

20 - Erhan Bozan

21 - Cenk Sidar 

22 - Mehtap Albayrak 

23 - Rza Akpolat

24 - Kemal Çebi

25 - Şahanım Meter

26 - Taşkan Uysal

27 - Selçuk Müsnat Hazinedar

28 - Özlem Durdağı Dokuyucu

29 - Türkan Kebeci

30 - Başak Merih Eriçok

31 - Seda Önder 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Atila Kaya

2- İsmail Faruk Aksu

3- Arzu Erdem

4- Fuat Çakıroğlu

5- Mehmet Müftüoğlu

6- Erdem Karakoç

7- Hayati Arkaz

8- Celal Karapınar

9- Ayşe Bıçak

10- Ahmet Savaş Çolak

11- Didem Karataş

12- Bahattin Şengül

13- Serdar Öktem

14- Halit Tuna

15- Merrin Hasipoğlu

16- Ekrem Sarısoy

17- Ali Karadeniz

18- Çetin Şamiloğlu

19- Muammer Recep Çeliktaş

20- Mesut Yıldırım

21- Fazlı Yurdabak

22- Akın Aydın

23- Metin Karayazı

24- Bünyamin Çiftçi

25- Osman Nuri Toraman

26- Serap Funda Akyıldız

27- Uygar Oran Öztürk

28- Yakup Görenç

29- Orhan Can

30- Ahmet Murat Arpacı

31- Bekir Sıtkı Karausta

 

Halkların Demokratik Partisi

1 - Pervin Buldan

2 - Garo Paylan

3 - Erdal Ataş

4 - Ali Kenanoğlu

5 - Emine Beyza Üstün

6 - Ayşe Berktay Hacımirzaoğlu

7 - Abdulhakim Daş

8 - Şefika Gürbüz

9 - Cüneyt Caniş

10 - Ahmet Yaşlı

11 - Safiye Akdağ

12 - Erkan Metin

13 - Elif Bulut

14 - Yakup Mavzer

15 - Süleyman Turgut

16 - Zeki Korkmaz

17 - Muazzez Töre

18 - Abdulcelil Öztekin

19 - Ceylan Yılmaz

20 - Çetin Yılmaz

21 - Sidar Duman

22 - Mustafa Kızılkaya

23 - Zehra Şahin Yeşil

24 - Leyla Yıldız

25 - Nuray Çakar

26 - Kadri Görgü

27 - Dilek Sultan Nayman

28 - Gülsever Çetin

29 - Ramazan İlhan

30 - Servet Erçıktı

31 - Dicle Aytuğ

 

İZMİR 1. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1 - Binali Yıldırım 

2 - Mahmut Atilla Kaya

3 - Hüseyin Kocabıyık 

4 - Necip Kalkan

5 - Cemal Bekle

6 - Ayşe Engür

7 - Fevzi Bayram  

8 - Maksut Karaosman

9 - Mehmet İlkbahar 

10 - Gürbüz Akbulut

11 - Zerrin Kara

12 - Ahmet Eroğlu

13 - Enes Uzunlar 

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1 - Selin Sayek Böke

2 - Musa Çam

3 - Ahmet Tuncay Özkan

4 - Tacettin Bayır

5 - Özcan Purçu

6 - Ali Yiğit

7 - Murat Bakan

8 - Muhsin Kurt

9 - Ali Hıdır Uludağ

10 - Ednan Arslan

11 - Sevda Erdan Kılıç

12 - Nilay Kökkılınç

13 - Muzaffer Emir Cömert 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Oktay Vural

2- Senem Kılıç   

3- Aslan Savaşan   

4- Selahattin Şahin  

5-  Halit Dalgıç   

6- Naci Düz   

7- Fikri Atılbaz   

8- Hüsnü Gürhan Seçkiner  

9- Kutlay Önder  

10- İsmail Kurt  

11- Nimet Uygar  

12- Suat Oğuz  

13- İshak Gündüz 

 

Halkların Demokratik Partisi

1 - Ertuğrul Kürkçü

2 - Mülkiye Birtane

3 - Recep Aydemir

4 - Semra Uzunok

5 - Bayram Ercan

6 - Derya Öz

7 - Ömer Balkaş

8 - Latife Canan Kaplan

9 - Ahmet Önerge

10 - Ayşe Erkek

11 - Abuzer Kılınç

12 - Nevzat Alkan

13 - Nihat Yıldırım

 

İZMİR 2. BÖLGE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1 - Fatma Seniha Nükhet Hotar

2 - İbrahim Mustafa Turhan

3 - Hamza Dağ 

4 - Kerem Ali Sürekli

5 - Nesrin Ulema

6 - Tansu Kaya

7 - Bilal Kırkpınar

8 - Ali Sedat Şenbaş

9 - Meltem Ergin 

10 - Veysel Güldoğan

11 - Emin Sefa Kayacan

12 - Hale Yılmaz

13 - Cemal Bahçıvan

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1 - Zeynep Altıok

2 - Kemal Kılıçdaroğlu 

3 - Zekeriya Temizel

4 - Mustafa Ali Balbay

5 - Aytun Çıray

6 - Atila Sertel

7 - Kamil Okyay Sındır

8 - Ali Engin

9 - Hüseyin Sezer

10 - Ülkümen Rodoplu

11 - Ali Kemal Elitaş

12 - Sibel Parmaksız 

13 - Nurgül Uçar Aktuğ

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ahmet Kenan Tanrıkulu  

2- Sueda Neslihan Çelik  

3- Murat Koç   

4- Yalçın Koçyiğit   

5-  Hatice Bölük   

6-  Ahmet Fatih Okuroğlu   

7- Recep Akan 

8- Taşkın Işık  

9-  İsmail Balkan   

10- Rahime Dönmez   

11- Serdar Mersin  

12- Suavi Tuncay   

13- Mustafa Çintaş 

 

Halkların Demokratik Partisi

1 - Müslüm Doğan

2 - Gülistan Kılıç Koçyiğit

3 - Süleyman Gündüz

4 - Eylem Yıldız

5 - İbrahim Akın

6 - Nimet Nazlı Masatçı Ziyan 

7 - Cemal Bıçak

8 - Hüseyin Az

9 - Hediye Tekin

10 - İmdat Ataş

11 - Ülkü Yalçınkaya

12 - Ayşe Özen

13 - Hamdi Öztürk

 

KAHRAMANMARAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1 - Mahir Ünal

2 - Veysi Kaynak

3 - Nursel Reyhanlıoğlu

4 - Celalettin Güvenç

5 - Mehmet Uğur Dilipak

6 - Mehmet İlker Çitil

7 - İmran Kılıç

8- Oğuzkan Güzel

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Ali Öztunç

2- Alper Keten

3- Eylem Çağraş

4- İnan Kesen

5- Mehtap Koçak

6- Mustafa Gedik

7- Yunus Pınar

8- Bilge Kağan Taşkesen

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Zekeriya Öztürk

4- Şule Arıkan

5- Mustafa Bastırmacı

6- Neslihan Koca Nergiz

7- Mustafa Bölükbaşı

8- Ayşe Aras

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Aziz Tunç

2- Ayşenur Vaizoğlu

3- Ali Gencer

4- Nuran İmir

5- Emre Genç

6- Meryem Yıldız

7- Kifayet Ceylan

8- Mehmet Serkan Öztürk

 

KARABÜK

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mehmet Ali Şahin

2- Burhanettin Uysal

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Erdoğan Dincel

2- Gülsün Beniç

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Adem Kar

2- Osman Aydın

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Sadık Uçak

2- Zekeriya Yıldırım

 

KARAMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Recep Konuk

2- Recep Şeker

 

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Saim Sezen

2- Yakup Selvi

 

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Ali Gürel 

2- Mehmet Ural

 

Halkların Demokratik Partisi

1- Sami Acar

2- Şadiye Yurtsever

(Sürecek)